جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

نمایندگی حرف آخر ارومیه یا دفتر حرف آخر ارومیه کجاست؟

حرف آخر در ارومیه

موسسه حرف آخر با ارائه بهترین روش های  تدریس توانسته است رتبه های برتر کنکور را به اعضای موسسه حرف آخر اختصاص دهد و از شهرهای مختلف دانش آموزان بسیاری را وارد دانشگاه کند که در همین راستا توانسته رضایت داوطلبان را جلب کرده و آن ها خواستار ارتباط نزدیک تری با حرف آخر و آشنایی بیشتر با پکیج های آموزشی حرف آخر شوند و به همین جهت نمایندگی در شهر ارومیه و دیگر شهرها که طرفدار زیادی دارد راه اندازی شده است تا تمامی دانش آموزان بتوانند حرف آخر را بشناسند.

حرف آخر در ارومیه

وجود نمایندگی در شهر ارومیه به این معنی است که حرف آخر نگاه ویژه ای به دانش آموزان ارومیه دارد و پیشرفت آن ها از اهمیت قابل توجهی برخوردار است؛ نمایندگی حرف آخر ارومیه به دانش آموزان به صورت رایگان مشاوره می دهد و برای آشنایی بیشتر با نحوه تدریس پکیج های رایگانی را در اختیار دانش آموزان ارومیه قرار می دهند که در صورت رضایت برای دریافت پکیج کامل حرف آخر اقدام کنند.

موسسه حرف آخر میخواهد فرصت ویژه ای را برای دانش آموزان فراهم کند که بهتر است دانش آموزان از این فرصت نهایت استفاده را جهت رسیدن به رتبه های برتر کنکوری بکنند.

ادرس و شماره تماس دفتر نمایندگی حرف آخر ارومیه:

چنانچه در این استان ساکن هستید و تصمم دارید از طریق نمایندگی این استان اقدام به خرید پکیج های حرف آخر و یا مشاره رایگان دریافت کنید می توانید با شماره های ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ تماس بگیرید مشاورین حرف اخر در ارومیه 24 ساعته در خدمت دانش اموزان استان ارومیه می باشند.

نمایندگی حرف آخر در ارومیه

نمایندگی حرف آخر در ارومیه مشاورانی جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان بکار گرفته اند و به صورت رایگان به شما مشاوره خواهند داد و شما را از تمام شرایط حرف آخر و قیمت ها و پکیج های رایگان و ….آگاه می کنند؛ شما دانش آموزان عزیز می توانید با شماره ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ تماس حاصل فرمایید و از راهنمائی مشاوران بهرمند شوید.

برای یادگیری دروس و حل مسائل کنکوری روش های مختلفی وجود دارد که توسط موسسه های آموزشی ارائه می شود که ممکن است برای کنکور نتیجه بخش نباشد چرا که آموزشی برای دانش آموزان نتیجه بخش خواهد بود که طولانی مدت در ذهن آن ها باقی بماند و این مورد را حرف آخر به وجود آورده است و با روش های نوین تدریس به صورت تصویر سازی و انیمیشن توانسته حافظه بلند مدت داوطلبان را تحت تاثیر قرار داده و به خوبی تمامی مطالب را در ذهن نگه دارند.

انواع پکیج های آموزشی حرف آخر

موسسه حرف آخر تمامی آموزش های خود را به صورت دی وی دی و کتاب و جزوه از تمامی دروس رشته های تجربی و ریاضی تهیه کرده است و همراه با برنامه ریزی و مشاوره درسی در اختیار دانش آموزان قرار می دهند که این مجموعه با توجه به شرایط درسی داوطلبان کمی با هم تفاوت دارند که مشاوره در این زمینه راهنمائی می کند که کدام بسته آموزشی برای شما مناسب می باشد؛ موسسه حرف آخر دو نوع پکیج دارد که به عنوان پکیج صفر تا صد و پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر طراحی شده اند که هر کدام از محتوای بسیار جامع برخوردار است و تنها تفاوت اصلی آن ها در حجم آموزش ها و تعداد آزمون های موجود در پکیج است.

در این رابطه بخوانید: نمایندگی حرف آخر در تبریز

اهداف حرف آخر برای داوطلبان ارومیه

از مهمترین اهداف حرف آخر برای داوطلبان ارومیه و البته تمامی دانش آموزان در هر شهری کمک به پیشرفت درسی آن ها و رسیدن به رتبه های برتر کنکور می‌ باشد که تنها راه رسیدن به موفقیت یادگیری  روش هایی فراتر از روش های مدرسه است که هدف حرف آخر ارائه روش های نوین تدریس توسط بهترین اساتید می باشد.

موسسه حرف آخر میخواهد برنامه ریزی دقیقی برای شروع آموزش را به شما ارائه دهد تا بتوانید پله به پله دروس را آموزش ببینید و با تمرین و تکرار به مرحله آزمون با آمادگی کامل برسید.

دانش آموزان بعد از دریافت پکیج، با برنامه ای که در اختیار دارند خواهند دید که تا چه اندازه درس برایشان لذت بخش است و با انگیزه منتظره کنکور خواهند بود.

نمایندگی حرف آخر در شهر ارومیه

ایجاد نمایندگی حرف اخر در هر شهری از جمله ارومیه نتیجه استقبال بی نظیر دانش آموزان در آن شهر و البته اهمیت آن ها برای موسسه حرف آخر می باشد که فرصت ویژه ای را برای تمامی دانش آموزان در نظر گرفته اند تا استعداد دانش آموز را شکوفا کنند و همراه آن ها تا رسیدن به بالاترین رتبه کنکور باشند؛ به همین جهت برنامه های ویژه ای برای شروع آموزش طراحی کرده اند که اگر زمان مناسبی را به یادگیری این آموزش ها اختصاص دهید خواهید دید که موسسه حرف آخر چه فرصت طلایی را به شما فراهم کرده بود.

نمایندگی حرف آخر در شهرهایی چون سلماس،خوی،ماکو و …

نمایندگی مرکزی حرف اخر ارومیه شامل نمایندگی حرف اخر در اشنویه، بوکان، پلدشت، پیرانشهر، تکاب، چالدران، چایپاره، خوی، سردشت، سلماس، شاهین‌دژ، شوط، ماکو، مهاباد، میاندوآب، نقده می باشد.

برنامه های ویژه حرف آخر برای داوطلبان ارومیه

دانش آموزان توجه داشته باشند که برای تسلط بر سوالات کنکور باید روش هایی را یاد بگیرند که بتوانند هر سوالی را در کمترین دقیقه حل کنند و به جواب تست های کنکور برسند که این روش تنها با آموزش های تصویر سازی و الگویابی امکان پذیر است که در حرف آخر با این روش ها کار می شود؛ موسسه حرف آخر برنامه ای را تهیه کرده است که بهترین روش یادگیری را دارد.

پکیج های حرف آخر همراه با مشاوره درسی و برنامه ریزی به شما تحویل داده می شود تا بتوانید با آمادگی آموزش های خود را بدون سردرگمی شروع کنید و بدانید که چه مراحلی را باید طی کنید.

آموزش های حرف آخر به طور بسیار متفاوتی برای شما ارائه می شود که در اصطلاح  مغز را با دو نیم کره درگیر کرده و الگوهای کلیدی را در مغز حفظ می کند و باعث می شود که هر سوالی را به راحتی بتوانید حل کنید، به این روش تدریس الگویابی می گویند که تنها با حرف آخر می توانید با این روش آشنا شوید و فرا بگیرید.

از وجه مثبت روش های الگویابی این است که دانش آموز می تواند هر سوالی را درک کند و الگوی مناسبی برای جواب آن پیدا کند که همین ویژگی آموزش حرف آخر باعث شده است که مورد استقبال همه قرار بگیرد چرا که در اکثر آموزش ها در آموزشگاه های دیگر از یک تکنیک استفاده می کنند که سوالات مختلف را پوشش نمی دهد و نتیجه خوبی برای کنکور ندارد.

روش الگویابی به گونه ای است که هر درس را با حجم زیادی که دارند در کمترین زمان با استفاده از چند نکات کلیدی می آموزند و نیازی به حفظ تک به تک جمله ها نداشته باشند و تنها با چند الگو تمامی سوالات را جواب دهند و نیازی به بررسی هر سوال با روش های سخت نداشته باشند.

به طور کلی آموزش های حرف آخر به دو صورت در مغز دانش آموزان تثبیت می شوند که مرحله اول آموزش فرمول های درسی برای دروس به صورت تصویرسازی می باشد که مغز حفظ می کند و مرحله بعدی کشف مطالب تازه توسط نیم کره راست از ارتباط بین مفاهیم صورت می گیرد که قانونی برای حل مسائل در ذهن دانش آموز به وجود می آید که به این مراحل قانون مادر یا الگو می گویند که نیم کره چپ و راست را درگیر می کند.

برای اینکه بخواهید توضیحات کاملی از نحوه تدریس حرف آخر بدانید با همکاران موسسه حرف آخر در نمایندگی ارومیه تماس برقرار کرده و اطلاعات مفیدی را در زمینه پکیج های آموزشی کسب کنید؛ شماره تماس ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در به خاطر داشته باشید و آموزش های نوین را بشناسید.

5/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظـر و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.