پروژه 6040 حرف آخر
شماره کارت استاد منتظری

با سلام، در این بخش از سایت حرف آخر تصمیم داریم در رابطه با شماره کارت عبدالرضا منتظری موسسه حرف آخر و همچنین شماره کارت موسسه حرف آخر صحبت کنیم و در نهایت شماره کارت عبدالرضا منتظری موسس و مدیر این مجموعه و همچنین شماره حساب موسسه حرف آخر را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار دهیم و در رابطه با بسیاری از موارد که نیاز شما دانش آموزان است تا در این باره بدانید صحبت کنیم.

قبل از واریز هر گونه وجه از شماره حساب دریافتی مطما شوید (سودجویان در کمین هستند!!!)

توجه توجه: شماره کارت عبدالرضا منتظری جهت واریز وجوه درست است یا (شماره کارت موسسه حرف آخر) ؟. طی تماس هایی که در این مدت از سمت دانش آموزان جهت دریافت شماره حساب حرف آخر داشتیم به دنبال شماره کارت یا شماره حساب واقعی بوده اند که ما در راستای جلوگیری از سوءاستفاده برخی از سودجویان شماره کارت واقعی را در اختیار این دسته از دانش آموزان قرار میدهیم. پس مراقب افراد سود جو باشید.

(شماره کارت موسسه حرف آخر): توجه داشته باشد چنانچه هنگام واریز به شماره حساب موسسه حرف آخر که توسط مشاورین دریافت می کنید شک دارید با شماره های ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ تماس بگیرید و از صحت ان مطلع شوید.

جهت دریافت و اطلاع از صحت شماره حساب موسسه حرف آخر حتما با مشاورین ما تماس بگیرید.

از آنجایی که امروزه بسیاری از دانش آموزان در رابطه با خرید پکیج های آموزشی حرف آخر به صورت اینترنتی سوالات متفاوت و مختلفی را میپرسند که یکی از آنها خرید از سایت های رسمی این موسسه می باشد که دیده می شود بسیاری از مشاوران اقدام به راه‌اندازی چنین سایت هایی کرده اند که هر کدام به شیوه ای اقدام به فروش دی وی دی های آموزشی این موسسه می کنند.

اما لازم است که بدانید سایت‌های نیز در بین این سایت هایی هم وجود دارد که اقدام به فروش پکیج ها به صورت سودجویانه و کپی می کنند که موسسه شدیدا با چنین سایت‌هایی برخورد می‌کند از این رو شما دانش آموزان و داوطلبین قبل از هر گونه ثبت سفارش و خرید از چنین سایت هایی مراقب کلاهبرداری های آنها باشید زیرا با خرید پکیج های آموزشی کپی و همچنین از سایت های غیرمجاز، موسسه حرف آخر به هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ها نخواهد داشت و هزینه شما به نوعی برگشت ناپذیر خواهد شد.

جهت دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

شماره کارت عبدالرضا منتظری

شماره کارت عبدالرضا منتظری – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

شماره حساب حرف آخر مهر

اگر شما دانش آموزان عزیز هم به دنبال شماره حساب حرف اخر مهر هستید باید خدمتتان همانطور که در بالا اشاره کردیم عرض کنیم متاسفانه امروزه برخی از سودجویان در بستر فضای مجازی اقدام به فروش کپی محصولات به صورت غیر قانونی یا حتی اقدام به کلاه برداری با نام و نشان حرف آخر می کنند و در قبال پرداخت های صورت گرفته هیچ محصولی را تحویل نمیدهند چرا که بدون هویت بوده و زیر نظر این موسسه نیستند. از این رو ما شماره حساب حرف آخر مهر را به صورت تلفنی توسط مشاوران رتبه برتر این موسسه در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. کافیست با مشاورین ما در تماس باشد.

شماره کارت حرف آخر مهر

اگر قصد خرید پکیج های موسسه حرف آخر به صورت کاملاً قانونی هستید و به دنبایل شماره کارت حرف آخر مهر هستید میتوانید با ما تماس بگیرید و یا می توانید از بخش فروشگاه حرف آخر که در این سایت قرار گرفته اقدام به تهیه دی وی دی های آموزشی مورد نیاز خود بکنید همچنین در کنار تهیه پکیج ها می توانید از مشاوره و راهنمایی های قبل از خرید و همچنین بعد از خرید از این موسسه با شماره تماس زیر بهره مند شوید.

مشاوران ما کاملاً کاربلد و خبره و همچنین غربالگری شده از تمام نقاط کشور ایران می باشند و آماده دریافت هرگونه تماس از سوی شما عزیزان در راستای دریافت مشاوره و راهنمایی ، ارائه برنامه ریزی های مطالعاتی ، مشاوره روحی و روانی و آماده سازی برای کنکور ۹۹ و … می باشند. کافیست تماس بگیرید.

جهت دریافت شماره حساب حرف آخر تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

شماره کارت عبدالرضا منتظری

در رابطه با شماره کارت عبدالرضا منتظری باید خدمت شما داوطلبین و دانش آموزان کنکوری عرض کنم همانطور که در بالا اشاره کردیم سایت هایی هستند که به صورت سودجویانه و کلاهبرداری اقدام به ارائه شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری جهت دریافت مبالغی از دانش‌آموزان می‌کند و در قبال این مبالغ یا هیچ محصولی تحویل نمی دهند و یا محصولات کپی و غیر قانونی به آنها می‌دهند که میبایست کاملاً احتیاط کرده و از هر سایتی و هر شخصی اقدام به دریافت شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر نکنید تا با مشکلاتی چون دریافت دی وی دی های کپی و غیر قانونی و فاقد رمز ، دی وی دی های آموزشی کاملا بی کیفیت و بسیاری دیگر که در برخی مواقع شاهد آنها بودیم روبرو نشوید.

شماره کارت عبدالرضا منتظری جهت واریز مبالغ  پکیج ها جهت خرید می بایست از طریق شماره تماسی که در بالا قرار دادیم با مشاوران ما در تماس بوده و پس از دریافت راهنمایی های مورد نیاز شماره کارت منتظری مدیر این مجموعه را دریافت کنید و در نهایت پس از واریز هزینه پکیج ها جهت دریافت شما عزیزان ارسال خواهد شد و می توانید با خیالی راحت از ویدیو های آموزشی بدون هیچ گونه مشکلی بهره مند شوید.

شماره حساب حرف آخر

شماره کارت موسسه حرف آخر

چنانچه قصد دریافت شماره کارت موسسه حرف آخر مهر را دارید و یا قصد تهیه پکیج های آموزشی تمامی دروس کنکوری حرف آخر در دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید از سایت حرف آخر و هم چنین از بخش فروشگاه این موسسه به صورت اینترنتی و آنلاین دارید می توانید از طریق لینک زیر وارد فروشگاه شده و پس از مطالعه دقیق و مشاهده تمام جزئیات پکیج ها اقدام به خرید اینترنتی کاملا قانونی کنید.

دپارتمان مشاوره رایگان حرف آخر نیز به صورت شبانه روز در اختیار شما عزیزان جهت مشاوره و همچنین دریافت سفارشات شما می باشند و پس از دریافت هر سفارش در سریعترین زمان ممکن اقدام به ارسال و در نهایت در درب منزل تحویل داده خواهد شد.

شماره کارت مسکن منتظری

یکی از حسای ها استاد منتظری که ما با عنوان شماره کارت مسکن استاد عبدالرضا منتظری از آن یاد میکنیم می باشد، در نظر داشته باشد که مشاورین ما با قرار دادن این شماره کارت حتما در موقع پرداخت از نام و نام خانوادگی که بانک قبل از پرداخت نهایی نمایش میدهد اطمینان کامل داشته باشد. لازم به ذکر است که یکی از حساب های استاد منتظری که اکثر واریزی ها به آن انجام می شود شماره کارت بانک مسکن این استاد عالی قدر می باشد.

جهت دریافت شماره کارت حرف آخر تماس بگیرید: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

دریافت شماره کارت استاد منتظری از طریق تماس

از آنجایی که امروزه افراد سودجو و فرصت طلب به دنبال شماره کارت های اساتید و مشاوران و همچنین استاد منتظری در سایت های مختلف هستند تا بتوانند از این را اقدام به کلاهبرداری کنند ما از انتشار شماره کارت استاد منتظری حرف آخر در این بخش معذوریم و شما می توانید از طریق دو راهی که در اختیار شما قرار می دهیم اقدام به دریافت شماره کارت این استاد کنید و چنانچه اگر نیاز به دریافت شماره کارت اساتید دیگر را دارید دریافت نمایید.

تماس با مشاورین و دریافت شماره حساب و کارت منتظری

یکی از این روش های دریافت از طریق تماس با مشاورین عالی‌رتبه حرف آخر می باشد برای این کار کافیست با شماره تماس زیر تماس گرفته  و از مشاورین ما شماره کارت استاد منتظری را دریافت کنید و مبلغ مورد نظر خود را برای خرید پکیج ها واریز کنید.

شماره کارت حرف آخر

شماره حساب های عبدالرضا منتظری

برای دریافت شماره حساب های عبدالرضا منتظری نیز می توانید با ارسال یک پیامک و یا تماس مستقیم با مشاورین رتبه برتر حرف آخر اقدام به تهیه آن کنید و در نهایت پکیج مورد نیاز خود را خریداری و در درب منزل تحویل بگیرید.

دریافت شماره کارت استاد منتظری از طریق پیامک

دومین روشی که شما می توانید برای دریافت شماره کارت عبدالرضا منتظری  موسسه حرف آخر داشته باشید دریافت از طریق ارسال پیامک به مشاورین و دپارتمان حرف آخر می باشد. برای این کار کافیست پیامکی با مضمون ( دریافت شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر )  به شماره تماس اعلامی فوق می توانید در عرض چند دقیقه شماره کارت را دریافت کنید.

در این رابطه بخوانید:

لیست قیمت محصولات حرف آخر

عبدالرضا منتظری

شماره حساب های حرف اخر

در نظر داشته باشد شمار حساب های حرف آخر فقط و فقط به نام عبدالرضا منتظری می باشد که می توانید با شماره های اعلامی در همین صفحه تماس گرفته و این شماره حساب را دریافت کنید.

خب به پایان ارائه مقاله شماره کارت منتظری حرف آخر رسیدیم و شما متوجه شدید که چگونه می توان شماره کارت این استاد گرامی دریافت و هزینه پکیج ها را به حساب وی واریز کرد. از این رو همیشه مراقب افراد سودجو و کپی کارها باشید تا با مشکلات روبرو نشوید و با خیالی راحت از دی وی دی های آموزشی این موسسه بهره لازم را ببرد و همچنین در کنار آن از خدمات رایگان چون دریافت مشاوره برنامه ریزی مطالعاتی و …. بهره مند شوید.

, , ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

87 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام ببخشید برای من بین دو تا فیلم و یا انتهای هر فیلم نمیگیره و اگر هم روی اون زمانش بزنم از برنامه خارج میشه . می خواستم بدونم مشکل از کجاست ؟

  پاسخ
 • سلام من پارسال بسته ۵ روز با حرف آخر رو برنده شدم وار اونجا با مشاوری به نام خانم نقدی آنا شدم امسال که خواستم پکیج صفر تا صد رو بگیرم ایشون پسر عموشون به نام آقای نقدی رو به عنوان مسئول فروش به من معرفی کردن ومن هم به شماره حساب حرف آخر مهر که ایشون دادن پول واریز کردم والان که پکیج دستم رسیده برخی پک ها چاپی نیس و آقای نقدی میگن که توی هارده واگه بخوام اونا رو داده باشم باید پول چاپشون رو بدم آیا این برای همه اینطوریه یا من اشتباه کردم؟؟

  پاسخ
 • سلام آیا آقای نقدی مشاور فروش هستن

  پاسخ
 • سلام دیروز یک نفر زنگ زد گفت پکیج برام میفرسته فقط هزینه پست 35 تومن واریز کنم به شماره کارت حرف اخر مهر منم واریز کردم صحت داشت؟؟؟

  پاسخ
 • سلام.ببخشید من هزینه پکیج هارو پرداخت کردم و بسته به دستم رسیده شماره کارت به اسم موسسه حرف آخر مهر بود درست هست؟

  پاسخ
 • امروزیهرخانم بهم زنگ زدوگفتش که بسته رایگان حرف آخربرنده شدم بعدگفت بیاباواتساپ کارهاتوجورکنم بعدش یه شماره کارتی به فرستادگفت بایدهزینه پست روپرداخت کنی آیاپول واریزکنم یاکلاه برداری

  پاسخ
  • سلام بله صحت داره فقط توجه کنید که شماره کارت به نام موسسه حرف آخر مهر باشه جهت واریز هزینه پست. در غیر این صورت اطمینان نکنید.

   پاسخ
  • چطور برنده شدید؟ مگه قرعه کشی بوده؟

   پاسخ
 • سلام . وقتتون بخیر. آقای علی اثنی عشری جزء مشاوران حرف آخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر.مشاور آقاجانی جز مجموعه حرف آخر هستند؟و مبلغ رو به حسابی به نام حرف آخر مهر واریز کنم؟

  پاسخ
  • سلامم حتما قبل از واریز با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید تا شماره کارت و مشاور تایید شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام به منم پیام دادند گفت پک بسته به
  خانم حسابی اقای معین بوده که زنگ زده
  اعتماد کنم

  پاسخ
 • سلام مشاور آژيري در موسسه شماست و شماره حساب بنام موسسه حرف آخر مهر دادند درسته?

  پاسخ
  • سلام، جهت برسی دقیق شماره کارت با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا را خیالی آسوده اقدام به خرید پکیج مورد نظر خود کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام.من برای پکیج صفر تا صد باشماره 64035 تماس گرفتم بعد از یک ساعت خانمی به نام ژیلا رستمی بامن تماس گرفتن و شماره حسابی به نام حرف آخر مهر رو برام فرستادن حالا که پکیچ به دستم رسید در بخش مشاوره آقای منتظری میگن فقط شماره حساب باید به اسم من باشه الان کی درست میگه؟؟

  پاسخ
  • سلام، بخاطر همین مسائل هستش که ما عرض میکنیم قبل از واریز اگر به شماره حساب و یا شماره کارت حرف اخر شک دارید با ما تماس بگیرید. در هر صورت اگر پکیج ارجینال به دستتون رسیده و مشکلی با این مسئله ندارید خیالتون راحت باشه.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام می خواستم بپرسم در خرید از طریق مشاورین با خیال راحت به حساب حرف آخر مهر مبلغ رو واریز کنیم ؟

  پاسخ
  • سلام بله درسته، اما در صورت شک داشتن میتوانید با مشاورین ما تماس بگرید و از صحت شماره حساب مطلع شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • محمد متین تاران
  فوریه 2, 2021 2:58 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  خانم فرهانی نامی با من تماس گرفتن و گفتن برنده پکیج شدم .میخواستم ببینم صحت داره یا خیر

  پاسخ
 • سلام خوب هستید
  ببخشید فردی با من تماس گرفت که مشخصات من رو هم میدونست گفتند که برنده محاسبات و ۵روز با حرف اخر شدم و فقط هزینه پست میخواد
  شماره حساب به نام حرف مهر اخر هستش
  اعتماد کنم؟؟

  پاسخ
  • سلامبله اعتماد کنید البته حتا توجه کنید شماره حساب باید به نام حرف آخر باشد. برای این کار سعی کنید با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام دیروز خانمی بنام نصرالهی تماس گرفتند گفتند شما برنده پکیج استاد منتظری شدید و گفتند مشاور هستند و شماره حساب استاد منتظری فرستادند و کد ملی هم میخوان آیا این موضوع صحت دارد و اینکه هزینه پست بیست هزار تومان میباشد

  پاسخ
  • سلام بله صحت داره مینو عزیز

   پاسخ
  • سلام اللن خانمی به نام رستمی با من تماس گرفتن و آدرس و کدملی ام رو خواستن و شماره کارت آقای عبدالرضا منتظری رو دادن و گفتن هزینه پست 35000 تومان رو به اون شماره کارت بفرستم.آیا واقعیت داره؟
   اعتمادکنم؟؟؟؟

   پاسخ
   • سلام نرگس عزیز بله حقیقت داره میتونید اعتماد کنید. البته توجه کنید که که مبلغ به حساب آقای منتظری واریز بزه (شماره کارت عبدالرضا منتظری)

    پاسخ
   • سلام ی خانمی با من تماس گرفتند و گفتن که برنده بسته حرف اخر شدیم و فقط باید برای پست۳۵هزار تومان واریز کنیم می خواستم بدونم هزینه رو ارسال کنم یا نه چون شماره کارت مسکن بود به نام حرف اخر مهر

    پاسخ
 • سلام خانم الهه بایندار مشاور شما هستن؟

  پاسخ
 • سلام من میخواستم یک پکیج روسفارش بدم یکی باهام تماس گرفت وگفتن به شماره **** و به نام آقای عبدالرضا منتظری واریزکنم میخواستم بدونم آیا این شماره کارت شماره کارت آقای منتظری هستش یانه.

  پاسخ
  • سلام نیاز به برسی سیستمی داره لطفا با شاره تمای اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • ببخشید اقای مجید استوار جزو مشاورین هستند

  پاسخ
 • سلام روز بخیر . امروز خانومی بامن تماس گرفتند و گفتند که یک پکیج قراره ارسال بشه ک هزینه پست فقط گرفته میشه ب قیمت 55هزار تومن . و شماره کارت آقای منتظری رو برای من فرستادن . آیا اطمینان کنم ؟

  پاسخ
 • فاطمه محمدنژاد
  نوامبر 18, 2020 4:43 ب.ظ

  **** سلام این شماره ی مشاور شماست ؟؟
  به نام استاد مقیمی

  پاسخ
  • خیر، با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.

   پاسخ
  • ببخشیدشما مشاوری به نام خانم عابدینی دارید ایشون با من تماس گرفتن و گفتن که یک پکیج قراره بفرستن و فقط هزینه ی پست میگیرن میشه راهنمایی کنید

   پاسخ
   • سلام بله صحت داره این موضوع فقط موقع واریز وجه توجه کنید که شماره حساب حرف آخر که به شما داده میشود به نام عبدالرضا منتظری باشد. 20درصد پکیج کامل حرف آخر هستش

    پاسخ
 • میشه شما پک رو بفرستین ما هزینه رو اقساطی پرداخت کنیم؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید من میخواستم با خود استاد عبدالرضا منتظری صحبت کنم.
  چطور میتونم با ایشون صحبت کنم؟

  پاسخ
  • با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و درخواست خودتون رو اعلام کنید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام دیروز یه نفر از حرف آخر بامن تماس گرفت و گفت شما برنده پکیج شدید جزو ۱۰۰نفر اول فقط گفت هزینه پست داره که اونم ۳۵هزار تومان ایا صحت دارد شماره کارت هم بنام حرف آخر مهر ایا صحت دارد

   پاسخ
 • محمود خلیلی
  اکتبر 21, 2020 7:20 ق.ظ

  سلام
  میخواستم بدونم آیا خانم حسنی جزو مشاورین شما هستند؟ اخه قراره پک جامع زیست دریافت بکنم

  پاسخ
  • سلام خلیلی عزیز، جهت پیگری اسامی مشاورین که درون این لیست نیست باید تماس بگیرید تا درخواست شما برسی بشه. با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام میخواستم بدونم شخصی بنام خانم پناهی دارید

    پاسخ
   • سلام خسته نباشید یه خانوم با شماره ****با من تماس گرفتن آیا از کارکنان شما هستن؟
    اعتماد کنم یا نه

    پاسخ
    • اگر جهت بسته رایگان تماس گرفتند و شماره کارت ارائه دادند توجه کنید که شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری باشد. با تشکر

     پاسخ
 • سلام. میخواستم بدونم خانم پیرانی عضو موسسه حرف آخر هستن. چون میخوام پکیج کامل هر سه سال رو تهیه کنم باید مطمعن باشم به کی میخوام هزینه رو پرداخت کنم

  پاسخ
  • سلام حتما جهت هماهنگی قبل از خرید با شماره اعلامی در همین سایت و همین صفحه تماس بگیرید. مراقب افراد سودجو باشید حتما

   پاسخ
 • سلام‌ممنون از اموزش عالی شما

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر ببخشید چند وقت پیش از موسسه حرف آخر تماس گرفتن ی پک رایگان هم واسم فرستادن الان میخواستم ی پک دیگ سفارش بدم مشاور خانوم اصغری و آقای بابایی تماس گرفتن خواستم ببینم عضو موسسه هستن؟

  پاسخ
 • سلام من یه پک رایگان دریافت کردم و بسیار راضی بودم و الان میخوام پک کامل برای سه سالم رو سفارش بدم یه شماره کارت به اسم استاد منتظری به من دادن و یک خانوم به نام پیشقدم و اقایی بنام نیک بخت با من تماس گرفتن.میخواستم بدونم ایا این دو نفر عضو مجموعه شما هستن یا نه.اعتماد کنم یا نه؟؟!!؟؟شما بهتر میدونید ۱۴ملیون تومن پول کمی نیست لطفا کمک کنید

  پاسخ
  • سلام امیر عزیز، جه اطمینان از خرید و دریافت مشاوره قوی حتما با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • هایده خضری اقدم
  جولای 26, 2020 8:18 ب.ظ

  سلام خسته نباشید.
  مدتی قبل یه شماره به نام موسسه با من تماس گرفت و بهم گفت که برنده ی دو پک کاملا رایگان شدید و برای دریافت باید پول پست رو واریز کنین منم بخاطر بی اعتمادی منصرف شدم دیروز دوباره با یه شماره ی دیگه بهم زنگ زدن و بازم همون حرفا و ازم میخوان فیش واریزی رو براشون بفرستم میتونم اعتماد کنم و پول رو واریز کنم حتی یک شماره حساب بنام استاد منتظری رو بهم دادند ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ
  • سلام هایده عزیز، بله اعتماد کنید و صحت دارد. در ضمن هنگام واریز حتما به نام صاحب حساب توجه کنید که باید به نام آقای عبدالرضا منتظری باشه.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام …اول میخوام تشکر کنم از این موسسه بینظیر و یکتاز ایران ک بهترین موسسه است …‌ واقعا ممنون از اساتید درجه ۱ و عالی این موسسه ک همتا ندارن مخصوصا استاد عبدالرضا منتظری ک آرزو میکنم هرجایی الان هستن در کنار خانواده سالم و سلامت باشن … به خدا میتونم قسم بخورم ک مانند این استاد ب دنیا دیگه نمیاد .
  تشکر از تمامی اساتید این مجموعه و عوامل و مشاوران (مخصوصا مشاور ارشد جناب آقای عزت الهی که از بینظیرترین مشاوران هسن و مشاوران عالی دیگ )و…من سینا حسامی هستم از اصفهان
  من خودم سال ۱۴۰۰ کنکور دارم و مطمئنم با این موسسه به جمع رتبه برتران این موسسه اضافه میشم …
  میخوام تشکر کنم از تک تک این عزیزان(واقعا ممنون🙏)
  1.استاد عبدالرضا منتظری (استاد بینظیر ریاضیات)
  2.اساتید شاکری و شعبانی و..‌.(اساتید بینظیر زیست)
  3.استاد شیروانی(استاد عالی شیمی)
  4.استاد کامیار(استاد عالی فیزیک )
  5.استاد منتظری (استاد عالی ادبیات)
  6.استاد یوسفیان پور (استاد عالی دین و زندگی)
  7.استاد واعظی (استاد عالی عربی)
  8.استاد محمودی (استاد عالی زبان انگلیسی)
  تمام این بزرگواران بینظیر و کلمات برای توصیف این عزیزان اصلا در قلمرو سخن نمیگنجه!!!!
  نیازی ب تعریف امثال من نیست … همه چیز مشخص و ثابت شده است …همشون تاج سر هستن
  ممنون از همتون … ایشالا سال ۱۴۰۰ میبینمتون!!!

  پاسخ
 • سلام
  چندوقت پیش یکنفربه من زنگ زدوگفت که یکی ازمشاوران حرف اخراست ازقرارمعلوم پکیج رایگان حرف اخربه من تعلق گرفته بود اما من نمیتونم اعتمادکنم به همین خاطرازتون میخوام که به من بگین ایا اقای شایان جورابلو جزومشاوران حدف اخر هست یانه؟باتشکر

  پاسخ
  • سلام مهسای عزیز، بله اعتماد کنید چرا که موسسه این پکیج رو رایگان در اختیار دانش آموزان قرار داده است.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام،
  ممنون از کمک بسیار خوبتون
  لازم دونستم بیام اینجا و اتفاقی ک برام افتاد رو بگم تا دیگر دانش اموزان هم مراقب باشن تا در دام سودجویان نیفتن و هم یه تشکر ویژه خدمتتون داشته باشم.
  من دو روز پیش از طریق اینستاگرام با شخصی اشنا شدم که پیج فیک حرف آخر داشت و با صحبت هایی که شد من تصمیم گرفتم ک خرید کنم و ایشون شماره کارت ارائه کرد که من بخاطر محکم کاری تو گوگل سرچ کردم و با این سایت آشنا و تماس گرفتم و مشاوران راهنمایی که کردن فهمیدم فرد کلاه بردار شماره کارت دیگه ای داده و می بایست شماره کارت عبدالرضا منتظری رو میداد و این شد دیگه من هیچ وقت به شبکه های اجتماعی اعتماد نکنم
  مرسی از کمکتون ک باعث شدین کلاه سرم نره و پکیج رو مستقیم از شما خریداری کنم.
  خیلیییییی ممنون

  پاسخ
  • سلام زهرای عزیز، بله می بایست در خرید های خود بخصوص از شبکه های اجتماعی دقت لازم رو داشته باشد و چه فکر خوبی کردید که قبل از واریز مبلغ ابتدا سرچ و سپس اقدام به پرداخت کنید.
   دقت داشته باشد که تمامی واریزی ها باید به شماره کارت استاد منتظری صورت بگیره در غیر این صورت فرد کلاه بردار و سودجوست. از این که به صورت دیدگاه این اتفاق رو در این بخش به اشتراک گذاشتید تا دیگر کاربران این صحبت ها رو ببیند تبریک میکیم.
   زهرای عزیز، این که شما هم به جمع حرف آخری ها پیوستید بسیار خرسندیم به امید موفقیتتون در کنکور 99

   پاسخ
   • فاطمه محمدنژاد
    نوامبر 18, 2020 4:52 ب.ظ

    سلام امروز شخصی به نام استاد مقیمی با این شماره **** من تماس گرفتند وگفتند پک رایگان حرف آخر به من تعلق گرفته و یک شماره حساب به نام آقای منتظری فرستادن برای هزینه ی پست
    ایا ایشون از مشاورین شما هستند ؟
    من میتونم بهشون اعتماد کنم و اطلاعاتم رو در اختیارشون بگذارم ؟؟

    پاسخ
    • پاسخ شما در دیدگاه قبل داده شد.
     با تشکر

     پاسخ
    • سلام خسته نباشید امروز ساعت دوازده با من تماس گرفتن اسمم میدونستن گفتن ک پکیج درسی برنده شدم به طور رایگان فقط هزینه پست داره و این شماره کارتو برام فرستادن ایا صحت داره؟

     پاسخ
     • سلام بله موسسه حرف آخر به قید قرعه کشی برای دانش آموزان پکیج هدیه ارائه می دهد. فقط موقع پرداخت هزینه به نام صاحب حساب توجه کنید. شماره حساب باید به نام عبدالرضا منتظری باشد.

  • سلام
   ببخشید آقای حسین فلاح از مشاورین حرف آخر هستند؟!
   اعتماد کنم؟!

   پاسخ
   • لطفاً جوابم را بدهید
    من پول ریختم به حساب آقای حسین فلاح🙏

    پاسخ
    • سلام باید قبل از واریز این سوال رو میکردید ارمان عزیز، جهت اطمینان از واریز و استعلام مشاور با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
 • ممنونم ازتون که باعث شدبن با اطمینان خاطر خریدمو انجام بدم

  پاسخ
 • سلام، ممنون از توضیحات بسیار خوبتون فقط یه سوال داشتم این که من پکیج کامل رو از مشاوری که شمارش در این صفحه هستش خریدم و شماره کارتی که بهمون دادن واریز کردم آیا درست است و مشکلی نداره؟

  پاسخ
  • سلام لیلای عزیز، نگرانی نیست درست واریز کردید و پکیج به دستتون خواهد رسید.

   پاسخ
   • سلام . ببخشید من فیلم هارو کپی از جایی دیگر خریدم ‌.راضی نیستم وضع مالی خوبی هم ندارم. میخواهم پولش پرداخت کنم‌. باید چیکار کنم

    پاسخ
   • محمد محمدی
    ژانویه 9, 2021 3:35 ب.ظ

    سلام .میخواستم ببینم آقای مجتبی خوش گفتار از مشاوران موسسه حرف آخر هستند وسوابق ایشون چگونه است.لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون ازشما

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست