پروژه 6040 حرف آخر
لیست مشاوران حرف آخر

با سلام، در این بخش به اسامی مشاوران حرف آخر خواهیم پرداخت و لیست کامل مشاوران حرف آخر را نیز به همراه عکس مشاوران حرف اخر ارائه کرده تا شما دانش آموزان گرامی بتوانید مشاوران درجه یک و نخبه ساز حرف آخر را بشناسید.

از آن جایی که برخی از دانش آموزان به دنبال اسامی تمام مشاوران حرف آخر هستند و قصد دارند مشاوران این موسسه را به خوبی شناخته و از آنها بهره مند شوند ما تصمیم گرفتیم در یک مطلب مجزا به این مورد بپردازیم و شما را به صورت کامل با مشاوران موسسه حرف اخر آشنا کنیم.در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید….

همانطور که در بالا گفتیم اسامی مشاوران حرف آخر یکی از دغدغه های دانش آموزان به شمار می آید و بیشتر دانش آموزان قصد آشنایی با مشاوران نخبه ساز این موسسه را دارند تا بتوانند با هر یک از این مشاوران در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنند، در این راستا ما به شکل حرفه ای و جامع به تمامی اسامی مشاوران ارشد حرف آخر خواهیم پرداخت و کارکرد آنها را اعلام خواهیم کرد تا با خیال راحت به مشاوره رایگان با هر یک از آنها بپردازید و برنامه ریزی های مطالعاتی ، راهنمای قبل و بعد از خرید محصولات حرف آخر ، دریافت چگونگی خرید از فروشگاه حرف آخر و … مورد نیاز خود را با تیم مشاوران کنکور در میان بگذارید.

 

مشاوران حرف آخر

مشاوران موسسه حرف اخر را بشناسید! – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

اسامی مشاوران حرف آخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری در ایران با گردآوری بهترین اساتید جهت تدریس دروس کنکوری به صورت ویدیویی با جدیدترین الگوها و حرفه ای ترین روش ها جهت یادگیری و آموزش و همچنین بهترین مشاوران موجود در ایران که توانسته اند در کنکور های سال های قبل به رتبه های برتر دست پیدا کنند تصمیم دارد بهترین خدمات را به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری ارائه کند، از این رو اسامی مشاوران حرف آخر که در این مجموعه بزرگ در حال فعالیت و ارائه مشاوره رایگان به دانش آموزانی که از پکیج های آموزشی این مجموعه استفاده می کنند را به شما عزیزان معرفی کنیم و همچنین به جزئیات آنها بپردازیم.

با این کار شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود هر یک از مشاوران را برگزیده و به صورت رایگان با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید در کنکور بهترین نتیجه را کسب کرده و به اهداف بزرگی که در ذهن خود پرورانده اید دست پیدا کنید.

مشاوران رتبه برتر کنکور

مشاوران رتبه برتر کنکور (موسسه حرف آخر)

همانطور که در بالا گفتیم تمامی مشاوران ما به صورت غربالگری از تمامی مناطق کشور ایران گردآوری شده و با اطلاعات و تجربه هایی که با دستیابی به رتبه برتری در کنکور های سال قبل کسب کرده اند همواره در خدمت دانش آموزان که از محصولات و دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده می کنند می باشند و ۲۴ ساعته و هر روزه حتی روزهای تعطیل در خدمت شما هشتند.

شما می توانید فقط با یک تماس با آنها در ارتباط بوده و از نظر روحی و روانی پشتیبانی های بسیار قدرتمندی را دریافت کنید و همچنین علاوه بر پشتیبانی های روحی و روانی می توانید مواردی چون برنامه ریزی درسی از زمان خرید پکیج ها تا روز کنکور ،  پرسش و پاسخ به سوالات و رفع مشکلات ، خرید بسته های آموزشی و نحوه استفاده از آنها و بسیاری دیگر را در میان بگذارید.

لیست مشاوران حرف آخر

لازم به ذکر است که لیست مشاوران حرف آخر یا به نوعی عکس مشاوران حرف اخر که ما در این بخش ارائه خواهیم کرد به صورت قطعی نمی باشد زیرا با توجه به گستردگی این مجموعه کنکوری هر روزه بر تعداد آن ها اضافه یا کم می شود و با استفاده از غربالگری های که توسط این موسسه انجام می شود این امکان وجود دارد لیست مشاوران ارشد حرف آخر تغییر کند که ما بلافاصله پس از تغییر لیست مشاوران حرف آخر آنها را در این بخش بروز رسانی و در صورت اضافه و کم شدن اسامی آنها را در لیست کامل مشاوران حرف آخر به روز رسانی خواهیم کرد تا اختلالی در تماس شما به وجود نیاید.

البته این بدین معنی نیست که شما با یک مشاوری در تماس بوده و ترس این را داشته باشید مبادا روزی این مشاور موسسه را ترک  و فعالیت نکند در اینباره خدمت شما باید عرض کنم که خیر به هیچ گونه این اتفاق نخواهد افتاد زیرا شما با هر مشاوره که باشی به صورت ۱۰۰ درصدی حتی پس از لغو فعالیت خود با این موسسه می بایست شما را تا روز کنکور پشتیبانی کند یا شما می توانید در هر موقع پشتیبان خود را تغییر دهید و از خدمات دیگر تیم مشاوران کنکوری ما استفاده کنید بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مشاوران موسسه حرف آخر

مشاوران موسسه حرف اخر به صورت 24 ساعته آماده دریافت تماش های شما دانش آموزان عزیز هستند و همچنین هر کدام با توجه به دانش و تجربیات خاص خود اقدام به پشتیبانی دانش‌آموزان تا روز کنکور می کنند اما اگر به دنبال مشاوره از بین مشاوران حرف اخر هستید میتوانید با مشاورین ما یعنی با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در ارتباز باشد.

برای این کار می توانید با یک تماس ساده با وی در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنید. ما همچنان تاکید می‌کنیم که تمامی پشتیبان های ما از تمام نقاط کشور به صورت غربالگری شده انتخاب شده اند و همه آنها از دانش مشاوره ای کنکور برخوردار هستند که ما مشاورین خود را که به نوعی از دانش بسیار خوبی برخوردار است خدمت شما معرفی کرده ایم که می توانید با وی در ارتباط بوده و به گفتگو بنشینید.

لیست کامل مشاوران حرف اخر

از آنجایی که مشاوران خدماتی چون مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات آموزشی حرف اخر – مشاوره ارائه برنامه ریزی های مطالعاتی به شکل حرفه ای – ارائه راه کارهای مطالعاتی – مشاوره روحی و روانی – پاسخ به سوالات و رفع مشکلات دانش آموزان و … را دارند شما می توانید از بین اسامی مشاوران حرف آخر که در اختیار شما قرار داده ایم مشاوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و تا روز امتحان از مشاوره رایگان بهره مند شوید و  در کنکور از درصد بالای تست زنی بهره مند شده و راه موفقیت و رسیدن به اهداف بزرگی که در ذهن خود پرورش داده اید دست پیدا کنید.

اگر نیاز به دسترسی به منابع و مجموعه های آموزشی مجموعه حرف آخر را دارید می توانید به فروشگاه سایت حرف آخر که در منوی بالایی قرار گرفته مراجعه کنید و پس از مطالعه جزئیات هر یک از پکیج ها اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید ما پس از دریافت هرگونه سفارش در اولین فرصت کار ارسال و تحویل را انجام خواهیم داد. یا در همین رابطه می توانید با شماره تماس مشاوران ما در تماس باشد و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شماره تماس مشاوران ما:  ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

اسامی مشاوران حرف آخر

مشاهده بخش از لیست مشاوران ارشد حرف اخر

شما می توانید در لیست مشاوران ارشد حرف آخر را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که این لیست  کاملا بسته نیست یعنی امکان این وجود دارد که اسامی جدید به آنها اضافه شود یا اینکه از آنها کم شود بنابراین ما با کم و یا اضافه شدن هر مشاور اسامی آنها را در این لیست مشاوران حرف آخر بروز رسانی خواهیم کرد که می توانید در هر زمان به این بخش مراجعه جدید مشاورین جدید را بشناسید.

اسامی بهترین مشاوران کنکور

تمامی مشاوران زیر آماده دریافت هرگونه تماس و ارائه پشتیبانی در خدمت شما دانش آموزان عزیز می باشد و شما می‌توانید با آنها در ارتباط باشید.

آقای پیمان مسعودی ( مشاور ارشد موسسه حرف آخر )

آقای پیمان مسعودی یکی از بهترین مشاورین حرف آخر بوده و وی قبولی دبیری شیمی دانشگاه تهران، قبولی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دارای دو مقاله ISI و دو مقاله داخلی و همایشی، دارای ممبرشیپ از EAGE، سابقه دوازده سال مشاوره تحصیلی، مشاور برتر و تقدیر شده توسط موسسه های کنکوری، برگزاری همایش های مشاوره تحصیلی در اکثر شهرستان ها، نویسنده مقالات؛ چار پایه‌ی تلاش، چگونه عربی را صد بزنیم، گام به گام تا ریاضی صد، هدف از شرکت در آزمون های آزمایشی، فلسفه تست زدن، چرا ادبیات را مبحثی بخوانیم، زیست آسان، چرا شیمی مهم ترین درس دفترچه کنکور است و ….

محمد مهربان مشاور حرف آخر (مشاوره ارشد)

محمد مهربان مشاور حرف آخر از مشارین عالی رتبه و متخصص موسسه کنکوری حرف آخر از سال 1396 با تجارب و رزومه های مشاوره ای در موسسه حرف آخر به عنوان مشاور شروع به کار کرده و همواره تواسته بیش از 200 دانش آموز به بهترین نحو مشاوره و راهنمایی کند. وی داری مدرک کارشناسی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی بوده و از متخصصان این گروه از مشاوران می باشد.

آقای کاوره فروزان (مشاور ارشد)

آقای کاوه فروزان از مشاورین ارشد موسسه حرف آخر به مدت چند سال فعالیت خود را با این موسسه آغاز نموده است .ایشان در اولین قدم با شناخت نیازهای دانش آموز او را راهنمایی کرده و با هدف گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت و در طول آن با مشاوره انگیزشی راهکار افزایش ساعت مطالعه را به شما ارائه میدهد.آقای فروزان لازمه رسیدن به یک هدف بزرگ مثلا موفقیت در کنکور را ابتدا رسیدن به اهداف کوچکتر و میان مدت میدانند و به همین دلیل با شروع همکاری با دانش آموز گزارش های متعددی از نحوه ی پیشرفت در هدف های میان مدتی که تعیین نموده اند را از دانش آموز درخواست دارد و در نتیجه برای سیر تکامل و پیشرفت در تمامی دروس به مدت طولانی و تا روز کنکور خود را ملزم به پشتیبان و همراه داوطلب می داند.

خانم دکتر بهاره ایزدی (مشاور ارشد)

سرکار خانم دکتر بهاره ایزدی یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات بزرگ دیگری نیز فعال بوده اند.

ایشان فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی است و دارای مدارک متعدد و فراوانی در زمینه ی مشاوره تحصیلی و رشته های دیگر است.

ایشان در طی سال های طولانی فعالیت در این حوزه کارنامه های درخشان و قبولی های بالایی داشته اند و ایشان توانسته اند آمار زیادی از دانش آموز ها را راهنمایی تحصیلی کنند.

دانش آموزان ایشان به دلیل ارتباط درست و وظیفه شناسی در حرفه ی خود همواره از ایشان راضی بوده اند. سرکار خانم ایزدی از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند.

محمد امین سلیمانی (مشاور ارشد)

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری مشاوره رتبه برتر کنکور سراسری مشاور موسسه های علمی کنکوری استان کرمانشاه مدرس درس اقتصاد اموزشگاه قلم چی و اموزشگاه های کنکوری استان کرمانشاه مدرس درس عربی آموزشگاه های قلم چی و گاج استان کرمانشاه و تهران .

 • مدرس همایش های جمع بندی و نویسنده مقاله موفقیت در کنکور در 24 ساعت در آموزشگاه های استان ایلام
 • مدیر و مشاور کانال ۲هزار نفری دوازدهم انسانی و مشاوره آنلاین و تصویری از طریق اپارات
 • مدیر پیج ۴ هزار نفری اینستاگرامی مرکز مشاوره سوفی لندز و کنکور تاپ

آقای سعید قهرمانی (مشاور ارشد)

جناب آقای سعید قهرمانی، مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی تحصیلی، کارشناس ارشد ژنتیک پزشکی، با 13 سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش و کنکور و ارائه بروزترین متد های موفقیت تحصیلی.

آقای عرفان میرزابابایی (مشاور ارشد)

عرفان میرزابابایی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف، مشاور ارشد حرف آخر، سابقه هشت سال مشاوره تحصیلی، مدرس درس شیمی کنکور، برگزاری همایش های جمعبندی شیمی کنکور

آقای احسان شمس (مشاور ارشد)

احسان شمس دانشجوی مغناطیس دانشگاه تهران، مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، سابقه چهار سال مشاوره تحصیلی، سابقه دو سال همکاری با موسسه حرف اخر

آقای ارشد نوریان (مشاور ارشد)

مهندس ارشد نوریان مشاور حرف آخر ( فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه تهران. مشاور ارشد و رتبه پرور موسسه کنکوری اموزشی حرف آخر با چندین سال سابقه کاری درخشان ،یکی از پرانرژی ترین و حرفه ای ترین مشاور مجموعه )

خانم بیان عباسی رستگار (مشاور ارشد)

خانم بیان عباسی رستگار از مشاورین ارشد مجموعه حرف آخر هستند که از سال ۹۴ فعالیت خود را در این موسسه آغاز نمودند، ایشان دارای دو مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناس مشاور تحصیلی هستند که همان کارشناس مشاور تحصیلی را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب نمودند ، و ایشان سابقه چندین سال کار در کلینیک روانشناسی در بخش مشاوره تحصیلی و راهنمایی برای دانش آموزان و محصیلینی که انگیزه کافی برای درس خواندن را نداشتن یا شیوه درس خواندنشان اشتباه بوده و یا از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل بوده اند را داشتند و ایشان دارای چندین گواهی موفقیت از همین مرکز روانشناسی هستند و لازم به ذکر است که تاکنون در حیطه کاری موسسه حرف آخر هم در ارتباط با دانش آموزان بسیار مسئولیت پذیر بوده و همه ی دانش آموزان ایشان دارای رضایت کامل از نحوه مشاوره خانم عباسی رستگار بودند و از میان دانش آموزان سالهای گذشته رتبه های عالی داشتند ، همانطور که همه ی شما دانش آموزان و اولیای گرامی میدانید یکی از فاکتورهای رسیدن به هدف و موفقیت در داوطلبان داشتن انگیزه کافی و برخورداری از سلامت روحی و روانی است پس اگر میخواهید با این مشاور ارشد و روانشناس ما در ارتباط باشید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.

خانم فاطمه محمودیان (مشاور ارشد)

خانم فاطمه محمودیان از مشاورین ارشد موسسه آموزشی حرف آخر که از سال 92 فعالیت خود را در موسسه حرف آخر شروع کردن و دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه تربیت مدرس تهران میباشند و در زمینه برنامه ریزی و مشاوره تکمیلی دانش آموزان و داوطلبین کنکور می تواند بهترین راهنمایی لازم را برای دانش اموزان و داوطلبین کنکور سراسری ارائه بدهد که از جمله آنها میتوان به چند نکته زیر اشاره کرد:

 • برنامه ریزی برای ارائه خدمات متناسب با موقعیت دانش آموز
 • اهداف تحصیلی با توانایی ها و عملکرد دانش آموز
 • حمایت و پشتیبانی از دانش موز
 • راهکارهای درست و سازنده و مفید برای دانش آموز
 • ترغیب و تشویق دانش آموز برای رسیدن به اهداف و ادامه راه و تحصیل و کسب موفقیت در زمینه دلخواه

خانم محمودیان از زمان فعالیت خود در موسسه حرف آخر طی چند سال اخیر با استفاده از تجارب خود هر ساله چندین دانش آموز رتبه برتر در کنکور سراسری داشتند که او را به عنوان یکی از بهترین مشاوران حرف آخر برای شما عزیزان معرفی میکنیم

خانم زهرا امینی (مشاور ارشد)

زهرا امینی دانشجوی پزشکی، مشاور ارشد حرف اخر، رتبه برتر کنکور، نویسنده مقالات انگیزشی و تحصیلی سایت های کنکوری، تقدیر شده توسط موسسه حرف اخر به عنوان مشاور برتر

خانم الهام فرج پور (مشاور ارشد)

خانم الهام فرج پور از مشاورین ماهر مجموعه حرف آخر می باشند که در مدت همکاری شان با این مجموعه از سطح فعالیت و همکاری بالایی برخوردار بوده و مشاوره های قابل توجهی از خود ارائه داده است و سابقه درخشانی در کارنامه شان وجود داردایشان بخاطر روحیه ی بالای مسئولیت پذیری و در اختیار نهادن وقت زیادی برای کارشان از جمله افرادی هستند که برای مشاوره توصیه خواهند شد

خانم پاکزاد (مشاور ارشد)

خانم پاکزاد مشاور حرف آخر یکی از متخصصان و کاربلدان (بخش مشاوره) مجموعه حرف آخر بوده و وی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی می باشد و مشاور خانم پاکزاد از سال 1395 به صورت حرفه ای کار مشاوره ای در این موسسه را آغاز و همواره از بهترین های این گروه می باشد.

خانم اسدی مشاور حرف اخر (مشاور ارشد)

خانم اسدی مشاور ارشد حرف آخر داری درک دکترای مهندسی ای تی بوده و از مشاورین عالی رتبه این موسسه نیز می باشد. وی با بیش از 500 مشاوره حرفه ای به دانش آموزان توانسته جایگاه خوبی را در این مجموعه کسب نماید.

خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر

مشاور خانم دکتر فرزانه فرزانه داری مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه همدان بوده و از سال 1399 کار مشاوران را آغاز کرده و همواره در این موسسه نیز مشغول مشاوره و فروش پکیج می باشد. خانم دکتر فرزانه مشاور حرف آخر همواره از مشاوران خوب این موسسه می باشد.

لیست مشاورین موسسه حرف آخر

 • پیمان مسعودی [مشاور ارشد ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷]
 • یوسف شکیبا مشاور ارشد
 • خانم فرزانه مشاور ارشد
 • حسن جعفری
 • شایان مامندی
 • محمد قلی زاده مشاور
 • کوثر عبادی مشاور
 • طهورا واحد مشاور
 • یونس کریمی سرگروه مشاوران ارشد
 • حسین محمودی مشاور
 • اسعد پاشایی مشاور
 • ناصر زمانی مشاور حرف آخر
 • جواد علیزاده
 • سجاد علیزاده مشاور
 • صالح علیزاده مشاور و دبیر رسمی
 • بهروز اسدی مشاور و سرگروه مشاوران حرف آخر
 • آقای علیخانی مشاور
 • میلاد قربانی مشاور حرف آخر
 • میلاد نیک پور حرف اخر
 • اسرا سیدی مشاور
 • افشین دشتی مشاور
 • خانم اسدی مشاور
 • کیهان صبوری مشاور
 • آقای جلالی مشاور
 • هیمن خلیلی
 • فرزاد ارجمند
 • علی احمدی
 • اسما پوزش
 • خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر
 • علی درویشی
 • علی حجازی مشاور حرف آخر

در این رابطه بخوانید:

مشاوره رایگان حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

عکس مشاوران حرف آخر

عکس مشاوران حرف اخر

از آنجایی که دانش آموزان به دنبال عکس مشاوران حرف اخر هستند ما تصمیم داریم به زودی تصاویر این مشاوران را در همین بخش منتشر کنیم. اما در حال حاظر با توجه به محدودیت های موجود قادر به انتشار عکس مشاوران حرف اخر نیستم.

خوب به پایان ارائه اسامی مشاوران موسسه حرف آخر یا همان لیست مشاوران حرف آخر رسیدیم که به صورت کامل و جامع در رابطه با نحوه مشاوره ، ویژگی های مشاوره رایگان و …  خدمت شما توضیحات لازم را عرض کردید بنابراین شما می‌توانید با بهترین مشاوران این موسسه در ارتباط باشید برنامه های مورد نیاز خود را به صورت کاملاً رایگان تا روز کنکور دریافت و خود را برای روز کنکور آماده کنید و از درصد بالای تست زنی لذت ببرید.

سوالات متداول

لیست اسامی مشاوران حرف آخر چیست؟

موسسه حرف آخر جهت مشاوره دانش آموران و فروش پکیج های خود اقدام به استخدام مشاور از سرتاسر کشور کرده است که هر روزه این مشاوران با دانش آموران تماس گرفته و مشاوره رایگان می دهند. و از آن جایی که افراد سودجو نیز به دنبال سودجویی از دانش اموزان هستند ما لیست کامل اسامی مشاوران را در این بخش از سایت حرف آخر قرار دادیم تا به راحتی نام مشاور خود را در این لیست مشاهده و با خیالی راحت و آسوده مشاوره دریافت کنید. لیست ما هر روزه در حال بروزرسانی می باشد و اسامی نفرات جدید نیز اضافه می شود.

آیا اسم مشاور من در لیست شما وجود دارد؟

بله ما اسامی مشاوران را به صورت لیست در این بخش ارائه کردی و تمام سعی خود را کردیم تا اسامی تمام مشاورین را در معرض دید شما عزیزان قرار دهیم. کافیست وارد این صفحه شده و نام مشاور خود را مشاهده کنید.

می خواهم با پیمان مسعودی مشاور حرف آخر در ارتباط باشم !

کاملا درست انتخاب کردید!!! پیمان مسعودی به عنوان یکی از بهترین مشاورین حرف آخر هم اینک در دسترس شما جهت ارائه مشاوره رایگان می باشد. اگر شما هم تصمیم دارید با پیمان مسعودی در ارتباط باشید می توانید شماره این مشاور توانان و ارشد موسسه را در این بخش مشاهده و با ایشان تماس بگیرد.

چرا نام مشاور من در لیست شما وجود ندارد؟

از آنجایی که هر روزه مشاورین جدید در در این موسسه استخدام می شود این امکان وجود دارد که هنوز نام این مشاور در لیست ما جای نگرفته باشد. اما اصلا جای نگرانی نیست چرا که ما در بازه های زمانی مختلف اقدام به بروزرسانی لیست مشاوران می کنیم و نفرات جدید را اضافه میکنیم. اما اگر هنوز نام مشاور شا در لیست وجود ندارد می توانید با ما تماس گرفته و جویای نام مشاور خود باشید.

چگونه می توانم با مشاور رتبه برتری و ارشد حرف آخر در تماس باشم؟

این کار بسیار ساده است کافیست وارد این بخش شده و شماره مشاور خود را مشاهده کنید. اما اگر شماره مشاور شما وجود نداشت با شماره پشتیبانیکه درج کردیم تماس بگیرید و شماره مشاور مورد نظر خود را درخواست کنید.

, , , , , ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

358 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام روزتون بخیر ببخشید خانم آسیابری از مشاوران شما هستن ؟ دیگه خودتون میدونید این روز ها اعتماد کردن یکم سخته خواستم بدونم که واقعا از مؤسسه ی شما هستن یا کلاهبرداری هست

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید دو هفته پیش فردی به اسم آقای مهران حقیقت پناه با من تماس گرفتن و گفتن شما برنده یک بسته شامل ( ۲۰ درصد دروس پایه نهم +بسته‌ای آموزشی محاسبات سریع استاد منتظری) و مبلغ ۴۰ هزار تومان هم به بنده گفتن واریز کنم برای هزینه پست چند روز بعد بسته به دست من رسید که شامل (یک سی دی از کلاس ششم + ۷ الگوی طلایی زیست و محاسبات در ۱۰ ثانیه) بود . خب اینجا بسته اشتباه برای بنده ارسال شده بعد من روی بسته و خوندم زده بود هزینه پست ۶ هزارتومان بعد با پشتیبانی تماس گرفتم که به من گفتن ۴۰ هزار تومان هزینه بسته بوده در صورتی که مشاور موسسه به من گفت این هزینه پسته و شما برنده‌ی این بسته شدید .
  در کنار این هم اقای حقیقت پناه به من گفتن برنده بسته‌ی مشاوره شدید که ایشون اصلا تماسی نگرفتن برای مشاوره ، بعدش خانمی به من زنگ زدن و گفتن مشاور جدید هستن ایشون هم فقط یک روز مشاوره داد و روز های بعد هرچی با ایشون تماس گرفتم جواب ندادن و ایشون هم گفتن منو وصل میکنن به یک مشاور دیگه که مشاور جدید هم با من تماسی نگرفت به پشتیبانی هم اطلاع دادم ولی پاسخ واضحی به بنده ندادن

  پاسخ
 • سلام من می‌خوام از محصولات حرف آخر تهیه‌ کنم ولی میشه مشاورمو عوض کنم؟
  یا با مشاوری ک راحت ترم ارتباط داشته باشم

  پاسخ
 • سلام موسسه فردی به نام مهندس منتی رو به عنوان مشاور
  تایید میکنه؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من میخاستم با خانم بهاره ایزدی مشاور ارشد حرف اخر در ارتباط باشم چطوری میتونم شماره ای ایشون رو پیدا کنم؟؟
  لطفا پاسخ بدید ممنون🙏

  پاسخ
 • ببخشید یکی از مشاورین حرف آخر مبلغی رو به عنوان بیانه از ما گرفتن وگفتن تا زمانی که محصولی دریافت نکردین مبلغ به خودتون پس داده میشه حالا زدن زیرش میگن نمیشه

  پاسخ
 • سلام ببخشید آقای محمدحسین علایی فر از مشاورین حرف آخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید، یه مشاور خوب برای رشته انسانی که خودشم موفقیت بالایی کسب کرده پیشنهاد بدید متشکر

  پاسخ
 • سلام شما در موسسه حرف آخر خانم شعبانزاده خانم خدری یا خانم سیوانی نژاد دارید اینها مشاورین حرف آخر هستند؟!

  پاسخ
 • سلام آیا آقای علیرضا حیدری جامع بزرگی از مشاوران شما هستند ؟؟؟
  شماره ایشان را اعلام بفرمایید.

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید دیروز فردی به نام مهران حقیقت پناه با من تماس گرفتن و گفتن برنده دو هفته مشاوره رایگان شدم میخواستم‌بدونم میشه بهشون اعتماد کرد؟و گفتن مبلغ ۳۵ هزار تومان واریز کنید تا ۲۰ درصد منابع رو بفرستم ایشون واقع مشاور حرف آخر هستند؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید با شماره پدر من تماس گرفتن و گفتن که مشاور حرف آخر هستن و از آموزش پرورش شماره پدر من آوردن ولی شماره پدر من هیچ مدرسه ای نداره اسمشون خانم سلطان آبادی بود ایشون عضو موئسسه شما هستن؟؟

  پاسخ
  • سلام، خیر اعتماد نکنید.
   جهت خرید مطمعن و مشاوره رایگان فقط با شماره درج شده دراین صفحه تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من پک ۶۰۴۰ رو اخرای اسفند تهیه کردم میتونم از مشاوره رایگان تا کنکور استفاده کنم چون مشاوری که من ازش پک رو تهیه کردم فقط مشاور فروش بودن فکر میکنم چون بعد اینکه خرید کردم دیگه هیچ پیگیری ای نکردن

  پاسخ
  • با شماره درج شده دراین صفحه جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید
   من میخاسم از خانم دکتر بهاره ایزدی مشاوره بگیرم اسمشون اینجا هست ولی شمارشون نیست چجوری میتونم از ایشون مشاوره بگیرم؟؟

   پاسخ
   • سلام جهت دریافت شماره مشاور مورد نظر با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام
  وقت بخیر من از مشاورم اصلا راضی نیستم و پک کامل هم خریداری کردم برای این که با مشاوره دیگری در ارتباط باشم باید چ کار کنم با موسسه هم زیاد تماس گرفتم ولی انجام نشد

  پاسخ
  • سلام باید در انتخاب مشاور دقت لازم رو داشتید. مشاوران ما جزو مشاورین نخبه ساز و پیگیر موسسه هتند گویا از مشاورین ما استفاده نکردید در هر صورت می بایست از مشاور خودتون کمک بگیرید. البته میتونید جهت دریافت راهنمایی با مشاوران ما نیز در تماس باشید. شماره داخل همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خانم شهابی عضو مجموعه مشاورین هستند ؟ امسال چند ررتبه برتر داشتند

  پاسخ
 • ببخشید خانوم اشوری مشاور ارشد حرف اخر هستن؟؟

  پاسخ
 • سلام خانم جانبازی فرد از مشاوران شما هستن؟

  پاسخ
 • آیا نازیلا حسینی عضو مشاورین حرف آخر هستش؟؟؟

  پاسخ
 • سلامم وقت به خیر
  خانمی از طرف حرف آخر با من تماس گرفتن و خودشون و خانم قزوینی معرفی کردن ،من الان اسم ایشون و تو لیست مشاورین ندیدم!اگر ممکنه راهنماییم کنید
  باتشکر

  پاسخ
 • سلام با من تماس گرفتن و گفتند که از طرف موسسه حرف آخر هستند برنده ۲۰ درصد از مباحث کتاب درسی شدم اسمشون هم خانم رقیه سلیمی بود آیا راهی برای احراز هویت هست یا خیر؟؟

  پاسخ
 • آراز اصلانی
  جولای 22, 2021 6:42 ب.ظ

  سلام و عرض وقت بخیر خدمت گروه حرف آخر.آیا آقای اسماعیل تهرانی از مشاورین حرف آخر هستند؟

  پاسخ
 • با سلام امروز با من تماس گرفتند وبه من گفتند شما در قرعه کشی ۲۰ درصد از مباحث کل کنکور برنده شدید و بعد توضیح دادند و اسمشان نیز سیر بود و شماره کارت دادند به نام موسسه حرف آخر مهر و گفتند باید هزینه پست و اینا و بیمه را بپردازید
  میترسم از خود مجموعه نباشه
  و کلاه برداری باشه لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • درسته میتونید اعتماد کنید.

   پاسخ
  • سلام چند وقت پیش مشاوری به نام آقای ابوالفضل اصغری با ما تماس گرفتند وگفتند شما پکیج برنده شده اید وبعد امتحانی برگزار شد و من جز ده نفر اول شدم وایشان مرا به آقای فدوی برای ثبت نام معرفی کردند وایشان هم برای پیش پرداخت گفتند مبلغ ۱ میلیون تومان واریز کنید
   والان میخواهیم بدانیم آیا واقعی است یانه واصلا همچنین اشخاصی در این موسسه هستند؟؟؟؟

   پاسخ
   • سلام زینب عزیز، حتما جهت خرید مطمعن و ارتباط مشاورین رتبه برتری با شماره درج شده در این بخش تماس بگیرید. با تشکر

    پاسخ
 • سلام دوستان با توجه به تجربه ای که تو سال کنکوریم داشتم فقط مهندس فراهانی ایشون بسیارعالی هستند و به روش 4G مشاوره برگزار می‌کنند و تو سال کنکورم خیلی به رسیدن به هدفم کمک کردند

  پاسخ
 • ببخشید شیدا رحیمیان مشاوره ارشد هستن
  میشه شماره ایشون رو بدین

  پاسخ
 • برای ارتباط با بهترین مشاور موسسه حرف آخر چطور می توانیم ارتباط برقرار کنیم؟

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید چرا هی شیفت های مشاورین عوض میشه😐
  من با اقای یاری بودم بعد شد کریمی بعد شد احمدیان و الان هم نمی دونم کیه!
  لطفااااا اقای یاری رو بزارید و دیگ عوض نکنید
  ممنون

  پاسخ
  • سلام دیروز یکی به شماره پدر من زنگ زدم و اسم و فامیلم رو هم بلد بودن گفتن که مشاوره رایگان میدن تا روز کنکور اسمشون هم خانم حسینی اعتماد کنم؟؟

   پاسخ
   • سلام هلما عزیز، جهت دریافت استعالام این مشار حتما با شماره موجود در این صفحه تماس بگیرید.

    پاسخ
 • در اینکه موسسه حرف آخر موسسه ای عالی هست شکی نیست ولی بعضی از مشاوران درک و شعور ندارن، بخاطر پول هرکاری میکنن من امروز متوجه شدم که آقایی که خودش را به من مشاور ارشد معرفی کرده بود مدیر فروشه و نخواستم باهاشون همکاری کنم و ایشون و همکارش میان دادن و هر چیزی که از دهنشون اومد و لایق خودشون بود را به من نسبت دادن لطفا در انتخاب مشاور دقت کنید ( اقای شاد و پور حسن )

  پاسخ
 • ببخشید هزینه ارسال رایگان هست؟ممنون میشم اینو جواب بدین

  پاسخ
 • از کجا متوجه بشم این شخصی که به من زنگ زده و ارتباط داره واقعا مشاوره و واقعا از حرف اخره و کلاهبردار نیست؟

  پاسخ
  • سلام فاطمه عزیز، با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرین
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  ببخشید اقای یاری اسمشون تو لیست بالا نیست؟؟

  پاسخ
 • سلام.پکیج نخبگانتون شامل چه چیزهایی میشه؟

  پاسخ
 • سلام چرا اسم آقای دکتر امینی توی لیست مشاورین نیست

  پاسخ
 • سلام چرا اسم مشاور بنده اقای مهراد ابراهیمی بین مشاورای بالا نیستش؟

  پاسخ
 • سلام
  چرا آقای آرین حسنی جزء اینا نیست؟؟

  پاسخ
 • سلام ،چرا اسم مشاور خانم اریا مهر نیست با توجه به اینایی که گفتند خانم اریا مهر مشاور صبوریاند و عالیند و ۲۴ ساعته جواب میدن

  پاسخ
  • سلام آیا مشاوری بنام خانم میرزایی ( مشاور ارشد ) تو موسسه تون هست

   پاسخ
 • سلام مشاوری به نام مهدی بهرام‌ پور تو موسسه هستن؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  من از طریق ی مشاور ب اسم سارا پناهی پک صفر تا صد خریدم با عنوان طرح سرمایه
  اقساطی
  و مقداری ازش موند
  الان مشاورم رو نیست و جواب نمیده
  میخوام بقیه بسته رو بگیرم میگن باید کدخرید قبلی رو داشته باشی وگرن قیمت باقی مونده دوبرابر میشه
  لطفا کمکم کنید
  یه اقای ب اسم مهدی نژاد هم بودن لطفا شماره ایشون رو بگید حداقل از ایشون کمک بگیرم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشیدآقای فرزانه جزء مشاوران شماهستند؟

  پاسخ
 • اصلا مشاوراش خوب نیس یکی مثل خانم کرمانی که به زور جواب میدن اگه جای شما بودم اخراجش میکردم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید آقای ابراهیم زاده جز مشاورین حرف اخر هست

  پاسخ
 • سلام
  خانوم زاهدان هنوز هستن؟

  پاسخ
 • سلام
  با این محصولات حرف آخر عالی هستن اما مشاورهاشون سرکارین. واسا من دوتا مشاور عوض شد توی 3 ماه.آخرشم الان بی مشاورم

  پاسخ
 • خانم مستوري و اقاي اشتياني از مشاوران حرف اخر هستن؟

  پاسخ
 • اکبر پورقدیم
  فوریه 11, 2021 6:04 ب.ظ

  سلام .ازکجا مطمئن بشیم که از طرف شما با ما تماس گرفته اند .ولی پولی که می ریزیم به حساب حرف آخر واریز میشه ؟

  پاسخ
  • سلام ، شماره کارت باید به نام موسسه حرف آخر باشد.

   پاسخ
  • سلام
   ببخشید دیروز خانم کواری با من تماس گرفتند و گفتند که شما برنده ی ۲۰درصد از پکیج حرف اخر و چند جلسه مشاوره شدید و برای ارسال این پک از من خواستند مبلغ ۵۵هزار تومان به کارتی با نام حرف اخر مهر ارسال کنم و من هم کردم الان اسم این مشاور در مشاوران شما نیست این فرد مشاور حرف اخر هست یا ن؟

   پاسخ
 • من پشت کنکور 1400 هستم حتی صفر تا صد 1400 رو هم خریدم کسی نیست بهم کمک کنه هیچ کس مشاوره بهم نمیده یعنی مشاور ندارم لطفا میشه کسی رو به من وصل کنید از مشاوران تا بهم کمک کنه رشته خوبی قبول شم

  پاسخ
  • سلام شما پکیج رو از چه کسی خریدید؟ مشاور شما شخصی خواهد بود که پکیج رو از طریق ایشون خریداری کردید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام دوست عزیز من 6040 سال قبل یعنی مال ورودی 99 رو دارم به نظرتون میشه تو این 4 ماه به پزشکی رسید؟یا لطفا بهم جواب بدید

  پاسخ
 • سلام ببخشید در حرف آخر طرحی به نام طرح نخبگان دارید

  پاسخ
  • سلام خیر چنین طری وجود ندارد.
   جهت اطلاع از طرح ها با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام
   ببخشید به من از طرف موسسه ی شما زنگ زدن .از کجا مطمئن بشیم که از موسسه ی شما هستن؟

   پاسخ
 • خانم زینب بهروزی جزو مشاوره های شماست ؟؟
  ممنون میشم جواب منو بدید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  خانم مریم باقرپور از مشاوران حرف اخر هست؟

  پاسخ
 • سلام شخصی به عنوان مشاور حرف اخر با من تماس گرفت و راجع به این پکیج 20% رایگان توضیح داد . من هم پکیج رو دریافت کردم. اما الان توی این لیست اسم اون خانم به عنوان مشاور ثبت نشده. چطور میتونم مطمعن بشم ک ایشون واقعا از حرف اخر تماس گرفتن یا نه؟

  پاسخ
 • من که ثبت نام نکردم ولی یکی از اشناهامون گفت بعد از اینکه پول رو ریختم برا مشاوره تماسی گرفته نشد و پکیجشان هم بَور کامل خوب و رضایت بخش نبوده البته بعضی مباحثش عالین ولی بعضی هاش خیلی بده و هر روز کلی از وقتم رو صرف دیدن این فیلم ها میکردم و وقت برا خوندن دروس نداشتم و نمیتوانستم مرور کنم

  پاسخ
 • سلام
  خانم هویدا از مشاوران شما هستند؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید من محصولات حرف اخر رو به صورت قسطی دارم تهیه میکنم العانم قسط اخرشم ولی مشاور ارشد شما فقط برای یادتوری قسط ها تماس میگیره مگه مشاور نباید پیگیری کنه؟

  پاسخ
 • سلام آقای ابراهیمی جزء مشاورین حرف اخر هست؟

  پاسخ
 • صداقت ساکتی از تالش
  ژانویه 20, 2021 1:36 ب.ظ

  ببخشید شش میلیون نهصد هزلر تومان بر اساس تخفیف پلکانی پول دادم برای سال اول و دوم تجربی بغیر از ریاضی جامع که پول انهم جداگانه دادم به مبلغ چهارصد و هفتاد و شش هزار تومان، ولی مثلثات ارسال نشد

  پاسخ
 • صداقت ساکتی از تالش
  ژانویه 20, 2021 1:31 ب.ظ

  من دو ماه پیش برای سال اول ودوم مبلغ هفت میلیون نهصد هزار تومان بر اساس تخفیف پلکانی در رشته تجربی پول ریختم متاسفانه یک بار محصولات بصورت دوبله و تکراری فرستاده شد و نصف محصولات ارسال نشد ما تکراری را پس فرستادیم دو باره ارسال شد وباز مثلثات فرستاده نشد خانم لاجوردی نماینده حرف اخر پیام دادند من صد بار سفارش کردم ارسال کنند ولی تا حالا ارسال نشده با اقای چوپی تماس گرفتیم و ایشان توهین امیز برخورد کردند لطفا پیگیری بفرمایید

  پاسخ
 • ببخشید شما تیم مشاوره رادمهر دارید؟

  پاسخ
  • سلام و وقت به خیر، ما کلمه مشاوره رو که از تلویزیون اعلام شد پیامک کردیم و آقایی به نام آقای جلی با دخترم تماس گرفته اند و قراره پیگیر مشاوره برنامه ریزی ایشون باشند. خیلی هم آقای محترم و باحوصله و دلسوزی هستند.اسم ایشون در لیستتون نیست! جزو مشاوران موسسه حرف اخر هستن ایشون؟

   پاسخ
 • سلام مشاوری به اسم خانم حمزه دارید؟

  پاسخ
 • سلام مشاوری به اسم خانم مجد دارین؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید موسسه حرف آخر مشاوری به اسم آقای دکتر مقیمی داره؟چون اسمش در مشاورین موسسه نبود!

  پاسخ
 • سلام ببخشید موسسه حرف آخر مشاوری به اسم آقای دکتر مقیمی داره؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید آقای هاشمی و آقای شناور جز مشاورین حرف آخر هستند؟
  “ممنون از زحماتتون”

  پاسخ
 • سلام آقای شناور و آقای هاشمی جز مشاوران حرف آخر هستند؟

  پاسخ
 • سلام بنده با شماره اعلامی در این صفحه تماس گرفتم؛ قرار شد بعد ثبتنام آقای مسعودی با من تماس بگیرند و تا به امروز فقط با دانشجوهای پزشکی تیم ایشان صحبت کرده ام و همچنین پشتیبان دوم بنده خانم محمدنیا هستند امکان دارد آقای مسعودی با من تماس نگیرند؟؟؟ من کنکوری 1400 هستم ممنون میشم رسیدگی نمایید

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، با پستیبان و تیم اقای مسعودی در تماس باشید و اشاره کنید که توسط حبیبی سفارش شده اید و حتما پاسخگوی شما باشند.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خانم وحیده دریایی از مشاورین شما هستند

  پاسخ
 • سلام کسی می داند اقای امید افشاد چطور مشاوری است

  پاسخ
  • من ایشون نمیشناسم ولی با اقای هیوا کار کردم خیلی هم خوب بود مشاورشون واقعا عالی بود

   پاسخ
   • یک از کاربران حرف آخر
    ژانویه 31, 2021 5:08 ق.ظ

    سلام و خسته نباشید به تیم قدرتمند حرف آخر من پیکج صفر تا صد را تهیه کردم و آیا لازم است پیکج 6040 را تهیه کنم؟

    پاسخ
    • سلام در این باره نیاز به مشاوره چند دقیقه ای دارید در این بخش امکان مشاوره وجود ندارد. تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
  • یاسمن جهاندیده
   دسامبر 25, 2020 7:54 ق.ظ

   سلام دیروز خانمی به اسم مدنیزنگ زد گفت شما برنده بسته آموزشی به ارزش ۶۰۰هزار تومان شده اید آیا صحت داره؟؟؟؟

   پاسخ
   • سلام جهت پیگیری این تماس با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد. ولی صحت داره فقط پرداخت هزینه پست دقت داشته باد که شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری باشد.

    پاسخ
   • سلام
    اقای سامان صبوحی از مشاوران حرف اخر هستند؟

    پاسخ
   • سلام آقای میکاعیلی مشاوره حرف آخره؟

    پاسخ
 • سلام .ببخشید اقای شاکری هم مشاور هستند؟

  پاسخ
  • اقای شاکری دبیر عالی زیست هستن

   پاسخ
   • سلام بله به همراه استاد شعبانی

    پاسخ
   • شبنم جمشیدی
    آوریل 5, 2021 8:37 ق.ظ

    سلام ببخشید من دی وی دی آموزشی بسته کنکوری رو ازتون خریدم بعد متوجه‌ شدم‌ که برای لپ تاب‌ یا کامپیوتر‌ مشاورم‌ هم‌ قبلا‌ نگفته چه سخت افزاری میخواد الان ۳ ماهه‌ بستمو‌ برگشت‌ زدم‌ با مشاور هم هماهنگ کرده بودم‌ ولی‌ هنوز‌ پول بعد ۳ ماه برام‌ واریز نشده‌ هر چی با مشاور تماس میگیرم‌ جواب‌ نمیده‌ باید برم‌ با موبایل‌ همسایه‌ زنگ بزنم‌ تا گوشیو‌ برداری‌ بعدشم میگه پیگیری میکنم‌ ولی هنوز اتفاقی نیوفتاده الان باید چیکار کنم ؟؟؟تو رو خدا کمکم‌ کنید.

    پاسخ
  • سلام
   شما مشاوری به نام امید محمدی دارین؟

   پاسخ
 • سلام ببخشید خانم مریم رضایی جز مشاورین هستن؟

  پاسخ
 • اقاي اميني
  حسن پروين
  مهندس دهقان
  جزو مشاوران هستند

  پاسخ
 • سلام اقای مومنی از مشاورین شما هستند؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید جناب نصیری و سلطانی جز مشاورین هستن؟

  پاسخ
 • ببخشید شما طرحی بنام طرح نخبگان دارید؟

  پاسخ
 • دکتر مقیمی از مشاوران حرف اخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام،من پکیج ۵ روز با حرف اخرو دارم،توی این پکیج دونفر کلیپ انگیزشی دارن،حرفای انگیزشی میزنن،یکیشون ک پوریا مظفریانه،اون یکی رو اسمشو نمیدونم،اسمشون چیه؟؟؟پیج اینستا دارن؟؟خیلی دنبالش میگردم،هیچ کسی انگار ایشونو نمیشناسه،🙁🙁 میشه جستجو کنین بهم بگین؟؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید پروژه ۶۰۴۰ تجربی نظام جدید برای دانش اموزانی که پایه درسی ضعیف دارند مناسب است؟
  من معمولا درصدام زیر ۵۰ هست اگه پکیج جامع ۶۰۴۰ را بگیرم میتونم به درصدای بالای ۷۰ امیدوار باشم چون میخوام دندانپزشکی قبول بشم تروخدا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام شیوا عزیز، بله که مناسب هستش و میتونید درصد بالای 70 رو هم بزنید. البته در کنار مشاور خوب آقای مسعودی که شمارشون رو درون همین صفحه قرار دادیم می تونید بهترین نتیجه رو بگیرید. کافیه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  بهترین مشاور برای رشته تجربی کیه؟

  پاسخ
  • میتونید با مشاور ارشد مسعودی که شماره ایشون رو در همین صفحه درج کردیم تماس بگیرید.

   پاسخ
  • سلام.اقای سامان صبوحی جز مشاورین حرف آخر هستند؟
   این موسسه طرحی به اسم نخبگان داره؟

   پاسخ
 • سلام
  خانم حامدی هم جز مشاوران ارشد شما هستند چون اسمشون تو لیست نیست و اینکه رشته دانشگاهشون چی بود و رتبه؟

  پاسخ
  • سلام جهت پیگیری این مورد با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
   • ممنون من پکیج رایگان رو دارم دریافت میکنم یه خانومی به نام شریعتی زنگ زد ازمشاورین شما بود؟
    ممنون بابت پکیج

    پاسخ
 • سلام وقتتون بخير
  ميخوام سفارش پكيج بدم چكار بايد كنم?

  پاسخ
  • سلام با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
  • ممنون من پکیج رایگان رو دارم دریافت میکنم یه خانومی به نام شریعتی زنگ زد ازمشاورین شما بود؟
   ممنون بابت پکیج

   پاسخ
   • سلام بله دریافت کنید. موقع پرداخت توجه کنید شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری باشه.
    با تشکر

    پاسخ
  • سلام دوست عزیزوقت بخیر اطلاعات کامل ارسال کنیدبرای مشاورتون کدپستی کدملی شماره همراه ادرس دقیق منزل ومحلی که سکونت دارید کدوم شهره دقیقا واسم وفامیل وپایه ورشته ی تحصیلی بایدبه مشاورداده بشه تاثبت سفارش بشه وارسال بشه براتون

   پاسخ
   • یک خانم ای به من هی زنگ میزنه میگه که از حرف آخر تماس گرفتم ، نیک هستم؟
    با این شماره (9195***0922) زنگ میزنم.
    اسمش هم در بالا نبود؟
    میخواستم بدونم واقعاً راست میگه یا سرکاریه؟

    پاسخ
    • سلام، اگر بابت پکیج رایگان هستش شماره کارتی که دریافت میکنید باید به نام موسسه حرف آخر مهر باشه اگر این چنین بود اطمینان کنید و صحت داره

     پاسخ
 • سلام من دانش اموز سال دهم هستم میشه فقط پکیج درس های تخصصی سال دهم خریداری کنم ؟ و اینکه خانم بهارلو از مشاورین حرف اخر هستند؟ چون اسمشون توی لیست نبود میپرسم !!!

