لیست کامل مشاوران حرف اخر | عکس،بهترین مشاوران موسسه حرف اخر

لیست مشاوران حرف آخر

با سلام، در این بخش به اسامی مشاوران حرف آخر خواهیم پرداخت و لیست کامل مشاوران حرف آخر را نیز به همراه عکس مشاوران حرف اخر ارائه کرده تا شما دانش آموزان گرامی بتوانید مشاوران درجه یک و نخبه ساز حرف آخر را بشناسید.

از آن جایی که برخی از دانش آموزان به دنبال اسامی تمام مشاوران حرف آخر هستند و قصد دارند مشاوران این موسسه را به خوبی شناخته و از آنها بهره مند شوند ما تصمیم گرفتیم در یک مطلب مجزا به این مورد بپردازیم و شما را به صورت کامل با مشاوران موسسه حرف اخر آشنا کنیم.در ادامه بیشتر صحبت خواهیم کرد با ما همراه باشید…

همانطور که در بالا گفتیم اسامی مشاوران حرف آخر یکی از دغدغه های دانش آموزان به شمار می آید و بیشتر دانش آموزان قصد آشنایی با مشاوران نخبه ساز این موسسه را دارند تا بتوانند با هر یک از این مشاوران در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنند، در این راستا ما به شکل حرفه ای و جامع به تمامی اسامی مشاوران ارشد حرف آخر خواهیم پرداخت و کارکرد آنها را اعلام خواهیم کرد تا با خیال راحت به مشاوره رایگان با هر یک از آنها بپردازید و برنامه ریزی های مطالعاتی ، راهنمای قبل و بعد از خرید محصولات حرف آخر ، دریافت چگونگی خرید از فروشگاه حرف آخر و … مورد نیاز خود را با تیم مشاوران کنکور در میان بگذارید.

 

مشاوران حرف آخر
مشاوران موسسه حرف اخر را بشناسید! – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

اسامی مشاوران حرف آخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری در ایران با گردآوری بهترین اساتید جهت تدریس دروس کنکوری به صورت ویدیویی با جدیدترین الگوها و حرفه ای ترین روش ها جهت یادگیری و آموزش و همچنین بهترین مشاوران موجود در ایران که توانسته اند در کنکور های سال های قبل به رتبه های برتر دست پیدا کنند تصمیم دارد بهترین خدمات را به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری ارائه کند، از این رو اسامی مشاوران حرف آخر که در این مجموعه بزرگ در حال فعالیت و ارائه مشاوره رایگان به دانش آموزانی که از پکیج های آموزشی این مجموعه استفاده می کنند را به شما عزیزان معرفی کنیم و همچنین به جزئیات آنها بپردازیم.

با این کار شما می توانید بر اساس سلیقه و نیاز خود هر یک از مشاوران را برگزیده و به صورت رایگان با آنها در ارتباط باشید تا بتوانید در کنکور بهترین نتیجه را کسب کرده و به اهداف بزرگی که در ذهن خود پرورانده اید دست پیدا کنید.

مشاوران رتبه برتر کنکور

مشاوران رتبه برتر کنکور (موسسه حرف آخر)

همانطور که در بالا گفتیم تمامی مشاوران ما به صورت غربالگری از تمامی مناطق کشور ایران گردآوری شده و با اطلاعات و تجربه هایی که با دستیابی به رتبه برتری در کنکور های سال قبل کسب کرده اند همواره در خدمت دانش آموزان که از محصولات و دی وی دی های آموزشی موسسه حرف آخر استفاده می کنند می باشند و ۲۴ ساعته و هر روزه حتی روزهای تعطیل در خدمت شما هشتند.

شما می توانید فقط با یک تماس با آنها در ارتباط بوده و از نظر روحی و روانی پشتیبانی های بسیار قدرتمندی را دریافت کنید و همچنین علاوه بر پشتیبانی های روحی و روانی می توانید مواردی چون برنامه ریزی درسی از زمان خرید پکیج ها تا روز کنکور ،  پرسش و پاسخ به سوالات و رفع مشکلات ، خرید بسته های آموزشی و نحوه استفاده از آنها و بسیاری دیگر را در میان بگذارید.

لیست کامل مشاوران حرف اخر

لازم به ذکر است که لیست مشاوران حرف آخر یا به نوعی عکس مشاوران حرف اخر که ما در این بخش ارائه خواهیم کرد به صورت قطعی نمی باشد زیرا با توجه به گستردگی این مجموعه کنکوری هر روزه بر تعداد آن ها اضافه یا کم می شود و با استفاده از غربالگری های که توسط این موسسه انجام می شود این امکان وجود دارد لیست مشاوران ارشد حرف آخر تغییر کند که ما بلافاصله پس از تغییر لیست مشاوران حرف آخر آنها را در این بخش بروز رسانی و در صورت اضافه و کم شدن اسامی آنها را در لیست کامل مشاوران حرف آخر به روز رسانی خواهیم کرد تا اختلالی در تماس شما به وجود نیاید.

البته این بدین معنی نیست که شما با یک مشاوری در تماس بوده و ترس این را داشته باشید مبادا روزی این مشاور موسسه را ترک  و فعالیت نکند در اینباره خدمت شما باید عرض کنم که خیر به هیچ گونه این اتفاق نخواهد افتاد زیرا شما با هر مشاوره که باشی به صورت ۱۰۰ درصدی حتی پس از لغو فعالیت خود با این موسسه می بایست شما را تا روز کنکور پشتیبانی کند یا شما می توانید در هر موقع پشتیبان خود را تغییر دهید و از خدمات دیگر تیم مشاوران کنکوری ما استفاده کنید بنابراین جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مشاوران موسسه حرف آخر

مشاوران موسسه حرف اخر به صورت 24 ساعته آماده دریافت تماش های شما دانش آموزان عزیز هستند و همچنین هر کدام با توجه به دانش و تجربیات خاص خود اقدام به پشتیبانی دانش‌آموزان تا روز کنکور می کنند اما اگر به دنبال مشاوره از بین مشاوران حرف اخر هستید میتوانید با مشاورین ما یعنی با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در ارتباز باشد.

برای این کار می توانید با یک تماس ساده با وی در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنید. ما همچنان تاکید می‌کنیم که تمامی پشتیبان های ما از تمام نقاط کشور به صورت غربالگری شده انتخاب شده اند و همه آنها از دانش مشاوره ای کنکور برخوردار هستند که ما مشاورین خود را که به نوعی از دانش بسیار خوبی برخوردار است خدمت شما معرفی کرده ایم که می توانید با وی در ارتباط بوده و به گفتگو بنشینید.

لیست کامل مشاوران حرف اخر

از آنجایی که مشاوران خدماتی چون مشاوره قبل و بعد از خرید محصولات آموزشی حرف اخر – مشاوره ارائه برنامه ریزی های مطالعاتی به شکل حرفه ای – ارائه راه کارهای مطالعاتی – مشاوره روحی و روانی – پاسخ به سوالات و رفع مشکلات دانش آموزان و … را دارند شما می توانید از بین اسامی مشاوران حرف آخر که در اختیار شما قرار داده ایم مشاوره مورد نظر خود را انتخاب کرده و تا روز امتحان از مشاوره رایگان بهره مند شوید و  در کنکور از درصد بالای تست زنی بهره مند شده و راه موفقیت و رسیدن به اهداف بزرگی که در ذهن خود پرورش داده اید دست پیدا کنید.

اگر نیاز به دسترسی به منابع و مجموعه های آموزشی مجموعه حرف آخر را دارید می توانید به فروشگاه سایت حرف آخر که در منوی بالایی قرار گرفته مراجعه کنید و پس از مطالعه جزئیات هر یک از پکیج ها اقدام به خرید و ثبت سفارش کنید ما پس از دریافت هرگونه سفارش در اولین فرصت کار ارسال و تحویل را انجام خواهیم داد. یا در همین رابطه می توانید با شماره تماس مشاوران ما در تماس باشد و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شماره تماس مشاوران ما:  ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

اسامی مشاوران حرف آخر

بهترین مشاور حرف آخر

شما می توانید در لیست بهترین مشاور حرف آخر را مشاهده کنید. در نظر داشته باشید که این لیست  کاملا بسته نیست یعنی امکان این وجود دارد که اسامی جدید به آنها اضافه شود یا اینکه از آنها کم شود بنابراین ما با کم و یا اضافه شدن هر مشاور اسامی آنها را در این لیست مشاوران حرف آخر بروز رسانی خواهیم کرد که می توانید در هر زمان به این بخش مراجعه جدید مشاورین جدید را بشناسید.

بهترین مشاوران موسسه حرف اخر

تمامی مشاوران زیر آماده دریافت هرگونه تماس و ارائه پشتیبانی در خدمت شما دانش آموزان عزیز می باشد و شما می‌توانید با آنها در ارتباط باشید.

جناب آقای یوسف شکیبا ( بهترین مشاور حرف آخر از نظر دانش آموزان)

آقای یوسف شکیبا یکی از بهترین مشاورین حرف آخر و همچنین سرگروه مشاورین این مجموعه می باشد. ایشان با مدیریت و اخلاق مداری به عنوان یکی از محبوب ترین و درخشان ترین مشاورین از نظر دانش آموزان مجموعه حرف آخر شناخته می شود. وی داری سابقه طولانی به مدت 5 سال در این مجموعه به عنوان مشاور فعالیت می کند.

توجه: شماره تماس یوسف شکیبا مشاور حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

آقای پیمان مسعودی ( مشاور ارشد موسسه حرف آخر )

آقای پیمان مسعودی یکی از بهترین مشاورین حرف آخر بوده و وی قبولی دبیری شیمی دانشگاه تهران، قبولی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دارای دو مقاله ISI و دو مقاله داخلی و همایشی، دارای ممبرشیپ از EAGE، سابقه دوازده سال مشاوره تحصیلی، مشاور برتر و تقدیر شده توسط موسسه های کنکوری، برگزاری همایش های مشاوره تحصیلی در اکثر شهرستان ها، نویسنده مقالات؛ چار پایه‌ی تلاش، چگونه عربی را صد بزنیم، گام به گام تا ریاضی صد، هدف از شرکت در آزمون های آزمایشی، فلسفه تست زدن، چرا ادبیات را مبحثی بخوانیم، زیست آسان، چرا شیمی مهم ترین درس دفترچه کنکور است و ….

خانم محدثه فراهانیان ( مشاور ارشد حرف آخر )

سرکار خانم مهندس محدثه فراهانیان یکی از مشاورین نخبه و تقدیر شده در موسسه بزرگ حرف آخر و مدیر افتخاری سه تیم بزرگ مشاوره علمی و مشاوره انگیزشی می باشند.
مهندس فراهانیان مدرس زبده مشاوران تحصیلی هستند و دانش آموزان ایشان از این امتیاز برخوردارند که پس از موفقیت در کنکور و کسب رتبه عالی، توسط ایشان اصول مشاوره و برنامه ریزی را آموزش ببینند و در تیم مربوطه استخدام شوند.
تمامی دانش آموزان، به دلیل اخلاق مداری مهندس در حرفه خود(به ویژه زنده نگه داشتن جمله “حرف با عمل برابر است”.) همواره از ایشان راضی بوده اند.

محمد مهربان مشاور حرف آخر (مشاوره ارشد)

محمد مهربان مشاور حرف آخر از مشارین عالی رتبه و متخصص موسسه کنکوری حرف آخر از سال 1396 با تجارب و رزومه های مشاوره ای در موسسه حرف آخر به عنوان مشاور شروع به کار کرده و همواره تواسته بیش از 200 دانش آموز به بهترین نحو مشاوره و راهنمایی کند. وی داری مدرک کارشناسی مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی بوده و از متخصصان این گروه از مشاوران می باشد.

آقای کاوره فروزان (مشاور ارشد)

آقای کاوه فروزان از مشاورین ارشد موسسه حرف آخر به مدت چند سال فعالیت خود را با این موسسه آغاز نموده است .ایشان در اولین قدم با شناخت نیازهای دانش آموز او را راهنمایی کرده و با هدف گذاری های کوتاه مدت و بلند مدت و در طول آن با مشاوره انگیزشی راهکار افزایش ساعت مطالعه را به شما ارائه میدهد.آقای فروزان لازمه رسیدن به یک هدف بزرگ مثلا موفقیت در کنکور را ابتدا رسیدن به اهداف کوچکتر و میان مدت میدانند و به همین دلیل با شروع همکاری با دانش آموز گزارش های متعددی از نحوه ی پیشرفت در هدف های میان مدتی که تعیین نموده اند را از دانش آموز درخواست دارد و در نتیجه برای سیر تکامل و پیشرفت در تمامی دروس به مدت طولانی و تا روز کنکور خود را ملزم به پشتیبان و همراه داوطلب می داند.

خانم دکتر بهاره ایزدی (مشاور ارشد)

سرکار خانم دکتر بهاره ایزدی یکی از زبده ترین مشاورین موسسه آموزشی حرف آخر هستند که در سال 94فعالیت خودرا در این موسسه آغاز کرده اند و پیش از آن نیز به طور حرفه ای در کار مشاوره تحصیلی در موسسات بزرگ دیگری نیز فعال بوده اند.

ایشان فارق التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی است و دارای مدارک متعدد و فراوانی در زمینه ی مشاوره تحصیلی و رشته های دیگر است.

ایشان در طی سال های طولانی فعالیت در این حوزه کارنامه های درخشان و قبولی های بالایی داشته اند و ایشان توانسته اند آمار زیادی از دانش آموز ها را راهنمایی تحصیلی کنند.

دانش آموزان ایشان به دلیل ارتباط درست و وظیفه شناسی در حرفه ی خود همواره از ایشان راضی بوده اند. سرکار خانم ایزدی از برترین مشاوران موسسه حرف آخر بوده اند و با سخت کوشی و دلسوزی در راهنمایی دانش آموزان ایشان همواره نتایج رضایت بخش و درخشانی در این زمینه دریافت کرده اند.

محمد امین سلیمانی (مشاور ارشد)

دانشجوی دانشگاه فرهنگیان رشته دبیری مشاوره رتبه برتر کنکور سراسری مشاور موسسه های علمی کنکوری استان کرمانشاه مدرس درس اقتصاد اموزشگاه قلم چی و اموزشگاه های کنکوری استان کرمانشاه مدرس درس عربی آموزشگاه های قلم چی و گاج استان کرمانشاه و تهران .

  • مدرس همایش های جمع بندی و نویسنده مقاله موفقیت در کنکور در 24 ساعت در آموزشگاه های استان ایلام
  • مدیر و مشاور کانال ۲هزار نفری دوازدهم انسانی و مشاوره آنلاین و تصویری از طریق اپارات
  • مدیر پیج ۴ هزار نفری اینستاگرامی مرکز مشاوره سوفی لندز و کنکور تاپ

آقای سعید قهرمانی (مشاور ارشد)

جناب آقای سعید قهرمانی، مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، کارشناس ارشد مدیریت و برنامه ریزی تحصیلی، کارشناس ارشد ژنتیک پزشکی، با 13 سال سابقه فعالیت در حوزه آموزش و کنکور و ارائه بروزترین متد های موفقیت تحصیلی.

آقای عرفان میرزابابایی (مشاور ارشد)

عرفان میرزابابایی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه صنعتی شریف، مشاور ارشد حرف آخر، سابقه هشت سال مشاوره تحصیلی، مدرس درس شیمی کنکور، برگزاری همایش های جمعبندی شیمی کنکور

آقای احسان شمس (مشاور ارشد)

احسان شمس دانشجوی مغناطیس دانشگاه تهران، مشاور ارشد موسسه کنکوری حرف آخر، سابقه چهار سال مشاوره تحصیلی، سابقه دو سال همکاری با موسسه حرف اخر

آقای ارشد نوریان (مشاور ارشد)

مهندس ارشد نوریان مشاور حرف آخر ( فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی معدن از دانشگاه تهران. مشاور ارشد و رتبه پرور موسسه کنکوری اموزشی حرف آخر با چندین سال سابقه کاری درخشان ،یکی از پرانرژی ترین و حرفه ای ترین مشاور مجموعه )

خانم بیان عباسی رستگار (مشاور ارشد)

خانم بیان عباسی رستگار از مشاورین ارشد مجموعه حرف آخر هستند که از سال ۹۴ فعالیت خود را در این موسسه آغاز نمودند، ایشان دارای دو مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی و کارشناس مشاور تحصیلی هستند که همان کارشناس مشاور تحصیلی را به عنوان حرفه اصلی خود انتخاب نمودند ، و ایشان سابقه چندین سال کار در کلینیک روانشناسی در بخش مشاوره تحصیلی و راهنمایی برای دانش آموزان و محصیلینی که انگیزه کافی برای درس خواندن را نداشتن یا شیوه درس خواندنشان اشتباه بوده و یا از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل بوده اند را داشتند و ایشان دارای چندین گواهی موفقیت از همین مرکز روانشناسی هستند و لازم به ذکر است که تاکنون در حیطه کاری موسسه حرف آخر هم در ارتباط با دانش آموزان بسیار مسئولیت پذیر بوده و همه ی دانش آموزان ایشان دارای رضایت کامل از نحوه مشاوره خانم عباسی رستگار بودند و از میان دانش آموزان سالهای گذشته رتبه های عالی داشتند ، همانطور که همه ی شما دانش آموزان و اولیای گرامی میدانید یکی از فاکتورهای رسیدن به هدف و موفقیت در داوطلبان داشتن انگیزه کافی و برخورداری از سلامت روحی و روانی است پس اگر میخواهید با این مشاور ارشد و روانشناس ما در ارتباط باشید با شماره درج شده تماس حاصل فرمایید.

خانم فاطمه محمودیان (مشاور ارشد)

خانم فاطمه محمودیان از مشاورین ارشد موسسه آموزشی حرف آخر که از سال 92 فعالیت خود را در موسسه حرف آخر شروع کردن و دارای مدرک کارشناسی ارشد برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه تربیت مدرس تهران میباشند و در زمینه برنامه ریزی و مشاوره تکمیلی دانش آموزان و داوطلبین کنکور می تواند بهترین راهنمایی لازم را برای دانش اموزان و داوطلبین کنکور سراسری ارائه بدهد که از جمله آنها میتوان به چند نکته زیر اشاره کرد:

  • برنامه ریزی برای ارائه خدمات متناسب با موقعیت دانش آموز
  • اهداف تحصیلی با توانایی ها و عملکرد دانش آموز
  • حمایت و پشتیبانی از دانش موز
  • راهکارهای درست و سازنده و مفید برای دانش آموز
  • ترغیب و تشویق دانش آموز برای رسیدن به اهداف و ادامه راه و تحصیل و کسب موفقیت در زمینه دلخواه

خانم محمودیان از زمان فعالیت خود در موسسه حرف آخر طی چند سال اخیر با استفاده از تجارب خود هر ساله چندین دانش آموز رتبه برتر در کنکور سراسری داشتند که او را به عنوان یکی از بهترین مشاوران حرف آخر برای شما عزیزان معرفی میکنیم

خانم زهرا امینی (مشاور ارشد)

زهرا امینی دانشجوی پزشکی، مشاور ارشد حرف اخر، رتبه برتر کنکور، نویسنده مقالات انگیزشی و تحصیلی سایت های کنکوری، تقدیر شده توسط موسسه حرف اخر به عنوان مشاور برتر

خانم الهام فرج پور (مشاور ارشد)

خانم الهام فرج پور از مشاورین ماهر مجموعه حرف آخر می باشند که در مدت همکاری شان با این مجموعه از سطح فعالیت و همکاری بالایی برخوردار بوده و مشاوره های قابل توجهی از خود ارائه داده است و سابقه درخشانی در کارنامه شان وجود داردایشان بخاطر روحیه ی بالای مسئولیت پذیری و در اختیار نهادن وقت زیادی برای کارشان از جمله افرادی هستند که برای مشاوره توصیه خواهند شد

خانم پاکزاد (مشاور ارشد)

خانم پاکزاد مشاور حرف آخر یکی از متخصصان و کاربلدان (بخش مشاوره) مجموعه حرف آخر بوده و وی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی می باشد و مشاور خانم پاکزاد از سال 1395 به صورت حرفه ای کار مشاوره ای در این موسسه را آغاز و همواره از بهترین های این گروه می باشد.

خانم اسدی مشاور حرف اخر (مشاور ارشد)

خانم اسدی مشاور ارشد حرف آخر داری درک دکترای مهندسی ای تی بوده و از مشاورین عالی رتبه این موسسه نیز می باشد. وی با بیش از 500 مشاوره حرفه ای به دانش آموزان توانسته جایگاه خوبی را در این مجموعه کسب نماید.

خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر

مشاور خانم دکتر فرزانه فرزانه داری مدرک دکترای اقتصاد از دانشگاه همدان بوده و از سال 1399 کار مشاوران را آغاز کرده و همواره در این موسسه نیز مشغول مشاوره و فروش پکیج می باشد. خانم دکتر فرزانه مشاور حرف آخر همواره از مشاوران خوب این موسسه می باشد.

لیست مشاورین موسسه حرف آخر

نام مشاور

سمت

شماره تماس

یوسف شکیبا

مشاور ارشد حرف آخر با 5 سال سابقه

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

پیمان مسعودی

مشاور ارشد حرف آخر ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

خانم فرزانه

مشاور

 

حسن جعفری

مشاور

 

شایان مامندی

مشاور

 

محمد قلی زاده      

مشاور

 

کوثر عبادی

مشاور

 

طهورا واحد

مشاور

 

اسعد پاشایی

مشاور

 

ناصر زمانی

مشاور

 

جواد علیزاده

مشاور

 

سجاد علیزاده

مشاور

 

صالح علیزاده

مشاور

 

بهروز اسدی

مشاور

 

آقای علیخانی

مشاور

 

میلاد قربانی

مشاور

 

میلاد نیک پور

مشاور

 

اسرا سیدی

مشاور

 

افشین دشتی

مشاور

 

خانم اسدی

مشاور

 

کیهان صبوری

مشاور

 

آقای جلالی

مشاور

 

هیمن خلیلی

مشاور

 

فرزاد ارجمند

مشاور

 

علی احمدی

مشاور

 

اسما پوزش

مشاور

 

خانم دکتر فرزانه مشاور حرف اخر

مشاور

 

علی درویشی

مشاور

 

علی حجازی

مشاور

 

زهره منصوری مشاور حرف اخر

مشاور

 

خانم موسوی مشاور حرف اخر

مشاور

 

پرند سیوانی نژاد

مشاور

 

 

در این رابطه بخوانید:

مشاوره رایگان حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

عکس مشاوران حرف آخر

عکس مشاوران موسسه حرف اخر

از آنجایی که دانش آموزان به دنبال عکس مشاوران حرف اخر هستند ما تصمیم داریم به زودی تصاویر این مشاوران را در همین بخش منتشر کنیم. اما در حال حاظر با توجه به محدودیت های موجود قادر به انتشار عکس مشاوران حرف اخر نیستم.

خوب به پایان ارائه اسامی مشاوران موسسه حرف آخر یا همان لیست مشاوران حرف آخر رسیدیم که به صورت کامل و جامع در رابطه با نحوه مشاوره ، ویژگی های مشاوره رایگان و …  خدمت شما توضیحات لازم را عرض کردید بنابراین شما می‌توانید با بهترین مشاوران این موسسه در ارتباط باشید برنامه های مورد نیاز خود را به صورت کاملاً رایگان تا روز کنکور دریافت و خود را برای روز کنکور آماده کنید و از درصد بالای تست زنی لذت ببرید.

سوالات متداول

 

4.2/5 - (35 امتیاز)

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
اشتراک در
اطلاع از
guest
409 نظـر و پاسخ
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
فاطمه
فاطمه
20 روز قبل

سلام ببخشید آقای هانی تازه منش جز مشاورین شما هست؟

آخرین ویرایش20 روز قبل توسط فاطمه
مبین
مبین
22 روز قبل

سلام ببخشید ایا اقای میلاد قربانی نیکپور مشاور حرف اخر است؟

فاطمه
فاطمه
29 روز قبل

سلام ببخشید شما مشاوری به اسم سینا بابایی دارین؟!

داوری
داوری
1 ماه قبل

من پکیج کامل ۶۰۴۰ رو از خانوم نجفی تهیه کردم ولی مشاوره ای از طرف ایشون اصلا نگرفتم

سارا
سارا
2 ماه قبل

چرا اسم خانوم احمدی تو لیست نیست

باران
باران
2 ماه قبل

شماره آقای اشکان رضایی را میخواستم لطفا

حدیث
حدیث
2 ماه قبل

سلام مشاوری به اسم دنیز محمدیان شیخلو دارید

Taraebrahimi
Taraebrahimi
3 ماه قبل

سلام شما مشاوری به اسم فرشاد حسین زاده دارین؟

مسافری
مسافری
3 ماه قبل

سلام ببخشید شما مشاوری به اسم خانم حیدری دارید

zari
zari
3 ماه قبل

سلام، خانم نظری از مشاوره حرف اخر هست آیا؟

مهرداد امین زاده
مهرداد امین زاده
3 ماه قبل

آیا آقای میلاد فدبی یا فدوی از مشاوران حرف آخر است؟

مهرداد امین زاده
مهرداد امین زاده
3 ماه قبل

آیا آقای میلاد فدبی از مشاوران حرف آخر است؟

راضیه
راضیه
3 ماه قبل

ببخشید مشاوری ب اسم حدیث علائی دارید؟

علی
علی
3 ماه قبل

سلام
وقت بخیر
ایا مشاوری بنام اقای معماریان دارید ؟

فاطمه حسینی
فاطمه حسینی
3 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر.
شما مشاوری به نام خانم عباسپور دارین؟

یلدا
یلدا
3 ماه قبل

سلام ببخشید خانم سارا زحمتکش مشاور حرف آخر هستن لطفا جوواب بدید

)..(
)..(
4 ماه قبل

سلام آقای حسین نجفی از مشاوران موسسه حرف آخر هسنتد؟
اسمشان جز اسامی لیست نبود
لطفا جواب بدین

هونن
هونن
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید ببخشید ما چطور میتونیم بسته خریداری شده رو عودت بدیم

دانش اموز حرف اخری
دانش اموز حرف اخری
4 ماه قبل

سلام من از طریق خانوم فرزانه خرید کردم اما اصن پیگیر درسام نیستن سوالایی هم ک میکنم جواب نمیدن متاسفانه من اومدم از اینجا بهترین مشاور رو پیدا کنم گ خانوم فرزانه هم اینجوری بودن
بنظرم مشاورای عادی بهترن

...
...
پاسخ به  دانش اموز حرف اخری
4 ماه قبل

اینا مشاوره فروش ان نه تحصلیلی ☹️ماله من این شکلی شد

پ.ن
پ.ن
5 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم دو روز پیش یه خانمی به اسم نجمه اقتداری با من تماس گرفتن گفتن از حرف آخر تماس گرفتن میخواستم بدونم از مشاورین شما هستن؟

طاها
طاها
5 ماه قبل

اقای یاسر شکرزاده از مشاورین حرف اخر هستند؟؟

محمد
محمد
5 ماه قبل

ایا خانم ایمان پور جز مشاورین موسسه هستن

عیدی
عیدی
5 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
من پارسال پکیج کامل تجربی رو تهیه کردم و یه مشاوری هم داشتم که خیلی کمکم میکرد تو برنامه ریزی و روش مطالعه و هر شب هم گزارشکار میفرستادم براشون
ولی مشاورم از تیر ماه کلا نیستن به همون شماره هم تو واتساپ پیام میدم اصلا جواب نمیدن.
میشه لطفا یه مشاور دیگه ای رو آشنا کنن که حداقل با ایشون ادامه بدم.🙏

Alireza
Alireza
5 ماه قبل

سلام اقای دکتر فرهادیان جزو مشاورین موسسه هستن؟

...
...
5 ماه قبل

سلام اقای شناور ازمشاورین شماهستن؟

فاطمه
فاطمه
5 ماه قبل

سلام ببخشین استاد گردکانه هم جزء مشاور این موسسه هسن؟

...
...
پاسخ به  حرف آخر
3 ماه قبل

سلام آقای صابری مشاور حرف آخر هستند

محمدی
محمدی
5 ماه قبل

سلام ببخشید آقای منتی هم جزو مشاوره های شما هستن؟

یونس
یونس
پاسخ به  محمدی
1 ماه قبل

سلام یک سوال شما چند ساله با آقای منتی در ارتباطی

وحدت
وحدت
5 ماه قبل

خانم مریم فراهانی جزء مشاوران شماست

Hadis
Hadis
5 ماه قبل

سلام
شماره آقای رمضانی را میخواستم

کژوان
کژوان
5 ماه قبل

سلام شماره آقای مرادی

حدیثه
حدیثه
6 ماه قبل

باسلام مجدد شماره تماس های خانم دکتر فرزانه و خانم دکتر صالحی لطفا

.....
.....
6 ماه قبل

سلام مشاوری به اسم خانم روشنفکر دارید
چند روزه اصلا پیام های منو سین نمیکنه

علی
علی
6 ماه قبل

سلام وقت بخیر خانم همرنگ بور از مشاورین حرف اخر است لطفا جواب بدین

نگار
نگار
6 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
ببخشید خانم مبینا شمس مشاور حرف آخر هستند؟؟

نگار
نگار
6 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر
ببخشید شما مشاوری به نام مبینا شمس میشناسید از مشاوران حرف آخر هستند !
میتونیم اعتماد کنیم؟؟
ایشون با من تماس گرفتن خواستم ببینم معتبر هستند یا خیر؟!؛

علی احمدی
علی احمدی
6 ماه قبل

سلام
ببخشید مشهوری بنام خانم رضوی دارید

ناصر
ناصر
7 ماه قبل

سلام وقتتون بخیر ببخشید مشاوری بنام اقای میلاد فدوی دارید گروه F

ناصر جواهری
ناصر جواهری
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید.ببخشید شما مشاوری بنام خانم سید معصومه کیابی یا اقای کاووسی دارید؟؟؟خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین

A.ashgi
A.ashgi
7 ماه قبل

سلام روزتون بخیر ببخشید خانم آسیابری از مشاوران شما هستن ؟ دیگه خودتون میدونید این روز ها اعتماد کردن یکم سخته خواستم بدونم که واقعا از مؤسسه ی شما هستن یا کلاهبرداری هست

saeid
saeid
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید دو هفته پیش فردی به اسم آقای مهران حقیقت پناه با من تماس گرفتن و گفتن شما برنده یک بسته شامل ( ۲۰ درصد دروس پایه نهم +بسته‌ای آموزشی محاسبات سریع استاد منتظری) و مبلغ ۴۰ هزار تومان هم به بنده گفتن واریز کنم برای هزینه پست چند روز بعد بسته به دست من رسید که شامل (یک سی دی از کلاس ششم + ۷ الگوی طلایی زیست و محاسبات در ۱۰ ثانیه) بود . خب اینجا بسته اشتباه برای بنده ارسال شده بعد من روی بسته و خوندم زده بود هزینه پست ۶ هزارتومان بعد با پشتیبانی تماس گرفتم که به من گفتن ۴۰ هزار تومان هزینه بسته بوده در صورتی که مشاور موسسه به من گفت این هزینه پسته و شما برنده‌ی این بسته شدید .
در کنار این هم اقای حقیقت پناه به من گفتن برنده بسته‌ی مشاوره شدید که ایشون اصلا تماسی نگرفتن برای مشاوره ، بعدش خانمی به من زنگ زدن و گفتن مشاور جدید هستن ایشون هم فقط یک روز مشاوره داد و روز های بعد هرچی با ایشون تماس گرفتم جواب ندادن و ایشون هم گفتن منو وصل میکنن به یک مشاور دیگه که مشاور جدید هم با من تماسی نگرفت به پشتیبانی هم اطلاع دادم ولی پاسخ واضحی به بنده ندادن

Zahra
Zahra
7 ماه قبل

سلام من می‌خوام از محصولات حرف آخر تهیه‌ کنم ولی میشه مشاورمو عوض کنم؟
یا با مشاوری ک راحت ترم ارتباط داشته باشم

aysooda
aysooda
7 ماه قبل

سلام موسسه فردی به نام مهندس منتی رو به عنوان مشاور
تایید میکنه؟

ryhanih
ryhanih
7 ماه قبل

سلام خسته نباشید
من میخاستم با خانم بهاره ایزدی مشاور ارشد حرف اخر در ارتباط باشم چطوری میتونم شماره ای ایشون رو پیدا کنم؟؟
لطفا پاسخ بدید ممنون🙏

فاطمه
فاطمه
پاسخ به  حرف آخر
7 ماه قبل

سلام ببخشید خانم کواری بین ماوران شما نیست؟

نازنین
نازنین
7 ماه قبل

ببخشید یکی از مشاورین حرف آخر مبلغی رو به عنوان بیانه از ما گرفتن وگفتن تا زمانی که محصولی دریافت نکردین مبلغ به خودتون پس داده میشه حالا زدن زیرش میگن نمیشه

نازنین
نازنین
7 ماه قبل

سلام ببخشید آقای محمدحسین علایی فر از مشاورین حرف آخر هستن؟

امیر
امیر
8 ماه قبل

سلام خسته نباشید، یه مشاور خوب برای رشته انسانی که خودشم موفقیت بالایی کسب کرده پیشنهاد بدید متشکر

علی
علی
8 ماه قبل

سلام شما در موسسه حرف آخر خانم شعبانزاده خانم خدری یا خانم سیوانی نژاد دارید اینها مشاورین حرف آخر هستند؟!

مهدی
مهدی
8 ماه قبل

سلام آیا آقای علیرضا حیدری جامع بزرگی از مشاوران شما هستند ؟؟؟
شماره ایشان را اعلام بفرمایید.

مبینا
مبینا
8 ماه قبل

سلام خسته نباشید دیروز فردی به نام مهران حقیقت پناه با من تماس گرفتن و گفتن برنده دو هفته مشاوره رایگان شدم میخواستم‌بدونم میشه بهشون اعتماد کرد؟و گفتن مبلغ ۳۵ هزار تومان واریز کنید تا ۲۰ درصد منابع رو بفرستم ایشون واقع مشاور حرف آخر هستند؟

...
...
پاسخ به  حرف آخر
8 ماه قبل

سلام مشاور به نام آقای اصغری بین اسامی مشاورین نبودن مگه مشاور موسسه حرف آخر مهر نیستند؟

مهدیه
مهدیه
پاسخ به  حرف آخر
8 ماه قبل

شماره کارت حرف اخر رو میگین؟

R
R
8 ماه قبل

سلام ببخشید با شماره پدر من تماس گرفتن و گفتن که مشاور حرف آخر هستن و از آموزش پرورش شماره پدر من آوردن ولی شماره پدر من هیچ مدرسه ای نداره اسمشون خانم سلطان آبادی بود ایشون عضو موئسسه شما هستن؟؟

هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • جهت دریافت تخفیف لطفا شماره همراه خود را وارد کنید. کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف های ویژه با شما تماس خواهند گرفت
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.