جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

نمایندگی حرف آخر در تبریز کجاست؟ [شماره و آدرس]

حرف آخر در تبریز

شهر تبریز از جمله شهرهایی است که از جمعیت زیادی برخوردار است و قطعا دانش آموزان زیادی با استعدادهای بی نظیر دارد که نیاز به یک همراه درسی دارند تا بتوانند به رتبه های برتر کنکوری برسند، از طرفی آموزش های حرف آخر چندین سال است که آوازه بسیاری در بین دانش آموزان ایجاد کرده است که آن ها را راغب به آشنایی بیشتر با حرف آخر و استفاده از محصولات آموزشی حرف آخر کرده است،  به همین جهت موسسه حرف آخر تصمیم به ایجاد نمایندگی در تبریز کرده و از استقبال خوبی برخوردار شده است.

ادرس و شماره تماس دفتر نمایندگی حرف آخر:

جهت مراجعه حضوری، خرید آنلاین و همچنین دریافت مشاوره رایگان از نمایندگی حرف آخر در تبریز میتوانید با شماره های تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در ارتباط باشید.

نمایندگی حرف آخر در تبریز

موسسه حرف آخر برای شروع یک آموزش موثر و مفید دانش آموزان را آماده می کنند و با مشاوره و برنامه ریزی تمام مراحل یادگیری را پیش می برند اما دانش آموزان باید این نکته را بدانند که بدون وقت و زمان کافی نمی توانند به سطح یادگیری دلخواه خود برسند، برای گرفتن نتیجه عالی باید طبق برنامه ریزی درسی و توصیه مشاورین ارشد که حرف آخر در اختیار شما می گذارد، پیش بروید.

نمایندگی حرف آخر در تبریز قبل از این که بخواهد آموزش های اساتید برتر را به شما ارائه دهد در قدم اول علاقه و انگیزه شما را مورد توجه قرار می دهد چرا که اگر علاقه ای برای رسیدن به رتبه برتر نداشته باشید برای تلاش کردن نیز اقدامی نخواهید کرد، بنابراین حرف آخر سعی بر این دارد که انگیزه را در دانش آموزان ایجاد کند با قدرت آموزش های مفید و موثر خود را ارائه دهد، دانش آموزان در صورت همکاری با حرف آخر خواهند دید که یادگیری دروس با حرف آخر چه تجربه شیرینی دارد و انگیزه آن ها را افزایش می دهد.

برای تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان همکاران حرف آخر بهرمند شوید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی های حرف اخر

اهمیت دانش آموزان برای حرف آخر در تبریز

اهمیت دانش آموزان تبریز برای حرف آخر را از وجود نمایندگی ها می توان فهمید که فرصت را ایجاد کرده اند تا با دانش آموزان بیشتر ارتباط داشته باشند و استعداد دانش آموزان را کشف کنند و در همین راستا آموزش های نوین را به آن ها معرفی کنند و آن ها را برای رسیدن به موفقیت همراهی کنند.

نمایندگی حرف آخر در تبریز این امکان را برای تمامی دانش آموزان در سطح های مالی و درسی پایین نیز فراهم کرده است تا بتوانند با حرف آخر همکاری کنند و از فرصتی که در دست دارند بهترین استفاده را داشته باشند و روش های نوین تدریس را بیاموزند.

دانش آموزان در تبریز برای آشنایی با برنامه های ویژه حرف آخر می توانند با نمایندگی ارتباط داشته باشند و از پکیج های موجود و تخفیفات و شرایط ثبت نام در موسسه آگاهی کسب کنند.

مشاوره حرف آخر تبریز : ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

آدرس موسسه حرف آخر در تبریز

موسسه حرف آخر در تبریز مکان خاصی برای مراجعین حضوری خود ندارد و تنها راه ارتباطی با حرف آخر از طریق نمایندگی های موجود در تبریز می باشد که با شماره تماس های تعیین شده امکان پذیر خواهند بود، موسسه حرف آخر تنها یک دفتر مرکزی برای مراجعین خود دارد که در تهران واقع می باشد و کسانی که تمایل به بازدید از دفتر مرکزی دارند باید به آدرس تهران مراجعه کنند، لازم به ذکر است که بدانید تمامی منابعی که توسط نمایندگی ها معرفی می شود در دفتر مرکزی تهیه و طراحی شده اند و به نمایندگی ها انتقال یافته اند.

نمایندگی مرکزی حرف آخر در تبریز شامل تمام شهرها

نمایندگی مرکزی حرف اخر در تبریز شامل تمام شهرهای این استان یعنی آذرشهر، اسکو، اهر، بستان آباد، هریس، هشترود، ورزقان، هورا، عجب شیر، کلیبر، سراب، بناب، جلفا، شبستر، چاراویماق، خداآفرین، مراغه، مرند، ملکان، میانه می باشد. چنانچه در این شهر ها ساکن هستید می توانید باشماره تماس درج شده نمایندگی تبریز تماس بگیرید.

پکیج های موسسه حرف آخر چیست؟

پکیج های آموزشی حرف آخر شامل دو بسته پکیج صفر تا صد و پکیج ۶۰۴۰ می باشند که هر کدام محتوای مفیدی همراه با برنامه ریزی درسی می باشد، تمامی پکیج های حرف آخر در قالب کتاب و دی وی دی تهیه و ارائه می شوند، که پکیج صفر تا صد جامع تر خواهد بود و تمامی دروس به طور جداگانه و کامل طراحی شده است و پکیج ۶۰۴۰شامل یک نوع پکیج از تمامی دروس به طور کلی می‌ باشد که به توضیحاتی از هر کدام می پردازیم.

پکیج 0 تا 100 حرف آخر چیست؟

پکیج صفر تا صد حرف آخر از جامع ترین بسته های آموزشی می باشد که تمامی نکات کنکوری در آن متمرکز شده است، پکیج های جدا و کامل برای دانش آموزان تهیه شده است که شامل دی وی دی های آموزشی و کتاب و جزوه هستند، همچنین همراه پکیج دی وی دی مشاوره برای پشتیبانی درسی در اختیار دانش آموز قرار داده اند و برنامه قطاری را برای یادگیری بهتر پیش برده اند که از مراحلی ازجمله آموزش و تمرین و تست ها و آزمون های مبحثی باید به ترتیب پشت سر بگذارید تا طولانی مدت تمام مفاهیم را در ذهن داشته باشید، در پکیج صفر تا صد تمامی دروس عمومی و تخصصی از رشته های تجربی و ریاضی آموزش داده شده است که نکات کلیدی برای کنکور می باشند.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر چیست؟

پروژه ۶۰۴۰ از دیگر پکیج تهیه شده در حرف آخر می باشد که حجم کمتری نسبت به پکیج صفر تا صد دارد اما از کیفیت درسی بالایی برخوردار است که برای کوتاه مدت تاثیر بسیار زیادی در یادگیری دارد، این پکیج شامل محتوای درسی تمامی دروس کنکوری می باشد که همراه ۲۰ آزمون جامع و مفید طراحی شده است که مروری بر تمامی دروس می باشد.

این پکیج با برنامه ۶۰ روزه طراحی شده است که به صورت مرحله ای تدریس می شود که یک ماه اول را برای آموزش و ماه دوم برای تمرین و تست و آزمون ها اختصاص داده شده که لازم به ذکر است بدانید آزمون ها مبحثی می باشد که یادگیری را افزایش می دهد و در آخر پاسخ نامه آزمون ها را برای رفع اشکالات در اختیار داوطلب قرار می دهند.

برنامه قطاری حرف آخر چیست؟

حرف آخر در پکیج های آموزشی دی وی دی های مربوط به مشاوره راجع به برنامه قطاری را در اختیار شما دانش آموزان قرار داده است تا بتوانید با این برنامه ریزی ها پیش بروید و به نتیجه بسیار خوبی برسید، آموزش های درسی حرف آخر گام به گام با پشتیبانی مشاورین ارشد همراه می باشد که بهتر است با این برنامه آموزش خود را شروع کنید چرا که در برنامه قطاری حرف آخر طراحی تدریس ها به گونه ای می باشد که قدم به قدم شما را به یادگیری کامل می رسانند.

برنامه قطاری شامل چند مرحله از جمله آموزش و تمرین و تست زنی و در نهایت آزمون هایی است که در پکیج به صورت کامل توضیح داده شده است و باید بعد از یادگیری و آمادگی کامل به سراغ آزمون ها بروید تمامی این فرایند یادگیری و برنامه قطاری نیاز به زمانبندی منظم دارد که باید آن ها را رعایت کنید و تمامی مراحل را چند روزه انجام ندهید بلکه باید برای یادگیری خود زمان بیشتری را صرف کنید.

مراقب سودجویان حرف آخر در تبریز باشید!

شماره حساب های موسسه حرف آخر به دلایل امنیتی قابل درج در مقاله نیستند ولی اطلاعاتی را در خصوص شماره حساب به دانش آموزان اطلاع می دهیم، حرف آخر چند شماره حساب به صورت گروه بندی برای نمایندگی ها در نظر گرفته که به نام حرف آخر مهر و استاد عبدالرضا منتظری برای بانک مسکن می باشند و در زمان ثبت نام برای دانش آموزان بازگو خواهند کرد، توصیه می شود که قبل از واریزی حتما با حرف آخر هماهنگی لازم را انجام دهید تا مشکلی به وجود نیاید و سفارش شما سریع تر ارسال شود.

آدرس دفتر مرکزی حرف آخر در تهران

موسسه حرف آخر دفتر مرکزی در تهران دارد که برای مراجعه حضوری داوطلبان راه اندازی شده است، دفتر مرکزی موسسه حرف آخر واقع در تهران میدان انقلاب در ساختمان مترجمان می باشد که تنها منبع تهیه پکیج های آموزشی هست و نمایندگی ها در شهرهای مختلف زیر نظر این موسسه مرکزی فعالیت دارند و بهتر است قبل از مراجعه هماهنگی های لازم را انجام دهید.

شماره حساب حرف آخر در تبریز

شماره حساب های موسسه حرف آخر به دلایل امنیتی قابل درج در مقاله نیستند ولی اطلاعاتی را در خصوص شماره حساب به دانش آموزان اطلاع می دهیم، حرف آخر چند شماره حساب به صورت گروه بندی برای نمایندگی ها در نظر گرفته که به نام حرف آخر مهر و استاد عبدالرضا منتظری برای بانک مسکن می باشند و در زمان ثبت نام برای دانش آموزان بازگو خواهند کرد، توصیه می شود که قبل از واریزی حتما با حرف آخر هماهنگی لازم را انجام دهید تا مشکلی به وجود نیاید و سفارش شما سریع تر ارسال شود.

مشاوره حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

تخفیف ویژه حرف آخر در تبریز

تخفیفات حرف آخر از برنامه های ثابت و دائمی در فروش پکیج های آموزشی می باشد اما نحوه تعیین تخفیفات در زمان های مختلف متفاوت می باشد و موسسه حرف آخر از دو نوع تخفیف به عنوان تخفیف درصدی و پلکانی استفاده می کنند و در مواقع مناسبتی و خاص به دانش آموزان ارائه می دهند.

برای این که شامل تخفیفات ویژه حرف آخر شوید همواره با نمایندگی های تبریز در ارتباط باشید و از تخفیفات و قیمت های پکیج ها آگاهی بگیرید و برای ثبت نام اقدام کنید.

توصیه موسسه حرف آخر برای صرفه جویی در هزینه ها، تهیه پکیج در سال های اول تحصیل دوره متوسطه می باشد که برای کنکور از همان سال ها آماده شوند و قدم به قدم پیش روند چرا که هر ساله با توجه به نوسانات قیمت ها پکیج ها با مبالغ بیشتری مواجه می شوند.

شماره تماس حرف آخر برای دریافت مشاوره رایگان برای نحوه دریافت پکیج ها و تخفیفات ویژه و همچنین دریافت پکیج های رایگان ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ می باشد در هر ساعت از شبانه روز می توانید تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه ها
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
رضایی
رضایی
1 سال قبل

سلام بلاخره دفتر تبریزتون کجاست ؟اصلا دفتری وجود داره ؟؟ یا همش تلفنی هست ؟ ممنون میشم اگه ادرس بدید

هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.