  پاسخ
  • پاسختون رو در دیدگاه قبلیتون دادیم.
   لیست مشاورین بروزرسانی خواهد شد. در ضمن جهت اطمینان از این مشاور با ما تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام من دانش اموز سال دهم هستم میشه فقط پکیج درس های تخصصی سال دهم رو خریداری کنم؟!

  پاسخ
  • سلام بله میشه پکیج دروس خصوصی رو فقط خریداری کنید. جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید پکیج با شماره اعلامی در همین صفجه تماس بگیرید.

   پاسخ
   • سلام برای اینکه مطمئن بشم مشاورم یکی از مشاورین حرف اخر هست باید با چه شماره ای تماس بگیرم اخه نام هیچ کدوم از مشاورین که با من تماس گرفتند تو لیست مشاورینتون نبود

    پاسخ
   • سلام ببخشید من باید با چه شماره ای تماس بگیرم که مطمئن بشم مشاورم جز مشاورین حرف اخر است چون اسمش در لیست نبود

    پاسخ
 • سلام ببخشید خانم بهارلو از مشاورین حرف اخر هستند ؟؟ چون اسمشون توی لیست نبود !!!

  پاسخ
 • سلام من میخوام مشاورم آقای گلی باشه میشه؟…
  چطوری میتونم عضو ایشون بشم؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید. می خواستم بدونم شما از بین خانوم فرزانه و آقای پیمان مسعودی کدوم را پیشنهاد میدید؟ کدومشون مشاور بهتری هستند؟
  باتشکر

  پاسخ
  • سلام محسن عزیز، شماره ای که در این صفحه درج شده مربوط به آقای مسعودی هستش میتونید تماس بگیرید و سطح مشاوره این مشاور ارشد رو رصد کنید. مطمعنن از مشاوران ایده آل و پر تلاش این موسسه هستند و مشاوره خوبی رو خواهید گرفت.
   با تشکر

   پاسخ
 • محسن اصلی خوب
  نوامبر 25, 2020 4:55 ب.ظ

  سلام خسته نباشید. من ۲۰ درصد از منابع تون رو تهیه کردم .آیا تا پایان منابعتون، میتونم از مشاور های خوبتون مثل آقای مسعودی و خانوم فرزانه استفاده کنم ؟
  و اینکه برای ادامه مشاوره بعد از این ۲۰ درصد حتما باید از بقیه منابعتون تهیه کنم ؟

  پاسخ
  • سلام بله باید منابع رو کامل تهیه کنید تا بتونید با مشاوران در ارتباط باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  اقای شادمهر از مشاوران حرف اخر هستند؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید. من از مشاور خوبم خانم خورشیدی تشکر میکنم ایشون بسیار خوب راهنمایی میکنند.

  پاسخ
 • سلام خانم ذوالفقاری از مشاوران هستند؟

  پاسخ
  • سلام، من پکیج زبان انگلیسی هشتم شما رو می خوام تهیه کنم، آیا می تونم از خدمات مشاوره ی شما استفاده کنم؟

   پاسخ
   • سلام بله میتونید از مشاوره ما استفاده کنید. با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام آقای میلاد خدایی از مشاورین شما هستن یا نه؟

  پاسخ
 • سلام اقای شاه رضایی مشاور حرف اخر هستند؟؟؟؟

  پاسخ
 • میشه من منابع رو سفارش ندم اما مشاورم اقای پیمان مسعودی بشن و ماهیانه هزینه مشاوره رو پرداخت کنم؟توروخدا بگین قبول کنن من شرایط خرید منابع رو ندارم با خودشون صحبت کردم روم نشد بگم ممنون میشم جواب بدین من فقط مشاوره میخوام

  پاسخ
  • سلام در صورت خرید پکیج میتونید با اقای مسعودی به عنوان مشاور در ارتباط باشید و مشاوره بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
   • خانم صوفی از مشاوران حرف آخر هستن؟

    پاسخ
   • سلام ببخشید شما از بین خانم فرزانه و خانم حامدی کدومو پیشنهاد میکنین

    پاسخ
    • سلام ما مشاوری رو تایید یا رد نمیکینم اما اگر تصمیمی دارید یک مشاوره درجه یک داشته باشد میتونید با شماره های اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی و سوابق هر یک از مشاورها را که نیاز دارید رو براتون ارسال کنند.
     با تشکر

     پاسخ
 • با سلام و عرض خدا قوت من پکیج فیریکمو از خانم ذالفقاری خریدم چرا تولیست نیستن؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم که خام پور مهدی جزو مشاورین حرف اخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام روز به خیر. میخواستم بدونم اقای محمد داوودی جز مشاوران شما هستن؟ کسی هستن که با من تماس گرفتن ولی من ایشون رو توی لیست نمیبینم.

  پاسخ
 • man ba aghaye masoodi az trighe in site ashna shodam biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii naziran
  merci az site khobeton

  پاسخ
 • امید رحیمی
  اکتبر 25, 2020 10:11 ق.ظ

  اسامی بهترین مشاوران حرف آخر که اعلام کردید در این بخش آیا لیست کامل هستش؟ من با پیمان مسعودی و همچنین میلاد نیک پور مشاور حرف آخر تصمیم کار کنم شما کدام رو پیشنهاد می کنید؟

  پاسخ
  • سلام اگر به دنبال مشاور مسعودی هستید تا با ایشون در تماس باشد شماره ایشون در همین صفحه درج شده. ایشون یکی از بهترین مشاوران این مجموعه به حساب می آیند.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام، خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر شمارشو میتونیم اینجا داشته باشم؟ اصلا میتوان بهش اعتماد کرد؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید من دارم پک های موسسه رو تهیه میکنم و این ب این معنی هست ک ثبت نام کردم ولی مشاورم خیلی پیگیر کارهام نیستن.مگه قرار نیست مشاور پیگیر کارهای دانش آموز باشه

  پاسخ
  • سلام بله باید پیگیر کارهای دانش آموزان باشه. در این راستا با ما تماس بگیرید تا پیگیی کنیم.
   با تشکر
   شماره داخل همین صفحه درج شده

   پاسخ
 • سیده هانیه
  اکتبر 17, 2020 2:20 ب.ظ

  سلام خانم هانیه همتی از مشاوران حرف اخر هستند؟ خانم روحانی چطور؟

  پاسخ
 • سلام و عرض خسته نباشید
  آقای احسان آتش زر از مشاوران موسسه تون هستند؟

  پاسخ
 • آقای علیزاده چی؟از مشاوران شما هستن!؟

  پاسخ
 • سلام آقای روستا از مشاور های شما هستن؟بهشون اعتماد کنم!؟

  پاسخ
 • ببخشید شما میگویید به سایت مراجعه کنید تا لیست اسامی رو ببینید ولی نمیشه آقای نیک نام جز مشاورین شما است ایا؟

  پاسخ
  • سلام، اگر مشاورتون عرض کردن که اسم ایشون در سایت وود داره اسم ایشون رو به پسوند مشاور حرف آخر سرچ کنید اگر اسمشون تو لیست باشه مشاهده می کنید.
   در غیر این صورت جهت پیگیری با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام
  شما در گروه مشاوران ارشد موسسه حرف اخر افرادی با نام های آقای گوهری و خانم یوسفی دارید یا نه
  ضمنا مشاور ارشدتون جناب آقای ماموندی رو برای مشاوره تحصیلی چطور میتونیم انتخاب کنیم

  پاسخ
  • سلام، جهت پیگیری این اسامی می بایست با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام با عرض خسته نباشید
  ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون من با یک مشاور کار میکنم به اسم خانم لطفی که می گویند از مشاور های شما می باشند ایا هستن واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام فائزه عزیز، برای پیگیری این مشاور با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام میخواستم بپرسم خانم پاکپور هم مشاور مجموعه شما هستند یا نه

  پاسخ
 • سلام خانم جدیری از مشاوران ارشد حرف آخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام‌ ببخشید شماره آقای مسعودی و خانم رستگار را میخواستم . ممنونم

  پاسخ
 • سلام ببخشید اقای دکتر مولایی مشاور ارشد دقت کنین مشاور #ارشد موسسه هستن؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام خانم عباسی ازمشاورای شماهستن؟میتونم بهش اعتمادکنم؟

  پاسخ
  • سلام، بله خانم بیان عباسی رستگار از مشاوران ما هستند

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر خانم آریا منش از مشاوران شما هستن میخواستم بدونم اگه از مشاوران موسسه حرف اخر هستن چطور میتونم باهاشون در تماس باشم

    پاسخ
    • سلام دوست عزیز، جهت ارتبات با خانم آریا منش مشاور حرف آخر با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید و درخواست خودتون رو مطرح کنید تا در دسترس شما قرار دهند.
     با تشکر

     پاسخ
     • ملیح مرزبانی
      دسامبر 14, 2020 6:35 ق.ظ

      سلام میخواستم ببینم وقتی که پک کامل رو سفارش ندیم و فقط پک مربوط به دهم رو سفارش بدیم آزمون و مشاور رایگان رو هم دریافت میکنیم؟

     • سلام برای اون درس مشاوره خواهید داشت.

     • سلام ببخشید آقای احمد سبزی از مشاورین شما هستند؟؟؟؟

  • سلام آقای سید مصطفی میر عابدینی جزو مشاوران هستند؟ اسمشون هیچ جانیس

   پاسخ
 • سلام خود موسسه تعین میکنه کدوم مشاور برای دانش آموز باشه؟
  مشاوری که پکیج رو برامون میفرسته با مشاوری که از نظر تحصیلی قراره کنارمون باشه فرق میکنه؟

  پاسخ
  • سلام خیر موسسه مشخص نمیکنه شما با هر مشاوری تماس بگیرید و محصول رو توسط وی تهیه کنید مشاور شما همان شخص خواهد بود. پیشنهاد میکنیم با مشاوران ما در تماس باشید تا مشاوره خوبی رو دریافت کنید. شماره درون همین صفحه درج شده است.
   با تشکر

   پاسخ
 • آقای جهانبخش جزء مشاوران برتر هستند ؟

  پاسخ
  • سلام خوب هستین میخاستم بدونم خانم فرجی مشاور خوبی هستن برای من ممنون میشم پاسخ بدین

   پاسخ
   • سلام، از بین مشاوران که ما میتونیم بهتونمعرفی کنیم آقای مسعودی از بهترین مشاوران حرف آخر هستند که میتونید با ایشون تماس بگیرید. شماره در همین صفحه درج شده
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام ایا اقای رشیدی جزو مشاوران حرف آخر هستند؟؟

  پاسخ
 • سلام .خدا قوت
  میخواستم ببینم خانم دکتر دانشور ازمشاوران حرف آخر هستند؟

  پاسخ
 • سلام خانم کرمانی و آقای نقدی هم مشاورین حرف آخر هستند؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید ای بسته های 6040 هم کامل هستند

  پاسخ
 • سلام آقای پاک روان از مشاوران ارشد موسسه هستن؟

  پاسخ
 • سلام من پک ریاضی و ادبیات رو یک هفته پیش خریداری گردم اما به دستم نرسید باید چیکار کنم …

  پاسخ
 • چطور میشه با خانم پاکزاد تماس گرفت

  پاسخ
 • درود خسته نباشید من ۶۰۲۰ رو تهیه کردم ولی متاسفانه الان تا روز کنکور ۴۵ روز بیشتر نمونده و از ۲ روز پیش شروع کردم و روز ۱ تونستم یک باکس بخونم روز دوم هم تونستم ۱ باکس بخونم نمیدونم چرا انقدر کند پیش میرم ولی میترسم تا قبل کنکور نتوانم ۶۰ رو تمام کنم خواهشا ی راهنمایی کنید چطور تمام کنم

  پاسخ
  • سلام، با مشاورتون تماس بگیرد و درخواست راهنمایی کنید. قطعا روش های خوبی رو دریافت خواهید کرد.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام امروز خامنی تماس گرفت گفت شما جز 35 نفرهستید میتونید پکیج رو با 35 تومن دریافت کنید شماره کارت ب نام عبدالرضا منتظری رو دادن گفتن اول پول رو واریز کنید باکدملی کد پستی و آدرس آیا صحت دارع

    پاسخ
    • سلا بله صحت داره فقط مبلغ به شماره کارت عبدالرضا منتظری باید واریز شود توجه کنید.
     با تشکر

     پاسخ
     • سلام ببخشید خانم الناز عزیزی از مشاور های شما هستن با من تماس گرفتن که من جز 200نفر اول شدم

 • امیر حسین قدیمی
  جولای 4, 2020 7:05 ق.ظ

  سلام .ببخشید من پایه دهم هستم وپک های حرف اخر رو تهیه کردم می خواستم بدونم که اگه تغیراتی در پک ها باشه باید پول بدم تا جدیدش و بخرم؟

  پاسخ
  • سلام در این خصوص حتما تماس بگیرد تا کامل توضیح بدیم جناب قدیمی عزیز
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام آیا آقای محمد حسین علایی فر مشاور حرف آخر هستند

  پاسخ
 • محمود حسنی
  ژوئن 27, 2020 4:14 ب.ظ

  سلام و درود بیکران بر مجموعه زحمتکش حرف اخر؛ بنده تصمیم به خریداری منابع حرف اخر برای پسرم نموده ام و یکی از دوستان آقاپسرم جناب مسعودی رو پیشنهاد نموده اند. آیا مورد تایید می باشند؟

  پاسخ
  • سلام محمود عزیز، شماره آقای مسعودی در همین صفحه درج شده. بله مورد تایید می باشند.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام ببخشید خانم زهرا رجبی جزء مشاوران شما هست??

  پاسخ
 • خانم حفیظی
  ژوئن 14, 2020 5:05 ب.ظ

  سلام من اگه بخوام جز پشتیبان هاتون بشم و به دانش اموز ها کمک کنم باید چیکار کنم ؟ منظورم مشاور و مسول فروش نیست میخوام به عنوان پشتیبان باشم

  پاسخ
 • سلام.کی لیست بروز رسانی میشه ک نام همه مشاوران قرار بگیره؟

  پاسخ
  • سلام زهرای عزیز، طی چند روز آینده بروزسانی جدید لیست قیمت محصولات حرف آخر منتشر خواهد شد.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام، خسته نباشید. من 20 درصد از منابعتون رو که رایگان بود تهیه کردم.
    آیا می تونم تا پایان این 20 درصد با یکی از مشاورین خوبتون مثل آقای مسعودی و خانوم فرزانه در ارتباط باشم ، و بعد پایان این 20 درصد بقیه منابعتون رو تهیه کنم؟

    پاسخ
    • سلام بله این امکان وجود داره با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیررید. آقای مسعودی

     پاسخ
 • سلام
  ببخشید آقای برازنده جزو مشاورین حرف آخر است یا نه؟

  پاسخ
  • سلام.اول میخوام تشکر کنم از این موسسه بسیار بینظیر و یکتاز ایران و اساتید بینظیر مخصوصا استاد منتظری …
   میخواستم بپرسم من پک های سال دهم و یازدهم این موسسه را تهیه کردم اما پک های سال دوازدهم را تقریبا یک سال بعد …
   آیا آپدیت‌یا تدریس جدیدی صورت گرفته یا نه؟
   طوری بود ک پشت پک های دهم و یازدهم نوشته شده بود اعتبار تا ۹۸
   نگرانیم اینه ک تغییراتی باشه ک من دریافت نکرده باشم …ممنونم

   پاسخ
   • سلام، جهت دریافت بروزرسانی های جدید حتما با بخش مساوره حرف اخر که شماره ان در همین صفحه درج شده تماس بگیرد.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام خانم حسینی جزو مشاورین حرف اخر هستند؟؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  من‌پکیج شما از کسی ک سال ۹۷ خریداری کرده بود تهیه کردم پکیج ب صورت پلمپ بود ولی سی دی مشاوران رو نداره و فقط کتابچه رو داره الان میخام از تیم مشاوره استفاده کنم باید چیکار کنم من قدرت خرید پکیج الان رو نداشتم واینم باکلی بدبختی بدست اوردم الان باید چیکار کنم روی کارتون پکیج هم اسم مشاور اقای میلاد نیکپور گروه c۲زده شده

  پاسخ
  • سلام صدف عزیز، برای دریافت مشاوره رایگان با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد تا راهنمایی کنیم. در ضمن محصولات و پکیج های سال 99 تغییراتی داشته که شما از این تغییرات نمیتونید استفاده کنید. در هر صورت برای دریافت راهنمایی و اجازه استفاده از این پکیج با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین .. ببخشید اسم اقای مرتضایی ب عنوان مشاور توی لیست مشاورین هستش؟

  پاسخ
 • سلام یه خانمی از حرف اخر با فامیلی زرافشان با من تماس گرفتن که من میخوام شما رو جزو دانش اموزای اقای پیمان مسعودی قرار بدم و دویست هزار تومان بابت ثبتنام از من پول درخواست کردن من اسم اقای مسعودی رو سرچ زدم وارد این سایت شدم و شماره کارتی به اسم اقای عبدالرضا منتظری رو برای من ارسال کرده اند من از کجا بدونم که کلاهبرداری نیست شمارشون هم ***** هستش

  پاسخ
  • سلام خانی عزیز، شخصی که بابت ثبت نام از شما 200 هزار تومان گرفته مشکلی نداره به عنوان بیعانه می باشد.
   بله شماره کارت به نام استاد عبدالرضا منتظری هستش و درسته با خیال راحت میتونید واری خودتون رو انجام بدید و پکیج رو دریافت کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • عیسی جلیلی
  ژوئن 3, 2020 2:56 ق.ظ

  سلام
  دانش آموز بنده علاوه بر خرید پکیج حرف آخر مشاوری بنام صمدی داشت ولی یک ماه است که با دانش آموز ارتباط ندارد می خواستم ببینم چطوری می تونم باهاش تماس بگیرم

  پاسخ
  • سلام جناب جلیلی، جهت دریافت راه ارتباطی با مشاور صمدی با شاره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  ممنون از دی وی دی های فوق العادتون.ببخشید میخواستم بپرسم مشاور خواهران یاری کی بوده و شمارشو لطف کنید.

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز، با شماره اعلام شده در این صفحه تماس بگیرید و شماره مشاور خواهران یاری رو درخواست کنید تا تقدیم کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من‌ شماره آقای پیمان مسعودی و خانم فرزانه را میخوام

  پاسخ
 • سلام من‌ شماره آقای پیمان مسعودی را میخوام

  پاسخ
  • سلام، شماره تماس مشاور پیمان مسعودی در همین صفحه درج شده می تونید با ایشون تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام از کجا مطمئن بشم مشاوری که باهام تماس گرفته برای حرف اخره یا افراد سود جو؟؟

  پاسخ
  • سلام، مشاوران موسسه حرف آخر هنگام خرید هر یک از پکیج ها از شماره کارت عبدالرضا منتظری استفاده می کنند در غیر این صورت اعتماد نکنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام.برا خرید دست دوم چیکار کنیم؟

  پاسخ
  • سلام مبینا عزیز، موسسه فروش پکیج دست دوم نداره و مراقب افراد سودجو هم باشد که با این اصطلاحات دنبال کلاهبرداری هستند. جهت خرید پکیج ارجینال + بروزرسانی ها با تخفیف می توانید با شماره تماس درج شده در همین صفحه در ارتباط بوده و مشاوره رایگان بگیرد. ما بهترین راه کارها رو در اختیارتون قرار خواهیم داد.
   با تشکر

   پاسخ
 • آقای رفیعی مشاوره حرف آخر هست؟

  پاسخ
 • سلام موسسه حرف اخر مشاوری به اسم کسری اکبرزاده دارد؟

  پاسخ
 • مشاور من دکتر فتاح زاده هستن که چرا اسمشون توی لیست نیست ؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام سیمای عزیز، لیست تا مدتی دیگه بروزرسانی خواهد شد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید من پکیج ریاضی و فیزیک و عربی و زبان رو از خود موسسه ارورجینال تهیه کردم ولی بخدا زورم نرسید که زیست رو بخرم واز یکی دیگه که اون هم اورجینال بود با قیمت کمتر خریدم که برای سال 96 هست الان واقعا نمیدونم چیکار کنم پولم ندارم بخرم لطفا راهنماییک کنین ممنون

  پاسخ
  • سلام امین عزیز، از خرید و اعتماد شما بسیار خرسنید و از این که صادقانه این صحبت هاتون رو مزرح کردیم مطمعننا ما در کنار شما هستیم. کافیع با شماره تماس موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی های نهایی انجام بشه.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام چرا اسم اقای رضوی جزو مشاورانیست؟؟

  پاسخ
 • ریحانه متین
  آوریل 29, 2020 8:49 ق.ظ

  سلام خانم نجفی از نظر شما مورد قبول هستن؟

  پاسخ
  • سلام ریحانه عزیز مشاوران حرف آخر رو ما نمیتونیم تایید و یا رد کنیم مثل خانم نجفی مشاور حرف اخر. در ضمن شما با دریافت مشاوره خودتون خواهید فهمید که در چه سطحی هستند.

   پاسخ
 • باسلام میشه بدونم از کجا باید فهمید مشاوری که باهامون تماس میگیره کلاهبرداری نیست بعنوان مثال آقایی بنام پارسا اسدی مشاور من هستند ولی اسمشون در لیست نیست؟؟

  پاسخ
  • سلام شیدای عزیز مشاورای ما هنگام خرید پکیج شماره کار عبدالرضا منتظری رو ارائه میکنند جهت پرداخت که شما رو مطمعن میکنه که از مشاوران موسسه حرف آخر هستند با این کار دیگه جای نگرانی نیست.
   با تشکر

   پاسخ
 • ببخشید اقای شعبانی هم مشاور حرف اخر هستند؟؟؟

  پاسخ
 • سلام. میخواستم ببینم آقای علی حلوایی از مشاوران حرف اخر هستند؟؟؟ ممنون میشم جواب بدید🙏🙏

  پاسخ
  • از اونجایی که مشاوران موسسه تعدادشون زیاده دقیق نمیدونم مگر این که تماس بگیرید تا برسی کنیم. در ضمن اگر هنگام خرید پکیج شماره کارت آقای منتظری رو داده باشند بله مشاور حرف آخر هستند.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام وقت بخیر
    ممنون از دی وی دی های فوق العادتون.ببخشید شماره ی خانم رستگارو میخواستم.

    پاسخ
    • سلام مریم عزیز، با شماره اعلام شده در این صفحه تماس بگیرید و شماره خانم رستگار رو درخواست کنید.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام، خسته نباشید
  آقای علیرضا یوسفی و خانم طاهری هم از مشاوران موسسه هستند؟
  آقای یاوری هم از عوامل این موسسه اند؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید آیا شما مشاوری به نام خانم دکتر زهرا رجبی دارید؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  پاسخ
  • سلام رضای عزیز، لیست مشاوران حرف آخر در این صفحه هنوز بروزرسانی نشده که به زودی بروزرسانی خواهد شد.

   پاسخ
 • محمد علیخانی
  مارس 6, 2020 6:21 ق.ظ

  سلام خسته نباشید
  میخواستم ازتون بپرسم که شما مشاوری به اسم حانیه علیزاده دارین
  ممنون میشم اگه جواب بدین

  پاسخ
  • مشاور خانم علیزاده بله، اما اگر مشکلی یا سوالی در رابطه این مشاور دارید با ما تماس بگیرد تا راهنمایی کنیم.
   شماره تماس در همین صفحه درج شده تا بتونید تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام ببخشید مشاوری به اسم خانم جلودار دارین؟

  پاسخ
 • سلام.خسته نباشید.آیا مشاوری بنام آقای محمودی دارین

  پاسخ
 • سلام پس آقای نورمحمدی که دندانپزشکی تهران میخونن چرا اسمشون نیست؟

  پاسخ
 • واقعا ممنونم از آقای مسعودی، بهترین مشاور تحصیلی بوده که باهاشون در ارتباط بودم احمدرضا محمدی ساری

  پاسخ
  • سلام احمد رضای عزیز، خوشحالیم که شما هم از حرف آخر راضی هستید. مشاوران ما همیشه با بهترین کیفیت مشاوره ای در خدمت شما عزیزان و دانش آموزان عزیز هستند.

   پاسخ
 • با سلام خدمت مشاوران حرف اخر واقعا ممنونم از آقای عشایر ی ک مشاورم بودن واقعا عالین خیلی پیشرفت کردم ممنونم از شون

  پاسخ
  • سلام فرزانه عزیز، سپاس از تقدیر شما
   از این که شما هم به جمع حرف آخری های راضی ما پیوستید خرسندیم. امید واریم در مراحل بعدی کمک حال شما باشیم تا بتوانید بهترین نتیجه را در کنکور کسب کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • خدیجه عبودی
  ژانویه 20, 2020 4:57 ب.ظ

  سلام و عرض ادب خدمت مجموعه عالی حرف آخر یادش بخیر من پارسال این موقه ها مثل خیلی از شماها استرس کنکور رو داشتم و هر چند با توجه به شرایط سختم و وقت کمی که داشتم در اوج نا امیدی که دیگه نمیخواستم کنکور بدم با حرف آخر آشنا شدم و خداروشکر با استفاده از پکهای آموزشی شما و مشاور خیلی خوبم خانم رستگار تونستم اتاق عمل قبول بشم . پس واقعا از وقتی که دارید نهایت استفاده رو بکنید و وقت رو هدر ندید .

  پاسخ
 • سلام و خسته نباشید خدمت کادردلسوز ومهربانتون دمتون گرم پک کامل رو تهیه کردم و عالی بوده مشاورم فقط مشاورای متعددی به من زنگ میزنن که اسمشون اینجا نیست دلیل چی میتونه باشه و خودم از خانم یگانه خرید داشتم و ایشون برای من این لیست رو فرستادن اسم خودشون اینجا نیست دلیلشو میتونم بپرسم؟

  پاسخ
  • سلام حسین عزیز، از این که از همکاری با موسسه حرف آخر توانسته شما رو راضی کنه بسیار خوشحالیم. در رابطه با سوالتون باید عرض کنم اسم این مشاور به زودی در لیست قرار خواهد گرفت.
   با تشکر

   پاسخ
 • الهام حکیمی
  ژانویه 8, 2020 6:10 ب.ظ

  سلام ، تشکر میکنم از موسسه خوبتون من با اینکه اصلا تجربی نبودم ولی روند پیشرفتم واقعا عالی بوده چون از نقطه صفر توسط پکهای عالیتون آموزش دیدم و همچنین توسط مشاوره و رهکارهای مفید خانم رستگار عزیز به بهترین نحو راهنمایی شدم ، به امید موفق شدن همه داوطلبهای عزیز .

  پاسخ
  • سلام الهام عزیز، بسیار خوشحالیم که توانستیم شمار رو با مشاوران درجه یک و عالی رتبه نیز در این مسیر همراهی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • اسم مشاور من کاوه فروزان هستش اینجا اشتباهی زدین کاوره😒😒

  پاسخ
 • سلام میشه شماره آقای عشایری رو بهم بگین

  پاسخ
  • سلام طاهای عزیز، در این خصوص با شماره اعلامی در سایت تماس بگیرید و شماره تماس این مشاور یعنی آقای عشایری را دریافت کنید. از انتشار شماره مشاورین در سایت معذوریم.
   با تشکر

   پاسخ
 • فاطمه محمدی
  ژانویه 7, 2020 8:27 ق.ظ

  با سلام
  واقعا ممنونم از مجموعه عالیتون
  من پارسال پک کامل حرف آخر رو داشتم با کمکهای خانم رستگار مشاور خیلی دلسوزم تونستم به هدفم برسم
  از همینجا از مشاور خوبم خانم رستگار تشکر میکنم

  پاسخ
  • سلام فاطمه عزیز، از این که تونستیم بهترین مشاوران رو در اختیار شما قرار بدیم تا شما را در این مسیر به بهترین نحو همراهی کنیم بسیار خرسندیم. امیدوارم شما نیز یکی از رتبه برتری های این موسسه باشید.
   با تشکر

   پاسخ
   • چطور می تونم با خانم پاکزاد تماس بگیرم؟

    پاسخ
    • سلام بهار عزیز، با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید و درخواست خودتون رو ذکر کنید تا راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.
     با تشکر

     پاسخ
 • واقعا ممنونم از تیم خوبتون علی الخصوص خانم پاکزاد خیلی بهم کمک کردن الان درصدام فوق العاده شده خییییلی ممنونم

  پاسخ
  • سلام پریسای عزیز، خوشحالیم که توانستیم شما را نیز با مشاورین ارشد و کار بلدی چون خانم پاکزاد در راستای موفقیت در کنکور همراهی کنیم. به امید موفقیت روز افزون و کسب رتبه برتر در کنکور 99
   با تشکر

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست