پروژه 6040 حرف آخر
کپی محصولات و دی وی دی های حرف آخر

از آنجایی که خرید کپی محصولات حرف آخر که بسیاری از داوطلبان و دانش آموزان به دنبال آن هستند یکی از موضوعات مهم و حساس موسسه حرف آخر به شمار می رود و ما همیشه در تلاش بودیم با ارائه بهترین و با کیفیت ترین دی وی دی های آموزشی این موسسه کمک بسزایی در رشد و کمک درسی داوطلبین کنکوری داشته ماشیم .متاستانه برخی از دانش آموزان با بی اطلاعی وارد محیط ناسالم در صفحات مجازی و همچنین برخی از سایت ها شده و کپی محصولات حرف آخر را با قیمت های کمتر تهیه می کنند اما از عواقب و پشت پرده های این دی وی دی ها پیج اطلاعی ندارند. بر همین اساس ما تصمیم گرفتیم در یک مقاله جامع به تحلیل و بررسی خرید و فروش کپی محصولات عراق و همچنین کپی دی وی دی های حرف اخر بپردازیم تا اطلاعات دقیق تری نسبت به این نوع کپی ها داشته و در دام افراد سودجو نیفتید.

مطمئنم اگر این مقاله را تا انتها مطالعه کنید خود پی خواهید برد که استفاده و تهیه کپی پکیج های آموزشی این موسسه نه تنها هزینه را از جیب شما کم خواهد کرد هیچ تاثیر مثبتی در روند یادگیری دروس مختلف کنکوری را نخواهید داشت زیرا ما به جزئیات کامل کپی محصولات این موسسه اشاره خواهیم کرد تا در دام سایت ها و صفحات مجازی که برخی از کاربران سودجو راه اندازی کرده‌اند نیفتید. با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

کپی محصولات حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر به عنوان بزرگترین و قدرتمندترین موسسه در زمینه ارائه انواع دی وی دی های آموزشی کنکور دروس مختلف توسط اساتید مجرب و کار بلد و  همچنین مشاورین عالی رتبه و نخبه ساز به شمار می رود و از افتخارات این موسسه می توان به دارا بودن بهترین اساتید جهت آموزش ویدیوی دروس کنکوری ، دارا بودن از مشاورین منتخب ساز جهت ارائه برنامه ریزی های مطالعاتی و آمادگی برای کنکور به همراه پشتیبانی و مشاوره روحی روانی و و… ،  ارائه پکیج های با کیفیت و ضبط شده با تکنولوژی ها ، تکنیک های آموزشی نوین جهت یادگیری بهتر و ماندگاری بالا ، لیست قیمت محصولات حرف آخر به صورت کاملاً اقتصادی و مناسب ، ارائه تخفیف محصولات حرف آخر و بسیاری دیگر … اشاره کرد.از این رو برخی از کاربران سودجو اقدام به فروش کپی محصولات حرف آخر در  سایت‌های بی اساس و بی اعتبار و همچنین صفحات شخصی در شبکه‌های اجتماعی می کنند که حتماً توجه داشته باشید این نوع محصولات کاملا بی کیفیت و بیش از ۹۰ درصد آنها کامل نیستند اما به نام محصولات کامل این موسسه با دریافت قیمت های باور نکردنی به دانش‌آموزان و داوطلبین می فروشند که در ادامه به کپی محصولات حرف اخر بیشتر اشاره خواهیم کرد.

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

کپی دی وی دی های حرف آخر

کپی دی وی دی های حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

کپی دی وی دی های حرف اخر

کپی دی وی دی های حرف اخر با محصولات اورجینال این موسسه تفاوت های بسیار زیادی دارد یکی از این تفاوت ها بی کیفیتی محصولات کپی همچنین ناقص بودن پکیج ها می باشد زیرا این موسسه جهت جلوگیری از سوء استفاده از پکیج ها و ویدیو های آموزشی را در قالب رمزنگاری شده و دارای پسورد عرضه می کنند که رمز به صورت یکبار مصرف و فقط بر روی یک سیستم کارایی خواهد داشت از این رو کسانی که اقدام به کپی پکیج های آموزشی حرف آخر میکنن مطمئناً به صورت ضبط از صفحه نمایش سیستم خود مباشد و به غیر ازین حرکت قادر نیستند اقدام به کپی آنها بکنند. از این رو کپی هایی که توسط این نوع افراد سودجو  در بازارهای مختلف عرضه می‌شود کاملاً بی کیفیت بوده و ناقص می باشند و استفاده از کپی محصولات حرف آخر به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود زیرا نه تنها به هیچ نتیجه مثبتی نخواهید رسید بلکه هزینه های از دست خواهید داد بدون اینکه کمکی در رشد و یادگیری دروس مختلف کنکوری داشته باشید.

استفاده از کپی محصولات حرف اخر

حتما توجه کنید که با تهیه و کپی و یا محصولات دست دوم حرف آخر  به هیچ وجه موسسه مسئولیتی در قبال آن ها را نخواهد داشت و به هیچ وجه مشاوره رایگان توسط مشاورین متخصص و کار بلد را  شامل نخواهد شد. و از مهتر از سوی موسسه اسفاده از کپی محصولات حرف آخر حرام اعلام شده است پس پیشنهاد می کنیم حتما نسخه اورجینال محصولات این موسسه را فقط از طریق فروشگاه حرف آخر و تماس با مشاورین ما که شماره آن را در زیر قرار داده ایم تهیه کنید و از خدمات حرف های و مختلفی موسسه برخوردار شوید.

کپی حرف آخر

همانطور که در بالا اشاره کردیم با تهیه ویدیو های آموزشی اورجینال موسسه حرف آخر شما به مجموعه یزد خدمات حرفه ای این مجموعه نیز دسترسی خواهید داشت که برخی از آنها شامل ، ضمانت ویدیو ها ، مشاورین و درخواست راهنمایی، درخواست امه‌ریزی‌های مطالب، گفت و گو با رتبه برترهای ها، گفت و گو با عبدالرضا منتظری، گفت و گو با اساتید این مجموعه و … برخوردار خواهید شد. که هیچ یک از خدماتی که به آنها اشاره کردیم برای دانش‌آموزان و داوطلبینی که اقدام به خرید حق کپی حرف آخر می کنند ارائه نشده بلکه با آنها برخورد می شود.

خرید دی وی دی حرف آخر دست دوم

کپی محصولات حرف آخر به گونه ای می باشد که حاوی صفحات تار و تاریک بعد داد به شکل وجیهی غیر قابل شناسایی بوده و نخواهی توانست به راحتی ویدیوها را تا پایان مشاهده و آموزش و یادگیری خوبی را داشته باشید و هیچ گونه لذتی از آموزش نخواهید برد و به نتیجه نخواهد رسید. از این رو به دنبال خرید دی وی دی های حرف اخر دست دوم نباشید.

از دیگر معایب استفاده و خرید کپی دی وی دی های حرف اخر می توان به دسترسی نداشتن به خدماتی چون  جزوات حرف آخر ، کتاب های کار ، مشاوره اختصاصی بدون محدودیت با مشاورین اشاره کرد.

چرا باید نسخه اورجینال محصولات حرف آخر را خریداری کنیم؟

موسسه حرف آخر با بیش از ۸ سال تجربه قدرتمند در عرصه ارائه ویدیو ها و خدمات کمک آموزشی در راستای یادگیری بهتر دروس مختلف کنکور سال های مختلف به دانش آموزان داوطلبین نامی آشنا و پر مخاطب می باشد و هر ساله با تغییراتی که در کنکور ،  دروس و … ایجاد می ود این موسسه نیز ویدیو های خود را به روز رسانی و آپدیت می کند و همچنین علاوه بر به روز رسانی و تغییرات جزئی که در کنکور و دروس ایجاد شده هر ساله خدمات جدید و روشهای یادگیری و آموزشی نوین بر روی بیضه های خود اعمال می کند که در نسخه های کپی مطمئناً کمی و کاستی و کاملاً ناقص بوده و این امکان وجود دارد که شما پکیجی را با نام پکیج ۹۸ خریداری کرده اما محتویات آن مختص سال ۹۵ است بنابراین حتماً از نسخه های اورجینال استفاده کنید از خدمات ویژه‌ای مجموعه برخوردار شوید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

نحوه خرید محصولات اورجینال موسسه حرف آخر

شما دانش آموزان و داوطلبین جهت تهیه و خرید محصولات اورجینال این مجموعه کنکوری می‌توانید از طریق سایت حرف آخر و یا با ارتباط با مشاوره حرف آخر اقدام به تهیه پکیج های آموزشی اورجینال کنید. اگر در تهیه پکیج ها مشکلی داشتید با شماره تماس فوق در ارتباط بود و راهنمایی های دقیق و جامعی را توسط مشاورین درجه یک دریافت کنید و در نهایت می توانید از طریق مشاورین اقدام به خرید و تهیه دی وی دی های اورجینال کنید.

کپی دی وی دی های حرف آخر درست است یا خیر؟

در پایان ما ویدیویی از استاد منتظری را که در رابطه با استفاده از دی وی دی های دست دوم حرف اخر و یا کپی صحبت کرده است در دسترس شما داوطلبین و دانش آموزان عزیز قرار می دهیم تا خوب ببیند.

 

, , ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

278 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  من که پول مفت ندارم بدم به قول خودتون شرافت مردانه هم نمی‌رم رایگان بخرم
  اما لطفاً دم از حلال حروم نزنید که خجالت آور هست
  شما که میگی سایر موسسات دارن تخریبتون میکنن چون دارن عقب می افتند باید بگم قلمچی چند برابر شما کل فیلم های درسیش رو گذاشته تو سایت یا بسته های مخ برا من که دهم تجربی هستم کلا یک میلیون نمیشه
  نمونه فیلم هاتون هم مقایسه کردم از نظر من کیفت برابر دارن شاید هم یکم گاج بهتر باشه
  البته من از هیچ کدوم دفاع نمیکنم چون که همتون مافیای درسی و کنکور هستید

  گران فروشی و کم فروشی هم دسته کمی از دزدی نداره
  زکات علم رو هم نمی‌دید (نصف الان هم بدید گرونه)
  تازه از این رتبه برتر ها هم بهشون پول میدید تا بیان بگن ما حرف آخر داشتیم (البته مطمئن نیستم اگر اشتباه میکنم ببخشید)
  اسم این موسساتی رو هم که گفتم مشکلی نیست ستاره جاشون بگذارید
  ……..لپ کلام عقلم رو از دست ندادم برای سه سال دبیرستان ۴۰۰۰۰۰۰۰ (چهل میلیون تومان)…….
  حروم کنم که کیفیت چندانی هم ندارد
  تمام معلم های من هم (که دبیر سمپاد هستند) اصلأ توصیه نکردن که بخرم
  و در آخر انشاالله به حق پنج تن خداوند مافیای کنکور رو نیست و نابود کنه
  همان طور کم فروشان و گران فروشان
  و در آخر این آیه قرآنی رو هم حیفم میاد نگم

  ……وای بر کم فروشان. آنان که وقتی برای خود پیمانه می کنند، حق خود را بطور کامل می گیرند. امّا هنگامی که می خواهند برای دیگران پیمانه یا وزن کنند، کم می گذارند. آیا آنها گمان نمی کنند که برانگیخته می شوند. در روزی بزرگ. روزی که مردم در پیشگاه پروردگار جهانیان می ایستند…..
  با تشکر
  به درود

  پاسخ
 • اگر بدبختی وخدازدگی کشیدی باید بدونی بی پولی یعنی چی وقتی پول نداشته باشی کی بهت جنس میده کسی که ندارد چه گناهی کرده که باید بچه پولدار به او ظلم کنه

  پاسخ
 • شما چیزی را می فروشید که محتوای آن معلوم نیست کلی از قسمتهای سی دی ها به درد نمی خورد . ۸۰ درصد مطالب در همه کتابهای آموزشی است و بقیه مطالب نیز در تمامی موسسات دیگر وجود دارد. مطالب را از سایتهای خارجی کپی کردید و به اسم خودتان جا می زنید. مثل محاسبات سریع که همه می توانند با یک جستجو پیدا کنند. اگر کپی کردن حرام است اول باید خودتان عمل کنید.

  پاسخ
 • کپی حلاله حلاله و حرام بودنش رو آیت الله منتظری🤣 اعلام کرده
  آگوست 26, 2021 2:07 ب.ظ

  سلام
  بیاید عاقلانه فکر کنیم
  شما ی زحمتی (فکر نکنم به سختی) میکشید.حق الزحمه ای هم مورد نیاز دارین. تا اینجا قبول دارم.اما شما دروغ میگین که حاضرم اثبات کنم که اگر مدارکم را نشان بچه های کنکوری دهم قسم میخورم هیچکس از محصولات تون خریداری نمی کند.

  قیمت رو می برین بالا
  شست و شوی دهنی هم میکنید
  به دروغ هم میگید حرامه
  و دانش آموز بی بضاعت ک کم بضاعت را دچار سردرگمی شدید می کنید که این آشفتگی ایجاد شده یک نوع جرمه از نظر بنده و تمام دلسوزان و زحمت کشان بحث آموزشی کشور

  اسلام گفت : زکات علم نشر آن است
  شما میگید : گور بابای زکات (نعوذ بالله) پولو بچسب و از همه پول میگیرین به نوعی حرام

  وای بر اون روزی که تو قیامت می پرسند دلیل نجومی بودن محصولات آشغالتون و در گیر کردن دانش آموزان به دروغ چه بود.

  یک کم فروشی آشکار به قیمتی گزاف

  و عذاب بدیست برای کم فروشان

  بیزحمت در حرف آخر رو تخته کنید بسه این همه گرفتن پول نا مشروع ک کم فروشی

  که خراب کردید ذهنیت مردم رو.

  اگر شرافت و انسانیت داشتی میفهمیدی نون حلال یعنی چی؟
  تا زمانی که نون حروم می گیرید قبول کنید که کپی محصولات تون رو تو دفترتون می فروشند.

  مردید
  مردید
  مردید
  و ترسو و بزدل نیستید این پیام را منتشر کنید

  پاسخ
 • سلام
  من از dvdهای کپی استفاده کردم و الان میخام پولش رو پرداخت کنم . آیا اینطوری حلال میکنید؟

  پاسخ
 • سلام آقای منتظری شما که از خدمات بهشتی و عذاب جهنم حرف میزنی چطوره پک هاتون رو به قیمت مثلا صدهزار تومان بفروشید تا خودتون از خدمات بهشتی بهرمند بشید!!😂
  میبینید همونطور که شما از پولتون تو این دنیا نمیتونید بگذرید ما هم نمیتونیم
  از آینده مون بگذریم واینکه واقعا حریصید شما تو پک هاتون از جمله(استفاده از محصول حرام است)استفاده کردید و بارها تکرار کردید تا تو ذهن تک تک دانش آموزا هک بشه و اونایی که از کپی استفاده کردن هم به دلیل عذاب وجدان بیارن پولتونو بدن….

  پاسخ
 • سلام هر کسی خواست پیام بده به من براش میفرستم

  پاسخ
 • سلام و درود ,من محصولات رو از طریق غیرقانونی بدست اوردم و حقیقت قانونی و غیرقانونی رو هم نمیفهمیدم حتی برای چندتا از دوستام هم کپی کردم(نمیدونستم به مولا نمیفهمیدم این چیزا رو)تا اینکه یروز با یه بزرگواری درباره حق الناس حرف زدیم و من متوجه کارم شدم قدرت مالی برای دادن خسارت ندارم17سالمه تازه اول زندگیمه کلیپ ها رو حذف کردم و به شدت پیگیرم که دوستانی که این محصول رو دارند حذف کنند ( دوهفتس وجدانم همش ناراحته و حتی گاهی اوقات سوره ای از قران میخونم میگم خدا ثوابش و بین دست اندرکاران پخش کنه) از سخنرانی ها هم درمورد غیرقانونی بودن خبر نداشتم تا که یروز اقای کامیار تو یکی از فیلم ها خودش منو اگاه کردن و بعد پشیمون شدم و حذف کردم میخوام حلال کنید لطفا به من اطلاع بدین خیلی برام مهمه من شرمندتونم

  پاسخ
 • سلام
  من یه دانش آموز یازدهمی هستم خودتون میدونید که دوران کورونا و گرفتاری خانواده هاس من یکی قسمت از این کپی هارو دیدم و واقعا هم با کیفیت بود از نظر خودم ولی آقای منتظری که بسیار فرد توانمندی هستن تو ریاضی یه جمله گفت گفت موسسه های دیگه از من کپی کردن در حالی که من تمام زندگی خودمو خانوادمو وقف بچه های کنکوری کردم آقای منتظری اگر این پیام رو میخونید بدونید که همین نفرینی که کردی توسط ملیون ها دانش آموز کنکوری پشت سرته و من مطمعنم اگر اینجا سرت نیاد اون ور سرت میاد به همون خدایی که قسم خوردی و آرزو کردی تدریس برابر که حق همه دانش آموزای ایرانیه چرک و خون بشه و از پدر مادراشون بزنه بیرون قسم خیلی آه پشتته من امید وارم بتونی جواب اون بالایی رو بدی ما مردم ایران نه دزدیدم نه حق الناس خوریم نه نه مشاوره و تدریس امثال شما نیاز مندیم اصن یه سوال اگه امثال تو که دنبال پر کردن جیب خودشون هستن تو این زمینه ها وارد نمیشن در حد کتاب و کنکوری وجود نداشت همه تو یه سطح آموزش میدیدن و کنکور تو یه سطح برگزار میشد
  میدونی مشکلم چیه یه نقاب مهربون و تو دل برو زدی تو ویدو هات بعد اینجا میای میگی امیدوارم کسی که از فیلم های من استفاده میکنه زن و بچه اش بمیرن آقای منتظری چطور میتونی انقد پست باشی چطور اصن میتونی همچین حرفایی رو هچی کنی به والله به خدا حضرت علی قسم به دین و آیین محمد قسم میخورم من اگر برترین معلم زیست شناسی یا هر درس دیگه ای بشم هرگز وجود نمیکنم بچه های بدبخت و تو سری خور ایرانی رو اینجوری نفرین کنم امیدوارم همین نفرین که کردی دقیقا سر خودت بیاد که کنکورو به گوه کشیدی متاسفم که همچین موجوداتی تو این جهان نفس میکشن
  این نفرین تو نهایت وقاهت تو رو نشون میده و مطمئن باش اولین نفری که پاشو میگیره خودتی همه دوس دارن موفق شن همه دوس دارن ازدواج کنن ما شین بخرن بچه داشته باشن ولی موجوداتی مث شما هست که جلو راه ما وایسه اینجوری نمیمونه مطمعن باش اگه به قیامت اعتقاد داری منتظر باش آقای منتظری

  پاسخ
 • حرف آخری
  می 4, 2021 1:02 ب.ظ

  سلام
  وقتتون بخری ببخشید میشه تک درس اختصاصی قسطی بخریم
  من یازدهم تجربی ام

  پاسخ
 • سلام
  من بسته ۵روز با حرف اخر رو دارم تهیه میکنم،
  میخواستم بپرسم ایا این بسته فقط روی لبتاپ یا کامپیوتر کار میکنه؟
  چون من لبتاپ ندارم، میتونم از طریق دستگاه دی وی دی پلیر فیلمای این بسته رو ببینم؟؟

  پاسخ
  • سلام، در این باره تماس بگرید تا راهنمایی کنیم. بسته 5 روزه رایگان هستش

   پاسخ
   • ببخشید من کامپیوتر ندارم روی دی وی دی هم سی دی اورجینال پخش میشه می خوام اورجینال بخرم لطفا یک جواب بدید اره یا نه

    پاسخ
   • سلام من پکیج صفر تا صد رو گرفتم ولی برخی از دی پی دی ها خرابه و برخی هم بعد یه مدتی اصلا دیگه روی کامپیوتر نمیاره بالا بطوری ک اصلا انگار دیسک روی کامپیوتر نیست

    پاسخ
 • سلام
  من با خوشحالی از منابع کپی حرف آخر استفاده میکنم با کیفیت کامل بدون پرداخت هزینه و از این کار راضی هستم
  شما یک بار ضبط میکنید بعد به چندصد هزار نفر می‌فروشید پکیج هاتون رو خدا می‌دونم چقدر پول به جیب میزنید
  تا میتونید کپی استفاده کنید که منتظری مفت خور این همه پول تو جیبش نره

  پاسخ
  • چه ربطی به راضی بودن شما داره
   موسسه باید راضی باشه که نیست
   هر گونه کپی محصولات حرف آخر پیگرد قانونی دارد و حرام شرعی اسو

   پاسخ
  • چجور از محصولات کپی استفاده میکنی مگ میشه دی وی دی هارو کپی کرد؟

   پاسخ
  • واقعا متاسفم، چه قدر وقیحانه از اینکه از کپی استفاده میکنید، حرف میزنید، جدا از این حرفاتون اگه شما بخواید برای یکی از این دروس اختصاصی کلاس برید هم همینقدر میشه اما به یه تفاوت، شاید این خوب درس ندند که آدم متوجه بشه، چون من دارم از این پکیج استفاده می کنم. 😒

   پاسخ
  • سلام امکانش هست کپی هارو له منم بفرستید ؟

   پاسخ
 • دانش اموز
  مارس 7, 2021 6:48 ب.ظ

  سلام میشه قبل از بوجود اومدن مشکل برای سیستم کاری کرد تا بعد از خرابی بازم بشه از دی وی دی ها استفاده کرد؟

  پاسخ
 • سلام بنده دی وی دی های اصل رو از به نفری گرفتم که اصلا استفاده نشده زیر قیمت گرفتم البته ایشان گفت چندتا از پک ها رو فروخته از کسانی که خریدن و استفاده نکردن یا پشیمان شدن میگیرد و میفروشد من که خریدم اینم باز مشکل داره گفتن کپی حرامه از مشاوران هم پرسیدم گفتن مشکلی نداره بعد شما اینجا میگیرد کپی کپیه چه اینطور باشه چه اونجور عجب به نظر خودتون حرفشون منطقه این همه کتاب و جنس داره دیوار فروخته ميشه همه باید زنگ بزنن از کارخانه از بگیرند که اگه نیاز نداشتیم بفروشیم واون ا بگن نه ما اینو به شما فروختیم راضی نیستیم بفروشی والا این جور کل دنیا حرام خواره فکر نکنم مرجع تقلیدی اینطور بگه فقط خون شما رنگیه

  پاسخ
 • سلام خوب هستید والا من حواسم نبود اومدم ریاضی دهم فصل اول فقط فقط فقط قسمت اول و یکمی از قسمت دوم رو نگاه کردم بعد اومدم سرچ کردم همین نفرین آقای منتظری رو دیدم والا بعدش رفتم درجا همون ۲ ۳ برگه ای که نوشته بودم پاره کردم

  وجدانن اون ۲قسمت حلال کنید بخدا نگاه چیز دیگه ای نکردم
  حلال میکنید؟

  پاسخ
 • ببخشید استفاده از کپی پکیج محاسبات هم حرامع؟من نمیتونم سی‌دی باز کنم اجازه دارم که از کپی پکیج محاسبات که رایگانه استفاده کنم؟شما رضایت دارین؟

  پاسخ
 • سلام من از محصولات کپی شما استفاده میکنم چون اگر توانایی مالی رو داشتم حتما خرید میکردم.از سی دقیقه که فیلم هاتون ظبط میکنید یک ساعتش دارید نفرین میکنید،که کسی کپی نکنه،اخه انصافه که ما بیچاره ها به خاطر بدبختی نتونیم پکیج هاتونو بخریم؟ما اصلا مال حروم تو گلمون پایین نمیره نمیخوایم حروم خوری کنیم.ما چرا باید دزدی کنیم؟اگر پول داشتیم میدادیم.اقای ادمین عزیز اگر انصاف و معرفت دارید سلام ما رو به اقای منتظری و کامیار برسونید و بگید هوای ما بدبختا رو داشته باشه.ما از کپی فیلم هاتون استفاده میکنیم و راضی باشید😓

  پاسخ
  • سلام درود
   دوست من پروژه ۶۰۴۰ دینی رو داره و امروز میخواست به من هم بده ولی از اونجایی که من به یه چیزایی پایبندم نتونستم قبول کنم ولی از طرفی هم امکان خریدش و ندارم به دلیل قیمت بالاش میش یه راهنمایی بکنید اینکه میش بگیرم ازش یا نه؟
   خواهشا جواب بدید منتظرم
   ممنون

   پاسخ
   • سلام در این باره تماس بگیرید. شماره در همین صفحه درج شده
    با تشکر

    پاسخ
   • شما هم یزرع قیمتاتون رو منصفانه کنید شاید خیلی ها به همین دلیله که از شما خرید نمیکنن
    انصاف داشتن خیلی مهمه کسی که انصاف نداره دین هم نداره پس نمیتونه اینطوری صحبت کنه

    پاسخ
 • سلام خسته نباشین

  ببخشید ماهم مثل این دوستمون علی تو خونمون هیچی واسه پخش dvd نداریم.میخواستم بپرسم الان که محاسبات سریع حرف آخر رایگانه ما میتونیم از کپی اون استفاده کنیم؟حلاله؟
  اگه دی‌وی‌دی پلیر داشتم خودشو تهیه میکردم ولی الان که رایگانه میتونم از کپیش استفاده کنم؟شما رضایت دارین؟

  پاسخ
 • میتونیم از کپی فیلم ۵ روز با حرف آخر و محاسبات سریع ریاضی استفاده کنیم؟ اونا که رایگان هستن بازم مشکلی هست؟
  من قبلا هم عرض کردم تو خونمون هیچی نداریم که باهاش بشه پکیج هارو باز کرد

  امکانش هست اجازه بدین فقط از اونا استفاده کنیم؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر

  ببخشید ما تو خونمون نه کامپیوتر داریم نه لپ تاپ داریم نه دی وی دی پلیر

  پکیج هارو رو یه فلشی چیزی نمیشه سفارش داد تا با گوشی باز بشه؟

  پاسخ
 • مریم محمدی
  فوریه 19, 2021 2:04 ق.ظ

  سلام،والا وقتی مرجع تقلید من حقی واسه تولید نرم افزار درنظر نمیگیره و استفاده از کپی اون رو جایز می‌دونه شما چه جوری میگین شرعا و قانونا حرامه،درضمن مرجع من این الله سیستانیه و خیلی از مراجع هم عقیده با ایشون هستن،اگر میتونید من رو متقاعد کنید که دلیل این حرفا و مخالفت ها چیزی غیر از کم شدن سود موسسه نیست!

  پاسخ
 • درسته استفاده از کپی حرومه و گناه هست ولی شما هم نباید بدید دست ملت چند هفته پیش یکی از مشاوره های موسسه خودتون نفهمیدم چجوری شماره من رو داشت زنگ زد گفت اقای… فامیلیم هم بلد بود شما*برنده خوش شانس ۲۰ درصد حرف اخر واسه کنکور شدید گفتید از هر استان تعداد محدودی برنده میشه من واقعا خوشحال شدم خیلی خیلی، باورم نمیشد من تو قرعه کشی شما برنده شدم بعد ک گفتم یکم تحقیق کنم بعد زنگ زدم به دوستام به چنتاشون هم گفته بودید ینی دقیقا کلمه کلمه های ک بهشون گفته بودید به منم گفتن
  کلا جنبه تبلیغ بود تا قرعه کشی .
  خلاصه بگم خیلی خوشحال شدم ولی شما هم نباید ای کارو کنید
  قرعه کشی تون بدرد نمیخوره همینجا هم خودتون رایگان گذاشتید دقیقا همینه ک در صفحه بالا واسه ۲۰ درصد کنکور گذاشتید.
  واقعا کنکور شده واسه اونای ک پول دارن ما که باید گدایی کنیم یه پکیج شما بخریم 😑😑به اقای منتظری بگید شما که خودتون زیاد زحمت کشیدید میدونید بی پولی چقد بده حداقل پکیج های قرعه کشی تون یه کمی کامل تر باشه البته رایگان تا یکم اونای ک درامدی ندارن از پکیج شما استفاده کنن و واقعا عدالت کنکوری باشه
  😔😔😔

  پاسخ
 • متاسفم بااینگونه موسسه ها ومافیای کنکورکه همه تلاششون خالی کردن جیب مردم هست،وهمه تلاششون خالی کردن جیب مردم هست،ومتاسفم بخاطر نظام آموزشی کشور،که برای دانش آموزان پولدار وبی پول تبعیض آموزشی قائل هستند

  پاسخ
 • با سلام اگه این دو وی دی هارو با دوستام مشارکتی بخریم و بعد کپیشون کنیم و هرکی باسه خودش داشته باشه حرام است؟ لطفا جوابم را بدهیدکه بفهمم باید چیکار کنم

  پاسخ
  • سلام. برای این کار راهی هست لفا با شماره اعلام در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سید محمدمتین شجاعی یزدی
    می 16, 2021 4:52 ق.ظ

    سلام،من یکی از بستگانم،با حرف آخر رتبه برتر شدن و نذر کردن ،بعد از قبولیشون اونو به یکی دیگه بدن با خریداری رمز دوم.
    مشکل شرعی پیدا نمیکنه؟

    پاسخ
 • اینکه کپی کردن ی محصول و فروش اون کار خیلی زشت و غیر اخلاقی هستش بحثی نیست چون به صاحبان فکر و ایده آسیب جدی وارد میکنه اما وقتی فردی ی محصولی رو میخره و بهاش رو پرداخت میکنه مالک و صاحب اختیارِ که اون رو به بهایی که دوس داره بفروشِ و دیگه شما حقی ندارید که با این مورد هم مخالفت کنید چون دیگه مالک شما نیستید درست شبیه بسیاری محصولاتی که به عنوان استوک یا دست دوم بفروش میرسن و ازطرفی هرکسی هم که بخواد این محصولات رو به شخص دیگری ببخشه اصلا ایرادی نداره به خواهر برادر یا دوستش چون شما پولش رو کامل دریافت کردین بنابراین صرفا کپی کردن و فروش به معنای بیزنس ازین راه درست و اخلاقی نیست

  پاسخ
 • با سلام
  اگه از کپی محصولات سال ۹۸ استفاده کنیم باز هم حرامه است؟
  چون من نصف۹۸ رو روی فرش دیدم.اگر حرامه تا بقیه رو نبینم و سوال دبگر اگه حرامه چطور رضایت را جلب کنم ممنون میشم جواب هردو را بدید ممنون بابت موسسه خوبتون❤❤❤❤❤

  پاسخ
  • سلام، در بخش دیدگاه ها و نظرات پاسخی برای این نوع سوالات نداریم. جهت دریافت پاسخ می بتوانید به صورت تلفنی اقدام کنید مشاوران ما شما را راهنمایی خواهند کرد.
   با تشکر

   پاسخ
 • باسلام.بنده چند سال هست که دارم از دی وی دی هاتون استفاده می کنم. میخواستم لپتاپم رو بفروشم. آیا اگه دی وی دی ها رو همراه با لپتاپم بفروشم حرام هست؟

  پاسخ
  • سلام تماس بگیرید راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام ببخشید من برادرم دروس اختصاصی رو کامل خریده مال دهم یازدهم و دوازدهم ولی چون همش اون نگاه میکنه اصلا وقت نمیشه من برم نگاه کنم اشکالی نداره من از محصولات کپی استفاده کنم؟

    پاسخ
 • سلام من برادرم حرف آخر رو خریده دیگه اشکال که نداره منم نگاه کنم
  بگین ن واسم مهم نیست
  نمیشه همش ۱۰میلیون بدیم واسه هر نفر
  تمام

  پاسخ
 • سلام، با توجه به این که قیمت های بسته های شما کم نیست و همه هم توان خرید ندارن من و چندتا دوستام گفتیم بیایم شریکی بخریم تا هزینه کم تر بشه، در این مورد اشکالی است؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید و خرید خود را انجام دهید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام به عوامل حرف اخر
  چراشماها دم از نفرین و… میزنید؟؟
  درسته خیلی زحمت میکشید ولی اینه که اقای منتظری میگ مادر رفت بچه رفت چرا ای حرفو میزنه؟؟
  چه ربطی داره به خانواده مگ اونا باید تاوان پس بدن ، من از شما حلالیت نمیخوام اون موقعی حلالیت میگیرم که پولتونوو تا قرون اخر بدم.
  1من یه دانش اموز ضعیف هستم
  2شرایط اقتصاد متوسط ولی به دلایلی این چند سال ضعیف
  3تو این اوضاع کرونای شرایط درس خوندن خیلی سخته واسه یه دانش اموز ضعیف
  4استفاده کپی محصولات واسه 97 هس خوو تا حدودی شاید سودوشو کرده باشید.
  من تا کنکور سخت میخونم چون میدونم با حرف اخر رتبه خوبی میارم گرچه ضعیف باشم خدا با من هس با خدا خودم که بهترین دوسته منه با هم عهد بستیم که اقد بخونم و تلاش کنم که کل اون پکیج هاتون روو پولش بدم. اره میتونم ای پبام باشه تا اون موقع.
  الان شاید بگین ما حلال نمیکنم نخواهیم کرد یا شراعا حرامه اره میدونم شما زیاد زحمت کشیدین میدونم خیلی سخته واستون کسی مفتی استفاده کنه میدونم حرامه میدونم قیمت همچی رفته بالا اماا واقعا مجبورم.
  تا اون موقع که ایشالا زنده باشیم پوله تک تکتون رو بدم.
  اگر حرف اخر این کامنت من رو خوندی عالی و دوست دارم نظر بدین حتی بگین حرامه فقد بدونم خواندین
  ممنون میشم جواب بدید ؟؟من خاک پای تک تکوونم

  پاسخ
 • اره والا
  معلمای میارن واسه ما ک نظام قدیم اصلا بلد نیستن بیان درس بدن خو چرا؟ ما چرا مجبور باشیم به موسسه ها پول بدیم تا یچیزرو بفهمیم ؟مشکل از نظام اموزشی خودمونه. از همون ابتدای بهمون درست درس نمیدن اگ داده بودن به همسن موسسه ها هم نیازی نبود مشکل نظام اموزشی هست

  پاسخ
 • سلام به همگی
  اگر دقت کنین قانون کپی رایت تو کشور ما تفهیم نشده
  یکی دستشو بلند کنه بگه فیلم کپی از استریو ها نخریده
  حالا باید عوامل اون فیلم نفرین کنه؟
  تو کشورای دیگه حتی برای دانلود آهنگ هم باید پول بدی
  الان ما برنامه اتوکد یا فتوشاپ رو میتونیم به طور رایگان دانلود کنیم در حالی که اونا هم برای ساخت اون برنامه زحمت کشیدن و قیمت اون برنامه ها تو کشور مبدا قیمت قابل توجهی هست
  یکی دستشو بلند کنه بگه تا حالا از سایت ها فیلم دانلود نکردیم
  پس همه این سایت ها به عوامل فیلم مدیون هستن من نمیکنم حق با ماست قطعا حق با عوامل محترم حرف آخره ولی صحبت اینجاست که اگه میگید خرامه که راست هم میگین باید خودتون هم رعایت کنین
  دوست عزیزی که گفتن یکی از اقوام سون از کتابخانه کتاب امانت گرفته و… خیلی به نکته مهمی اشاره کرده بودن
  ببخشید سرتونو درد آوردم
  ممنون از توجهتون
  به امید موفقیت روزافزون شما در کنکور

  پاسخ
 • شمایی که ادعا میکنید که یه موسسه کاملا حرفه ای هستید واقعا این ویدیو خیلی زشت و زننده بود یکی اشتباه میکنه و سی دی هارو کپی میکنه دیگه بچش چه گناهی کرده که تو فیلم میگی بچه رفت مادر رفت یا بچه فلج میشه شما خودتون که حرف از حلال و حروم میزنید این همه خانواده ها که این پکیج ها رو گرفتن و میلیونی خرج کردن و هیچ نتیجه ای نگرفتن واقعا حاضر هستید حداقل نصف اون هزینه هایی که کردن رو برگردونید یا اصلا واستون مهم هست یجوری صحبت کردید همون نمونه فیلمایی که گذاشتید رو ادم بترسه که نگاه کنه

  پاسخ
  • سلام بیخیال بچه ها اونایی که پول ندارید نگاه کپی نکنید
   آقای منتظری جوری نفرین کرد هر کس بره نگاه کنه به سال بعد نکشیده میمیره
   بیخیال تو این کشور بچه پولدارا همیشه رتبه زیر ۱۰۰۰میشن ماهم زور خودمون رو میزنیم بقایش با خدا
   اگر چیزی قبول شدم الهی شکر نشدم دنیا به آخر نرسیده میرم تو یه کار دیگه

   پاسخ
 • من یه دانش آموز بد بختم بخدا توان پانصد هزار تومان هم‌ن آرم بگن به فکر بی پول ها باشید از همه چی عالی هست ولی ای بحث نه ما از کپی استفاده کنیم وقتی موفق شدم چرا همه پولشو ندم آقا مثل مغازه دار چیزی روبه عنوان گرو بگیرید چرا همه حال باید بی پول ها گدایی کنند

  پاسخ
 • بعضی ها میان میگن نه کپی حروم نیست و این حرف ها اصلا از لحاظ دینی بگذریم از لحاظ انسانی درست نییست بالاخره برای همه ی این دی وی دی ها زحت کشیده شده من خودم اول محصولات کپی را گرفتم فقط ریاضی استاد منتظری را که دیدم فهمیدم که چه کار بزرگی کردن و همه ی محصولات کی را پاک کردم و محصول اصل را خریدم و خدا را شکر در کنکور نتیجه عالییی هم گرفتم خدا خیرتون بده ممنون

  پاسخ
 • سلام
  من از محصولات کپی استفاده کردم ولی پیشمون شدم. دیگه نمیخوام ازشون استفاده کنم
  آیا شما راضی هستید یا نه؟باید چیکار بکنم؟؟

  پاسخ
  • سلام اگر تصمیم دارید محصولات رو از حرف اخر تهیه کنید با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید. تخفیفات خوبی در حال حاظر وجود داره که می توانید از این تخفیفات بهره مند شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  سی دی های آموزشی شما را پسر عمه من دارد میخواستم ببینم میتونم منم از اون استفاده کنم چون که اون سی دی به جای این که خاک بخورند چی میشه من استفاده کنم؟بعد دعاتون هم میکنم

  پاسخ
 • من چی کار کنم تا بتونم رضایت کامل کارکنان حرف اخر رو بگیرم

  پاسخ
 • سلام من در خانواده خیلی فقیرم و…..
  ولی خیلی می خوام از این محصولات استفاده کنم
  ولی هزینشو ندارم
  چیکار کنم؟؟

  پاسخ
 • سلام من از dvd کپی استفاده کردم ولی الان پشیمونم چون نمیخوام پول و حق الناس به گردنم باشه بالاخره قراره من با این dvd ها کنکور بدم و برم داشنگاه و… و نمیخوام تو اول زندگی زندگیم با مال شبهه دار به باد بره.از طرفی هم توانایی یکباره پرداخت مبلغ رو ندارم که اگه داشتم خودم مدیون نمیکردم و یک هفته تمام حالم بد نبود و از زندگی نمی افتادم ولی میخوام به نحوی این مبلغ رو بهتون بپردازم تا مدیون نباشم. میشه راهنمایی کنین

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، شما میتوانید نسخه ارجینال رو از خود موسسه به صورت اقساطی + تخفیف ویژه خریداری کنید کافیه با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید و مشاوره هم در کنار پکیج ها داشته باشد.

   پاسخ
 • سلام خدمت آقای منتظری عزیز
  من یه خواهش ازتون دارم و اونم اینکه شما که نفرینتون اینقدر خوب جواب میده حداقل حسن …. رو نفرین کنین که ملت رو بدبخت کرده . ما که نفرینمون جواب نداد حداقل نفرین شما جواب بده
  مرسی

  پاسخ
 • من پکیجو کلا خریدم و با تخفیفم گرفتم حدود 1تومن تخفیف. الان دیگه به دردم نمیخوره. چرا آخه نمیشه فروخت. جواب ما رو اون دنیا چی میخواین بدین. من هر جنسی تو عمرم بخرم بالاخره میشه فروختش. خیلی نامردیه. شاید یکی از خریدن پشیمون شه. تازه من نمی گم به شخص بفروشم. اصلا خود موسسه ازم بگیره. 5 تومن 3 سال پیش دادم بابتش.

  پاسخ
 • من نگفتم اگه در نیام نمی دم .
  من گفتم چه در بیام چه در نیام هزینش رو در اینده که خودم کار می کنم به صورت 2 برابر می دم

  پاسخ
 • سلام .خسته نباشید بر همه کارکنان حرف اخر .
  من از محصولات شما به صورت کپی استفاده می کنم و به خودم قول دادم که چه در اینده از کنکور در بیام و چه در نیام هزینشو حتی به صورت 2 برابر پرداخت کنم .
  چون من در خانواده ای بزرگ شدم که واقعا از لحاظ مالی مخصوصا تو این تورم و گرانی ضعیف هستین و می خواستم بگم گناه ما ادمای ضعیف چی هس ؟؟
  خواهش می کنم جوابم رو بدید .ممنونم از توجهتان
  با تشکر از همه کارکنان حرف اخر از اساتید تا…………

  پاسخ
  • این کار درست نیست و نمیشه توجیه کنید خودتون رو، شما فکر کنید از یک بانکی وام میگیرید و بهشون میگید من سرمایه گذاری میکنم اگر موفق شدم وام رو پرداخت میکنم و اگر موفق نشدم پرداخت نمیکنم . این درسته؟ کار شما و فکر شما هم به همین شکل هستش.

   پاسخ
 • سلام.
  پسر عمه ی من سی دی از شما خریده و اصلا استفاده نکرده. و قفلش رو هم حتی باز نکرده. شما راضی هستین من ازش سی دی هارو بخرم؟

  پاسخ
 • سلام دوستان من الان خودم کپی هارو دارم
  ولی باخدا عهد بستم که نگاه نکنم
  شماخودتونو تو شرایطی فرض کنید که اصلا هیچ امکاناتی نباشه باید تلاش نکنید
  بخدا این گناه داره
  نگیر بعدا میدم
  شاید امشبدخوابیدی فردا بلند نشدی اون دنیا هم هست خداهست
  توکل بخدا کن وبشین از هرچی که در توانت هست استفاده کن باور کن میشه
  کافیه باخدا عهد ببندی و تلاش کنی بخدا میشه

  پاسخ
 • سلام میخواستم بپرسم پروژه ۶۰۴۰ که کار جدید از تیم تون هستش یک منبع کامل یادگیری هستش؟
  یعنی وقتی ۶۰۴۰ رو کامل یاد گرفتیم دیگه نیازی به محصولات سال پیش شما یعنی نظام جدید نداریم؟ لطفا یه توضیح کوچیک بدید. با سپاس

  پاسخ
  • سلام، بله یک بسته کامل هستش که به تنهایی میتونه شما رو برای کنکور آماده کنه. اما اگر نیاز به رانمایی کامل دارید باید تماس بگرید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام‌ شما خودتون‌گفتید بچه ها پس از اینکه منصرف شدن قبل از اینکه بسته به دستشون‌ برسه میتونن انصراف بدن از گرفتن دی وی دی
    ولی من هرکاری کردم شما قبول نکردید

    پاسخ
  • سلام ما باهم محصول اصل گرفتیم با دوستم پول رو هم گزاشتیم از همین سایت هم سفارش دادیم الان مشکلی داره؟

   پاسخ
   • سلام از سایت ما یعنی با شماره ای که داخل همسن پیج درج شده سفارشتون رو ثبت کردید؟ اگر بله با همین شماره هم تماس بگیرد تا راهمایی کنیم.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام.خسته نباشید. یک سوال داشتم اینکه اگه کسی پروژه 6040 رو به صورت کپی و کامل ببینه میتونه بعد از استفاده هزینشو کامل و طبق اخرین قیمت به شما پرداخت کن تا دیگه حرا نباشه و شما ببخشیدش؟ لطفا همینجا جواب من رو بدید. ممنون.

  پاسخ
  • سلام، خیر

   پاسخ
   • باسلام خدمت همه اساتید حرف اخر
    ببخشید
    برای دهم تجربی پکیج جامعی هست که فقط برای دهم باشه؟
    چون برای شیمی ۱۰ و ۱۱ هستس.

    پاسخ
  • سلام خسته نباشید

   محصولات ۶۰۴۰ چه فرقی با نظام جدید داره؟

   من بخوام بهترین رتبه رو در کنکور بزنم و صد درصد درسارو یاد بگیرم کدومشو پیشنهاد میکنید(۶۰۴۰ یا نظام جدید)؟

   پاسخ
   • سلام هر دو این پکیج ها در نوع خود بینشیر هستن اما ما باید با شما صحبت کنیم تا ببنیم شما نیاز به کدام یک از این پروژه ها دارید. کافیست با ا تماس بگیرید. شماره داخل همین صفحه درج شده
    با تشکر

    پاسخ
 • دوست عزیزی که میگی اقای منتظری هزاربار لعنونفرین کرده اگه خیلی عادی میگفتن حرومه قبول میکردیم!
  اولا اینکه من خودم دیدم و هیچ نفرینی ندیدم فقط تاکید کردن که حرامه
  عجیبه بقول خودتون این همه تاکید کردن ولی بازم کسایی هستن که باتفکرات خودشون میگن نه اصلا حروم نیستو حلاله
  خوبه تاکید کردن که اینجوری واکنش نشون میدن
  اگه تاکید نمیکردن چیکارا میکردین؟

  پاسخ
 • سلام شماهایی که میگین کپی کردن اصلا حرام نیستو غیره
  شما تصورکنین چندین سال یه کتاب رو نوشتین بعد شما ۵۰تومن میفروشین یکی میاد از شما ۵۰ میگیره و میره برای بقیه ۲۰ تومن میفروشه
  واقعا اینجوری راضی هستین؟؟؟؟
  شماهایی که میگین بعد اینکه موفق شدم جبران میکنم چه لزومی داره؟
  مگه نمیگی بعد اینکه موفق شدم پس مطمئن هستی دیگه موفق میشی نه؟پس برای رسیدن به موفقیتی که مطمئنی هزینشو پرداخت کن از قبل میگین نمیتونین یجا بدین چون زیاده پولش مشاورای حرف اخر خیلی مهربونتر ازونی هستن که شما پشت سرشون حرف میزنین و مطمئن باشین اگه واقعا شرایط مالیتون خوب نباشه بصورت قسطی میدن بهتون
  خیلیا هستن که پول کافی برای تهیه حرف اخر رو دارن ولی دلشون نمیخواد خرج کنن چون فکرمیکنن اگه قبول نشن پولشون هدر میشه ولی وقتی میخوان کپیشو بگیرن میگن بعد اینکه موفق شدیم پولشو میدیم حرف به کپی که میرسه حتمیه موفق شدنتون ولی حرف به اورجینال که میرسه میگین گرونه؟موفقیت بها نداره؟بهاش اینه پرداخت کنین
  یه نصیحتی بکنم به اون بچه هایی که فکرمیکنن با ۱۰ میلیون پول خیلی خونوادشونو تحت فشار قرارمیدن
  به اینم فکرکنین اگه موفق شدین خونوادتون این ۱۰میلیون اصلا دیگه براشون مهم نیس واتفاقا خوشحال میشن:)

  پاسخ
 • کسی که میاد اینجارو چک کنه براش مهمه حلال و حرومی که اومده ببینه جریان از چه قراره
  تو یه ویدیو ۴ دقیقه ای اقای منتظری بیست بار همه رو لعن و نفرین کرد. بخدا عادیم میگفتین حرومه ما قبول میکردیم انقد بداخلاقی و انرژی منفی لازم نبود.

  پاسخ
 • سلام .واقعا حرامه؟آخه چرا؟

  پاسخ
 • این نمونه فیلم ها توی اپارات و غیره دیدنشان مشکلی نداره

  پاسخ
  • سلام خیر مشکلی نداره سعید عزیز، این ویدیوها بابت معرفی محصولات هستند.
   با تشکر

   پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید می خواستم ببینم امکانش هس ما از محصولات کپی استفاده کنیم و بعد از کنکور هزینه رو به نرخ روز پرداخت کنیم؟؟

  پاسخ
 • اقا من یه دانش اموز یازدهمم
  شرایط مالی مونم خیلی خرابه
  صد ها میلیون تمون الان زیر بدهیم

  الان من پول تهیه ی پکیجو ندارم باید چیکار کنم

  من اگه برم کارگری هم کنم ماهی دو تومنم در بیارم برا رفع بدهی میره یعنی من هر چقدر کار کنم بازم نمیتونم بخرم

  الان تهیه ی فیلم های کپی جایزه یا نه

  به خدا قبول شم پول دستم بیاد حاضر دو برابر قیمت شمارو بپردازم

  تورو خدا یکم مراعات ما بدبختا رو بکنید
  به خدا پول نیست

  من همون الان که دارم اینو مینویسم از نت رفیقم استفاده میکنم
  بخدا تو درسام موندم چیکار کنم

  راهنمایی کنید لطفا

  پاسخ
 • خدا از زبونت بشنوه
  والا برای ما بدبختا چاره ای جز این نیست
  من خودم با خدای متعال عهد بستم که اگه پکیج کپی تهیه کنم و رشته ی مورد علاقه م قبول شدم همه ی پولو بهشون پس بدم و به قول یکی از دوستان که همینجا پیام داده بود
  و گفته بود که با نرخ روز پرداخت میکنه
  منهم با نرخ روز پولشونو پس میدم

  پاسخ
 • سلام من پکیج عربی و ریاضی رو از کانالی کامل دانلود کردم و الان که این آقای منتظری میگه حرامه خب اونی که آپلود کرده پولشو داده و ما داریم از هدیش استفاده میکنیم پس نفرین بخوره تو کمر خودت دوما قیمت ها رو انقد بالا آوردین که آدمی که بدبخته نمیتونه بخره و باید حسرت بخوره که چرا پولش و ندارم. سیستم آموزشی اگر اینطوری نبود الان خودتون داشتید کار های دیگه انجام میدادید. من الان وضعم به شدت بده و خدا شاهده هر وقت رشته ای خوب قبول شدم پول پکیج هاتون رو با اولین حقوقم پرداخت کنم الان هیچی ندارم جز همین گوشی .

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ، ببخشید من چند وفت پیش یه سری محصولات کپی تهیه کردم اما از همون اول که داشتم میخریدم نیت کردم که بعد کنکور هزینه رو پس بدم کامل حتی حاضرم به روز پس بدم الان این که خیلی برا شما بهتره هزینه بیشتری هم گیر شما میاد ببینید من میدونم شما ها چقدر زحمت میکشید اما الان نمیتونم تهیه کنم و امید دارم که وقتی قبول شدم هزینه رو پس بدم تو رو خدا به هم بگید که اینطری راضی هستین و دیگه حق الناس گردنم نیس قول میدم میشه حالا بگین چی کار کنم واقعا من قصد برگردوندن هزینه رو دارم و اصلا نمیخوام خدایی نکرده پول شما رو بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • با سلام
   من امروز کپی پکیج رو خریدم و فهمیدم که این کپی ها حرام هستند میشه ما بعد قبولی در کنکور به دلایلی پول رو به این شرکت باز گردانیم ولله الان کرونا هست تدریس صفر ولله شغل ها که تعطیل هسند ولله اگه به پدر و مادر اصرار کنیم فشار زیادی بر رویشان گذاشتیم لطفا جواب را در اینجا بگذارید

   پاسخ
 • شماها خودتون پول دارید و هیچ احساسی نسبت به ما بدبخت بیچاره ها ندارید، شماها دو دسته اید : یا انقدر پول دارید که وجدانتون رو کلا یه چیز بیخود میدونید – یا اینکه
  خودتون هم بی پولی رو تجربه کردید اما حالا که وضعتون خوب شده گذشته ی خودتون رو فراموش کردید.
  شماها جوری قیمت این پکیجتون رو تعیین کردید که فقط یه مشت سوسول و بچه مایه دار میتونن بخرنش.
  من میدونم که آقای منتظری گفته بوده که
  چقدر کلاه سرش گذاشتن و ازش پول چاپیدن و از صفر شروع کرده و دوباره زندگیشو جمع و جور کرده. اینو یکی از اقوام پولدارم که پکیجو تهیه کرده بود ولی دیگه ادامه تحصیل نداد، تو لپتاپش بهم نشون داد. من انقدر خندیدم که نگو. میدونید چرا؟ چون من با خودم گفتم چطور ممکنه کسی که بدجور بی پولی رو تجربه کرده نتونه یه ذره از ارزش پول لعنتی بگذره و این کاراش رو حداقل یکم ارزون تر به افراد بی پول بفروشه و بی پول هارو درک کنه.
  حالا هر وقت من با مشاورا تماس میگیرم همه مشاورا میگن آقای منتظری گفته از ۱۴ و خورده ای میلیون کمتر نمیشه و گاهی با یه تخفیف ناچیز میشه ۱۰ میلیونو خورده ای.
  باید مدیرتون زمان بی پول بودن خودشو به خاطر میآورد.
  حالا یه سوال دیگه از همه شما مشاورا و خود مدیرتون آقای منتظری دارم؛ اگه خودتون پشت کنکوری بودید و توی یک خانواده محروم و فقیر زندگی میکردید و یه اینجور محصولی بود و توان خریدنشو نداشتید و مثل این زمونه کنکور اینقدر سخت بود ، خودتون چیکار میکردید؟؟؟؟؟؟
  آیا به پدر و مادرتون فشار میاوردین که دار و ندارشونو بفروشن و یه پکیج کنکور برای شما بخرن یا دنبال کپی می گشتید؟ فقط نگید که مجبور نیستید با پکیج ما درس بخونید، چون اگه اینو بگید دیگه مشتری نخواهید داشت.
  درسته که سال ها زحمت کشیدید تا این موسسه رو به اینجا برسونید اما باید بدونید که خدایی داره همه ی مارو نگاه میکنه.
  شما فقط به خودتون حق میدید و هی حلال و حرام میگید
  ولی بدونید که اگه به همین گران فروشی هاتون ادامه بدید؛ سند دوزخ رو به نام خودتون زدید، خدا گران فروشان رو نفرین کرده.
  من خیلی راحت میتونم کپیش رو تهیه کنم و نگاه کنم ولی اینکارو نمیکنم.
  شماها هم که جیبتون پره و الحمدلله محتاج نیستید اینقدر این فاصله طبقاتی رو بیشتر نکنید.

  پاسخ
 • بنام خدای دانا سلام خدمت مشاور محترم موسسه خیلی محشر
  من میخواستم بگم درست میگن بقیه کارتون درست نیست گرون کنید و برای کپی ها نفرین بذارید و قشر ضعیف نتونن بخرن…من بنظرم راه حل درست اینه که واقعا نمیتونن بخرن(حتی قسطی و حتی با تخفیف) مثل خودم،از کپی استفاده کنن و هروقت به اولین درامد خودشون رسیدن،پول رو به موسسه پرداخت کنن..اصلا راه حل بدی بنظر نمیاد
  لطفا جواب بدید چون من میخوام اینجور کنم و نمیتونم فعلا با موسسه تماس بگیرم

  پاسخ
  • سلام، خیر این کار اصلادرست نیست و موسسه راضی به همچین کاری نیست.

   پاسخ
  • مهم نیست اوناچی میگن چون اگه اینقدرتاکیدنمیکردن که ماراضی نیستیم کسی نمیرفت داروندارشوبفروشه پکیج بخره بعدهم اینکه دیگه کسی که محصولات کپی استفاده میکردوجدان دردنمیگرفت که بعداپولشونوبده به خاطرهمین میگن راضی نیستیم امااون خدایی که من میشناسم عادل ترازاین حرفاست که حلال وحروم اینارودرنظربگیره ودوبارحق یه نفروبده پولشوبدی حلاله مطمئن باش بعدم اینکه بعدقبولی میتونید بخرید وبه کسی که واقعانیازداره هدیه بدید این کارخیلی ثوابش بیشتره دِین اونهاروهم اداکردیدالبته کپی هاروهم پاک کنید

   پاسخ
 • سلام من چندین باره که میخوام برای خرید محصولات رشته انسانی اقدام کنم اما هربار یه شماره کارت بهم میدم انقدر کلاه بردار زیاد شده میترسم اقدام کنم
  تو واتساپ بهم گفتن اول پولو به فلان شماره حساب واریز کن بعداز چند روز میرسه به دستت چه تضمینی هست که کلاه برداری نباشه

  پاسخ
  • سلام مراقب این گونه افزاد سودجود باشید.
   جهت خرید پکیج ارجینال از موسسه با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد و با خیالی راحت اقدام به خرید کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • آخه اینهمه انرژی منفی و لعن و نفرین و تهدید و ضعف برای چیه؟ اینکه حتی دست 2 نخرن قابل هضم نیست
  من برای هیچ شهرستان دوری نیستم/همینجا تهران شخصی رو میشناسم با کتابهای امانتی کتابخونه که ظرف 1 هفته باید پس بده پزشکی سراسری تهران قبول شد/پس نویسنده کتاب باید کل کتابخونه ها و کتابخونها رو نفرین کنه؟ کار کتابخونه ها دزدی فرهنگیه؟
  خودتون از کدوم کتابها یاد گرفتین مفاهیم ریاضی و فیزیک و …
  پس دانشمندها و نویستده های اون کتابها باید شما رو نفرین کنن که با فرمولهای اکتشافی اونا درآمد دارین؟
  تا کی باید اسیر این زد و بندها باشیم؟
  الان دنیا دنیای علم اندوزی و رقابت به هر شکله حتی کپی(چین) ربطی به داشتن و نداشتن پول نداره
  پیشنهاد فروش کپی با ضمانت دستم رسیده بود اول اومدم به سایت سر بزنم که با این مواجه شدم
  واقعا متن هدفمندتون خیلی غیر منطقی و ناشیانه بود/ مخاطباتون باهوشتر از این حرفان
  دوست دارم همینجا جواب بدور از تعصب مذهبی و ضعف بدین و منو که نعصب مذهبی ندارم / از راه دیگه منصرف کنین چون:
  (اگر بخرم حتما خودم کپی میکنم بره دوستام همه کسایی که میشناسم شیر میکنم)

  پاسخ
  • دقیقا همینطوره مثل این میمونه که بگیم ما حق نداریم از ازمون های اموزسی سال های قبل استفاده کنیم چون اون موسسه راضی نیست. نمیدونم اینا چی با خودشون فکر کردن که همچین حرفایی زدن و همچین نفرین هایی کردن من که کلا تو ی کانال ی ۱۰ دقیقه از ی فیلم رو دیدم بعدش که فهمیدم همچین نفرین هایی کردن و …. کلا بیخیال سدم نه بخاطر این که بگم گناهه و اینا واس خاطر این که فهمیدم چه ادمایی هستن و عدالت اموزشی براشون مهم نیست. پول چه قصد باشه چه ی جا در هر صورت کسی که پول نداره نمیتونه بده چه قصدی چ یجا

   پاسخ
  • درودبرشرفت👏🏼👏🏼👏🏼

   پاسخ
 • سلام نمیشه بعد از استفاده کردن از پکیچ ها بصورت غیر اورجینال با پراداخت هزینه هاشون ب موسسه رضایت بگیریم

  پاسخ
 • سلام واقعیتش من توان خرید پکیج هارو ندارم و خیلی از کتابهای کنکورمم نگرفتم. من ویدیو های شما رو دانلود کردم و مبینینم بعد از اینکه فهمیدم حرامه پشیمون شدم میخواستم ببینم میشه من اینارو نگاه کنم و سال بعد چه نتیجه ای از کنکور بگیرم و چه نگیرم با پرداخت هزینه هاش رضایتتون رو بگیرم

  پاسخ
 • سلام ببخشید بعضی افراد استفاده میکنن از کپی بعد میان پول اون را وقتی اولین حقوق رو گرفتن می پردازند و واقعا هم می پردازند یعنی میرن نمایندگی اصلی مثلا توی تهران بعد پولشو میدن و دیگه حرام نیست اینو یکی از نزدیکان انجام برای موسسه دیگری که اسم نمیاورم و اون موسسه قبول کرد برای شما این طور است یعنی طرف دیگه واقعا میاد پول رو میده و الکی نمیگه بعدا میاد پول میده . همون شخصی که گفتم با ایمان و نماز خون و روضه بگیر بود و پول هم واقعا داد و قبول کردن و خدایی هم داد خدا رو گواه میگیرم راسته همش فقط میخواستم بگم برای موسسه شما همین طور است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ
  • سلام خیر برای موییه حرف اخر این گونه نیست مگر هماهنگی های لازم رو بکنید. جهت هماهنگی تماس بگیرد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام.ببخشید چطور میشه این پکیج ها رو گرفت من توان مالی خوبی ندارم.دست دوم خوب هم پیدا میشه

  پاسخ
 • کپی محصولات از نظر شرعی و قانونی مشکل نداره،مثل این میمونه که من برم واسه خودم ماشین بخرم بعد اینکه استفاده کردم بدم به یه نفر دیگه، ادم واسه فروختن شرط نمیزاره که
  البته به نیت هم بستگی داره اگه نیت اجر کردن نون عوامل حرف اخر و سود کردن باشه مشکل داره ولی اینکه به رفیقت بخوای بدی و اینجور کارا از شیر مادر حلال تر است. تمام

  پاسخ
 • سلام اقا حلال کنید من نمی دونستم راضی نیستید
  حدود ۱۵۰ هزارتومن فروختم حلال کنید واقعا از سر بی پولی اصن کا رو کردم
  ولی الان واقعا پشیمونم حلال کنید من چند سری از دی وی دی های اماده دارم که کپی شدن همه رو معدوم می کنم

  پاسخ
 • ایا میشه سی دی ها رو بدون کتاب خرید

  پاسخ
 • سلام
  چطور حاضر شدین کامنت اون بنده خدایی که اسمش فاطمه بود رو پاک کنید دلم براش سوخت وقتی چنین وضعیتی داشت برات دعا کردم فاطمه جان مطمعن باش که وقتی از دو سه تا مرجع پرسیدی گفتن گناهی نکردی چون نمیدونستی درسته ولازم نیست از چنین افرادی بخوای جوابتو بدن
  وقتی دیدم کامت اونو بی جواب گذاشتین فهمیدم که واقعا خدا رو نمیشناسید و دارید سواستفاده میکنید از چنین افرادی
  واقعا برای اون کسی که پاک کرد متاسفم همش باخودم میگم چطور حاضر شده اون فرد یعنی ….دلم نیومد حرفم رو نگم
  الانم که خیلی راحت میتونید جواب ندید پاک کنید یا بگید با این شماره تماس بگیرید
  فکرنکنم اه اون دختر رها تون نکنه به نظرم باید منتظر باشید که…

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز، بعد از ارسال دیدگاه از سمت کاربران باید مدیر سایت این نطرات رو تایید کنه تا در سایت نمایش داده بشه که ما امروز این دیدگاه رو برسی و انتشار دادیم. حذفی وجود نداره و پاسخ نیز دادیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من دوسه تا از فیلم ها تون رو در کانالی دیدم ولی خدا رو شاهد میگیرم که هیچ آگاهی از اینکه این ها حرام هستش نداشتم بخدا من فکر می کردم این کانال موسسه حرف آخر هستش توی فیلم ها نوشته شده بود کپی حرام هستش
  ولی من فکر می کردم کانال شما هستش وهیچ کس حق نداره به کسی معرفی ویا فیلمی از اون رو برای کسی بفرسته بخدا من یک دختر مرزنشین روستاییم و از تلگرام هیچی نمی دونستم تااینکه مدارس غیر حضوری شد
  دیدم که کانال نوشته خصوصی اینطوری مطمعن بودم که این کانال شما هستش چون بخدا ندیده بودم تا اون موقع کهیک کانال خصوصی باشه بعد یک جای دیگه کانالی دیدم که بازهم از محصولات شما در اون بود اینطور بود که توی اینترنت نگاه کردم و متوجه شدم که اون کانال شما نیست ویکسری آدم های خدانشناس پشت این هاست بخدا حتی نمیدونستم قیمت محصولات شما چقدر هستش خدا رو شکر که متوجه شدم و استفاده نکردم
  حالم خیلی بده معلوم نیست که فردا بتونم دنیا رو ببینم یانه
  از چند تا مرجع خانوادم پرسیدین وگفتن اگه ندونستید گناهی انجام ندادید واین لطف خدا بوده قبل از اینکه توی دنیا نباشید متوجه شدید
  اما خواستم از شما بپرسم که حلالم میکنید؟
  من یک دختر روستایی ساده بودم که دیگه نیستم
  خواهش میکنم جوابم رو بدید نگذارید بی جواب بمانم
  اگه هرکس پیامم رو میبینه برام دعاکنه تاآسون بمیرم و خانوادم بتونن فراموشم کنن
  خیلی از انرژیم برای نوشتن این پیام رفت ببخشید نمیتونم بقیه حرفام روبگم چون حالی ندارم
  در پناه حق

  پاسخ
  • سلام فاطمه عریر، بله متاسفانه برخی از افراد سود جو در فضای مجازی اقدام به انتشار کپی محصولات حرف آخر کرده اند که بسیاری از این محصولات نسخه های قدیمی و بی کسفیت هستند و با نسخه ارجینال نیز تفاوت هایی دارند.
   از این که متوجه شدید که این محصولات کپی هستند و استفاده نکردید مشکلی نداره و خودتون رو اذیت نکنید. اگر بنا باشه که ما شما رو ببخشیم ما میبخشیم نگران نباشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • یه بنده خدا
  آگوست 12, 2020 10:29 ق.ظ

  سلام .تو پاسخ هاتون به قیمت های بالا گفتین که تخفیف های ویژه ای روی بسته هاتون دارین.نکنه منظورتون از تخفیف ویژه همون دویست هزار تومن تخفیفتون روی بسته های دومیلیونی تون هستش . کسی که به خاطر یک بسته دو میلیونی پول میده دیگه نیازی به تخفیف نداره .خانواده هایی هستن که توان مالی برای خرید یه بسته رو ندارن مجبور میشن برن کپی های فیلم هارو ببینن . مگه این درست نیست که گفتن زکات علم نشر اون هستش پس چرا دیگه به خاطر علم و دانشی که دارین این همه لعن و نفرین پشتش میزارید.
  درضمن اگه به فکر عواقب دنیا و آخرت ما هستین باشه ولی یکم هم به فکر این دنیا و اون دنیای خودتون باشید
  کنکور مثل یه سد خیلی محکم میمونه و با دست خالی هم نمیشه شکستش اون وقت من و خیلیایی که توان مالی خرید بسته هاتون رو نداریم چجوری باید پیشرفت کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا همینجا جوابمو بدین چون نمیتونم تماس بگیرم

  پاسخ
  • سلام، ما در جواب خیلی از دوستان که همین سوال ها رو پرسیدند رو دادیم. شما میتونید با تخفیف خوب و همچنین اقساطی پیکج کامل رو تهیه کنید و برای خرید پکیج تک درسی نیز تخفیفات خوبی در نظر گرفته شده گه میتونید از این تخفیفات استفاده کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام یه سری کانال هستش که محصولات 6040 و حرف آخر رو به طور رایگان عرضه کرده … من چطور می تونم کمکتون کنم ؟

  پاسخ
 • سید حسین هاشمی
  جولای 25, 2020 10:56 ق.ظ

  با سلام
  اینکه کپی رایت جایز نیست و آقایون از دین مایه میگذارند در صورتی قابل قبوله که مسولین حرف آخر و مشاورین با مشتری و مصرف کننده صادقانه برخورد کنند که متاسفانه اینطور نیست. نه اطلاعات کامل و جامعی از حرف آخر در سایت وجود دارد و نه مشاورین اطلاعات صحیحی ارائه می دهند. بنده پکیچ 60 -40 رو تهیه کردم وبا چهار مشاور در تماس بودم ولی هیچکدام اطلاعات دقیق نمی دهند . من از هر کدام مقداری اطلاعات گرفتم با این حال اطلاعاتم کامل نیست. به همین خاطر به دیگران توصیه می کنم از کپی رایت استفاده کنند

  پاسخ
  • سلام حسین عزیز، می بایست هنگام خرید مشاور خودتون رو به بهترین نحو و برسی جزئیات و سطح دانش او انتخاب میکردید تا نیاز نباشه مشاور عوض کنید.
   باشماره درج شده در همین صفحه تماس بگیرید تا مشاور ما راهنماییتون بکنن.
   با تشکر

   پاسخ
   • با سلام / اولا موسسه حق نداره که بگه این حرامه و حلاله و مراجع تقلید اینو مشخص میکنن دومن طبق فتوای آیت الله سیستانی استفاده از کپی محصولات مانعی ندارد و سومن خرید خیلی گران محصولات هم حرام است .

    پاسخ
 • از نظر من که قیمت ها اصلا بالا نیستن دوستان لطفا توجه کنید که وقتی به یک کلاس خصوصی میرید باید بیست برابر این هزینه کنید شاید هم خیلی بیشتر از این و حتما به اندازه این پکیج هاهم یاد نخواهید گرفت وکلاس خصوصی هم این طور نیستش که هر وقت خواستین استفاده کنید وبعضی مطالب کلاس هم ممکنه ازیادتون بره . پس درمقابل این همه انیمیشن سازی وسطح علمی خوب این مجموعه وزحماتی که می کشن والگوها ونقشه راه هایی که به دانش اموز میدن قیمت پایینی هستش ای پکیجارو می تونیین یواش یواش بخرین که بهتون فشار نیاد من خودم هم این فکرو میکدم که خیلی گرونه ولی اگر منطقی نه احساسی به این موضع نگاه کنید اصلا هم گرون نیست . ودرباره ی کپی باید بگم که اگه شما هم صاحب این مجموعه بودید واینقدر زحمت می کشیدید همون حرف های اقای منتظری رو میزدید .

  پاسخ
  • سلام خسته نباشید من با موسسه کنکور اسان است کار میکنم ولی تعریف دی وی دی های شما رو از دوستام شنیدم وگفتم ببینم چه جوریه منو وارد یه کانال کردن با تمام محصولات حرف اخر همون اقای زارعیه کیه من بخشی از دینی و زبان رو دیدم . بعد کلیپی که شما کپی رو حرام کردید دیدم خاستم بگم من کل سرمایه دوران متوسطه اول رو خرج کنکور اسان است کردم والان صفر صفرم … چیکار کنم پولی هم ندارم موسسه شما هم واقعا عالیه چیکار کن……..

   پاسخ
 • سلام اگه محصولات حرف آخر رو با چند نفر به صورت شراکتی بخریم حرام هست

  فکر کنم که حرام نیست

  پاسخ
  • سلام مهدی عزیز، جهت خرید پکیج با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
  • حرام و حلال بودن کپی محصولات کنکوری رو نباید خودشون بگن.به نظر من از شیر مادر حلالتره.هر چند که ارزش دیدن ندارن و الکی تبلیغ میکنن،ولی بدونید که اینا دارن از کنکور میلیاردی در میارن و اگه دانش اموزا نباشن اینا هم نیست و نابود میشن

   پاسخ
 • سلام من به دلیل توان مالی ضعیف میخوام از محصولات دست دوم ولی اصل حرف آخر استفاده کنم یعنی از یه نفر که خود موسسه شما خرید کرده همونارو ازش باقیمت کمتر بخرم حالا به نظرتون مشکلی هست آیا؟؟

  پاسخ
 • من یه دو سه تا از فیلم تون دیدم تو یه کانال تلگرامی بود اما بعدش دیگه ندیدم بخدا وقتی فهمیدم دیگه ندیدم تکلیف چیه؟

  پاسخ
  • سلام سهیل عزیز، با شماره ما در تماس باشید تا راهنمایی کنند. شماره در همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
   • همه فکر میکنن سود جو به کی میگن
    شما با این حرفها میخواین حاشیه سودتون رو بالا ببرین .شما میگین کپی حرامه درست دست به دست شدن سی دی های اصلی بر طبق قانون ممنوع نیست

    پاسخ
    • دوست عزیز، کپی رایت منظور از رایت نسخه نیست همین جابجایی و انتقال پکیج ها کپی رایت محسوب میشه، وقتی پکی ارائه میشه که دارای کد فعال سازی است یعنی مختص یک نفر هستش و نباید دست به دست بشه

     پاسخ
 • سلام من بسته 5روز با حرف آخر رو از سایت خودتون گرفتم کی به دستم میرسه؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید اگه الان از محصولات کپی استفاده کنیم و بعدپولشرو بهتون پرداخت کنیم حلال میکنید ؟؟بخدا راه حل بدی نیست

  پاسخ
 • فاطمه داودی
  ژوئن 26, 2020 8:31 ق.ظ

  سلام من دی وی دی های عربی دست دوم حرف اخر البته اورجینال رو از یه نفر خریداری کردم آیا بازم حرامه این پیکیج مال ۴ سال پیشه اگه استفاده کنم چیکار باید کنم

  پاسخ
 • سلام ببخشید من پروژه تمرکز لیزری دو سه جلسه ی اولش رو داخل یه کانالی گذاشته بودن و دیدم تروخدا حلالم کنید اگه میدونستم ماجرا ازین قراره باز نمی کردم ویدئو ها رو
  عذر میخام از همه ی همکاراتون

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، پاسخ شما طی تماس تلفنی داده شده.
   با تشکر

   پاسخ
  • اقا ببخشید تا حالا شده یه بدبختی داشته باشین و تو خودتون هی بریزید الان حال من اینه اگه حرف آخر بخوام پدرم از جای غیرقانونی مثلا دیوار تهیه میکنه اگرم نخوام که تو کنکور بدبخت میشم تو رو خدا قیمتاتونو بیارید پایین من حتی موقع دیدن پنج روز با حرف آخر دوستم تصویر خواست ترسیدم بفرستم ولی چون گفت میخره فرستادم و واقعا هم خرید ، از این بابت از شما معلمان زحمت کش عذر میخوام ولی بگویید درد خودم و دانش آموزایی که مثل منن رو چطور حل کنم ممنون .
   خواهش می کنم بابت اون موضوع هم منو ببخشید من خودم رو حق الناس حساسم ؛ ولی واقعا نمیدونم چیکار کنم …😣😢

   پاسخ
   • با سلام یکی از فامیل های ما مشاورش گفته دی وی دی هارو حتما باید تهیه کنی اونم رفته به یکی از مراکز گفته نداریم اونم گفته کجا داره فروشنده گفته اصلا تو این شهر نیست اونم رفته به مشاورش گفته نیست مشاورش هم گفته کپی واستون میریزیم فامیل ما هم چون نمی دونسته کپی غیر قانونیه ، حرام است ، نمی دوسته اصلا تو این شهر است یا نه (چطوری تهیه کنه ) با کلی پول اونو خریده الانم عذاب وجدان داره ایا این مشکل داره؟؟؟؟؟

    پاسخ
    • سلام، با شماره تماس اعلامی در همین صفحه حتما تماس بگیرد تا راهنمایی شوید.
     با تشکر

     پاسخ
     • سلام
      ببخشید خرید دست دوم چه اشکالی دارد؟
      یکی خریده استفاده کرده و الان دیگه نیاز نداره وقصد فروششو داره بدون کپی کردن یا شکستن قفلش و از این کارا مثل خیلی از وسایل روز مرده که میخریم و به دلایلی قصد فروش میکنیم

 • من بخشی از پکیج های شمارو دیدم و فقط جلسه اول از هر درس اگر الان انهارو پاکشون کنم حلاله؟یا باید همشو بخرم درخواست میکنم همینجا توضیح بدین

  پاسخ
  • دوست عزیز، بنا به دلایلی نمیشه پاسختون رو به صورت عمومی در این بخش منتظر کنیم از این رو با ما تماس بگیرد تا پاسخ بدیم بهتون
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام میشه از یک نکته حرف اخر در تدریس کلاس های حضوری استفاده کرد من زیاد علاقه به کپی ندارم بعنوان معلم میخام کار تدریس رو شروع کنم

  پاسخ
 • سلام من پسر عمه ام پکیج شما رو گرفته ومیخواد امسال به من بده من میتونم استفاده کنم
  بخدا قسم توان خرید رو ندارم

  پاسخ
  • پساختون رو از مشاوران به صورت تلفنی بگیرید میلاد عزیز، شماره در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • واقعه براتون متاسفم که پیام قبلی منو پاک کردید چون جوابی نداشتید براش البته

  پاسخ
  • هلیلی عزیز، ما پیام شما رو حذف نکردیم امروز هر دو پیامتون رو منتشر کردیم و پاسخ دادیم که چیکار کنید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من از کپی محصولاتتون میخوام بخرم و اینکه بگم ایشالله بعدا پس میدم و با قیمت روز بعدا ازتون میخرم اما بگم که اگه بازم راضی نیستید بگید که فقط بخرم و به فکر برگشتش نباشم چون اگه الان هم که قراره پس بدم هم راضی نیستید مشکل از شما و اینه که فقط به فکر سودید و با حرفتون میخواید ی کاری کنید که سود بیشتری بگیرید اگه هم که راضی هستید که از کپی استفاده بشه و چند وقت بعد به قیمت روز پولتون برگرده بگید تا به فکر بازگشت باشم اگه هم نه چرا باید پولشو با بدبختی و گرفتاری جور کنم آخرش بگید راضی نیستم حالا خودتون میدونید لطفا جواب بدید

  پاسخ
  • سلام هلیا عزیز، در این باره با ما تماس بگیرید (شماره در همین صفحه درج شده) تا راهنمایی کامل بکنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • میگید حرومه درسته؟اما کسایی ک پدرشون مثل من کارگرن ونمیتونن هزینه های میلیونی کنن چی؟شرایط ماهارم در نظر گرفتید؟اتفاقا به نظر من خدا راضیه ک ماها از کپی محصولات استفاده کنیم.
  شما فقط به فکر منفعت خودتون هستید وبه فکر بچه های بااستعدهد اما بی‌پول نیستید

  پاسخ
 • سلام این فیلمی که من دیدم (حد و پیوستگی ریاضی) مربوط بهبخشی هستش که الان رایگان میدین

  پاسخ
  • پریسای عزیز، در دیدگاه قبلی پاسختون رو دادیم.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام
    خسته نباشید
    من دوهفته پیش بابام رو به زور راضی کردم که از انتشارات گیلنا(اوج یادگیری )یه پک بگیرم اونم اقساطی
    اما یه روز بعدش یکی از دوستای بابام بهش گفت که چرا هزینه اضافی میکنی، پسرم از حرف آخر واسه کنکورش استفاده کرده اگه شما بخواید میتونیم یه کپی بهتون بدیم اونم رایگان
    از اون روز نظر بابام تغییر کرده واسه همین نتونستم پکیج اوج یادگیری رو بگیرم
    الان هم مجبورم از کپی ای که بهم دادن استفاده کنم چون دیگه بابام قبول نمیکنه که پول بده تا بخرم
    من باید درسامو بخونم چون هدف دارم اما وقتی که دیدم نوشتین حرامه،ترس ودلهره گرفتم
    من الان چی کار کنم؟
    استفاده کنم =حرامه
    نکنم=کنکورم کنسله (نمیتونم پزشک بشم )
    اخه اون خودش رضایت داده من که نخواستم
    واینکه این کار شما اصلا درست نیست که میگین وقتی یه پکیج میخرین ازما فقط اجازه دارین خودتون استفاده کنین
    مگه وقتی ما یه چیزی رو میخریم ،فروشنده میگه حق نداری به کسی بدی؟
    من که کلاهبرداری یا کپی برداری برای درامدزایی نمیکنم که فقط میخوام درس بخونم تا یه روزی جبران کنم
    شما بگید چی کار کنم؟

    پاسخ
 • سلام بخشی از پروژه ۶۰۴۰ الان رایگان میدین که بعضی سایتها همونا رو گذاشتن الان ایرادی داره که اونجا ببینیم؟
  من بخشی از ریاضی رو دیدم مربوط به حد (ویدیو کامل رو ندیدم) بخشش رو برای این گفتم

  پاسخ
  • سلام پریسای عزیز، نسخه رایکانی که در سایت هامیبنید برسی کنید که برای چه سالی هستی چرا که موسسه در حال حاضر این نسخه رایگان رو که برای 99 هستش رو ارائه میکنه.
   پیشنهاد میکنیم نسخه ای که موسسه رایگان در اختیار دانش آموزان قرار میده رو دریافت کنید. جهت دریافت با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • الان ببخشش رو چطوری باید بکنم؟حتما باید تماس گرفته بشه؟

  پاسخ
  • سلام پریسای عزیز، دقیقا متوجه سوالاتتون نشدم.در ضمن جهتدریافت راهنمایی با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • بخشی از پروژه 6040 الان رایگان میدین که بعضی سایتها همونا رو گذاشتن الان ایرادی داره که اونجا ببینیم؟

  پاسخ
  • سلام پریسای، ما در رابطه با استفاده از کپی محصولات حرف آخر توضیح دادیم. انتخاب با شماست
   با تشکر

   پاسخ
 • من پکیج شما رو به صورت کپی دریافت کردم حدودا داخل دی ماه بود و الان برام امکانش پیش اومده که به صورت اقساطی باهاتون تسویه کنم و از پکیجاتون به صورت حلال استفاده کنم
  برای دریافت جزوات و مطمئن شدن از کامل بودن پکیج با کجا باید تماس بگیرم

  پاسخ
  • سلام صادق عزیز، بله حتما با شماره ۰۹۹۱۸۵۱۶۴۶۶ تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من محصولات شما رو از خود موسسه گرفتم و رو لپ تابم هم نصبش کردم. ولی الآن لپ تابم سوخته و باید یه لپ تاب جدید بگیرم. سی دی ها روی لپ تاب جدیدم هم باز میشن؟

  پاسخ
  • سلام مهدی عزیز، بله امکانش هست با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • باسلام
  من ازکپی محصولات شمااستفاده کردم و الان به شدت پشیمونم.امکانش هست که من رو ببخشید.من دیگه ازش استفاده نمیکنم و نصف نیمه رهاش میکنم.توروخدا جواب بدید.اگه بخوام 6040روتهیه کنم چی?

  پاسخ
  • مارال عزیز، در جواب دیدگاه قبلیتون توضیح دادم بله امکان بخشش هست کافیه با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من ب دلیل وضعیت اقتصادی و شرایط کرونا واقعا نمیتونستم هزینه پکیجارو بدم ایا الان اگ پول دستم باش بخام بدم گناه بخشیده میشه چون واقعا قصدم همینه ؟

  پاسخ
  • سلام حمید رضای عزیز، در این باره حتما تماس بگیرید. شماره مشاوران حرف آخر در هیمن صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام من دی وی دی های پنج روز با حرف آخر و به صورت رایگان از تلوزیون گرفتم وفقط هزینه پستشو دادم اما به دلایلی میخوام لپ تاپمو بفروشم اگه فایل دی وی دی هارو داخل فلش بریزم استفاده ازش حرامه؟لطفا جواب بدین

    پاسخ
    • سلام خیر میتونید این کار رو انجام بدید چرا که این پکیج رایگان برای شما عرضه شده.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام منو دوستم خواستیم باهم از سی دی ها استفاده کنیم چون واقعا نمیتونیم جدا جدا بخریم از منطقه محرومیم میشه امکانش هست؟؟؟

  پاسخ
  • سلام سممیرای عزیز، جهت دریافت پاسخ منطقی و راهنمایی های لازم در این باره با شماره تماس اعلامی در همین صفحه (مشاوره رایگان حرف آخر) در ارتباط باشید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام
    من یه فیلم تو آپارات دیدم 1 ساعت بود نوشته بود کانال حرف آخر اما نمیدونم آور حرام بوده ببخشید طلب حلالیت چون تو آپارات دان کردم دارم میبینم ولی نوشته حرام لطفا راضی باشید

    پاسخ
 • بچه هایی که ندارن رو نفرین می کنی؟؟
  خجالت نکشیدی؟
  جای اینکه کمک کنی بهشون …راه حلی براشون بزاری …
  بر می گردی میگی هر کی پول نداره،‌کپی هارو ببینه نفرینش می کنم؟؟؟؟؟
  اگه واقعا معتقد بودی این دنیا زودگذره‌،تو این دنیا جز خیر و نیکی به دانش آموز ها چیزی باقی نمیزاشتی!

  خنده داره واقعا…
  بخدا این همه راه حل هست واسه کمک کردن …
  شما هم که ماشاءالله از لحاظ سرمایه و توان مالی کم ندارین!
  برید به استان های کم توان از لحاظ مالی… به دانش آموزان شون یه سری بزنید… به شاگرد اولاشون پک رایگان هدیه بدید…نگید که نمی تونید اینکارم بکنید..
  بخدا از آب دریا یه لیوان بگیری چیزی ازش کم نمیشه!
  بابا تورو خدا شرایط مالی خانواده هارو درک کنید!!! یجوری حرف میزنید که انگار اصلا تو این کشور زندگی نمی کنید!!! تو این شرایط بد اقتصادی بجای اینکه به فکر کمک و نجات بچه ها باشین، به فکر جیب خودتونید؟
  واقعا که خجالت داره… انسانیت کجاست!!!

  اگه واقعا کامنتم رو حذف کنید ،ضعف خودتون رو نشون میدید چون هیچ چیز بیراه و غلطی نگفتم…
  اگرم فکر می کنید بیراه گفتم ،خوشحال میشم با دلیل همینجا جوابم رو بشنوم😊

  پاسخ
  • سلام، شما اگر میدونستید چند صد نفر در این موسسه کار می کنند و حقوق میگیرند مطمعننا این حرفها رو نمیزدید. شما فقط یک طرف قضیه رو میبیند و طرف دیگ که چند صد نفر دارن عمر و معاش خود و شغلشونو با این موسسه تامین می کنند رو نمیبینید. دوست عزیز علاوه بر این ها هزینه ها گذافی صرف تولید این ویدیو ها میشه که باید این هزینه ها با فروش این دی وی دی ها سر به یر بشه و …
   در ضمن هیچ گونه اجباری برای استفاده از این پکیج ها نیست و شما میتونید فقط با مطالعه دروس کنکوری و یادگیری در مدرسه در کنکور شرکت کنید پس هیچ اجباری وجود نداره اما این پکیج ها با این همه هزینه مطمعننا یک گام جلوتر از تدریس و یادگیری در مدارس هستش
   توجه داشته باشد که موسسه حرف آخر همیشه به فکر دانش آموزان هست و خواهد بود چطور؟ به این گونه که در زمان ها و مناسبط ها و حتی برای مدت های طولانی تخفیفات ویژه جهت خرید پکیج با قیمت کمتر ارائه میکند که این خود گویایی کار خوب موسسه هستش و آن دسته از دانش آموزان که توان مالی خوبی ندارند بتوانند از این پکیج ها استفاده کنند.
   امید وارم صحبت های ما رو متوجه شده باشد.
   موفق باشد.

   پاسخ
   • مگه آلاء هزینه نداره؟ مگه کارکنان آلاء حقوق نمی خوان؟
    پس چرا اونا رایگان می کنن😊
    ضمنا من حرفم اینه ..👇
    آقای منتظری شما می تونستی بجای صدتا نفرین و داد و بیداد ،بگی اونایی که واقعا وضعیت مالی خوبی ندارن، میتونن فعلا از کپی محصولات استفاده کنند و بعدا هر وقت که پولی گیرشون اومد ،شاغل شدن و… با حرف اخر تصویه حساب کنن !اصلا اینم نمی گفتی ولی حداقل یه راه حلی پیش پای دانش آموزان کم توان از لحاظ مالی میزاشتی…
    شما که این همه روش تستی و روش های میانبر تو حل مسئله ابداع می کنید، نمی تونید یه راه و روشی هم ابداع کنید که بچه های بی بضائت هم از دی وی دی هاتون بصورت حلال بهره ببرن؟😏
    با این حرف های تندت دل خیلی از دانش آموزان رو خون کردی…

    پاسخ
   • نمیگم پول نگیرید… اتفاقا بگیرید حق تونم هست…
    من حرفم اینه👈به فکر دانش آموزان کم توان از لحاظ مالی هم باشید! نمی خواد حتما کمک شون کنید…حداقل کاری که می کنید، انقدر تند حرف نزنید که دل خیلیا رو بشکنید.

    پاسخ
    • دوست عزیز، موسسه تا جای ممکن که امکان پذیر باشه در بازه های زمانی مختلف با ارائه تخفیفات ویژه و استثنایی پکیج ها رو در اختیار دانش آموزان قرار می دهد.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام خدمت شما عزیزان زحمت کش من متاسفانه یک چند قسمتی از دینی اقای یوسفیان پور فقط بخش توحید شناسی و قضا و قدرش رو از کانالا دانلود کردم بخدا خیلی پشیمونم و بقیشو نگاه نکردم و پاک میکنم میخواستم بدونم که حلال میکنید این 1 قسمت و یا باید پولشو بدیم؟؟؟ من واقعا به خاطر کاری کردم پشیمونم.

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز، ابتدا باید عرض کنم که کاری که نباید انجام میدادید رو کردید و از این که پشیمان هستید کار درستیه و ما تحسینتون میکنیم. چرا که موسسه حرف آخر با این همه تلاش و زحمت و هزینه همکاری و استفاده درست از ئی وی دی ها رو خواستاره
   اگر که تصمیم دارید پکیج رو تهیه کنید و یا اصلا مشاوره ای رایگان در رابطه با این صحبت ها و … داشته باشد با شماره تماس اعلامی در این صفحه تماس بگیرید. مطمعنن ما در کنار شما هستیم.
   با تشکر

   پاسخ
   • با سلام خدمت شما
    میشه محصولات رو قسطی تهیه کرد🥺🥺

    پاسخ
    • سلام علی عزیز، بله حتما میشه که محصولات مورد نیازتون رو به صورت قسطی خرید کنید. برای خرید و دریافت مشاوره رایگان با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
 • هانیه اکرمی
  می 5, 2020 1:43 ب.ظ

  ببخشید من با شماره تون تماس گرفتم که از کپی هاتون استفاده نکنم ‌اما هیچ کدوم از شما پاسخ گو نبود
  چرا؟
  دلم راضی نشد از کپی هاتون استفاده کنم چون این کار رو حرام می دونستم خواستم بگم حداقل حلال نمیکنید جواب بدید یا خودتون حمایت کنید

  پاسخ
  • سلام هانیه عزیز، مشاوران ما 24 ساعته آماده پاسخگویی شا عزیزان هستند لطفا همین الان با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام من اواسط امسال همه پکیج شما رو با قیمت خیلی کمی از فردی که خدا ازش نگذره تهیه کردم.
   اون موقع نمیدونستم که این کار حروم هستش تا اینکه سی دی ها رو گذاشتم د زیرنویس سی د ها نوشته بود که حرومه
   من هم یکم با خودم جنگیدم و با وجوان همش رو حذف کردم غیر از دو فصل از ریاضی و بخش از شیمی
   حالا با چه هزینه ای میتونم حلالیت بخوام؟

   پاسخ
   • سلام موسی عزیز، با بخش مشاورین ما در تماس باشید تا راهنمایی کنند. شماره تماس در همین صفحه درج شده
    با تشکر

    پاسخ
    • سلام من میخواستم یکی از محصولاتتون رو به صورت قسطی تهیه کنم و وقتی با مشاوراتون صحبت کردم گفتند که به ازای خرید همه پک ها به صورت قسطی داده میشه میخواستم بدونم این درسته یا نه
     و من میتونم یکی از محصولاتتون رو به صورت قسطی دریافت کنم؟

     پاسخ
     • سلام بله درسته برای خرید کل پکیج قسط بندی وجود داره. اما با شماره اعلامی در همین صفحه و مشاوران ا در ارتباط باشید شاید بتونن کمک کنن
      با تشکر

     • ایمان خداداویان
      دسامبر 6, 2020 10:21 ب.ظ

      سلام!
      من یه دانش آموز از قشر نچندان ضعیف که توانایی پرداخت هزینه محصولات حرف اخر رو ندارم
      نا شکر نیستم و نمیگم قشر ضعیف
      توروخدا کاری کنید که ماهم بتونیم از محصولات کپی استفاده کنیم
      بنده 200 هزار تومان 3 سال پیش رو دادم و محصول کپی دریافت کردم ولی الان دارم استفادش میکنم و کنکور دارم و میدونم با محصول شما میتونم رتبه بشم
      اولش خیلی خوشحال بودم ولی بعد به هشدار ها توجه کردم بخدا نمیتونم دریافتشون کنم به صورت قانونی تورو خدا کاری کنید ماهم استفاده کنیم!
      ایا راهی داره که من تماس بگیرم و راضیشون کنم که از محصول کپی استفاده کنم؟!
      توروخدا جوابمو بدید عذاب وجدان کاری کرده نمیتوتم بخوابم! 😭

     • سلام، با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید.

    • سلام ،بنده کپی دی وی دی ها رو از کسی گرفتم،اولاش نمیدونستم که کپی حرامه بعد که زیر نویس هایی که تو دی وی دی رو خوندم حرامه ادامه دادم و همشونو دیدم بعد رفتم از موسسه پکیج رو خریدم و همونطور موندن به کسی نفروختم ..حلاله؟

     پاسخ
     • شما پکیج رو از حرف آخر خریداری کردید مشکلی نداره دوست عزیز

 • سلام میخواستم ببینم ایا شما پکیج های انسانی هم دارید . خوشحال میشم اگر راهنمایم کنید. ممنون

  پاسخ
  • سلام بله پکیج کامل رشته انسانی هم موجوده جهت خرید و دریافت مشاره رایگان می تونید با شماره تماس اعلامی در همین صفحه در ارتباط باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام. یه سوال داشتم. اگه من فقط بسته هفت الگو و محاسبات رو تهیه کنم و دوستمم یک پنجم پروژه ۶۰۴۰ رو رایگان تهیه کنه (منظورم از خود موسسه تهیه کنیم نه جای دیگه چون تو تلویزیون خود موسسه میگه رایگانه) اونوقت میتونیم این فایل ها رو بهم قرض بدیم یا با هم استفاده کنیم؟ (در مورد کل پکیج تون صحبت نمیکنم این بخشهای رایگان که ما فقط هزینه پستش رو میدیم رو میگم). خواهشا جواب بدین، حق الناس اولین اولویت برای منه!!

  پاسخ
  • سلام جواد عزیز، در این رابطه تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم شما رو
   با تشکر

   پاسخ
 • من وضعیت‌مالیم واقعا خرابه، ی گواهیم از موسسه ای که تحت پوششش هستم فرستادم اما هیچکس جوابگو نیست، اینجا فقط افراد پولدار پیشرفت‌میکنند، انصاف نیست به خاطر بی پولی نتونیم پیشرفت کنیم..

  پاسخ
 • سلام ببخشید ی ویدئویی هست برا کاربرد مشتق که تو سایت انتشارات حرف آخر هستش برا سال ۹۵ هم هست میخواستم بدونم اگه دانلودش کنم و ازش استفاده کنم مشکلی داره به عنوان نمونه تدریس چون اولش نوشته کپی برداری مجاز نیست ولی تو آپارات و سایت حرف آخر هستش ممنون میشم سریع تر جواب بدید
  باتشکر

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز، اگر این پکیج ازسوی موسسه به عنوان نمونه تدریس رایگان در دسترس کاربران قرار داده شده مشکلی نداره اما اگر بدون اجازه و از نوع محصولات اصلی موسسه باشه پیشنهاد میکنیم استفاده نکنین و سعی کنین ابتدا با مشاوران ما در ارتباط باشد و طبق گفته های آنها اقدام کنید.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید
   واقعا در حق دانش آموزان کم بضاعت کم لطفی کردید.
   تخفیف هایی که میگید آنقدر زیاد نیست کسی که توان مالی ندارد مثل من باید چیکار گند؟
   حتی توان پرداخت قسطی رو هم ندارم
   کاش فکری به حال ما هم میکردید؟

   پاسخ
   • سلام زهرای عزیز، فروش اقصاطی هم در کنار تخفیفات وجود داره که میتونید از این روش هم استفاده کنید.
    با تشکر

    پاسخ
    • سلام خسته نباشید یکی از دوستان من پارسال سیدی های6040روتهیه کرد باتوجه به اینکه واسه سال قبل هست سیدی ها ونه امسال من میتونم با قیمت کمتری ازش بخرم؟

     پاسخ
 • سلام خواستم بپرسم اگه یکی سی دی های شمارو تهیه بکنه بعد شریکی با دوستش استفاده بکنه حرامه؟

  پاسخ
  • سلام ابراهیمی عزیز، با شاره درج شده در همین صفحه با مشاویرن ما در تماس باشید این سوال شما نیاز به یک راهنمایی کامل داره
   با تشکر

   پاسخ
 • من نمی توانم این پکیج بخرم و شما کپی کردن انها حرامی کردی خوب به ما کمک کنید

  پاسخ
  • سلا ماجد عزیز، با مشاوران ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
  • باسلام من چندوقت پیش محصولات پارسال شما رو به صورت کپی تهیه کردم
   به خدا پشیمونم میخواستم بپرسم امکان بخشیده شدن وجودنداره به خدا وضعیت مالیم اونقدر نیست که پکیج 6040روتهیه کنم .اگه امکان رضایت درهرصورت وجود داره لطفا جوابمو بدید ممنون میشم:(

   پاسخ
   • سلام مارال عزیز، ما در همین صفحه به صورت کامل توضیح دادیم که استفاده از کپی محصولات حرف آخر کار درستی نیست و … مطمعنن شما قبل از استفاده از کپی محصولات نیز این صفحه و یا صحبت های استاد منتظری در رابطه با این نوع پکیج ها رو شنده اید اما اقدام به استفاده کردید. در هر صورت مشاورین ما در خدمت شما هستند. در رابطه می تونید تماس گرفته و صحبت های خودتون رو مطرح کنید. شماره در همین صفحه درج شده.
    با تشکر

    پاسخ
 • سلام خسته نباشید من یکی از دوستام سی دی هارو از سایت شما خریده و لپ تاپش را به من هم داده تا استفاده کنم این از نظر شرعی درست است؟

  پاسخ
  • سلام، برای پیگیری جواب این سوال حتما با شمارین ما که شماره آن در همین صفحه هستش تماس بگیرد امید عزیز

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید.خب میشه بگید کسی که علاقه به درس خوندن داره اما توانایی مالی نداره یعنی نمیتونه ملیونها پول خرج کنه برای خریدن این پکیج ها بایدچیکار کنه؟چرا باید حرام باشه.خب شما اساتیدتون زحمت میکشن و عالی هم تدریس میکنن مطمنن اگه مثلا ۴ملیون خرج ضبط پکیج دینی کنن ده برابرشو در میارن و خداهم بیشترش کنه.اما خب یکم شرایط مالی بقیه دانش اموزا ک بچه پولدار نیستن باحقوق بخور نمیر زندگی میکنن و واقعا علاقه به درس دارن رو هم درک کنید.از آب دریا یه لیوان برداری کم نمیشه با استفاده کپی محصولاتم کسی دوراز جون فقیر یا بدبخت یا بیچاره نمیشه.شما فکر کنید دارید زکات پولتونو میدید به جای این نفرینا بزارید اونایی ک در توانشون نیست از محصولات استفاده کنن و ب مراتبی ک دلشون میخواست برسن به جون شما اساتید محترم دعا کنن.بازم خسته نباشید🌻🌸🍃

    پاسخ
    • سلام، نگین عزیز شاید از نظر شما چنین چیزایی باشه اما راه استفاده از این پکیج ها این نیست که شما میخوایین. با مشاوران در تماس باشد تا بتونیم با تخفیف خوب پکیج مورد نیازتون رو ارائه کنیم.
     با تشکر

     پاسخ
    • سلام خسته نباشید. من یه آشنایی دارم که از محصولات ارجینال شما استفاده کرده آیا اشکال داره که محصول ارجینال رو از اون بخرم. آخه این که کپی نیست.

     پاسخ
     • سلام رضای عزیز، کپی کپی هستش چه نسخه برداری بشه و چه ارجینال از شخص دیگری استفاده کنید. سعی کنید در این باره با مشاوران ما در ارتباط باشید تا بهترین راهکار رو در اختیارتون قرار بدن.
      با تشکر

 • من سي دي هارو ميخام از پيش پسرخالم بخرم خب بنده خدا چكاركنه بندازتشون دور اين همه پول داده خب

  پاسخ
  • سلام مجتبی عزیز، در این باره می تونید با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد و با مشاوران در میان بگذاید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام خسته نباشید . میخواستم بدونم میتونم از محصولات کپی استفاده کنم و یه سال بعد ب قیمت روز بهتون برگردونم؟ اخه من عمومی هارو خریدم ولی واقا توانایی مالی ندارم ک تو چن ماه تخصصیارو هم بخرم. بعد از کنکور پولشو برمیگردونم
    نمیتونمم ی سال صبر کنم ک باز پول جور کنم ک تخصصیارو بخرم 😣
    خواهش میکنم یکمم ب فکر اون دانش اموزایی باشید ک قدرت خرید رو ندارند .شما وقتی یک جا پول رو میخاید قطعا همه رو میبرن سمت کپی ….

    پاسخ
 • سلام یکی از دوستان سال بالایی من پکیج های شما رو تهیه کرده ورشته دندان پزشکی هم قبول شده اشکال نداره من پکیج اونو بخرم؟

  پاسخ
  • سلام زهرای عزیز، قانونا و شرعا قبول نمیکنه که شما از این پکیج استفاده کنید اما ما راهکارهایی داریم براتون که میتونه بسیار مفید باشه. کافیه با ما تماس گرفته و مکاتبات لازم رو داشته باشد. شماره درون همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
 • علیرضا فرنقی
  فوریه 28, 2020 4:15 ق.ظ

  سلام بعضی دوستان درست میگن . پشتیبانی شما بسیار ضعیف هست یا اصلا وجود نداره. من حدود ۳۰ عدد سی دی خریدم که ۲ تا از اونا اصلا باز نشد و ۳ تای دیگه هم موقع نصب پیام میداد کد قبلا استفاده شده . هر چی هم پیگیری کردم کسی پاسخگو نبود و می گفتن شما بلد نیستی . چطور مابقی سی دی ها رو بلد بودیم اجرا و فعال کنیم. جالبه توی یکی از درسها یه مبحث رو اصلا نداشت و یه مبحث رو دو بار داشت

  پاسخ
  • سلام علیرضای عزیز، شما از دی ویدی های کپی استفاده کردید و مطمعناا پشتیبانیتونم از سوی کسی بوده که این فایلها رو به صورت غیر مجاز بهتون فروخته
   موسسهاصلابه این شکل نیست کاملا از روزی که شما پکیج ها رو خرید میکنید تا روز امتحان پشتیبانی و مشاوره میده و اگر مشکلی در و دی وی دی ها باشه رفع میکنه
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام ميشه بگيد نظرتون رو در مورد بهورزي چيه يعني ايندش چطوره بهتره از پرستاري يانه من چون خودم تو روستا زندگي ميكنم بخاطر همين ميگم بعدش ميتونم ادامه بدم و دكتربشم يانه

  پاسخ
  • سلام جناب قلندری عزیز، از اونجایی که ما مشاوره رایگان داریم و این سوال شما نیاز به توضیح جامع داره با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرد تا راهنمایی و پاسخ سوالتون رو بدیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من پكيچ فيزيك و رياضي رو كامل خريدم و خيلي هم خوب هستش ولي منتها چون پايه من خيلي ضعيف هستش من نمرات ديپلمم هرسه سال رياضي و فيزيك١١بودش حالا بااين وجود درست نميفهمم ميخام درحد بيست درصد فيزيك و بيست درصد رياضي كه قطعي بشه و بهترين و ساده ترين هستش رو بم بگيد ممنون ميشم بااين وجود برنامه ريزي كردم ان شالله ب هدفم ميرسم ولي رياضي و فيزيك رو هم لازم دارم لطفا فقط بيست درصد ميخام كدوم مباحثو بخونم سردر گمم البته ٥روز باحرف اخر اونم دارم

  پاسخ
  • سلام محسن عزیز، با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرد تا مشاورین به صورت کامل شما رو راهنمایی کنند. همچنین در صورت نیاز مشاور تا روز کنکور با ارائه برنامه ریزی های مطالعاتی در کنارتون خواهند بود.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام محصولاتتون خیلی گرونه

  پاسخ
  • سلام عماد عزیز، هزینه پکیج ها به ازش آن هستش. البته تخفیف ویژه در نظر گرفته شده که میتونید با یک تماس از این تخفیف بهرمند شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • خرید و فروش محصولات حرف آخر به صورت اورجینال(اصلی) شامل حال مطالب بالا می شود

  پاسخ
  • سلام هادی عزیز، بله محصولات انحصازی موسسه حرف آخر هستش که میتونید به صورت ارجینال از سایت حرف آخر خریداری کنید. کافیه با شماره تماس ما در ارتباط باشید.

   پاسخ
   • سلام وقتتون بخیر من دی وی دی های شما رو گرفتم ولی دوستانم همگی از کپی استفاده میکنن تازه با مال من ک پدرم اجازه نداد از کپی استعاده کنم هم هیچ فرقی ندارن واقعا زورم میاد ک من انقد هزینه کردم و یکی داخل شهرمون داره با قیمت ۱ دهم همه رو کاور میکنه کاش برای کسانی ک اینکارا رو میکنن یه جریمه میزاشتین اخه واقعا اینطور ک در حق ما ظلم میشه

    پاسخ
    • شما راه درست رو پیش برید غزال عزیز

     پاسخ
     • سلام . من و دوستم میخواستیم پول بذاریم روهم اصل محصول رو بخریم . آیا این هم اشکال داره؟ جداگونه توانایی خریدش رو نداریم.
      لطفا زود جواب بدین ممنون

     • سلام بله با شماره تماس درج شده در این بخش تماس بگیرید فاطمه عزیز
      با تشکر

 • سلام من يه دونه از سي دي هام خرابه نميخونه چكاركنم

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرید و از مشاوران درخواست عودت و یا تحویل دی وی دی سالم رو بکنید.
   با تشکر

   پاسخ
  • به خدا وضعیت مالیم خراب هست، ی نامه از موسسه ای که تحت پوشش هستم جور کردم تا تو خرید محصولات بهم 50درصد تخفیف بدن ولی هیچکس جوابگو نیست، شما فقط به افراد پولدار کمک میکنید به خدا انصاف نیست به خاطر بی پولی نتونیم پیشرفت کنیم

   پاسخ
 • سلام من دوستم CDهای شما رو داره وپارسال کنکور داده من میتونم CDهاشو با قیمت کم تری بخرم؟

  پاسخ
  • سلام، در این باره با ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم. شماره درون همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام براي سيل زدگان بلوچستان كه اين سيل٤٥برابر سيل پارسال هموطنان گلستان بود ايا سهميه كنكور تحميل ميشود زندگي مردم روي اب شما بريد نگاه كنيد وجدان ادم ب لرزه در مياد صداي مردم باشيد

  پاسخ
  • رتبه برتر شدن
   می 4, 2021 1:13 ب.ظ

   سلام وقتتون بخیر برای من امکان برقراری تماس امکان نداره
   من از محصولات کپی شما به عنوان نمونه تدریس استفاده کردم و واقعا عالی بود میخواستم پکیج کامل. بخرم میخواستم شرایط اقساطی بپرسم و طرح نخبگان تون هم توضیح بدید ممنون
   چون امکان برقراری تماس ندارم لطفا پاسخ بدید چون من بهزدهمی هستم برای تابستان لازم دارم

   پاسخ
 • کپی ها خیلی راحت باز میشن و کامل هستن این دروغها برای اینه که پکیج از موسسه خریداری بشه ولی وقتی شما پکیج اشتباه را عوض نمی کنین و این همه دی وی دی خراب دارین بهتره از موسسه دیگه مثل *** که همکاریشون خوبه خریداری بشه

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز، اول این که خیر شما اشتباه میکنید دی وی دی های کپی علاوه بر بیکیفیت بودن به سختی بازگشایی و هنگام بازگشایی با مشکلاتی چون ناقص شدن پک و … می شود. همچنین این گونه دی وی دی های کپی حرف آخر بروزرسانی ندارند چون موسسه هر 6 ماه یکبار بروزرسانی های جدد رو داره.
   دوم این که اگر بنا بگذاریم حرف شما درست باشه دین و ایمان، سوء استفاده و با عرض معذرت دزدی رسانه ای کار درستی نیست چون موسسه به هیچ عنوان راضی نیست و نخواهد شد. البته در ویدیویی هم که در این صفحه منتشر کردیم رو بد نیست مشاهده کنید.
   امید وارم موفق باشین

   پاسخ
   • به نظر من که اگر شما مفهومی تدریس میکنید که حتما هم به این شکل هست ولی مفاهیم اصولی وبنیادی اسلام را فراموش کردید که مردم را نفرین نکنید و گرفتن حق خود و قضاوت را بر عهده خداوند متعال بگذاریم،البته بعضی از این افراد هم هستن که کسی رو برای نفرین کردن نداشته باشند.

    پاسخ
   • امام فرمود: روا نیست.

    پاسخ
    • من یه دانش اموز سال یازدهمم
     یال بعد کنکور
     شرایط مالی مونم خیلی افتضاحه الان ما میلیون ها تومن زیر بدهی هستیم
     من اگرم برم کار کنم ماهی دو تومنم در بیارم تمام پولو باید برای بدهی بدم

     یعنی الان واقعا نمیشه از محصولات کپی استفاده کنم
     به خدا اگه قبول شم حاضرم ده برابر قیمت محصولاتو به شما بدم

     تورو خدا راهنمایی کنید

     پاسخ
   • چرا نظرتون و راجع به حدیث زکات علم نشر آن است نمیگین؟اگه حقیقتاً معتقد به معاد و دین هستین؟؟زکات هم از فروع دینه مثل نماز واجبه!چرا به این واجب الهی وقعی اعمال نمیکنین؟اما از عمل به واجب دینی حق الناس صحبت میکنین؟در جواب کسایی که درخواست کمک دارن میگین باهاتون تماس بگیرن…ولی سرتا ته صحبتای مشاورای موسسه تون تبلیغات روانیه و شست و شوی مغزی دانش آموز و مجاب میکنین برای موفقیت به شما و دی وی دی هاتون احتیاج داره و از طرفی عذاب وجدان و به جون افکارش میندازین تا چاره ای جز پرداختن هزینه گزاف محصولاتتون نداشته باشه
    یک معلم در مدرسه دربرابر درسی که به صدها دانش آموز میده چه حقوقی دریافت میکنه؟حتی اگه کلاس فوق برنامه هم بزاره چقدر میشه درکل هزینش؟شماهم باید همون مقدار شاید فقط یه کم بیشتر مطالبه کنین
    بسیاری از دبیرهای خوب جذب همچین موسساتی شدند یا اینکه مستقل کار میکنن و راضی به ادامه کار با آموزش و پرورش نمیشن نتیجش میشه فرستادن دبیر بازنشسته نظام قدیم برای تدریس دروسی که اصلا دروس تخصصیش نیستن‌.دانش آموزای اون مدارس هم از حق تحصیل و تدریس توسط یه دبیر خوب محروم میشن.من دانش آموز که حتی پول سرویس مدرسه نداشتم و به اجبار با اینکه مدرسه فرزانگان استعداد های درخشان قبول شده بودم و شامل خوابگاه هم نمیشدم رفتم به یه مدرسه عادی با دبیرایی در سطح ابتدایی
    سر تاسر حرفاتون تزویره دروغه و اینکه دم از خدا و پیغمبر میزنین نهایت رذالته

    پاسخ
   • حرف آخری
    می 4, 2021 1:00 ب.ظ

    سلام
    وقتتون بخری ببخشید میشه تک درس اختصاصی قسطی بخریم
    من یازدهم تجربی ام

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست