جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

مشاوره کنکور 1403 | بهترین مشاور کنکور

مشاوره کنکور برای داوطلبان و دانش آموزان از اهمیت و مزایای بسیاری برخوردار بوده و از این طریق می توانند روش های بسیار مناسب برای مطالعه و برنامه ریزی در طول هفته را به دست آورند هم چنین از طریق خدمات مشاوره کنکور با موارد بسیار از جمله تاثیر معدل در کنکور سراسری، تاثیر سهمیه بندی و منابع کتاب آموزشی استاندارد آشنا شوند.

بهره مندی از یک تیم مشاوره کنکور سراسری می تواند در کسب موفقیت در آزمون کنکور سراسری بسیار موثر باشد. امروزه استفاده از تیم های مشاوره یکی از راهکارهای مهمی است که دانش آموزان می توانند با هدایت صحیح توسط افراد مجرب و آگاه، بهره وری خود را در مطالعه دروس در چهارچوب یک برنامه ریزی به شدت افزایش داده و آزمون کنکور را با بازدهی بالاتری پاسخ دهند. در این مقاله می خواهیم بیشتر در رابطه با این موضوع بپردازیم.

مشاوره کنکور
11

سال تجربه مشاوره کنکور

آیا به مشاوره
کنکور سراسری 1402 نیاز دارید؟
همین الان تمـاس بگیــریـد

مشاوره کنکور سراسری

هرساله دانش آموزان بسیاری برای کسب درصد های بالا در کنکور شرکت می کنند تا بتوانند در کنار محک زدن اطلاعات خود، این آزمون را با موفقیت به سرانجام برسانند. اما نکته بسیار مهمی که ممکن است بسیاری از دانش آموزان به آن توجه نکنند، انتخاب یک مسیر صحیح برای پشت سر گذاشتن موفقانه کنکور سراسری است.

در این جا است که چیزی به نام تیم مشاوره کنکور سراسری مطرح می شود که می تواند چاره ساز دانش آموزان سردرگم و یا کسانی که اطلاعات کمی از انتخاب یک راه صحیح دارند، باشد.

در واقع مشاوران کنکور افرادی هستند که می توانند به خوبی راهنمای دانش آموزان و پشت کنکوری ها بوده تا آنها بتوانند مطابق با راهنمایی و دستورالعمل هایشان، بازدهی مطالعات خود را افزایش داده و بتوانند با برنامه ریزی مناسب، سوالات کنکوری را بهتر پاسخ دهند.

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره و برنامه ریزی درسی

ارائه برنامه ریزی هفتگی و ماهانه حرفه ای و دقیق به همراه برسی گزارش کارها بر مبنای توانایی فردی، محدودیت و ظرفیت های داوطلب و همچنین ارائه برنامه ریزی های حجمی بر اساس ائلویت ها بر اساس پیشینه تحصیلی، زمان و توان مطالعاتی

مشاوره کنکور و راهبردی

مشاوره کنکور و راهبردی

مشاوره و ارائه اصول کلی مطالعه برنامه ریزی و نحوه مطالعه دروس مختلف، ارجرای طراح های ضربتی ارتقاء جایگاه در برخی از درس ها، نحوه بالا بردن تمرکز، نحوه تحلیل آزممون و عارضع یابی مطالعه

مشاوره انگیزشی

مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

در کنار تمامی مشاوره های تحصیلی و کنکور مشاوره انگیزشی می تواند بسیار مثمر ثمر باشد و پاسخ سوالاتی چون هدف از تحصیل، برنامه های ادامه تحصیل، انتخاب بهترین رشته تحصیلی و همچنین دانشگاه ها و دلایل مختلف درس خواندن و ... دریافت کرد.

تیم و گروه مشاوره کنکور ما

تمامی مشاوران کنکور سراسری تیم ما به صورت گلچین شده از بین رتبه برتری های کنکور ادوار گذشته می باشند و از تخصص های لازم جهت ارائه بهترین راهکار ها و برنامه ریزی های درسی و مشاوره ای بهره مند هستند.

سعید حبیبی

سعید حبیبی

مدیر مشاوران کنکوری

مشاور کنکور خانم

زهرا عزیزی

فارغ التحصیل رشته پزشکی

مشاور کنکور آقا

علی قدمی

دانشجوی رتبه برتر رشته پزشکی

مشاور کنکور آقا

رضا نقدی

فارغ التحصیل رشته پرستاری

مشاور کنکور آقا

سعید نوروزی

فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی

مشاور کنکور آقا

کیهان میرزائی

دانشجوی رشته دندانپزشکی

مشاور کنکور خانم

زینب فتاحی

دانشجوی رشته داروسازی

مشاور کنکور خانم

رقیه فاطمی

فارغ التحصیل رشته داروسازی

مشاور کنکور خانم

بهمن امیری

فارغ التحصیل رشته شیمی

ارتقا معدل
قبولی در رشته، دانشگاه
مشاوره روانشناختی
تکنیک‌های مطالعه
مشاوره روانشناختی
برنامه ریزی کنکوری
انتخاب رشته کنکور
برنامه‌ریزی تحصیلی
تکنیک‌های کسب تمرکز

چرا انتخاب تیم و گروه ما برای مشاوره کنکور؟

تیم متخصص مشاوره ما با گرد آوری بهترین متخصصان و رتبه برتری ها فعالیت خود را از سال 1390 شروع و همیشه بهترین راه کارها و برنامه ریزی های درسی را به دانش آموزان ارائه می دهد و به لطف خدا و دانش متخصصین توانسته در این مدت با مشاوره های نوین تحصیلی و کنکوری، دانش آموزان بسیار زیادی را در راه رسیدن به رتبه های بهتر کمک کند.

فرقی ندارد که شما در چه مقطعی هستید و یا در چه رشته ای تحصیل می کنید مهم انتخاب درست مشاوره است که قطعا با انتخاب تیم پر انرژی و متخصص ما بهترین نتیجه را خواهید گرفت.

تماس با تیم مشاوره کنکور ما

مشاوره و پشتیبانی و ارائه برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی توسط تیم مجرب ما به دو روش واتساپ و تماس تلفنی صورت می گیرد تا بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. همین الان می توانید از روش های زیر با مشاوران ما در ارتباط باشد.

پشتیبانی از طریق واتساپ

جهت دریافت مشاوره و پشتیبانی می توانید از طریق واتساپ با کارشناسان مشاوره ما در تماس باشد.

پشتیبانی تلفنی

اگر نیاز به مشاوره و پشتیبانی دارید می توانید به صورت تلفنی با کارشناسان مشاوره ما مکاتبه کنید.

کنکور سراسری

کنکور در ایران یکی از مهم ترین آزمون هایی است که توسط سازمان سنجش و آموزش کشور و تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری معمولا در ماه تیر برگزار می شود. این آزمون در واقع یک آزمون تستی است که برای تمامی گروه های علوم ریاضی و فنی، علوم تجربی، علوم انسانی، زبان های خارجی و هنر برگزار شده و به عنوان تنها راه برای ورود به دانشگاه های دولتی به صورت روزانه می باشد. 

با توجه به اهمیت آزمون کنکور هرساله دانش آموزان بسیاری تلاش می کنند تا با شرکت در آزمون های آزمایشی در کنار مرور درس های پایه دوازدهم، یازدهم و دهم بتوانند این آزمون را با موفقیت و با کسب درصد های بالا و رتبه قابل قبول پشت سر بگذارند.

مشاوره تحصیلی کنکور

موفقیت در آزمون کنکور سراسری نیاز به تلاش و پشتکار بسیاری داشته و برای موفقیت و پیروزی در این آزمون بایستی برنامه ریزی بسیار حرفه ای و تنظیم شده ای را دانش آموزان در اختیار داشته باشند از جمله مواردی که حتما باید در خصوص آنها اطلاعاتی را جمع آوری نمایند می توان به نحوه صحیح مطالعه، برنامه ریزی درسی، آشنایی با تکنیک های تست زنی، مدیریت زمان و جمع بندی، آگاهی داشتن از بهترین منابع مطالعاتی و … اشاره نمود که تمامی این موارد سهم بسیاری در دریافت نتیجه بهتر و مثبت از آزمون کنکور سراسری خواهد داشت و به این منظور دریافت مشاوره کنکور یکی از محبوب ترین ایده هایی می باشد که به تمامی دانش آموزان و داوطلبان پیشنهاد می کنیم.

بدون تردید می توان گفت تمامی داوطلبان می توانند از یک نوع برنامه ریزی پیروی کنند چرا که هر یک با توجه به شرایط زندگی و امکاناتی که به آنها دسترسی دارند در موقعیت های مختلفی قرار دارند هم چنین بهره هوشی و میزان توانمندی مخاطبان در نحوه مطالعه و یادگیری بسیار گزینه موثری به شمار می رود که این امر سبب متفاوت بودن نتیجه آزمون کنکور در هر فردی خواهد شد.

هر ساله توسط سازمان سنجش شاهد برگزاری کنکور سراسری در سطح کشور می باشیم که در زمان های مشخص شده تمامی گروه های آزمایشی در این ازمون ها شرکت کرده و با توجه به سنجش دانسته ها و سطح علمی داوطلبان و مجاز بودن به انتخاب رشته و پس از پذیرفته شدن در رشته مد نظر، حق ورود به دانشگاه مربوطه را خواهند داشت که در این میان دریافت مشاوره کنکور برای موفقیت در این آزمون بسیار تاثیرگذار خواهدد بود.

نحوه صحیح مطالعه در دوران کنکور، مشاوره کنکور

همانطور که می دانید کنکور سراسری یکی از حساس ترین و مهمترین مراحل تحصیلی تمامی داوطلبان بوده و به دلیل اینکه این آزمون آینده و زندگی آنها را رقم می زند دارای استرس بسیاری برای مخاطبان بوده و در برخی موارد اغلب داوطلبان به دلیل عدم آگاهی از برنامه ریزی صحیح و اصولی در این آزمون نتیجه کارآمدی را به دست نمی آورند که در این مقابل پیشنهاد می شود با دریافت مشاوره کنکور سراسری تمامی استرس و دغدغه های ذهنی خود را دور ریخته و هیچ گونه نگرانی را به دل خود راه ندهید. چرا که با دریافت مشاوره کنکور تمامی تکنیک ها و روش های صحیح مطالعه را به دست آورده و بهترین نمره قبولی را در رشته مد نظر خود کسب خواهید نمود.

نحوه مطالعه در دوران کنکور بایستی به گونه ای باشد که حتی حاشیه ها و پاورقی های کتاب را نباید فراموش کنید و بهترین راه شروع مطالعه از دروس مورد علاقه می باشد که از این طریق انرژی و انگیزه بسیاری را به دست آورده و با اشتیاق بیشتری به مطالعه سایر دروس خواهید پرداخت. مطالعه یک درس اختصاصی و عمومی به شکل یک در میان بسیار کارآمد تر بوده و بسیار موثر خواهد بود و مدن زمان پیشنهادی برای دروس عمومی 1 الی 1 و نیم ساعت و برای دروس اختصاصی 2 الی 2 و نیم ساعت می باشد هم چنین پیشنهاد می کنیم درس های مشابه را پشت سرهم مطالعه نکرده و پس از هر درس سخت و سنگین ، یک درس عمومی آسان را برای مطالعه انتخاب کنید.

یادداشت برداری هر مطلب و مرور این نکات در آخر شب بسیار مفید بوده و نباید از آن غافل شوید همواره یک روزه را برای جبران درس های عقب مانده مشخص کنید که در این صورت استرس کمتری را برای جبران درس های عقب افتاده خواهید داشت.

بهترین منابع کمک آموزشی کنکور سراسری 99 چیست؟

داوطلبان می توانند با بهره مندی از مشاوره کنکور سراسری اطلاعات بسیار مفید و کارآمدی را از منابع کمک آموزشی استاندارد کنکور سراسری را به دست آورند که بسیاری از دانش آموزان به دلیل استفاده از کتاب های کمک آموزشی غیر استاندارد با سردرگمی و اضطراب بسیاری مواجه شده و در نتیجه نمره قبولی را در کنکور سراسری کسب نمی کنند. در این بخش می خواهیم شما را با برخی از منابع کمک آموزشی استاندارد کنکور سراسری رشته های مختلف آشنا کنیم :

 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس فیزیک : نشر الگو – گاج نقره ای – کتاب آبی قلم چی
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس زیست شناسی : گاج نقره ای – نشر الگو هاشمی – کتاب ژنتیک تخته سیاه – زیست گیاهی تخته سیاه – خیلی سبز
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس ریاضی : تخته سیاه – آبی قلم چی – مهر و ماه
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس هندسه 2 : گاج نقره ای – نشر الگو – تخته سیاه
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس هندسه تحلیلی : هندسه تحلیلی نشر الگو – گاج
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس ریاضی پایه و حسابان : نشر الگو – گاج سفید – خیلی سبز – ریاضیات انتشارات تخته سیاه تالیف محمد مهربان
 • منابع کمک آموزشی مناسب برای درس شیمی : مبتکران – خیلی سب

تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری 99، مشاوره کنکور

یکی دیگر از مهمترین موضوعاتی که فکر و ذهن بسیاری از داوطلبان را به خود مشغول کرده است تاثیر سهمیه ها در کنکور سراسری می باشد که برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه پیشنها می شود با مراجعه به مرکز مشاوره کنکور سراسری آگاهی های خود را در این خصوص افزایش دهند. تمامی داوطلبان بر اساس سه سال آخر تحصیلی خود در یکی از مناطق 1، 2 و 3 قرار می گیردند و در کارنامه اولیه با عنوان رتبه در سهمیه بندی این موضوع قابل مشاهده می باشد که از نظر سازمان سنجش این رتبه مشخص کننده وضعیت قبولی افراد در دانشگاه های سراسری خواهد بود.

سهمیه رزمندگان، ایثارگران و خانواده شهدا که شامل درصدهای مختلفی برای اشخاص نسبت دار با این افراد می باشد محاسبه و مشخص می شود. سهمیه بهیاری که 5 درصد از ظرفیت رشته پرستاری می باشد و دارای 3 سال سابقه کاری در مراکز درمانی است.

آیا شرکت در آزمون های آزمایشی ضروری است؟

برای برخی افراد جای سوال می باشد که آیا شرکت در آزمون های آزمایشی ضروری و الزامی می باشد؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت شرکت و حضور در این آزمون ها سبب از بین رفتن استرس داوطلبان و یادگیری نحوه حضور و پاسخگویی به سوالات در سر جلسه و در نتیجه کسب آمادگی بیشتر برای شرکت در آزمون سراسری کنکور خواهد شد.

در دریافت مشاوره کنکور بدون تردید شاهد اشاره به شرکت در این ازمون های آزمایشی خواهید بود که این نشان دهنده اهمیت این آزمون ها می باشد و با توجه به تشابه سوالات کنکور و آزمون های آزمایشی فرد فرصت مناسبی را برای به چالش کشاندن اطلاعات و علم خود را خواهد داشت و در این صورت به نقاط ضعف و قدرت خود پی خواهد برد از این رو پیشنهاد می شود با شرکت خود در این آزمون ها سطح علم خود را سنجیده و روش های صحیح تست زنی و پاسخگویی به سوالات را کسب کنید.

معرفی آزمون های آزمایشی جهت آمادگی برای کنکور سراسری

داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون های آزمایشی را دارند می توانند با دریافت مشاوره کنکور بهترین و مناسب ترین گزینه را در اولویت خود قرار دهند با توجه به اهمیت بسیار این آزمون های شاهد برگزاری انواع مختلفی در سراسر کشور بوده که هریک بر اساس تجربه و تخصص مولفین سوالات متنوع را ارائه می دهند که از جمله مهمترین آزمون های آزمایشی کنکور سراسری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • آزمون های آزمایشی گزینه دو: نزدیک بودن طراحی سوالات این آزمون به سوالات کنکور از نقاط مثبت آن به شمار می رود اما به دلیل عدم دسترسی افراد مناطق محروم به این آزمون سبب جامعه آماری پایین آن شده است.
 • آزمون های آزمایشی قلم چی: با در نظر گرفتن جامعه آماری بالای آزمون های قلم چی می توان گفت سبب درک درست دانش آموزان نسبت به وضعیقت خود در مقایسه با دیگر داوطلبان می باشد. البته هزینه شرکت در این آزمون تا حدودی بالا بوده و دلیل این موضوع متفاوت تر بودن سطح سوالات توسط نفرات برتر کنکورهای سال قبل می باشد.
 • آزمون های آزمایشی گاج: سوالات طراحی شده در این آزمون بسیار استاندارد بوده و هزینه شرکت در آن نیز بسیار مناسب و ارزان تر در مقایسه با آزمون قلم چی مناسب می باشد.
 • آزمون های آزمایشی پیک سنجش: اختصاص دادن بالاترین جامعه آماری در فصل جمع بندی از جمله بهترین و بارزترین ویژگی های این آزمون آزمایشی می باشد که با توجه به شباهت بسیار سوالات دروس عمومی به سوالات کنکور سراسری از تقاضای بسیاری برخوردار می باشد که تنها معایب این آزمون شباهت کمتر سوالات دروس اختصاصی با سوالات کنکور می باشد.

میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری

یکی از دیگر موضوعاتی که در می توانید اطلاعات بسیار دقیق و درستی را از طریق مشاوره کنکور به دست آورد می توان به میزان تاثیر معدل در کنکور سراسری اشاره نمود که در سال های اخیر این موضوع بسیار مورد توجه سازمان سنجش و داوطلبان واقع شده است. تاثیر معدل در کنکور در سال های اخیر مثبت اعلام شده به گونه ای که این امر در تراز داوطلبان موثر واقع می شود  یعنی نمرات نهایی دانش آموزان با درصد های کنکور به تراز تبدیل شده و در نهایت نمره نهایی و رتبه های کنکور داوطلبان مشخص می شود از این رو رتبه کنکور و نمره کتبی نهایی افراد به تراز تبدیل و مورد بررسی قرار داده می شود.

چگونه هدف خود را مشخص کنیم؟

در مشاوره کنکور اولین سوالی که از داوطلب جویا می شود هدف از تحصیل و شرکت در کنکور سراسری می باشد که فرد با مشخص کرد رشته تحصلی مدنظر و علاقه به دانشگاه مربوطه می تواند اقدام به برنامه ریزی صحیح برای دست یابی به این هدف نماید که با مشاوره های صورت گرفته بهترین و تاثیرگذار ترین روش ها را پیش روی خود مشاهده خواهد نمود.

نکات مهم در برنامه ریزی کنکور سراسری، مشاوره کنکور

داوطلبان می توانند با بهره مندی از خدمات مشاوره کنکور نکات بسیار مهمی را در خصوص نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری به دست آورند و تمامی راه های درست رسیدن به هدف اصلی خود را طی کنند و با در اختیار داشتن منبع سوالات کنکور به بهترین نحو ممکن در طی زمانی که در اختیار دارند مطالعات خود را پیش ببرند.

5/5 - (1 امتیاز)

سوالات متداول مشاوره کنکور

سوالات متداول مشاوره کنکور

کمک از یک تیم یا گروه مشاوره کنکور سراسری یکی از هوشمندانه ترین کارهایی است که دانش آموزان کنکوری می توانند از آن استفاده کنند. در واقع از آنجایی که دانش آموزان اطلاعات برای اولین بار می خواهند با یک آزمون کنکوری مواجهه شده و آینده خود را رقم بزنند، بسیار ضروری است تا لااقل برای اهمیت به آینده خود و درک یک مسیر صحیح از یک فرد با تجربه و آگاه که توانسته است این راه را با کسب درصدهایی بالا طی کند، راهنمایی بگیرند.

به طور کلی تیم مشاوره کنکور سراسری اهداف خاصی دارند که عبارتند از:

 • تقویت انگیزه به عنوان یکی از مهم ترین وظایف و اهداف تیم مشاوره کنکور سراسری است تا دانش آموزان بتوانند با انرژی بالاتری به اهداف و درس های خود توجه کنند.
 • برنامه ریزی کنکور به عنوان دومین هدف مهم یک تیم مشاوره کنکور سراسری است که باید در چهارچوب وضعیت دانش آموز و به صورت کاملا دقیق و حرفه ای تدوین شود.
 • ارائه تجریبات و شیوه های نوین و کارا برای افزایش ساعت مطالعاتی در کنار افزایش بهره وری این کار 
 • بررسی وضعیت و عملکرد دانش آموز مطابق با آزمون ها و نتایج آن ها
 • بررسی وضعیت و برنامه ریزی دانش آموزان
 • ارتباط تلفنی و چک کردن وضعیت مطالعاتی دانش آموزان به صورت هفتگی یا روزانه
 • مشاوره و بررسی نقاط ضعف دانش آموز به صورت درس به درس
 • ارزیابی های ماهیانه براساس منابع استاندارد

با این توضیحات شاید هنوز هم دانش آموزانی باشند که به تیم مشاوره کنکور سراسری اعتقادی نداشته و یا از مزایا و خدمات آنها مطلع نباشند. در این رابطه ابتدا بسیار مهم است که بدانید دریافت راهنمایی از تیم های مشاوره کنکور برای چند دسته از دانش آموزان می تواند یک راه میانبر و مفید باشد. 

 • کسانی که توانایی برنامه ریزی صحیح را ندارند. این عامل می تواند ناشی از کمبود وقت، عدم اطلاعات کافی و … باشد.
 • کسانی که ارزیابی صحیحی از نقاط ضعف خود ندارند. بسیار مهم است تا این افراد بتوانند با کمک تیم مشاوره کنکور سراسری پس از شناسایی نقاط ضعف خود، آنها را اصلاح کرده تا بتوانند بهبود نمرات خود را شاهد باشند.
 • کسانی که وقت کافی ندارند. این افراد باید توجه داشته باشند که زمان مهم ترین چیزی است که یک فرد کنکوری دارد. امروزه بسیاری از کسانی که رتبه های بالا را در کنکور کسب می کنند، قدر زمان را دانسته و تلاش می کنند تا از پایه دهم طی یک برنامه سه ساله دروس خود را گام به گام با موفقیت پشت سر بگذارند.

بهره مندی از تجربیات، اطلاعات و خدمات تیم مشاوره کنکور سراسری از دلایل دیگر مشاوره گرفتن است که این خدمات می تواند شامل آموزش روش های صحیح حل تست و مرور، مشاوره های انگیزشی، برنامه ریزی های روزانه، هفتگی و ماهانه، تدوین استراتژی ها به صورت بلند مدت، فراگیری روش های صحیح و سریع پاسخ دهی به تست های کنکوری، ارزیابی های هفتگی و … باشد.

هزینه استفاده از خدمات تیم مشاور کنکور سراسری ما در حدود متفاوت است که میتوانید از طریق شماره تماس کارشناسان ما تماس و استعلام کنید. این هزینه در مقایسه با دیگر خدمات موسسات بسیار بسیار مطلوب و مناسب می باشد. در انتها لازم است بگوییم یکی از رمز های موفقیت در زندگی سرمایه گذاری بر روی خودتان است. 

به عنوان یک فرد موفق چه در زمان حال و چه در زمانی که به دانشگاه وارد می شوید، لازم است بدانید که دو وسیله زمان و پول باید در جهت کشف استعداد هایتان و رشد آنها صرف شود. بنابراین مطمئن باشید که داشتن یک مشاور می تواند یک راه میانبر و سریع برای رقابت در مقابل یک میلیون دانش آموزی که در کنکور با هم رقابت می کنند باشد.

تیم مشاوره کنکور ما از یک گروه 20 نفره تشکیل شده است که مشتمل بر دانشجویان پزشکی، داروسازی و دندان پزشکی می باشد. این تیم متشکل از دانشجویانی است که توانسته اند کنکور سراسری خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و اکنون با تسلط کامل بر راه های موفقیت در آزمون کنکور، می توانند به دانش آموزان راهنمایی ها و مشاوره های خاص خودشان را بدهند.

در مورد ویژگی های برنامه ریزی تیم مشاوره کنکور سراسری ما می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که لازم است دانش آموزان به آنها توجه کنند. شما می توانید با درخواست مشاوره از تیم ما، از حمایت ها و خدمات موسسه بهره مند شوید. در این صورت ابتدا مشاوران همه شرایط شما را بررسی کرده تا بتوانند برنامه ای را با توجه به میزان اطلاعاتتان و زمانی که تا کنکور دارید ترسیم نمایند. 

این برنامه ریزی به صورت هفتگی در اختیار شما داوطلبان کنکور سراسری قرار می گیرد تا به صورت دقیق میزان مطالعه از درس های مختلف، مدت زمان مطالعه دروس، منابعی که لازم است از روی آن مطالعه داشته باشید، میزان تست هایی که لازم است بزنید و عوامل مختلفی دیگری را مشخص کند. 

در واقع مهم ترین ویژگی که برنامه ریزی های تیم مشاور ما ارائه می کند، اختصاصی بودن آنها برای تک تک داوطلبان با توجه به شرایطی که دارند است.

برترین مقالات مشاوره کنکور

در این بخش می توانید به مجموعه اموزش ها و مقالات مشاوره کنکور دسترسی و مطالعه کنید.

اگر آموزش های بیشتری برای مطالعه نیاز دارید روی دکمه مشاهده تمام آموزش ها کلیک کنید.

مشتریان ما چه می گویند؟

هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

 • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.