پروژه 6040 حرف آخر
کلاه برداری حرف آخر

با سلام مجدد، کلاهبرداری موسسه حرف آخر یا به نوعی دروغ های موسسه حرف آخر که امروزه از سوی افراد سودجو و همچنین از رقیبان و تخریب کنندگان در عرصه شبکه های اجتماعی و همچنین سایت های اینترنتی در حال انتشار است و نیت آنها فقط تخریب و افزایش فروش موسسات خود با شعار های کلاهبرداری حرف اخر می باشد، و بی شک هیچ کمکی به دانش آموزان نخواهد داشت.در همین راستا و در این بخش تصمیم گرفتیم مطلبی در رابطه با حقیقت کلاهبرداری موسسه حرف آخر منتشر کنیم و در آن به تک تک جزئیات و این شایعه پراکنی ها بپردازیم تا شما را متقاعد سازیم همچنان حرف آخر بهترین موسسه کنکوری در ایران به شمار می رود و تا به اینجا با رعایت عدالت در مشاوره ، تدریس دروس آموزشی کنکور ، لیست قیمت محصولات حرف آخر توانسته دانش آموزان بسیار زیادی را به رتبه های برتر کنکور برساند و از این کمک شایان بسیار خرسند و همواره به دنبال ارائه بروزترین تکنیک ها ، روش های تدریسی و یادگیری است تا بتواند وفاداری و قدتمندری خود را همچنان افزایش و اثبات کند.

همچنین در ادامه در مورد کلاهبرداری حرف اخر بیشتر صحبت خواهیم کرد و به شما عرض خواهیم کرد، امروزه افراد سودجو و موسسه های نوپا جهت فروش محصولات خود اقدام به تخریب انتشار مطالب با موضوعاتی چون کلاهبرداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر و کلاهبرداران حرف اخر می کنند، در حالی که تمامی این تخریب ها بر اثر قدرتمندی حرف آخر و ناتوانی اینگونه افراد و موسسه می باشد و همواره حرف آخر توانسته با در اختیار داشتن بهترین و نخبه ترین اساتید دروس مختلف کنکوری با روش و الگوهای تدریس و یادگیری قدرتمند و همچنین بهترین مشاوران و رتبه برتر های کنکور از تمامی قسمت های کشور ایران همواره بهترین خدمات را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

کلاهبرداری و دروغ های موسسه حرف آخر

آیا کلاه برداری حرف اخر درست است؟ – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

از آنجایی که امروزه موسسات کنکوری زیادی در سرتاسر کشور در حال فعالیت  هستند از این رو شاید کمی و کاستی های در این موسسات وجود داشته باشد اما موسسه حرف آخر هیچوقت به خود اجازه تخریب این موسسات و افراد را نمی دهد زیرا کاملاً خداشناس و هم عدالت خواه بوه و موفقیت را در ارائه خدمات آموزشی می داند نه به تخریب، اما متأسفانه برخی از شیادان و موسسات اقدام به بد نام کردن موسسه حرف آخر و انتشار مطالب و مقالاتی همچون دروغ های موسسه حرف آخر می کنند که بدون هیچ گونه منبع و مدرکی می باشد و فقط در حد یک مقاله و نوشته و یا سرتیتر می باشد و توان آنها همین مقدا است نه بیشتر، از این رو بدون توجه به چنین شایعات و سردرگمی متعدد که آیا از این موسسه خرید کنیم یا خیر ؟ باید عرض کنم فعالیت خود با این موسسه را آغاز کنید ما در طی همکاری از زمان قبل از خرید محصولات تا روز کنکور و وفاداری خود به شما دانش آموزان را  نشان خواهیم داد تا خود شاهد این شایعات و تخریبها باشید.

البته موسسه حرف اخر  با ارائه پکیج های آموزشی با تکنیک های و روش های قدرتمند ، مشاوراه رایگان و حرفه ای را برای به اثبات رساندن این نوع شایعات ارائه نمیدهد بلکه همواره کار خود را در راستای موفقیت هرچه بهتر دانش آموزان انجام می دهیم که این امر می تواند شما را شاهد بهترین بودن این موسسه کند.

کلاهبرداری حرف اخر

خب تا به اینجا مطمئنم متوجه عرایض ما در رابطه با دروغ های موسسه حر آخر و کلاه برداری آن شده‌اید، این شایعه پراکنی ها فقط در حد یک تیتر می‌باشد و بدون داشتن هیچ گونه مدرک و سندی اقدام به تخریب این موسسه توسط افراد سودجو و برخی موسسات ضعیف و ناتوان انجام می شود.

آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه؟

اگر شما هم حقیقت موسسه حرف اخر را دنبال میکنید و این دغدغه در ذهن شماست که بدانید جریان از چه قرار است باید در جواب این سوال که آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه یا خیر  بی شک باید گفت خیر همانطور که در بالا اشاره کردیم این موسسه بهترین و قدرتمندترین موسسه کنکوری در ایران می باشد و تا به اینجا توانسته هر ساله دانش‌آموزان بسیار زیادی را به وسیله پکیج های آموزشی توسط اساتید نخبه و کار بلند که به شیوه مدرن و الگوهای انیمیشنی تدریس شده است را  به رتبه برتری های کنکور سال خود تبدیل کند و و همچنان هر ساله با استفاده از شیوه و تکنیک های جدید و بروز رسانی ویدیو و دی وی دی آموزشی خود را در بین دانش آموزان محبوب سازد.

اگر شما هم از دانش آموزانی که سابقه همکاری با این موسسه را داشته اند پرسجویی داشته باشید مطمئناً به این نتیجه می رسید که چنین لکه هایی به حرف آخر نمی چسبد زیرا کاملاً واضح و گویا است این موسسه به صورت کاملا قانونی و اعتماد سازی شده فعالیت خود را در پیش گرفته و همواره در کنار دانش آموزان است.

همچنین می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاوران نخبه ساز و درجه یک حرف آخر در تماس بوده و بیشتر با این موسسه آشنا شوید. مشاوران ما به صورت رایگان و ۲۴ ساعته و حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان می باشد تا به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهند.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

قرعه کشی حرف آخر

آیا قرعه کشی حرف اخر کلاه برداری است یا خیر؟ در جواب این سوال باید عرض کنیم خیر کلاه برداری نیست و کاملا صحت دارد. هر روزه تعداد زیادی از انش آموزان که برنده عرعه کشی حرف آخر شده اند با ما تماس گرفته و جهت اطمینان از صحت آن مشاوره میگیرند و پاسخ ما فقط یک جمله است این که حتما توجه داشته باشید که موقع واریز هزینه پستی پکیج 20 درصد کل دروس در قالب پکیج 5 روزه حرف آخر که به برنده شدگان (رایگان) ارائه می شود به نام ( شماره کارت موسسه حرف آخر ) باشد.

دروغ های موسسه حرف آخر

چرا برخی به دنبال شایعه پراکنی با موضوع دروغ های موسسه حرف آخر اقدام به تخریب این موسسه می کنند؟

خب معلوم است که چرا برخی از کاربران و موسسات ناتوان و ضعیف همواره در حال تخریب و شایعه پراکنی با موضوعاتی چون دروغ های موسسه حرف آخر یا کلاهبرداری حرف اخر می باشند. دلیل این کار فقط لطمه زدن به اعتماد دانش آموزانی که قصد خرید و فعالیت با این موسسه را دارند می باشد و تصمصم دارند با استفاده از این تکنیک دانش آموزان را به سمت و سوی موسسات ضعیف خود بکشانند که موفق نخواهند شد زیرا بی شک ویدیو های آموزشی و سبک تدریس و یادگیری دروس مختلف کنکور حرف آخر کاملا متفاوت با دیگر موسسات بوده و همواره در حال بروز رسانی این ویدیو ها می باشد.لازم به ذکر است که موسسه حرف آخر هر ساله با ارائه بهترین خدمات و مشاوران درجه یک و نخبه ساز به صورت رایگان توانسته دانش آموزان را با درصد تست زنی بالای 90 درصد را به رتبه برتر های رشته های مختلفی چون ریاضی ، تجربی ، زبان ، ادبیات ، زیست و … برساند.

کلاه برداری موسسه حرف آخر صحت دارد؟

اگر توضیحات و گفته های فوق را مطالعه کرده باشی مطمئناً قانع شده اید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست نیست و هیچ گونه صحتی ندارد و کاملا جو سازی بر علیه این مجموعه بزرگ در راستای تخریب و بی اعتماد سازی دانش آموزان می باشد اما هیچ وقت در کار خود موفق نخواهند شد و حرف آخر هر ساله با قدرت بشتری در این عرضع فعالیت خود را کسترش خواهد داد.

موسسه کنکوری حرف آخر با مدیریت و موسس عبدالرضا منتظری از سال ۱۳۹۰ با دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح فعالیت خود را به صورت کاملاً هدفمند و با قدرت روز افزون شروع کرده است که خدا را شکر تا به امروز توانسته با ارائه پکیج های آموزشی دروس مختلف کنکور در دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید و به شیوه تدریسی مدرن و با روش الگو سازی و مجسم سازی و همچنین ارائه تکنیک های یادگیری حرفه‌ای و به کارگیری نیم کره راست مغز در یادگیری خود را موسسه نمونه در کشور معرفی کند و مطمئناً اگر تخلفی از سوی این موسسه تا به امروز رخ داده بود توسط مراجع ذیصلاح جریمه و اعلام شد بود و اگر این اتفاق بیفتد اعلام خواهد شد اما خشبختانه چنین اتفاقی نیفتاده است.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

حقیقت موسسه حرف اخر

حقیقت موسسه حرف آخر مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند و به هیچ وجه شائبه هایی چون برداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر  – کلاهبرداری حرف اخر و … صحت نداشته و نخواه د داشت و شما دانش آموزان عزیز می توانید فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای با این موسسه آغاز کنید و از محصولات فروشگاه حرف آخر این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید در کنکور به رتبه های برتر دست بیابید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان این موسسه و به صورت رایگان استفاده کنید.

 

منبع: سایت حرف آخر

, ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

266 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • واقعاکلاهبرداریه من غلط کردم یه بسته۲۰درصدهدیه ازحرف آخرگرفتم ازنوع تدریسشون خوشم نیومدالان هی مشاورای حرف آخربامن تماس میگیرن که شمابایدبقیه بسته روبگیرید

  پاسخ
 • ژیلا فرهنگی ، مادر فاطمه زهرا طیار
  سپتامبر 2, 2021 9:35 ق.ظ

  سلام
  خیلی ببخشید به نظر من واقعا کلاهبرداری هست .
  چرا؟ چون ما اواخر اسفند تو دام افتادیم در عرض یک هفته با حرف های دروغین ما رو وادار کردن ثبت نام کردیم . اما در عرض یک ماه تمام مشاوره ها و پی گیری ها قطع شد .
  الان من پی گیرم ، در غیر این صورت به دیوان عدالت شکایت خواهم کرد.

  پاسخ
 • حرف آخر واقعا کلاهبرداره ، درسته که خوب درس میدن ولی کامل درس نمیدن ، بگیرید اینارو بدبخت میشید ، خودتون یه کتاب تست مناسب بخرید تست بزنید ، اینا میگن اصلا کتاب تست هم لازم نیست دروغ تا کجا اخه 😐

  پاسخ
 • سلام خانمی به اسم خانم محمودی بامن تماس گرفتن من میخواستم پکیج توابع بخرم
  آیا بهشون اعتماد کنم؟ میترسم به دستم نرسه

  پاسخ
 • زهرا وزیرخانلو
  آگوست 31, 2021 10:46 ق.ظ

  چطور میتونم با رئیس موسسه یا کسی که حرفم رو قبول کنه صحبت کنم
  مشاور من اصلا توجهی به من نداره و یه سری دروغ تحویل من داده و اصلا هم پیگیری نمی کنه هر دفعه هم به رسیدگی به شکایات زنگ میزنم به یه اخطار ختم میشه و دوباره همون آش و همون کاسه خسته شدم دیگه
  میخوام مشاورم رو عوض کنم ولی نمیدونم باید چی کار کنم لطفا شماره ایی که بشه باهاش پیگیری کرد بهم بدین

  پاسخ
 • هانیه عزتی
  آگوست 22, 2021 12:32 ب.ظ

  سلام.
  آیا موسسه،مشاوری به نام خانم‌زارع داره؟
  من مبلغ‌روواریزکردم.به حسابی به نام حرف آخرمهر.تا چند روز بسته به دستم میرسه؟نگرانم:)

  پاسخ
  • سلام، هانیه عزیز نگران نباشید به دستتون میرسه فقط توسط مشاورتون پیگیری کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • کاری به این که کلاهبرداری هست یا نه ندارم. ولی من سال پیش ۱۰ میلیون تومن هزینه دی وی دی ها و آزمون کردم. اما برای من تاثیری نداشت. شیمی و عربی نظم و ترتیب نداشتن خصوصا که عربی هم برای نظام قدیم هم برای نظام جدید بود و آدم نمیدونست کجا رو باید یاد بگیره و کجا رو نه. ادبیات و زیست هم انگار برای بچه های مهد کودکی تدریس میکردن. با پویانمایی بود ولی میتونست بدون انیمیشن اما با کیفیت بالاتری باشه. ریاضی هم که کلا بر پایه حفظ فرمول های متعدد بود و نه مفهوم. خصوصا برای مبحث کاربرد مشتق که واقعا سر جلسه کنکور چون فرمول های سخت و پیچیده ش یادم رفته بود، نتونستم سوالاشو حل کنم. در حالی که شاید اگه مفهوم رو یاد میگرفتم به این مشکل بر نمیخوردم. فیزیکش و بقیه عمومی ها هاشو نگاه نکردم. اما از اون هزینه ای که کردم پشیمونم. واقعا از خونوادم شرمندم. نمیدونم شاید ایراد از منه که نتونستم ارتباط برقرار کنم. شاید برای بقیه ی دانش آموزا مناسب باشه. اما منی که رتبه قلمچیم تا یازدهم دو رقمی میاومد تو کنکور ۵ رقمی اومد و الان پشت موندم و موندم که کی مقصره. شاید شما کلاهبرداری نکنین. اما تبلیغات کاذب زیاد داشتین. امید وارم امسال تو راه درست تری تلاش کنم.

  پاسخ
 • سلام از کجا مطمئن بشیم که شماره مال آقای منتظری یا موسسه حرف آخر مهر است؟؟؟

  پاسخ
 • سلام من چند روز پیش بهم گفتن تو قرعه کشی برنده شدم و گفتن که پول پستش ۵۵ هزار تومان میشه من شماره حساب چون بنام حرف اخر مهر بود واریز کردم ایا صحت داره؟

  پاسخ
 • سلام ایا طرح نخبگان موسسه شما صحت داره ؟؟ ایا ازمونی گرفته میشه در این طرح؟؟ مشاوران شما من جمله خانم اهری و اقای نقدی با من تماس گرفتن و طرح نخبگان رو به من معرفی کردن در نهایت از من ازمونی گرففتن که گفتن من قبول شدم
  الان هم پکیج 0تا100 کنکور رو بهم معرفی کردن
  ایا صحت داره ؟

  پاسخ
  • سلام خیر چنین چیزی صحت نداره
   جهت دریافت مشاوره جامع 5 دقیقه ای در رابطه این طرح ها با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  بامن از طرف حرف آخر تماس گرفته شد وگفتن برنده پکيج رایگان پرش شدم در قرعه‌کشی آدرس کد پستی و کدملی پدر یا مادرم را به همان شماره در واستاپ ارسال کنم و آن را با پیک میفرستند و فقط هزینه پیک ۳۰هزار تومان است من همین کار کردم اما شماره کارتی به من ندادن که هزینه ی پیک حساب کنم این واقعیت دارد؟

  پاسخ
 • سلام
  امروز خانومی با فامیلی خدری با من تماس گرفتن و اخر شماره کارت 0283 هست
  ایا خانوم خدری واقعا از کارکنان موسسه هست؟

  پاسخ
  • و این واقعی هست و کلاه برداری نیست؟

   پاسخ
   • سلام ، قبل از واریز مبلغ لطف کنید با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و ادامه شماره کارت رو ارائه بدید تا برسی شود. حتما و حتما این کار رو بکنید تا مورد سوئ استفاده قرار نگیرید.
    با تشکر

    پاسخ
    • خب اگر شماره کارت به اسم حرف اخر مهر باشه، مشکلی نداره؟
     گفت که اسم شما در قرعه کشی بین اسامی دانش اموزان استان در اومده و اسم و فامیلم هم میدونست.
     آیا درسته یا خیر؟

     پاسخ
     • سلام جهت اطمینا از شماره کارت با شماره اعلامی در این صفحه تماس بگیرید.

 • سلام
  امیدوارم به حق الناسی که توی دی وی دی هاتون به کار می برید ایمان داشته باشید
  من علی هستم ۲۰ سالمه از ایلام
  ۱۵ اسفند ۹۹ نصف پکیج ۶۰۴۰ رو درخواست دادم اما مشاور ها به زور نصف دیگه رو به من فروختن
  تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ از صبح ساعت ۵ تا شب ساعت ۱ من دی وی دی تماشا میکردم چون مشاور فقط میگفت دی وی دی ببین
  ۱۵ فروردین فهمیدم بزرگترین اشتباهم تو زندگی استفاده از این پک های شما بود
  واقعا راسته که میگن حرف آخر کلاهبرداره
  ۸ میلیون تومان ازم گرفتید
  ولی حالا از ۱۵ فروردین تا الان که ۱۶ اردیبهشت ۴۰۰ هستش مدام دارم زنگ و پیام میدم اما هیچ جوابی ندادن یا میگن برو هر جور دوس داری درس بخون
  من میتونستم با خرید یه بسته اینترنت ماهانه هر درسی رو که بخوام دانلود کنم و بخونم اما مشاور هاتون خوب به وظیفه شون که گول زدن مردم هستش عمل کردن

  امیدوارم کس دیگه ای گول نخورده

  #حق_الناس_هست
  ۸ میلیون من هم حق الناس است

  البته اگه این پیام هم گذاشته بشه خوبه😂
  آینده ام رو خراب کردین ولی چوب خدا هم هست

  پاسخ
 • سلام روز بخیر امروز ی خانمی به اسم خانم عباسی با من تماس گرفتن که من در قرعه کشی برنده شدم و هزینه ارسالش هم ۳۵ هزارتومان هستش خواست ببینم صحت داره ؟

  پاسخ
 • ترک اوغلان
  آوریل 16, 2021 9:45 ق.ظ

  سلام دوستان من یکی از کاربران حرف آخر هستم. از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه. ببینید من در جایی دیدم که گفتند حرف آخر کلاهبرداری میکنه ولی من به شخصا میگم عالیه پکیج های حرف آخر و هر کسی بگه بده غلط میکنه چون بیاد بشینه و حدودا ۱۰ جلسه رو ببینه میگه عالیه و روش هاشون رو دوست خواهند داشت. با تشکر ❤❤❤👋👋👋

  پاسخ
 • سلام من پکیج صفر تا صد رو تهییه کردم . اوایل اوکی بود اما الان اصلا فیلم های فیزیک باز نمیشه و ته اکثر فیلم‌درس ها می‌پره مخصوصا پاسخنمای شیمی
  الان باید چیکار کنم😭

  پاسخ
 • معترض به حرف آخر
  مارس 9, 2021 2:27 ق.ظ

  من از آذر ماه هزینه پست پرداخت کردم و تا امروز 19 اسفند 99 بسته به دستم نرسیده. .. مشاور تلفنش و از دسترس خارج کرده کلی هم با موسسه تماس گرفتم و توضیح دادم اما همه بی اطلاعن مدرک پرداخت هزینه و هم دارم اما فقط آین موسسه آدم و خسته مبکنه و این همه پیگیری نتیجه ای نداری. .. متاسف بابت این بی مدیریتی و کلاهبرداری…. دقیقا درست گفتن که شما کلاهبرداری

  پاسخ
  • سلام، جهت برسی و پیگیری با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام من یک سوال داشتم دیروز یک نفر به من زنگ زدن و گفتن من اقای عباسی مشاوری تحصیلی حرف اخر هستم و شما برنده قرعه کشی ما شدین و گفتن باید ۳۵ هزار تومن به نام موسسه حرف اخر مهر واریز کنم واریز کردم گفتن بسته تا پنج یا هفت روز کاری به دست شما میرسه ایا این صحت داره وقعی هست یا نه؟

    پاسخ
    • سلام بله ، اما جهت اطمینان و دریافت مطمعن بسته با شماره تماس موجود در این صفحه تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام، خانمی به اسم قلی نژاد با من تماس گرفتند و خاستند ک 35000 واریز کنم ب حسابشون، ایا صحت داره؟ میترسم کلاهبرداری باشه

  پاسخ
  • سلام بله اعتماد کنید. فقط موقع واریز وجه توجه کنید که حساب به نام موسسه حرف آخر باشد نه شخص

   پاسخ
 • سلام ببخشید امروز خانمی به اسم قربان پور با من تماس گرفتن و گفتند برنده پکیج ۲۰ درصد از مباحث کنکور حرف آخر شدم و گفتند اما ما اعتماد نکردیم آیا این صحت داره ؟

  پاسخ
 • الان بعد پرداخت 35 هزار، 8 روزه که دی وی دی هایی که ادعا داشتن در قرعه کشی برنده شدم ارسال نشده. احساس می‌کنم کلاهبرداری بوده🤦‍♀️

  پاسخ
 • سلام ببخشید خانم مرادخوانی مشاور حرف اخر هستن؟

  پاسخ
 • سلام تو شهر ما دیویدیای حرف آخر رو با نصف قیمت میفروشن تو هارد و سی‌دی
  نوشتن به نمایندگی رسمی
  آدرسشم اردبیل خلخال سه راه بیمارستان کتابخونه بوعلی آقای فتاحی

  پاسخ
  • این افراد به صورت غیر جاز اقدام به فروش کپی دی وی دی های حرف اخر می کنند که پیگیری خواهد شد.
   با تشکر

   پاسخ
  • ساناز انوری
   آوریل 24, 2021 1:07 ب.ظ

   سلام ببخشید من وقتی این پک رو سفارش دادم شماره حساب به اسم اقایه منتظری نبود به اسم حرف آخر مهر بود خواستم بدونم کلاهبرداری ک نیس؟؟؟ن

   پاسخ
  • سلام یه خانمی با نام رجبی به من زنگ زدن گفتن برنده قرعه کشی پکیج شدم و ۳۵ تومان بابت هزینه پست باید بپردازم . حقیقت داره؟ یا کلاهبرداریه؟

   پاسخ
 • سلام شخصی به نام موسی نژاد باهام تماس گرفتن راجب بسته های حرف آخر آیا صحت داره؟

  پاسخ
 • سلام.امروز خانمی به اسم بنایی به من زنگ زدن و ایشون گفتن که از موسسه حرف آخر تماس میگیرن گفتن که پکیج رایگان دریافت کردم. آیا صحت داره؟و همچنین هزینه ارسال 35000 تومان بود. پول واریزی باید ازطریق بانک باشد کدوم بانک؟

  پاسخ
 • سلام خانم عبدی از مشاورین شماست؟؟

  پاسخ
 • سلام شماره کارت ۴ رقم اخر۰۲۸۳به نام حرف آخر مهر از این موسسه هست؟

  پاسخ
  • سلام جهت دریافت شماره حساب با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.

   پاسخ
   • سلام و وقت بخیر؛
    من پارسال اسفند ماه بیست آزمون رو تهیه کرده بودم اما بعد دیدم که هیچ فرقی با بیست آزمون پارسال یعنی برای کنکور۹۹ نداره به همین خاطر مرجوعی زدم و موسسه از طریق پست بسته رو دریافت کرد و گفتن طی یک هفته پول واریز خواهد شد اما الان نزدیک یک ماه شده و از طرف موسسه هییچ خبری نیست تمام اسناد و مدارکش هم موجوده اما واقعا من نمیدونم دیگه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

    پاسخ
    • این مورد باید توسط مشاورتون پیگیری شود . سعی کنید چند مرتبه پیگیری کنید
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام دیروز خانمی با نا خانم مجاهد با من تماس گرفتن و گفتن که از طریق اموزش و پرورش دانشاموزان سطح بالا رو شناسایی می کنن و من جزو این گرده هستم بعد ام به من گفتند که باید 35000 تومان بابت پست برای محصولشون بفرستم. می خواستم بدونم اصلا مشاوری به نام خانم مجاخد هست در موسسه شما؟

  پاسخ
  • سلام ، از مشاور شماره کارت بگیرین اگر به نام موسسه حرف آخر باشه مشکلی نداره و میتونید اعتماد کنید و این امر صحت داره

   پاسخ
 • سلام شخصی به من پیام دادن و گفتن از حرف اخر هستن به نام اقای نظری و شماره حساب
  *******۰۲۸۳ به نام حرف اخر مهر ایا صحت داره یا نه

  پاسخ
  • سلام لطفا با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و شماره کارت رو اعلام کنید تا صحت شماره کارت تایید شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر نیازی به نشر ایمیلم نیست
  فقط برای ارائه پیشنهاد جهت بهتر بودن یا بهتر شدن فروش موسسه به امید حق

  در صورتی که موسسه ثامن الحجج و امثالهم حتی از دولت مجوز گرفته بودند و حتی خود بورس را هم جناب دکتر روحانی و و و در کل دولت مستقیم از تلویزیون تبلیغ کردند، روزگار اعتماد مردم این است البته جای شکرش باقی است که بنده سرمایه‌گذاری نکردم چون آدم عاقل⁦ اگر چندبار حرف مسولان عزیز و دلسوز را شنیده باشد صدرصد از آن به بعد برعکس کاری را میکند که آنها میفرمایند ⁩ و پس لطفاً جهت اطمینان از موسسه حرف آخر.، حرف آخر را میزنم در اپلیکیشن های داخلی لطفاً کانال داشته باشید، ، به عنوان یک کارگر لطفاً حق بدهید اعتماد سلب شده از طریق عزیزان دلسوز دوگانه سوز را خدمتتان یادآوری کرده باشم، که میدانم شما عزیزان هم چوب خورده همین اعتمادها هستید یا از همکاران گرامی تان هستند برای اعتماد هرچه بیشتر مردم و هم وطنان نهایت تلاشمان را انجام خواهیم داد، سپاس ازعزیزان فهیم و زحمتکش و صعه صدر دار حرف آخر

  حرف آخر را تو میگویی نه من
  حرف آخر مستند باید زدن
  نی چو من کز هر دری گویم سخن،
  حرف آخر حرف هر عاقل بود
  حرف او فصل الخطابست نی چو من
  دوست دارم حرف آخر توچون گویی بمن
  معنی و مفهوم آن این باشدای دوستان من
  اعتماد و اعتماد و اعتماد ای هموطن

  اگر کلمات اینجانب غلط املایی یا مفهومی داشت به بزرگواری خودتان عفو بفرمائید

  پاسخ
 • زهراباغبانی
  فوریه 12, 2021 8:19 ب.ظ

  سلام شما خانمی به نام نصیری دارید با من تماس گرفتن که در قر عه کشی برنده شدم شماره حسابی که دادن به نام موسسه حرف آخر مهر است نه به نام آقای منتظری

  پاسخ
 • سلام ببخشید شما مشاور به اسم خانم کاظمی دارید
  امروز با من تماس گرفتن با شماره
  ****
  و گفتن که برنده پنج حلقه دی وی دی که از هر سه پایه تدریس شده و ۲۰ درصد کل کنکوره به همراه کتاب کار و آزمون جامع که به دانش آموز قدرت تست زنی و قدرت آموزش تصویری یاد داده میشه شدم ایا بهشون اعتماد کنم ؟

  پاسخ
 • سلام.خواستم بدونم که خانم مژده پور سلطانی و آقای نوید باقری از مشاوران موسسه هستند؟

  پاسخ
 • سلام امروز به من زنگ زدن و35هزار تومن برای هزینه راسال خواستن و حساب به اسم حرف آخر مهر بود ایا صحت داره و پول رو واریز کنم?

  پاسخ
  • سلام بله صحت داره اگر به کشی که تماس گرفته شک دارید میتونید با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و راهنمایی دریافت کنید.با تشکر

   پاسخ
 • چه جوری میشه تو قرعه کشی موئسسه ی حرف آخر شرکت کرد ؟

  پاسخ
 • هر چی میخوندم راجب تماس از حرف آخر بود من اس ام اس دادم سه بار هر سه بار تماس گرفتن یکبار هشتم بودم یه بار نهم امسال هم دهم موقعی ک هشتم بودم گفتن شیطنت نکن دختر جان باید از دهم به بعد اینا رو بگیری سال نهم پول خاستن برا پست و امسال کاملا رایگان بدون اینکه هزار تومن بابت پست و اینچیزا بگیرین 20 درصد و برام فرستادن و خیلی عالیه دارم پول جمع میکنم دهم و یازدهم و با هم بخرم کتاباشو

  پاسخ
 • سلام متاسفانه باید بگویم خیلی هم ادمای صادقی نیستید بنده امسال.سال۹۹ حدود ۶ میلیون تومان. دادم وبرای کنکور۱۴۰۰ پک دروس تخصصی خودراخریدم اما اکنون متوجه شدم که این تدریس ها قدیمی ومال کنکور۹۸ بوده است واکنون بنده که میتوانستم بایک ششم این پول بهترین کتاب هاراتهیه کنم همه چیزم خراب شد ودیگرخامواده ام به من اعتماد نمیکنند البته فکرنکم نظرم را پخش کنید .

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز، در جواب صحبت هاتون باید به یه نکته مهم اشاره کنم این که هر ساله اگر بروزرسانی ها و یا بخش های جدیدی از سوی موسسه و اساتید ضبط بشه به پکیج اضافه می شه و بنا نیست هر ساله تدیس ها از نو انجامب بشه پس توجه کنید که در سال 99 نیز بروزرسانی ها و تفاوت هایی با پکیج های 99 دارد شاید کم اما تاثیر گذار.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  با شماره 939******* تماس گرفتن و گفتن که دخترم برنده پکیج کامل دروس مقطع دوم دبیرستان شده و شماره حساب 428023136****** رو دادن بابت هزینه پست
  آیا شماره تماس و حساب مربوط به موسسه هست
  ممنون

  پاسخ
  • سلام، جهت برسی شماره حساب و شماره کارت حتما با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد. از انتشار شماره حساب در این بخش به دلایلی چون امکان صوءاستفاده سودجویان معذوریم.
   با تشکر

   پاسخ
 • محمد متین تاران
  فوریه 2, 2021 2:38 ب.ظ

  سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید
  خانم فرهانی با بنده تماس گرفتن گفتن برنده پکیج شدین.میخواستم ببینم صحت داره؟

  پاسخ
 • مهدی احمدی
  فوریه 2, 2021 10:21 ق.ظ

  سلام یکی زنگ زد گفت برنده شدم و برم به یک تدریس که طبقه دومم حساس برم؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید یه خانومی با اسم اشرفی نیا به من پیام دادن که تو قرعه کشی برنده شدم الان پول پست رو واریز کنم؟

  پاسخ
 • سلام یه خانومی به من پیام دادن و گفتن برنده شدم ولی شماره حساب به اسم حرف اخر مهر

  پاسخ
 • وقت بخیر شماره حسابی که به من فرستادن به نام آقای منتظری نیست به نام موسسه حرف آخرحالاواریزکنم پولو؟

  پاسخ
  • سلام بله شماره حساب به نام حرف آخر تغییر کرده می تونید اعتماد کنید.
   البته قبل از واریز شماره حساب رو با مشاور ما در میان بگزارید تا مشکلی باتون پیش نیاد
   شماره اعلامی در همین صفحه مربوط به مشاور مسعودی هستش

   پاسخ
 • سلام امروز آقایی بااین شماره ******* به نام سلیم زاده تماس گرفتن گفتن برنده بسته رایگان حرف آخرشدم آیاصحت داره؟؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید شما مشاوری به نام خانم صوفی دارید؟

  پاسخ
 • والا من که دو هفته شده هنوز سفارشم رو نیاوردن

  پاسخ
 • سلام شما مشاوره ی به اسم خانم دلیر دارین؟

  پاسخ
  • سلام دوستان کسی این پکیج به دستش رسیده؟ چقدر راضی بودین و اینکه چرا هزینه ناچیز گرفته میشه برای یک پیج برای تعداد زیادی یکمی برام شک بر انگیزه؟

   پاسخ
 • من تا امروز که پست بسته ام رو اورد ایمان داشتم که کلاه سرم رفته والکی پول پست دادم ولی واقعا یک کتاب و ۵ تا سیدی اومد خیالتون راحت نترسید بخرید اگه دوست دارین

  پاسخ
 • سلام.
  زنگ زدن به من و گفتن پکیج برنده شدم و منم کارایی که گفتن و انجام دادم و پول پست و واریز کردم بسته سالم و سر وقت به دستم رسید.
  فقط خواستم اعلام کنم که این دوستانی شک دارن مطمئن بشن که هیچ اتفاقی نمیوفته.

  با تشکر.

  پاسخ
 • من خودم از محصولات حرف آخر استفاده کردم و واقعا هیچ کلاه برداری در کار نیست مخصوصا فیزیک ودینی بسیار خوبی داره

  پاسخ
 • سلام امروز خانمی به فامیلی قنبری با من تماس گرفتن و گفتن ک میخان برام پکیج رایگان حرف اخر رو ارسال کنن و ازم خواستن تا هزینه ارسال رو برای اقای منتظری ارسال کنم ایا بهون اطمینان کنم؟

  پاسخ
  • سلام بله صحت داره فقط موقع واریز توجه کنید شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری باشد.

   پاسخ
 • سلام ببخشید میخواستم بدونم شما طرحی به اسم نیترو دارید؟

  پاسخ
 • سلام من برای شماره حساب اقای منتظری به جای۳۵تومن ۳۵۰تومن واریزکردم الان هرچی زنگ میزنم که بقیه پولمووو واریزکنن برام امروزفردامیکنن الان یه ماهه شد چیکارکنم؟؟؟

  پاسخ
  • با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید و پیگیری کنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام امروز‌از‌حرف‌آخریک خانومی به من زنگ زد و گفت کافیه فقط35هزار تومان واریز کنی تا 5کتاب عمومی دهم رشته ی انسانی برات بفرستیم . میشه بگید اون 5تا کتاب چه کتاب های هستند؟؟؟

    پاسخ
 • سلام محتوای داخل بسته چیه؟

  پاسخ
  • سلام، جهت دریافت راهنمایی با شماره درج شده در همین صفحه و مشاوره رایگان حرف آخر تماس بگیرید.

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید.
  خانمی به نام زهرا رجبی شماره حساب آقای منتظری رو دادن.
  قابل اعتماد است؟

  پاسخ
  • سلام بله ، اما جهت اطنان خاطر بیشتر با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا صحت شماره کارت برسی شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشیدامروزبامن تماس گرفتن وگفتن پک حرف اخرروتوقرعه کشی برنده شدم وکافیه هزینه پستوارسال کنم امامن جایی ثبت نام نکردم وحتی پایه تحصیلیمم نپرسیدن همین که مطمئن بشم شماره کارت به نام استادمنتظری هست کافیه؟؟

  پاسخ
 • اگه کسی هست ک این پکیج ها رو دریافت کرده میشه بگه ک ما مطمئن بشیم

  پاسخ
 • سلام شما مشاوری با فامیل آقای قره جانلو دارید؟

  پاسخ
 • سلام خنومی به نام افشار زنگ زدن و گفتن شما برنده پکیج یک و خرده ای حرف اخر شدید گفتن میفرستن ترمینال مشهد که بریم تحویل بگیریم صحت داره ایا ؟

  پاسخ
 • آیلین جعفرزاده
  اکتبر 29, 2020 4:16 ب.ظ

  ببخشید خانومی به اسم شاهسوند به مازنگ زد و گفت شما برنده یک بسته یک میلیونی شدید با واریز سی وپنج تومان ما میفرستیم آیا این مطلب صحت داره یانه ؟ لطفا جواب بدید

  پاسخ
 • سلام خسته نباشین شما مشاوری به اسم خانم سلیمی دارین??

  پاسخ
 • سلام. امروز ی خانومی زنگ زدن گفتن ک برنده ی یک پک آموزشی کنکور هر سه پایه برنده شدی. از نظرات بقیه مطمئن شدم ک کلاهبرداری نیست فقط میخاستم بدونم محتوای این بسته چیه چه مقداری از دروس هست؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر
  ایا اقای دری یکی از مشاورین حرف اخر هستند ?

  پاسخ
 • سلام یک خانم به نام خانم لطفی زنگ زده و شماره حساب آقای منتظری را برای من فرستاده آیا اطمینان کنیم

  پاسخ
  • سلام قبل از واری هزینه اطمینان کنید که شماره به نام استاد منتظری هستش
   در ضمن اگر شک داشتید با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید و پیگیری کنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام يک اقايي به اسم اقاي ابوطالبي به عنوان مشاور حرف اخر تماس گرفتن و شماره حساب اقاي منتظري رو فرستادن ايا من بهشون اطمينان کنم؟؟

    پاسخ
 • عرفان مختاری
  سپتامبر 12, 2020 2:52 ب.ظ

  سلام به من خانمی یه شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری داده میگه هزینه پست رو بفرست پک رایگان رو دریافت کنید

  پاسخ
  • سلام، بله درسته

   پاسخ
  • سلام. ببخشید بعضی ها راضی نیستن همین منو خیلی نگران میکنه. بعد بهم گفتن که اینا که عاشق چشم آبرو ما نیستن فقط پولشون رو می‌شناسن.
   به من یه اطمینانی بدید. لطفا سریعتر بهم پاسخ بدید.

   پاسخ
   • سلام خیر اصلا اینطور نیست شما با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد راهنمایی بگیرید.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام ببخشید اقای فرزاد حاجی زاده از مشاوران حرف اخر هستند

  پاسخ
 • سلام حرف آخر عزیز
  جدیدا یک خانم به نام شکیبا با شماره تلفن 09304340706
  زنگ زده و می گن به شما بسته حرف آخر رایگان می فرستیم و فقط باید هزینه پست رو کارت به کارت کنید.
  خواستم بگم این کلاهبرداری نیست و می شه بهش اعتماد کرد؟

  پاسخ
 • سلام تازگیا یه خانومه با ما تماس گرفته میگه شما در قرعه کشی حرف اخر برنده شدید در حالی که من اصلا ثبت نام نکردم. میگن شما فقط باید پول پست رو بدید . آیا میشه اعتماد کرد؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید شما مشاوری بنام خانم نظری دارید چون ایشون در گروه واتساپ میگن که محصولات شما رو با تخفیف خیلی خوب میفروشن

  پاسخ
  • سلام کوثر عزیز، برای پیگیری حتما با شماره تماس ارائه شده در این صفحه تماس بگیرید. از خرید مشکوک هم پرهیز کنید
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین. من پایه دهمم میخوام رتبه زیر 1000 بیارم یه پزشکی خوب قبول شم باید کدوم پکیج رو تهیه کنم؟ 6040 یا 5 روز با حرف اخر یا پکیج کامل؟

  پاسخ
  • شمار میتونید با مشاوران ما در تماس باشد و از راهنمایی های لازم بهرمند و در نهایت خرید خودتون رو انجام بدید شما می بایست پکیج کامل رو تهیه کنید که در حال حاضر تخفیف ویژه و همچنین امکان خرید اقصاتی وجود دارد. حتما با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام ببخشید شما مشاوری به نام آقای مهری دارین
   ؟

   پاسخ
 • من از محصول شما استفاده کردم اما نتیجه نگرفتم شیوه تدریس درریاضی وفیزیک خیلی مشکل بود

  پاسخ
 • سلام چرا محصولاتتون فقط رو یک سیستم جواب میده؟ الان منی که سیستممو بخاطر ضعیف بودن عوض کردم و قبلی رو فروختم تکلیفم چیه؟؟؟ اونهمه هزینه برای دی وی دی کردم و نمیتونم ازشون استفاده کنم.الان چه خاکی تو سرم بریزم؟

  پاسخ
  • سلام احسان عزیز، مشکل شما حل میشه کافیه با شماره تماس مشاوران در تماس باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • Kimiamehr_azadifekr
  جولای 23, 2020 10:52 ق.ظ

  سلام و خسته نباشید
  ببخشید جدیدا یه تماس هایی در استان فارس به دانش آموزان میشه جهت دریافت بسته های کمک آموزشی حرف آخر که فقط هزینه پست داره و میگن که شماره دانش آموزان رو آموزش و پرورش استان در اختیارشان قرار داده و کسی بنام خانم چمنی تماس میگیرن میخواستم ببینم کلاهبرداری نیست؟آیا شما همچین برنامه ای داشتین؟

  پاسخ
  • سلام، خیر کلاهبرداری نیست و میتونید با خیال راحت این بسته رو دریافت کنید. در ضمن شماره کارت استاد باید به نام عبدالرضا منتظری ارائه بشه حتما این مورد رو چک کنید و سپس مبلغ رو واریز کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • کاش محصولاتتون ارزون بود که همه بتونن بخرن

  پاسخ
  • سلام بسته رایگان حرف اخر زنگ زدن گفتن به من تعلق گرفته ایا این واقعیت داره یعنی الکی یست؟
   گفتن اول باید پول پستو بدین بعد میدیم الان ما بدیم یعنی میارن؟

   پاسخ
 • ضمنا یک مشکلی که پکیج 6040 داره اينکه بصورت جمع بنديه،برای کسانی مثل منکه مدت زیادی از درس دور بودن کارایی زیادی نداره،ینی باید از منابع ديگه هم در کنارش استفاده کنیم،که همین موضوع باعث گمراهی ميشه،شما ب،ای این موضوع چه پیشنهادی دارین?البته جناب منتظری تو سی دی محاسبات وتبليغاتشون چندین با متذکر شدند که این پکیج برای کسانی است که درحده صفر هستن،وکافيه چهار عمل اصلی رو بلد باشن،که واقعا اینطور نیست.ممنون میشم راهنمایی کنين

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز، این سوالات نیا به یک توضیح مفصل و راهنمایی جامع داره که در این بخش نمیه کامل توضیح داد. لطفا با شماره تماس اعلامی در همین صفحه با مشاوران ما در ارتباط باشید تا کامل و رایگان راهنمایی کنند و به سوالات پاسخ بدن
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم اگه من الان بسته ها رو خریداری کنم بعد دو سه ماه بعد بسته های جدیدی تولید کردین با محتوای متفاوت آیا بدون هزینه به ما بسته های جدید می‌دهید

  پاسخ
  • سلام حدیثه عزیز، شما اگر الان بسته و پکیج ها رو تهیه کنید بروزرسانی های بعدی نیر برای شما رایگان خواهد بود. اما اگر پکیج جدیدی ارائه بشه باید اون پکیج رو خریداری کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام آیا قیمت پکیج های شما در حال افزایش هست؟؟

  پاسخ
  • سلامحامد عزیز، بله از این پس رو به افزایش خواهد بود الان اقدام کنید بخرید بصرفه تره براتون
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خیلی ممنون از مشاوران خوبتون فقط با من دو مشاور تماس گرفتن

  پاسخ
  • سلام رضای عزیز، اگر اسامی مشاوران رو اعلام میکردید میتونیستم راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من بسته 6040 و تهیه کنم با سطح متوسط اگه 13 ساعت بخونم به چه رتبه ای میتونم برسم؟؟ البته با پشتکار زیااد

  پاسخ
 • سلام ببخشید من الان نزدیک دوهفته است که هزینه ارسالو واریز کردم
  ولی هنوز بسته به دستم نرسیده
  وقتی هم میرم پست میگن اصلا بسته ایی ارسال نشده وقتی هم که به مشاوره می گم ،فقط می گن من پیگیرم ،الان من باید چکار کنم

  پاسخ
 • سلام
  ببخشید بعداز این که پول رو واریز کردیم چند روز طول میکشه که بسته رو تحویل بگیریم
  برای شهرستان ها؟؟؟

  پاسخ
  • سلام بعد از واریز طی 1 الی 3 روز پکیج به دستتون در درب منزل خواهد رسید.
   اگر تصمیم به تهیه پکیج رو دارید حتما و حتما با شماره تماس مشاورین ما که در همین صفحه درج شده در ارتباط باشید تا راهنمایی و کمک های لازم در راستای تهیه و درخواست مشاوره رو به همراه داشته باشید.
   بت تشکر

   پاسخ
 • سلام/میخواستم یه چیزی بپرسم خواهشن صریح و روشن جواب بدین. من خودم چند سال هست ترک تحصیل کردم و رشته ام هم کاردانش بود و نه ریاضی داشتیم و نه فیزیک و شیمی. الان میخام ادامه تحصیل بدم و هیچی بلد نیستم. حالا واضحه که برای من فیلم هایی مناسبه که مثل یک مدرسه درس بده ،نه یه کلاس کنکوری که فرض میکنه دانش آموز یه مقدمه ای داره). نحوه تدریس فیلم های شما چه طوریه؟ آیا به درد من میخوره؟ لطفا سریع تر جواب بدین ممنون

  پاسخ
  • سلام بهنام عزیز، سوال شما پایخ یک پارگرافی نداره که در این بخش راهنمایی کنیم. بنابر این با شماره تماس ماشورین ما در تماس باشد و رایگان مشاوره دریافت کنید و تمامی سوالات شما به بهترین نحو پاسخ داده خواهد شد.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید
    ببخشیدجسارت است ایادرموسسه ی شمااقای پورعلی هست که ازحرف اخرمجوزگرفته ودی وی دی های حرف اخررابه صورت کپی میفروشد؟

    پاسخ
  • سلام.من پکیج 6040 نظام قدیم رو پارسال خریدم چطور باید بروز رسانی کنم?

   پاسخ
 • آیا امکان اینکه حضوری هم بخریم هست یا فقط غیر حضوری میشه خرید کرد؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، شما به هر دو صورت می تونید پکیج های مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید. اما در هر دو صورت ابتدا باید با مشاورین ما در ارتباط باشید. شماره مشاوران در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  کار،واقعا علمی و حساب شده است،من کارشناسم،مجموعه اختصاصی هاروتهیه کردم
  معرکه هست

  پاسخ
 • من پکیج های استاد منتظری و استاد واعظی دارم خیلی با دل و جان و عالی درس می دهند.اصلا وصله ی کلاه برداری بهشون نمی چسبه هر چند بنده پشت کنکوری هستم و گول یکی از همین موسسه ها را خوردم و آن رتبه ی خوبی نیاوردم ولی با توجه به تدریس عالی این دو عزیز منی که تجربه دارم کلاه برداری ندیدم

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید اگه کسی سطحش پایین باشه با 6040 تو 4 ماه میتونه رتبه زیر 5000 بیاره؟؟

  پاسخ
  • سلام فاطمه عزیز، بله حتما
   با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرد تا مشاوران ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم رو بکنن.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام،خدا قوت…راجع به پکیج ها و محصولات شما سوالی دارم…آیا استفاده از فیلم های آموزشی شما مساوی است با کنار گذاشتن کتاب درسی(وزارتی)؟

  پاسخ
  • سلام عارف عزیز، جهت دریافت مشاوره رایگان و پاسخ سوالتون که نیاز به توضیح جامع است با شماره تماس موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام بشه.

   پاسخ
   • سلام من پشت کنکوری هستم و تا الان اصلا نمره خوبی نداشتم و تجدید هم شدم و الان دارم تمام تلاشم رو میکنم تا بتونم دررس بخونم و رتبه عالی بیارم آیا میتونم به نظرتان البته با کمک شما؟

    پاسخ
    • سلام معصومه عزیز، چرا که نه جهت دریافت مشاوره رایگان با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و از راهنمایی های لازم بهره مند شوید.

     پاسخ
 • بتول مجمدی
  فوریه 22, 2020 3:35 ب.ظ

  به جرات میتونم بگم حرف اخر مثل یه معجزست برای ما کنکوری ها
  واقعا حس میکنم که خیلی خوش شانس بودم که تونستم جزیی از این مجموعه بشم من از وقتی که با حرف اخر همراه شدم خیلی روحیه بیشتری برای درس خوندن دارم و خیلی موفق تر از قبل شدم
  امیدوارم سال 99بتونم جزء رتبه برتر های حرف اخر باشم
  واقعا از اقای منتظری و کل مجموعه حرف اخرممنونم بتول

  پاسخ
  • سلام بتول عزیز، از این که شما هم از حرف آخر کاملا راضی هستید بسیار خرسندیم. به امید موفقیتتون در کنکور 99
   با تشکر

   پاسخ
   • سینا شریفی
    آگوست 21, 2020 11:10 ق.ظ

    سلام کسی پول نداره باید چه کار کنه طور خدا جواب بدید من همیشه دوست داشتم تهیه کنم اما ندارم چه کار کنم

    پاسخ
    • سلام سینای عزیز، ما برای دانش آموزان تخفیف ویژه و همچین امکان خرید به صورت اقساطی در نظر گرفتیم. برای دریافت مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
  • ریحانه علیگودرزی
   اکتبر 23, 2020 2:24 ب.ظ

   سلام خانم مجمدی. میخواستم ازتون بپرسم که این محصول ها واقعا بدردتون خوردن؟ تاثیری روی درس خوندنتون گذاشتن؟

   پاسخ
 • سلا ممیخواستم بپرسم ریاضی 60 40 چه فرقی با پک کامل ریاضی داره؟

  پاسخ
  • سلام ارمان عزیز، حجه دریافت مشاوره و پاسخ همین سوالتون با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام بشه.
   با تشکر

   پاسخ
 • حرف اخر حرف نداره

  پاسخ
 • سلام من شنبه هفته قبل تماس گرفتم ومشاور زنگ زدن من1,200واریز کردم برا ثبت نام ولی ایشون اصلا جواب منو نمیدن من دوسه روزه دارم بی برنامه ایشون درس میخونم
  الان چند روزه روحیه م کم شده یعنی چی این کارا؟

  پاسخ
  • مطمعناا این شخصی که شما از ایشان گلمند هستید بشدت با ایشان برخورد می شود جهت اعلام اطلاعات این مشاور با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
  • یک دانش آموز
   مارس 5, 2020 8:34 ب.ظ

   سلام…خسته نباشید…من جدیدا یک سری از محصولات شما را تهیه کردم ولی همراهش کتاب الگو تا رتبه ارسال نشده…چه کار کنم؟؟!

   پاسخ
 • سلام . من پک حرف آخر رو خریداری کردم و میخوام توی کتابخانه ازش استفاده کنم ولی با توجه به اینکه سید ی هارو قبلا توی لپ تاپم باز کردم سی دی ها اجرا نمیشه .. در ضمن لپ تاپمم خراب شده … یعنی الان پولم هدر رفته؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام نرکس عزیز، خیر این گونه نیست ما پشتیبانی برای محصولات نیز داری کافیست با شماره مشاورین ما که در این بخش درج کردیم تماس بگیرید تا شکل شما حل شود.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام از حرف اخر تماس گرفتن که من جزء 1000 نفری هستم که برنده پکیچ شدم
    آیا واقعیت داره که 1000 نفر برنده شدن

    پاسخ
 • سلام شما مشاوری بنام اقای سالو میشناسید؟

  پاسخ
  • سلام رزا عزیز، جهت دریافت ازلاعات و راهنمایی در رابطه با این سوال حتما با ما تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام شما پشتیبانی بنام آقای آقاجانی میشناسید واینکه اگر من تمام مبلغ واریز کردم دیگه خبری ازشما نشد چی؟ازکجا وچطورباید به پولم برسم ویا اینکه اگر واقعا پکیج اومد رسید دستم ازکجامعلوم که من واقعانتیجه ببینم؟ منی که سالهاس ازدرس ومدریه به دوربودم توبعضی از دروس فوق العاده ضعیفم

  پاسخ
  • سلام الهه عزیز، خیر ما آقاجانی نمیشناسیم شما لطف کنید با شماره تماس موجود در همین صفحه و مشاورین ارشد حرف آخر در تماس باشید و در نهایت سفارشات و مشاوره های ورد نیاز و همچنین دریافت برنامه ریزی درسی خود را تهیه کنید. و در رابطه با سوالی که فرمودید که بعد از خرد از ما خبری نباشه باید عرض کنم اصلا به این مورد فکر نکنید چون ما سابقه چنین مواردی را نداشتیم و همیشه با تمام قدرت در کنار دانش آموزان بودیم و خواهیم بود از این نظر با خیال راحت کار خود را با موسسه حرف آخرد شروع کنید. اصلا نکران ضعیف بودن هم نباشید چون پکیج های موسسه با قدرت بیان و نحوه تدریس انمشینی و تصویر سازی شده هر دانش آموز و داوطلبی را در هر سطحی که باشد به بهترین نتیجه می رساند و این تجربه را ما بارها دیدیم.
   جهت دریافت مشاوره و پشتیبانی کامل با مشاورین ما که شماره آن را در سایت قرار دادیم در تماس باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • ایا این قول برای من میدین که رتبه برتر بشم/

  پاسخ
  • سلام امیر رضای عزیز، چنانچه تصمیم دارید جزورتبه برتری کنکور شوید بله ما تضمین میکنیم با همکاری و تهیه پکیج و همچنین دریافت مشاوره و راهنمایی های مشاورین نخبه ساز ما خواهید توانست جزو رتبه برتری ها شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام و عرض ادب میخواستم از تمامی پرسنل و اساتید حاذق مخصوصا جناب آقای منتظری عزیز بسیار تشکر کنم به دلیل زحمات بسیار و تدریس کاربردی . فیلم های آموزشی به شدت نتیجه میده و به دیگران پیشنهاد میکنم حتما از هفت الگو استفاده کنن سپاس فراوان

  پاسخ
 • قیمت محصولات کامل رشته ریاضی با تخفیف چقدره

  پاسخ
  • سلام محمد رضای عزیز، از آنجایی که در مناسبت ها و … تخفیفاتی برای پکیج ها از سوی موسسه اعمال می شود می بایست حتما با مشاورین ما در تماس باشید و از آخرین تخفیفات باخبر شوید و از آنها استفاده کنید.

   پاسخ
 • من از همه چیزاتون راضیم . مرگ بر اونایی که کلاهبردارن….
  فقط اگه یه مقداری قیمتاتون رو پائئین بیارید ممنون. یا مدت تخفیفاتون رو زیاد کنید عالی میشین.

  پاسخ
  • سلام محم عزیز، سپاس از نظر خوبتون در رابطه با قیمت ها باید عرض کنیم ما راه های بسیار خوبی جهت پرداخت داریم که فقط کافیه با مشاورین ما در تماس باشید و از نحوه پرداخت ها مطلع بشوید. موسسه همیشه هامی دانش آموزان بوده و هست. همچنین تخفیف 30 درصد تا چند روز پیش داشتیم و پلکانی نیز داریم که میتونه بسیار خوب و هزینه های شما رو پایین بیاره که بتونید خرید های خودتون رو انجام بدید. البته در مناسبت ها و روز های مختلف ما تخفیفاتی نیز داریم که کافیه همین الان با مشاورین تماس بگیرید و از آنها مطلع بشید. شماره تماس مشاوره رایگان حرف آخر در همین صفحه موجود است.
   با تشکر

   پاسخ
   • زهرا محمد زاده
    اکتبر 10, 2020 10:56 ق.ظ

    سلام ببخشید خانومی به نام افزون شماره حساب آقای عبدالرضا منتظری رو فرستاده و گفته که هزینه پست رو پرداخت کنم. آیا اطمینان کنم و پول رو واریز کنم؟

    پاسخ
 • سلام من می خواستم بدونم که در شهر تبریز هم نمایندگی داریرد یا نه

  پاسخ
  • سلام محمئ عزیز، خیر نمایندگی به صورت حضوری وجود ندارد اما شما میتوانید با یک تماس با مشاوران در ارتباط باشید ( شماره در همین صفحه سایت موجود است ) و محصول مورد نیازتون رو سفارش بدید و در درب منزل تحویل بگیرید. از این بابت هیچ گونه نگرانی وجود ندارد.

   پاسخ
 • ببخشید یه سوال داشتم من قرعه کشی ماهیانتون رو برنده شدم و گفتن بسته ریاضی رو برایم ارسال میکنن با هزینه پست باید ارسال شه و از فیش عکس ارسال شه هزینه ارسال سیو پنج تومن میشد و گفتند تا پنج شیش رو ز اینده بهم بسته را میدهند همین امروز هم باهام تماس گرفتن ایا قابل اعتماد است یا نه

  پاسخ
  • سلام برای دریافت رهنمایی های لازم حتما با شماره مشاورین موسسه حرف آخر که در همین قسمت درج شده تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام ببخشید من یازدهمم سوالم اینه که میتونم
  الان مثلا فیزیک یازدهم رو بخونم بعد دهم رو ؟

  پاسخ
  • سلام حسین عزیز، برای دریافت مشاوره رایگان حتمن با شماره درج شده در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم انجام شود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام کل پولی که به دی وی دی ها ش میدیم چقدره؟؟؟

  پاسخ
  • سلام مهدی عزیز، برای دریافت قیمت کل پکیج حرف آخر با شماره اعلامی در همین بخش تماس بگیرید. همچنین تخفیفاتی برای دانش آموزان در نظر گرفته که می توانید از آن بهرمند شوید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام دیروز یک خانمی به اسم شاهمرادی با من تماس گرفتند و گفتند که در قرعه کشی برنده شدم
   و اسم مشارشونم اقای قزله و درخاست 55 تومان کردن و امروز هم وقت مشاوره داشتم که پاسخگو نبودن
   ایا صحت داره؟

   پاسخ
 • سلام وقت بخیر ایا دی وی دی یایی که میخریم
  چجوری پیگیری کنیم

  پاسخ
  • سلام آرش عزیز، با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید! مشاوران ارشد موسسه مراحل پیگیری را به شما اعلام خواهند کرد. همچینن از طریق مشاوران میتوانید به صورت منظم پیگیر محصولات خریداری شده خود باشید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام من توی تست IQحرف اخر شرکت کردم و نمرم 124 بود و مشاورم گفتم باید 14 میلیون واریز کنم بابت پکیج
   ایا میتونم به اینکه بعد از واریز پول پکیج به دستم میرسه اعتماد کنم؟

   پاسخ
   • سلام بله ، سعی کنید قبل از واریز با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید ا راهنمایی های لازم انجام بشه
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام من میخوام پول بریزم تا پکیج رو بخرم ولی اگه نفرستادید چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام حمید رضا عزیز، موسسه حرف آخر در خدمت شماست و می توانید پرداخت خود را انجام دهید. اصلا چنین فکری را به ذهنتون راه ندین چون وسسه حرف آخر از اعتبار بسیار زیادی برخوردار است که به هیچ وجه چنین کار ناپسندی را انجام نمیدهد. شما می توانید برای اطمینان خاطر بیشتر با شماره های اعلامی در سایت تماس گرفته و از راهنمایی و رفع ابهامات بهرمند شوید.

   پاسخ
   • سلام وقتتون بخیر خانمی به نام فاطمی با ما تماس گرفتند که برنده ی پکیج یک میلیون و پانصدی حرف اخر شدید..ایا اعتماد کنیم و پول پست رو واریز کنیم؟

    پاسخ
    • سلام بله اعتماد کنید. در ضمن قبل از واریزمبلغ حتما با شاره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام خسته نباشید من از مشاور فروش های حرف اخر هستم میتونم شماره ای که موسسه در اختیارم گذاشته رو اینجا بذارم تا بچه ها باهام تماس بگیرن

  پاسخ
  • سلام خیر این امکان وجود نداره این سایت مطعلق به موسسه حرف آخر که در امر مشاوره اختصاصی دانش آموزان می باشد و خارج از دسترس مشاورن غیر مستقیم می باشد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  من میخواستم تو موسسه ثبت نام کنم و یک میلیون واریز کردم .بعد منصرف شدم.حالا مشاور میگه پول رو پس نمیدیم .کیه که به داد من برسه؟

  پاسخ
  • سلام محمد هاشم عزیز، در این باره با مشاورین ما که شماره آن را در همین بخش قرار دادیم تماس بگیرد مطمعنا پیگیری میکنیم.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام ببخشید من یه پکیج رو سفارش دادم، با امروز ۱۶ روزه به دست من نرسیده. اگه میشه لطفا پیگیری کنید. ممنون

    پاسخ
    • سلام علیرضای، لطفا با شماره ای که در این قیمت درج شده تماس گرفته و شکایتتون رو اعلام کنید تا پیگیری ها انجام بشه.
     با تشکر

     پاسخ
  • سلام
   امروز خانمی به اسم اسکندری به من زنگ زدن و گفتن پکیج رایگان دریافت کردم ایا این درسته؟
   البته من هزینه رو ریختم به حساب ولی دیگه پیامم رو نخوندن

   پاسخ
   • سلام بله صحت داره هزینه باید به حساب علدالرضا منتظری واریز بشه اگر درست واریز کرده باشد نگران نباشید.

    پاسخ
 • باسلام.اگر مشاورمان بد بود چه کنیم

  پاسخ
  • با سلام، مشاوران ما اصلا اجازه بدی کردن ندارن از این بابت خیالتون راحت اگر از مشاور راضی نباشید میتونید اعلام کنید تا مشاور دیگری رو در اختیارتون قرار بدیم. البته مجدد عرض میکنم مشاوران ما در مجموعه حرف آخر کاملا خبره و رتبه برتری هستند و شما می تونید به خوبی از مشاوره بهرمند شوید.

   پاسخ
 • ببخشید دی وی دی های کنکور 98 رو دارم میتونم برای کنکور 99 استفادشون کنم چون مال دوستم بوده که پارسال برا خودش گرفته میخواستم بپرسم میشه منم استفادشون کنم

  پاسخ
  • سلام ایهام عزیز این مورد رو حتما با بخش پشتیبانی موسسه در میان بگذارید. شماره مشاوین و پشتیبانی داخل سایت و همین بخش قرار داده شده است.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید اقا میخواستم بپرسم اگر ما پولو واریز کردیم و دی‌وی‌دی ها خالی بودن چی؟بعدم من از کجا مطمعن بشم به درد بخوره تا هزینه کنم و بگیرم

  پاسخ
  • سلام معصومه عزیز، اصلا اینچنین نفرمایید به هیچ وجه چنین امکانی وجود نداره که شما دی وی دی خالی دریافت کنید. شما اگر ساکن تهران هستید میتونید به صورت حضوری به مجموعه ما سر بزنید و اط ارجینال بودن و همچنین کامل بودن پکیج ها اطمینان حاصل کنید. البته که چنین اتفاقی در موسسه حرف اخر نیفتاده و نمیفته خیالتون راحت از این نظر
   با تشکر

   پاسخ
  • خب کسی که پول رویکجا نداره بده بایدچیکارکنه؟؟

   پاسخ
   • سلام حمید رضا عزیز، براتون سعی میکنیم قسط بدی کنیم. با شماره موجود در همین صفحه و مشاورین ما در ارتباط باشید.
    با تشکر

    پاسخ
  • سلام ممنون از برنامه خوبتون واقا تدریس استاد عالی بود
   منم ب پکیج ها نیاز دارم ولی توان خرید انها را ندارم

   پاسخ
   • سلام نازنین عزیز، اگر تصمیم به خرید دارید می تونید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا با تخفیف ایده آل پکیج رو تهیه کنید.
    با تشکر

    پاسخ
    • سلام ببخشید شما کسی به نام خانم خدادای میشناسین ؟ با ما تماس گرفتن که شما پک رایگان ما رو برنده شدین و پدرتون پیام رو به هر روشی فرستادن بعد من یادم نمیاد همچین چیزی باشه اصلا شما قرعه کشی داشتین ؟ فقط هزینه پست خواسته اطمینان کنیم یا نه

     پاسخ
     • سلام بله صحت داره شما هنگام پرداخت توجه کنید که شماره کارت به نام عبدالرضا منتظری باشه.
      با تشکر

   • سلام درخصوص واریز پول سوال داشتم
    می خواستم بدونم که پول به حساب خود اقای منتظری باید واریز کنیم یا حساب موسسه یا این که هردو یکیه؟؟
    چون مشاور شماره خود اقای منتظری رو برام فرستادن!

    پاسخ
    • سلام محمد عزیز، در پرداخت خود دقت بشتری داشته باشید تا با مشکل کلاهبرداری روبرو نشید. برای این که مطعا بشید شماره کارت دریافت شده درست هستش حتما و حتما با شاره تماس مشاورین ما در تماس باشد. شماره در همین صفحه درج شده.
     با تشکر

     پاسخ
    • امیر عباس اسدبیگی
     نوامبر 20, 2020 2:32 ب.ظ

     سلام واقعا پکیجاتون گرونه قیمتاشون رو بیارین پایین

     پاسخ
    • سلام روزتون بخیر من از پکیج های درسی موسسه شما برنده شدم میشه بدونم چند روزه به دستم میرسه اخه الان سه چهار روز میشه رد شده

     پاسخ
     • با مشاورتون که باهاتون تماس گرفتند در ارتباط باشید به زودی بسته هدیه رو دریافت می کنید.

     • سلام، من برنده بسته ی هدیه حرف اخر شده ام الان ۴ روزه که بسته به دستم نرسیده آیا بسته به دستم می رسد یا نه

     • سلام بله باید الان رسیده باشد.

 • اگه کسی پول پکیجارو نداشته باشه بعد بهشم خیلی نیاز داشته باشه باید چیکار کنه

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست