کلاهبرداری موسسه حرف آخر❌دروغ ها و نحوه کلاهبرداری حرف اخر

پروژه 6040 حرف آخر
کلاه برداری حرف آخر

با سلام مجدد، کلاهبرداری موسسه حرف آخر یا به نوعی دروغ های موسسه حرف آخر که امروزه از سوی افراد سودجو و همچنین از رقیبان و تخریب کنندگان در عرصه شبکه های اجتماعی و همچنین سایت های اینترنتی در حال انتشار است و نیت آنها فقط تخریب و افزایش فروش موسسات خود با شعار های کلاهبرداری حرف اخر می باشد، و بی شک هیچ کمکی به دانش آموزان نخواهد داشت.در همین راستا و در این بخش تصمیم گرفتیم مطلبی در رابطه با حقیقت کلاهبرداری موسسه حرف آخر منتشر کنیم و در آن به تک تک جزئیات و این شایعه پراکنی ها بپردازیم تا شما را متقاعد سازیم همچنان حرف آخر بهترین موسسه کنکوری در ایران به شمار می رود و تا به اینجا با رعایت عدالت در مشاوره ، تدریس دروس آموزشی کنکور ، لیست قیمت محصولات حرف آخر توانسته دانش آموزان بسیار زیادی را به رتبه های برتر کنکور برساند و از این کمک شایان بسیار خرسند و همواره به دنبال ارائه بروزترین تکنیک ها ، روش های تدریسی و یادگیری است تا بتواند وفاداری و قدتمندری خود را همچنان افزایش و اثبات کند.

همچنین در ادامه در مورد کلاهبرداری حرف اخر بیشتر صحبت خواهیم کرد و به شما عرض خواهیم کرد، امروزه افراد سودجو و موسسه های نوپا جهت فروش محصولات خود اقدام به تخریب انتشار مطالب با موضوعاتی چون کلاهبرداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر و کلاهبرداران حرف اخر می کنند، در حالی که تمامی این تخریب ها بر اثر قدرتمندی حرف آخر و ناتوانی اینگونه افراد و موسسه می باشد و همواره حرف آخر توانسته با در اختیار داشتن بهترین و نخبه ترین اساتید دروس مختلف کنکوری با روش و الگوهای تدریس و یادگیری قدرتمند و همچنین بهترین مشاوران و رتبه برتر های کنکور از تمامی قسمت های کشور ایران همواره بهترین خدمات را به دانش‌آموزان ارائه دهد.

کلاهبرداری و دروغ های موسسه حرف آخر
آیا کلاه برداری حرف اخر درست است؟ – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

کلاهبرداری موسسه حرف آخر

از آنجایی که امروزه موسسات کنکوری زیادی در سرتاسر کشور در حال فعالیت  هستند از این رو شاید کمی و کاستی های در این موسسات وجود داشته باشد اما موسسه حرف آخر هیچوقت به خود اجازه تخریب این موسسات و افراد را نمی دهد زیرا کاملاً خداشناس و هم عدالت خواه بوه و موفقیت را در ارائه خدمات آموزشی می داند نه به تخریب، اما متأسفانه برخی از شیادان و موسسات اقدام به بد نام کردن موسسه حرف آخر و انتشار مطالب و مقالاتی همچون دروغ های موسسه حرف آخر می کنند که بدون هیچ گونه منبع و مدرکی می باشد و فقط در حد یک مقاله و نوشته و یا سرتیتر می باشد و توان آنها همین مقدا است نه بیشتر، از این رو بدون توجه به چنین شایعات و سردرگمی متعدد که آیا از این موسسه خرید کنیم یا خیر ؟ باید عرض کنم فعالیت خود با این موسسه را آغاز کنید ما در طی همکاری از زمان قبل از خرید محصولات تا روز کنکور و وفاداری خود به شما دانش آموزان را  نشان خواهیم داد تا خود شاهد این شایعات و تخریبها باشید.

البته موسسه حرف اخر  با ارائه پکیج های آموزشی با تکنیک های و روش های قدرتمند ، مشاوراه رایگان و حرفه ای را برای به اثبات رساندن این نوع شایعات ارائه نمیدهد بلکه همواره کار خود را در راستای موفقیت هرچه بهتر دانش آموزان انجام می دهیم که این امر می تواند شما را شاهد بهترین بودن این موسسه کند.

کلاهبرداری حرف اخر

خب تا به اینجا مطمئنم متوجه عرایض ما در رابطه با دروغ های موسسه حر آخر و کلاه برداری آن شده‌اید، این شایعه پراکنی ها فقط در حد یک تیتر می‌باشد و بدون داشتن هیچ گونه مدرک و سندی اقدام به تخریب این موسسه توسط افراد سودجو و برخی موسسات ضعیف و ناتوان انجام می شود.

آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه؟

اگر شما هم حقیقت موسسه حرف اخر را دنبال میکنید و این دغدغه در ذهن شماست که بدانید جریان از چه قرار است باید در جواب این سوال که آیا حرف آخر کلاهبرداری میکنه یا خیر  بی شک باید گفت خیر همانطور که در بالا اشاره کردیم این موسسه بهترین و قدرتمندترین موسسه کنکوری در ایران می باشد و تا به اینجا توانسته هر ساله دانش‌آموزان بسیار زیادی را به وسیله پکیج های آموزشی توسط اساتید نخبه و کار بلند که به شیوه مدرن و الگوهای انیمیشنی تدریس شده است را  به رتبه برتری های کنکور سال خود تبدیل کند و و همچنان هر ساله با استفاده از شیوه و تکنیک های جدید و بروز رسانی ویدیو و دی وی دی آموزشی خود را در بین دانش آموزان محبوب سازد.

اگر شما هم از دانش آموزانی که سابقه همکاری با این موسسه را داشته اند پرسجویی داشته باشید مطمئناً به این نتیجه می رسید که چنین لکه هایی به حرف آخر نمی چسبد زیرا کاملاً واضح و گویا است این موسسه به صورت کاملا قانونی و اعتماد سازی شده فعالیت خود را در پیش گرفته و همواره در کنار دانش آموزان است.

همچنین می توانید از طریق شماره تماس زیر با مشاوران نخبه ساز و درجه یک حرف آخر در تماس بوده و بیشتر با این موسسه آشنا شوید. مشاوران ما به صورت رایگان و ۲۴ ساعته و حتی روزهای تعطیل در خدمت شما عزیزان می باشد تا به سوالات و مشکلات شما پاسخ دهند.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

در این رابطه بخوانید:

آیا قرعه کشی حرف اخر کلاه برداری است؟

دروغ های موسسه حرف آخر

چرا برخی به دنبال شایعه پراکنی با موضوع دروغ های موسسه حرف آخر اقدام به تخریب این موسسه می کنند؟

خب معلوم است که چرا برخی از کاربران و موسسات ناتوان و ضعیف همواره در حال تخریب و شایعه پراکنی با موضوعاتی چون دروغ های موسسه حرف آخر یا کلاهبرداری حرف اخر می باشند. دلیل این کار فقط لطمه زدن به اعتماد دانش آموزانی که قصد خرید و فعالیت با این موسسه را دارند می باشد و تصمصم دارند با استفاده از این تکنیک دانش آموزان را به سمت و سوی موسسات ضعیف خود بکشانند که موفق نخواهند شد زیرا بی شک ویدیو های آموزشی و سبک تدریس و یادگیری دروس مختلف کنکور حرف آخر کاملا متفاوت با دیگر موسسات بوده و همواره در حال بروز رسانی این ویدیو ها می باشد.لازم به ذکر است که موسسه حرف آخر هر ساله با ارائه بهترین خدمات و مشاوران درجه یک و نخبه ساز به صورت رایگان توانسته دانش آموزان را با درصد تست زنی بالای 90 درصد را به رتبه برتر های رشته های مختلفی چون ریاضی ، تجربی ، زبان ، ادبیات ، زیست و … برساند.

کلاه برداری موسسه حرف آخر صحت دارد؟

اگر توضیحات و گفته های فوق را مطالعه کرده باشی مطمئناً قانع شده اید که کلاهبرداری موسسه حرف آخر درست نیست و هیچ گونه صحتی ندارد و کاملا جو سازی بر علیه این مجموعه بزرگ در راستای تخریب و بی اعتماد سازی دانش آموزان می باشد اما هیچ وقت در کار خود موفق نخواهند شد و حرف آخر هر ساله با قدرت بشتری در این عرضع فعالیت خود را کسترش خواهد داد.

موسسه کنکوری حرف آخر با مدیریت و موسس عبدالرضا منتظری از سال ۱۳۹۰ با دریافت مجوز از مراجع ذیصلاح فعالیت خود را به صورت کاملاً هدفمند و با قدرت روز افزون شروع کرده است که خدا را شکر تا به امروز توانسته با ارائه پکیج های آموزشی دروس مختلف کنکور در دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید و به شیوه تدریسی مدرن و با روش الگو سازی و مجسم سازی و همچنین ارائه تکنیک های یادگیری حرفه‌ای و به کارگیری نیم کره راست مغز در یادگیری خود را موسسه نمونه در کشور معرفی کند و مطمئناً اگر تخلفی از سوی این موسسه تا به امروز رخ داده بود توسط مراجع ذیصلاح جریمه و اعلام شد بود و اگر این اتفاق بیفتد اعلام خواهد شد اما خشبختانه چنین اتفاقی نیفتاده است.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

حقیقت موسسه حرف اخر

حقیقت موسسه حرف آخر مرجع و منبع و همچنین بزرگترین مجموعه ارائه محصولات آموزشی کنکور در ایران که توسط استاد عبدالرضا منتظری تاسیس شده است هر سال با ارائه پکیج های آموزشی قدرتمند و بروز شده راه رسیدن به موفقیت در کنکور را برای دانش‌آموزان هموار می‌کند و به هیچ وجه شائبه هایی چون برداری موسسه حرف آخر ،  دروغ های موسسه حرف آخر  – کلاهبرداری حرف اخر و … صحت نداشته و نخواه د داشت و شما دانش آموزان عزیز می توانید فعالیت خود را به صورت کاملا حرفه ای با این موسسه آغاز کنید و از محصولات فروشگاه حرف آخر این مجموعه استفاده کنید تا بتوانید در کنکور به رتبه های برتر دست بیابید و همچنین می توانید از مشاوره رایگان این موسسه و به صورت رایگان استفاده کنید.

 

منبع: سایت حرف آخر

4.2/5 - (18 امتیاز)

فرم دریافت بسته هدیه 20 درصد کل پکیج حرف آخر

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
اشتراک در
اطلاع از
guest
284 نظـر و پاسخ
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
فتاحی
فتاحی
7 روز قبل

سلام به من زنگ زدن و گفتن که برنده ی قرعه کشی شدم و برای هزینه ی پست باید ۹۵تومن به شماره کارتی ک داد واریز کنم.
میخواستم بدونم که ایا کلاه برداری نیست؟
شماره تلفنی که زنگ زدن ٠۵۷۹ بود

Hedieh
Hedieh
1 ماه قبل

سلام ،شما در موسسه مشاوری به نام بردیا رمضانی دارید؟میخواستم بدونم واقعا مشاور حرف اخر هستن یا نه

امیر
امیر
1 ماه قبل

سلام بامن تماس گرفتن گفت من خانم رضایی هستم شما برنده قرعه کشی ما شدید برای ارسال ۳۵ هزار تومن هزینه داره نمیدونم کلاهبرداری یانه

محمد
محمد
1 ماه قبل

سلام ب من زنگ زدن گفتم برنده ۱.۵ میلیونی حرف آخر شدم و بهم پکیج میدن بعد گفتن ۳۵ تومان بزنیم ب حساب موسسه تا بهم پکیچ بدن منم پول رو ریختم ب حساب موسسه گفت تا ۵ روز میرسه دستت ولی ۲۰ روزه نرسیده من باید چیکار کنم.!؟

شادی
شادی
2 ماه قبل

سلام
دوهفته پیش ازموسسه حرف آخربامن تماس گرفتندوگفتن که من برنده بسته۲۰درصدی شدم
گفتن ۵حلقه سی دی ۳۵تومن واگه دوحلقه محاسبات هفت الگو رومیخوایدباید۲۰ تومن دیگه به حساب بریزیدمن ۵۵ تومن به حساب ریختم وگفتن که به مشاوره وصلتون میکنم توی این یک هفته ایی که بسته به دستم رسیدنه مشاوره بامن تماس گرفت نه مشاوره دادبعدازیک هفته که بسته به دستم رسیدبسته روناقص فرستادن
به پشتیبانی هم که گفتم پاسخگو نیستن

امیر
امیر
3 ماه قبل

آیا سایت harfeakhar.cc معتبره؟

ندرررر
ندرررر
3 ماه قبل

سلام من تو هدیه ۱.۵ میلیونی حزف آخر شرکت کردم اونجا فقط نام و شماره تلفن میخاست مگه میشه با یه نتم شماره تلفن ۱.۵ میلیون برنده بشیم این دروغه یا راست ؟

محمد صالح
محمد صالح
3 ماه قبل

کلاهبردارن و کتابها بسیار بی کیفیت است
سی دی ها ترک خورده و کسی جواب گو نیس
تدریس ها اصلا جالب نبود

محمد
محمد
4 ماه قبل

واقعاکلاهبرداریه من غلط کردم یه بسته۲۰درصدهدیه ازحرف آخرگرفتم ازنوع تدریسشون خوشم نیومدالان هی مشاورای حرف آخربامن تماس میگیرن که شمابایدبقیه بسته روبگیرید

ژیلا فرهنگی ، مادر فاطمه زهرا طیار
ژیلا فرهنگی ، مادر فاطمه زهرا طیار
4 ماه قبل

سلام
خیلی ببخشید به نظر من واقعا کلاهبرداری هست .
چرا؟ چون ما اواخر اسفند تو دام افتادیم در عرض یک هفته با حرف های دروغین ما رو وادار کردن ثبت نام کردیم . اما در عرض یک ماه تمام مشاوره ها و پی گیری ها قطع شد .
الان من پی گیرم ، در غیر این صورت به دیوان عدالت شکایت خواهم کرد.

محمد
محمد
4 ماه قبل

حرف آخر واقعا کلاهبرداره ، درسته که خوب درس میدن ولی کامل درس نمیدن ، بگیرید اینارو بدبخت میشید ، خودتون یه کتاب تست مناسب بخرید تست بزنید ، اینا میگن اصلا کتاب تست هم لازم نیست دروغ تا کجا اخه 😐

فریال
فریال
4 ماه قبل

سلام خانمی به اسم خانم محمودی بامن تماس گرفتن من میخواستم پکیج توابع بخرم
آیا بهشون اعتماد کنم؟ میترسم به دستم نرسه

زهرا وزیرخانلو
زهرا وزیرخانلو
4 ماه قبل

چطور میتونم با رئیس موسسه یا کسی که حرفم رو قبول کنه صحبت کنم
مشاور من اصلا توجهی به من نداره و یه سری دروغ تحویل من داده و اصلا هم پیگیری نمی کنه هر دفعه هم به رسیدگی به شکایات زنگ میزنم به یه اخطار ختم میشه و دوباره همون آش و همون کاسه خسته شدم دیگه
میخوام مشاورم رو عوض کنم ولی نمیدونم باید چی کار کنم لطفا شماره ایی که بشه باهاش پیگیری کرد بهم بدین

هانیه عزتی
هانیه عزتی
4 ماه قبل

سلام.
آیا موسسه،مشاوری به نام خانم‌زارع داره؟
من مبلغ‌روواریزکردم.به حسابی به نام حرف آخرمهر.تا چند روز بسته به دستم میرسه؟نگرانم:)

یه نفر
یه نفر
4 ماه قبل

کاری به این که کلاهبرداری هست یا نه ندارم. ولی من سال پیش ۱۰ میلیون تومن هزینه دی وی دی ها و آزمون کردم. اما برای من تاثیری نداشت. شیمی و عربی نظم و ترتیب نداشتن خصوصا که عربی هم برای نظام قدیم هم برای نظام جدید بود و آدم نمیدونست کجا رو باید یاد بگیره و کجا رو نه. ادبیات و زیست هم انگار برای بچه های مهد کودکی تدریس میکردن. با پویانمایی بود ولی میتونست بدون انیمیشن اما با کیفیت بالاتری باشه. ریاضی هم که کلا بر پایه حفظ فرمول های متعدد بود و نه مفهوم. خصوصا برای مبحث کاربرد مشتق که واقعا سر جلسه کنکور چون فرمول های سخت و پیچیده ش یادم رفته بود، نتونستم سوالاشو حل کنم. در حالی که شاید اگه مفهوم رو یاد میگرفتم به این مشکل بر نمیخوردم. فیزیکش و بقیه عمومی ها هاشو نگاه نکردم. اما از اون هزینه ای که کردم پشیمونم. واقعا از خونوادم شرمندم. نمیدونم شاید ایراد از منه که نتونستم ارتباط برقرار کنم. شاید برای بقیه ی دانش آموزا مناسب باشه. اما منی که رتبه قلمچیم تا یازدهم دو رقمی میاومد تو کنکور ۵ رقمی اومد و الان پشت موندم و موندم که کی مقصره. شاید شما کلاهبرداری نکنین. اما تبلیغات کاذب زیاد داشتین. امید وارم امسال تو راه درست تری تلاش کنم.

Sana
Sana
پاسخ به  یه نفر
3 ماه قبل

دقیقا منم همین اشتباه رو کردم و الان پشت کنکورم ، فقطم حرف آخر نیست ، کنکور آسان است و ونوس هم همینن

....
....
5 ماه قبل

سلام از کجا مطمئن بشیم که شماره مال آقای منتظری یا موسسه حرف آخر مهر است؟؟؟

امیرعلی
امیرعلی
پاسخ به  ....
3 ماه قبل

من زنگ زدن گفتن ۲۰ درصد رایگان و هزینه پست هم ۵۰ تومن اینکه اولش هم رایگان نیست و دومش هم پست ۵۰ نمیگیره حداکثر ۲۰ تومن میکیره

جلال
جلال
5 ماه قبل

سلام من چند روز پیش بهم گفتن تو قرعه کشی برنده شدم و گفتن که پول پستش ۵۵ هزار تومان میشه من شماره حساب چون بنام حرف اخر مهر بود واریز کردم ایا صحت داره؟

دانش اموز
دانش اموز
5 ماه قبل

سلام ایا طرح نخبگان موسسه شما صحت داره ؟؟ ایا ازمونی گرفته میشه در این طرح؟؟ مشاوران شما من جمله خانم اهری و اقای نقدی با من تماس گرفتن و طرح نخبگان رو به من معرفی کردن در نهایت از من ازمونی گرففتن که گفتن من قبول شدم
الان هم پکیج ۰تا۱۰۰ کنکور رو بهم معرفی کردن
ایا صحت داره ؟

شوکا
شوکا
پاسخ به  دانش اموز
1 ماه قبل

سلام
پارسال با همین عنوانه طرح نیترو بود فک کنم ..مشاورای حرف اخر چندین بار باهام تماس گرفتن وبعد از کلی ازمون و تست هوش و انگیزه دادن و خرید کل پک توسط ما وتماس مشاورای حرف اخر مثلا من رو عضو این طرح نخبگان کردن…..و قرار شد که مثلا من سه تا مشاور داشته باشم که یکیشون خانم افشار بودن .و هرشب گزارش کار بفرستم برا مشاور درسیم
منم اینکارو کردم ولی بعد از چندروز نه خبری از مشاورای پیگیر بود نه حتی مشاور درسیم…..من مشکل پیدا کرده بودم برای برنامه درسیم ولی هرچی زنگ زدم و پیام دادم هیچ کدوم از مشاورا جواب ندادن و بعد از دو سه هفته… بالاخره یکیشون تو تلگرام جواب داد که چرامن نمیتونم تورو پیدا کنم و چرا جواب نمیدی …..درحالیکه اونا جواب منو ندادن و همش میپوچوندن… بعد از اون بارها بهشون زنگ زدم و پیام دادم وهربار یا جواب ندادن یا میگفتن الان کار داریم بعدا خودمون تماس میگیریم…… دیگه هم تماس نگرفتن…

. از مشاور بودن فقط لحن شو بلدن …اونم تا وقتیکه پک رو بخری …..بعد از اون دیگه تورو نمیشناسن …..
برنامه درسیشون هم اینجوریه که اصلا کتاب درسی وسایر انتشارات رو میزارن کنار و میگن فقط دی وی دی ببین و جزوه ها و کتاب های مارو حل کن……

واقعا خدا ازتون نگذره که واسه مال دنیا اینده بچه های کشور خودتونو اینجوری به خطر میندازین…..من که نمیبخشم هیچوقت!!!!

Younes
Younes
5 ماه قبل

سلام
بامن از طرف حرف آخر تماس گرفته شد وگفتن برنده پکیج رایگان پرش شدم در قرعه‌کشی آدرس کد پستی و کدملی پدر یا مادرم را به همان شماره در واستاپ ارسال کنم و آن را با پیک میفرستند و فقط هزینه پیک ۳۰هزار تومان است من همین کار کردم اما شماره کارتی به من ندادن که هزینه ی پیک حساب کنم این واقعیت دارد؟

Reza
Reza
5 ماه قبل

سلام
امروز خانومی با فامیلی خدری با من تماس گرفتن و اخر شماره کارت ۰۲۸۳ هست
ایا خانوم خدری واقعا از کارکنان موسسه هست؟

Reza
Reza
پاسخ به  Reza
5 ماه قبل

و این واقعی هست و کلاه برداری نیست؟

Reza
Reza
پاسخ به  حرف آخر
5 ماه قبل

خب اگر شماره کارت به اسم حرف اخر مهر باشه، مشکلی نداره؟
گفت که اسم شما در قرعه کشی بین اسامی دانش اموزان استان در اومده و اسم و فامیلم هم میدونست.
آیا درسته یا خیر؟

علی
علی
8 ماه قبل

سلام
امیدوارم به حق الناسی که توی دی وی دی هاتون به کار می برید ایمان داشته باشید
من علی هستم ۲۰ سالمه از ایلام
۱۵ اسفند ۹۹ نصف پکیج ۶۰۴۰ رو درخواست دادم اما مشاور ها به زور نصف دیگه رو به من فروختن
تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ از صبح ساعت ۵ تا شب ساعت ۱ من دی وی دی تماشا میکردم چون مشاور فقط میگفت دی وی دی ببین
۱۵ فروردین فهمیدم بزرگترین اشتباهم تو زندگی استفاده از این پک های شما بود
واقعا راسته که میگن حرف آخر کلاهبرداره
۸ میلیون تومان ازم گرفتید
ولی حالا از ۱۵ فروردین تا الان که ۱۶ اردیبهشت ۴۰۰ هستش مدام دارم زنگ و پیام میدم اما هیچ جوابی ندادن یا میگن برو هر جور دوس داری درس بخون
من میتونستم با خرید یه بسته اینترنت ماهانه هر درسی رو که بخوام دانلود کنم و بخونم اما مشاور هاتون خوب به وظیفه شون که گول زدن مردم هستش عمل کردن

امیدوارم کس دیگه ای گول نخورده

#حق_الناس_هست
۸ میلیون من هم حق الناس است

البته اگه این پیام هم گذاشته بشه خوبه😂
آینده ام رو خراب کردین ولی چوب خدا هم هست

yahya
yahya
پاسخ به  علی
4 ماه قبل

چیه چرا کسی جوابشو نمیده؟
همش حرفه برا تیغ زدن مردم

❤
8 ماه قبل

سلام روز بخیر امروز ی خانمی به اسم خانم عباسی با من تماس گرفتن که من در قرعه کشی برنده شدم و هزینه ارسالش هم ۳۵ هزارتومان هستش خواست ببینم صحت داره ؟

Shiva
Shiva
پاسخ به 
6 ماه قبل

سلام ایا به دستت رسیده پکیج تا الان؟

ترک اوغلان
ترک اوغلان
9 ماه قبل

سلام دوستان من یکی از کاربران حرف آخر هستم. از قدیم گفتن تا سه نشه بازی نشه. ببینید من در جایی دیدم که گفتند حرف آخر کلاهبرداری میکنه ولی من به شخصا میگم عالیه پکیج های حرف آخر و هر کسی بگه بده غلط میکنه چون بیاد بشینه و حدودا ۱۰ جلسه رو ببینه میگه عالیه و روش هاشون رو دوست خواهند داشت. با تشکر ❤❤❤👋👋👋

غزل
غزل
10 ماه قبل

سلام من پکیج صفر تا صد رو تهییه کردم . اوایل اوکی بود اما الان اصلا فیلم های فیزیک باز نمیشه و ته اکثر فیلم‌درس ها می‌پره مخصوصا پاسخنمای شیمی
الان باید چیکار کنم😭

معترض به حرف آخر
معترض به حرف آخر
10 ماه قبل

من از آذر ماه هزینه پست پرداخت کردم و تا امروز ۱۹ اسفند ۹۹ بسته به دستم نرسیده. .. مشاور تلفنش و از دسترس خارج کرده کلی هم با موسسه تماس گرفتم و توضیح دادم اما همه بی اطلاعن مدرک پرداخت هزینه و هم دارم اما فقط آین موسسه آدم و خسته مبکنه و این همه پیگیری نتیجه ای نداری. .. متاسف بابت این بی مدیریتی و کلاهبرداری…. دقیقا درست گفتن که شما کلاهبرداری

ابوالفضل
ابوالفضل
پاسخ به  حرف آخر
4 ماه قبل

سلام من یک سوال داشتم دیروز یک نفر به من زنگ زدن و گفتن من اقای عباسی مشاوری تحصیلی حرف اخر هستم و شما برنده قرعه کشی ما شدین و گفتن باید ۳۵ هزار تومن به نام موسسه حرف اخر مهر واریز کنم واریز کردم گفتن بسته تا پنج یا هفت روز کاری به دست شما میرسه ایا این صحت داره وقعی هست یا نه؟

معصومه
معصومه
10 ماه قبل

سلام، خانمی به اسم قلی نژاد با من تماس گرفتند و خاستند ک ۳۵۰۰۰ واریز کنم ب حسابشون، ایا صحت داره؟ میترسم کلاهبرداری باشه

M
M
10 ماه قبل

سلام ببخشید امروز خانمی به اسم قربان پور با من تماس گرفتن و گفتند برنده پکیج ۲۰ درصد از مباحث کنکور حرف آخر شدم و گفتند اما ما اعتماد نکردیم آیا این صحت داره ؟

M
M
پاسخ به  M
10 ماه قبل

بعد از دریافت بسته هدیدع موسسه شما چه انتظاری از ما داره ؟

نازنین
نازنین
10 ماه قبل

الان بعد پرداخت ۳۵ هزار، ۸ روزه که دی وی دی هایی که ادعا داشتن در قرعه کشی برنده شدم ارسال نشده. احساس می‌کنم کلاهبرداری بوده🤦‍♀️

Arrreefff
Arrreefff
پاسخ به  حرف آخر
2 ماه قبل

سلام خانوم حسنی با من تماس گرفتن برای دریافت ۲۰ درصد رایگان بسته و ۳۵ تومن ارسال میخاستم ببینم همچین کسی هستند تو مؤسسه!

M
M
10 ماه قبل

سلام ببخشید خانم مرادخوانی مشاور حرف اخر هستن؟

فاطمه
فاطمه
10 ماه قبل

سلام تو شهر ما دیویدیای حرف آخر رو با نصف قیمت میفروشن تو هارد و سی‌دی
نوشتن به نمایندگی رسمی
آدرسشم اردبیل خلخال سه راه بیمارستان کتابخونه بوعلی آقای فتاحی

ساناز انوری
ساناز انوری
پاسخ به  فاطمه
8 ماه قبل

سلام ببخشید من وقتی این پک رو سفارش دادم شماره حساب به اسم اقایه منتظری نبود به اسم حرف آخر مهر بود خواستم بدونم کلاهبرداری ک نیس؟؟؟ن

م.ج
م.ج
پاسخ به  فاطمه
4 ماه قبل

سلام یه خانمی با نام رجبی به من زنگ زدن گفتن برنده قرعه کشی پکیج شدم و ۳۵ تومان بابت هزینه پست باید بپردازم . حقیقت داره؟ یا کلاهبرداریه؟

neda
neda
10 ماه قبل

سلام شخصی به نام موسی نژاد باهام تماس گرفتن راجب بسته های حرف آخر آیا صحت داره؟

نازنین
نازنین
10 ماه قبل

سلام.امروز خانمی به اسم بنایی به من زنگ زدن و ایشون گفتن که از موسسه حرف آخر تماس میگیرن گفتن که پکیج رایگان دریافت کردم. آیا صحت داره؟و همچنین هزینه ارسال ۳۵۰۰۰ تومان بود. پول واریزی باید ازطریق بانک باشد کدوم بانک؟

نیره
نیره
10 ماه قبل

سلام خانم عبدی از مشاورین شماست؟؟

.
.
10 ماه قبل

سلام شماره کارت ۴ رقم اخر۰۲۸۳به نام حرف آخر مهر از این موسسه هست؟

حرف آخر
حرف آخر
پاسخ به  حرف آخر
9 ماه قبل

سلام و وقت بخیر؛
من پارسال اسفند ماه بیست آزمون رو تهیه کرده بودم اما بعد دیدم که هیچ فرقی با بیست آزمون پارسال یعنی برای کنکور۹۹ نداره به همین خاطر مرجوعی زدم و موسسه از طریق پست بسته رو دریافت کرد و گفتن طی یک هفته پول واریز خواهد شد اما الان نزدیک یک ماه شده و از طرف موسسه هییچ خبری نیست تمام اسناد و مدارکش هم موجوده اما واقعا من نمیدونم دیگه چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

مهدی
مهدی
10 ماه قبل

سلام دیروز خانمی با نا خانم مجاهد با من تماس گرفتن و گفتن که از طریق اموزش و پرورش دانشاموزان سطح بالا رو شناسایی می کنن و من جزو این گرده هستم بعد ام به من گفتند که باید ۳۵۰۰۰ تومان بابت پست برای محصولشون بفرستم. می خواستم بدونم اصلا مشاوری به نام خانم مجاخد هست در موسسه شما؟

ک.ی
ک.ی
10 ماه قبل

سلام شخصی به من پیام دادن و گفتن از حرف اخر هستن به نام اقای نظری و شماره حساب
*******۰۲۸۳ به نام حرف اخر مهر ایا صحت داره یا نه

رضا
رضا
10 ماه قبل

سلام وقت بخیر نیازی به نشر ایمیلم نیست
فقط برای ارائه پیشنهاد جهت بهتر بودن یا بهتر شدن فروش موسسه به امید حق

در صورتی که موسسه ثامن الحجج و امثالهم حتی از دولت مجوز گرفته بودند و حتی خود بورس را هم جناب دکتر روحانی و و و در کل دولت مستقیم از تلویزیون تبلیغ کردند، روزگار اعتماد مردم این است البته جای شکرش باقی است که بنده سرمایه‌گذاری نکردم چون آدم عاقل⁦ اگر چندبار حرف مسولان عزیز و دلسوز را شنیده باشد صدرصد از آن به بعد برعکس کاری را میکند که آنها میفرمایند ⁩ و پس لطفاً جهت اطمینان از موسسه حرف آخر.، حرف آخر را میزنم در اپلیکیشن های داخلی لطفاً کانال داشته باشید، ، به عنوان یک کارگر لطفاً حق بدهید اعتماد سلب شده از طریق عزیزان دلسوز دوگانه سوز را خدمتتان یادآوری کرده باشم، که میدانم شما عزیزان هم چوب خورده همین اعتمادها هستید یا از همکاران گرامی تان هستند برای اعتماد هرچه بیشتر مردم و هم وطنان نهایت تلاشمان را انجام خواهیم داد، سپاس ازعزیزان فهیم و زحمتکش و صعه صدر دار حرف آخر

حرف آخر را تو میگویی نه من
حرف آخر مستند باید زدن
نی چو من کز هر دری گویم سخن،
حرف آخر حرف هر عاقل بود
حرف او فصل الخطابست نی چو من
دوست دارم حرف آخر توچون گویی بمن
معنی و مفهوم آن این باشدای دوستان من
اعتماد و اعتماد و اعتماد ای هموطن

اگر کلمات اینجانب غلط املایی یا مفهومی داشت به بزرگواری خودتان عفو بفرمائید

زهراباغبانی
زهراباغبانی
11 ماه قبل

سلام شما خانمی به نام نصیری دارید با من تماس گرفتن که در قر عه کشی برنده شدم شماره حسابی که دادن به نام موسسه حرف آخر مهر است نه به نام آقای منتظری

Sanaz
Sanaz
11 ماه قبل

سلام ببخشید شما مشاور به اسم خانم کاظمی دارید
امروز با من تماس گرفتن با شماره
****
و گفتن که برنده پنج حلقه دی وی دی که از هر سه پایه تدریس شده و ۲۰ درصد کل کنکوره به همراه کتاب کار و آزمون جامع که به دانش آموز قدرت تست زنی و قدرت آموزش تصویری یاد داده میشه شدم ایا بهشون اعتماد کنم ؟

Nassaj
Nassaj
11 ماه قبل

سلام.خواستم بدونم که خانم مژده پور سلطانی و آقای نوید باقری از مشاوران موسسه هستند؟

hassan
hassan
11 ماه قبل

سلام امروز به من زنگ زدن و۳۵هزار تومن برای هزینه راسال خواستن و حساب به اسم حرف آخر مهر بود ایا صحت داره و پول رو واریز کنم?

فاطمه
فاطمه
11 ماه قبل

چه جوری میشه تو قرعه کشی موئسسه ی حرف آخر شرکت کرد ؟

پرنسس
پرنسس
11 ماه قبل

هر چی میخوندم راجب تماس از حرف آخر بود من اس ام اس دادم سه بار هر سه بار تماس گرفتن یکبار هشتم بودم یه بار نهم امسال هم دهم موقعی ک هشتم بودم گفتن شیطنت نکن دختر جان باید از دهم به بعد اینا رو بگیری سال نهم پول خاستن برا پست و امسال کاملا رایگان بدون اینکه هزار تومن بابت پست و اینچیزا بگیرین ۲۰ درصد و برام فرستادن و خیلی عالیه دارم پول جمع میکنم دهم و یازدهم و با هم بخرم کتاباشو

محمد زارع
محمد زارع
11 ماه قبل

سلام متاسفانه باید بگویم خیلی هم ادمای صادقی نیستید بنده امسال.سال۹۹ حدود ۶ میلیون تومان. دادم وبرای کنکور۱۴۰۰ پک دروس تخصصی خودراخریدم اما اکنون متوجه شدم که این تدریس ها قدیمی ومال کنکور۹۸ بوده است واکنون بنده که میتوانستم بایک ششم این پول بهترین کتاب هاراتهیه کنم همه چیزم خراب شد ودیگرخامواده ام به من اعتماد نمیکنند البته فکرنکم نظرم را پخش کنید .

س_خ
س_خ
11 ماه قبل

با سلام و خسته نباشید
با شماره ۹۳۹******* تماس گرفتن و گفتن که دخترم برنده پکیج کامل دروس مقطع دوم دبیرستان شده و شماره حساب ۴۲۸۰۲۳۱۳۶****** رو دادن بابت هزینه پست
آیا شماره تماس و حساب مربوط به موسسه هست
ممنون

محمد متین تاران
محمد متین تاران
11 ماه قبل

سلام وقت بخیر و عرض خسته نباشید
خانم فرهانی با بنده تماس گرفتن گفتن برنده پکیج شدین.میخواستم ببینم صحت داره؟

مهدی احمدی
مهدی احمدی
11 ماه قبل

سلام یکی زنگ زد گفت برنده شدم و برم به یک تدریس که طبقه دومم حساس برم؟

آیناز
آیناز
11 ماه قبل

سلام ببخشید یه خانومی با اسم اشرفی نیا به من پیام دادن که تو قرعه کشی برنده شدم الان پول پست رو واریز کنم؟

دریا
دریا
1 سال قبل

سلام یه خانومی به من پیام دادن و گفتن برنده شدم ولی شماره حساب به اسم حرف اخر مهر

سحر
سحر
1 سال قبل

وقت بخیر شماره حسابی که به من فرستادن به نام آقای منتظری نیست به نام موسسه حرف آخرحالاواریزکنم پولو؟