کلاه برداری حرف آخر
ارتباط با مشاورین حرف آخر: 09190687759

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

با سلام مجدد، کلاهبرداری موسسه حرف آخر یا به نوعی دروغ های موسسه حرف آخر که امروزه از سوی افراد سودجو و همچنین از رقیبان و تخریب کنندگان در عرصه شبکه های اجتماعی و همچنین سایت های اینترنتی در حال انتشار است و نیت آنها فقط تخریب و افزایش فروش موسسات خود با شعار های کلاهبرداری حرف اخر می باشد، و بی شک هیچ کمکی به دانش آموزان نخواهد داشت.در همین راستا و در این بخش تصمیم گرفتیم مطلبی در رابطه با کلاهبرداری موسسه حرف آخر منتشر کنیم و در آن به تک تک جزئیات و این شایعه پراکنی ها بپردازیم تا شما را متقاعد سازیم همچنان حرف آخر بهترین موسسه کنکوری در ایران به شمار می رود و تا به اینجا با رعایت عدالت در مشاوره ، تدریس دروس آموزشی کنکور ، لیست قیمت محصولات حرف آخر توانسته دانش آموزان بسیار زیادی را به رتبه های برتر کنکور برساند و از این کمک شایان بسیار خرسند و همواره به دنبال ارائه بروزترین تکنیک ها ، روش های تدریسی و یادگیری است تا بتواند وفاداری و قدتمندری خود را همچنان افزایش و اثبات کند.

همچنین در ادامه در مورد کلاهبرداری حرف اخر بیشتر صحبت خواهیم کرد و به شما عرض خواهیم کرد، امروزه افراد سودجو و موسسه های نوپا جهت فروش محصولات خود اقدام به تخریب انتشار مطالب با موضوعاتی چون کلاهبرداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر و کلاهبرداران حرف اخر می کنند، در حالی که تمامی این تخریب ها بر اثر قدرتمندی حرف آخر و ناتوانی اینگونه افراد و موسسه می باشد و همواره حرف آخر توانسته با در اختیار داشتن بهترین و نخبه ترین اساتید دروس مختلف کنکوری با روش و الگوهای تدریس و یادگیری قدرتمند و همچنین بهترین مشاوران و رتبه برتر های کنکور از تمامی قسمت های کشور ایران همواره بهترین خدمات را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

کلاهبرداری و دروغ های موسسه حرف آخر

آیا کلاه برداری حرف اخر درست است؟ – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

از آنجایی که امروزه موسسات کنکوری زیادی در سرتاسر کشور در حال فعالیت  هستند از این رو شاید کمی و کاستی های در این موسسات وجود داشته باشد اما موسسه حرف آخر هیچوقت به خود اجازه تخریب این موسسات و افراد را نمی دهد زیرا کاملاً خداشناس و هم عدالت خواه بوه و موفقیت را در ارائه خدمات آموزشی می داند نه به تخریب، اما متأسفانه برخی از شیادان و موسسات اقدام به بد نام کردن موسسه حرف آخر و انتشار مطالب و مقالاتی همچون دروغ های موسسه حرف آخر می کنند که بدون هیچ گونه منبع و مدرکی می باشد و فقط در حد یک مقاله و نوشته و یا سرتیتر سات و توان آنها همین مقدا است نه بیشتر، از این رو بدون توجه به چنین شایعات و سردرگمی متعدد که آیا از این موسسه خرید کنیم یا خیر ؟ باید عرض کنم فعالیت خود با این موسسه را آغاز کنید ما در طی همکاری از زمان قبل از خرید محصولات تا روز کنکور و وفاداری خود به شما دانش آموزان را  نشان خواهیم داد تا خود شاهد این شایعات و تخریبها باشید. البته موسسه حرف اخر  با ارائه پکیج های آموزشی با تکنیک های و روش های قدرتمند ، مشاوراه رایگان و حرفه ای را برای به اثبات رساندن این نوع شایعات ارائه نمیدهد بلکه همواره کار خود را در راستای موفقیت هرچه بهتر دانش آموزان انجام می دهیم که این امر می تواند شما را شاهد بهترین بودن این موسسه کند.

کلاهبرداری حرف اخر

خب تا به اینجا مطمئنم متوجه عرایض ما در رابطه با دروغ های موسسه حر آخر و کلاه برداری آن شده‌اید، این شایعه پراکنی ها فقط در حد یک تیتر می‌باشد و بدون داشتن هیچ گونه مدرک و سندی اقدام به تخریب این موسسه توسط افراد سودجو و برخی موسسات ضعیف و ناتوان انجام می شود.

آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه؟

در جواب این سوال که آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه یا خیر  بی شک باید گفت خیر همانطور که در بالا اشاره کردیم این موسسه بهترین و قدرتمندترین موسسه کنکوری در ایران می باشد و تا به اینجا توانسته هر ساله دانش‌آموزان بسیار زیادی را به وسیله پکیج های آموزشی توسط اساتید نخبه و کار بلند که به شیوه مدرن و الگوهای انیمیشنی تدریس شده است را  به رتبه برتری های کنکور سال خود تبدیل کند و و همچنان هر ساله با استفاده از شیوه و تکنیک های جدید و بروز رسانی ویدیو و دی وی دی آموزشی خود را در بین دانش آموزان محبوب سازد. اگر شما هم از دانش آموزانی که سابقه همکاری با این موسسه را داشته اند پرسجویی داشته باشید مطمئناً به این نتیجه می رسید که چنین لکه هایی به حرف آخر نمی چسبد زیرا کاملاً واضح و گویا است این موسسه به صورت کاملا قانونی و اعتماد سازی شده فعالیت خود را در پیش گرفته و همواره در کنار دانش آموزان است.

همچنین می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاوران نخبه ساز و درجه یک حرف آخر در تماس بوده و بیشتر با این موسسه آشنا شوید. مشاوران ما به صورت رایگان و ۲۴ ساعته و حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان می باشد تا به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهند.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

دروغ های موسسه حرف آخر

چرا برخی به دنبال شایعه پراکنی با موضوع دروغ های موسسه حرف آخر اقدام به تخریب این موسسه می کنند؟

خب معلوم است که چرا برخی از کاربران و موسسات ناتوان و ضعیف همواره در حال تخریب و شایعه پراکنی با موضوعاتی چون دروغ های موسسه حرف آخر یا کلاهبرداری حرف اخر می باشند. دلیل این کار فقط لطمه زدن به اعتماد دانش آموزانی که قصد خرید و فعالیت با این موسسه را دارند می باشد و تصمصم دارند با استفاده از این تکنیک دانش آموزان را به سمت و سوی موسسات ضعیف خود بکشانند که موفق نخواهند شد زیرا بی شک ویدیو های آموزشی و سبک تدریس و یادگیری دروس مختلف کنکور حرف آخر کاملا متفاوت با دیگر موسسات بوده و همواره در حال بروز رسانی این ویدیو ها می باشد.لازم به ذکر است که موسسه حرف آخر هر ساله با ارائه بهترین خدمات و مشاوران درجه یک و نخبه ساز به صورت رایگان توانسته دانش آموزان را با درصد تست زنی بالای ۹۰ درصد را به رتبه برتر های رشته های مختلفی چون ریاضی ، تجربی ، زبان ، ادبیات ، زیست و … برساند.

کلاه برداری موسسه حرف آخر صحت دارد؟

اگر توضیحات و گفته های فوق را مطالعه کرده باشی مطمئناً قانع شده اید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست نیست و هیچ گونه صحتی ندارد و کاملا جو سازی بر علیه این مجموعه بزرگ در راستای تخریب و بی اعتماد سازی دانش آموزان می باشد اما هیچ وقت در کار خود موفق نخواهند شد و حرف آخر هر ساله با قدرت بشتری در این عرضع فعالیت خود را کسترش خواهد داد.

موسسه کنکوری حرف آخر با مدیریت و موسس عبدالرضا منتظری از سال ۱۳۹۰ با دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح فعالیت خود را به صورت کاملاً هدفمند و با قدرت روز افزون شروع کرده است که خدا را شکر تا به امروز توانسته با ارائه پکیج های آموزشی دروس مختلف کنکور در دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید و به شیوه تدریسی مدرن و با روش الگو سازی و مجسم سازی و همچنین ارائه تکنیک های یادگیری حرفه‌ای و به کارگیری نیم کره راست مغز در یادگیری خود را موسسه نمونه در کشور معرفی کند و مطمئناً اگر تخلفی از سوی این موسسه تا به امروز رخ داده بود توسط مراجع ذیصلاح جریمه و اعلام شد بود و اگر این اتفاق بیفتد اعلام خواهد شد اما خشبختانه چنین اتفاقی نیفتاده است.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

سخن پایانی

موسسه حرف آخر مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند و به هیچ وجه شائبه هایی چون برداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر  – کلاهبرداری حرف اخر و … صحت نداشته و نخواه د داشت و شما دانش آموزان عزیز می توانید فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای با این موسسه آغاز کنید و از محصولات فروشگاه حرف آخر این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید در کنکور به رتبه های برتر دست بیابید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان این موسسه و به صورت رایگان استفاده کنید.

 

منبع: سایت حرف آخر

(۲ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)

4 پاسخ
 1. معصومه
  معصومه می گوید

  با سلام و خسته نباشید اقا میخواستم بپرسم اگر ما پولو واریز کردیم و دی‌وی‌دی ها خالی بودن چی؟بعدم من از کجا مطمعن بشم به درد بخوره تا هزینه کنم و بگیرم

  پاسخ
  • حرف آخر
   حرف آخر می گوید

   سلام معصومه عزیز، اصلا اینچنین نفرمایید به هیچ وجه چنین امکانی وجود نداره که شما دی وی دی خالی دریافت کنید. شما اگر ساکن تهران هستید میتونید به صورت حضوری به مجموعه ما سر بزنید و اط ارجینال بودن و همچنین کامل بودن پکیج ها اطمینان حاصل کنید. البته که چنین اتفاقی در موسسه حرف اخر نیفتاده و نمیفته خیالتون راحت از این نظر
   با تشکر

   پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *