جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

ریاضی حرف آخر چطوره آیا ریاضی منتظری خوبه؟

ریاضی حرف آخر چطوره؟

ریاضی حرف آخر چطوره؟ ریاضی منتظری خوبه؟ همیشه جزو پرتکرار ترین جمله های دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیزی بوده که برای تهیه و استفاده از محصولات و پکیج های آموزشی موسسه حرف آخر از ما سوال پرسیده اند. ما در این مقاله علاوه بر پاسخ به پرسش های دیگری نظیر ریاضی منتظری یا مویینی؟ و ریاضی منتظری یا مسعودی؟ توضیح کاملی راجع به بسته های آموزشی حرف آخر به شما همراهان گرامی ارائه خواهیم داد.

ما این اطمینان را به شما خواهیم داد که با استفاده و بهره گیری از پکیج های آموزشی ریاضی، بهترین درصد را در این درس به دست آورید و با اطمینان کامل کنکور سراسری را به راحتی پشت سر بگذارید. این اطمینان حاصل از استفاده از مدرن ترین و و کاربردی ترین شیوه های آموزشی چه در بحث ریاضی و چه در سایر محصولات موسسه کنکوری حرف آخر می‌باشد.

ریاضی حرف آخر چطوره؟

در این مطالب علاوه بر پاسخ به پرسش های متداول شما مبنی بر ریاضی منتظری یا مویینی؟  و ریاضی منتظری یا مسعودی؟ اهمیت درس ریاضی را برای شما عزیزان شرح دهیم تا با انگیزه و پشتکار بیش‌تر در مطالعه این درس مهم رتبه قابل قبولی را در کنکور به دست آورید.

به جرعت می‌توان گفت که ریاضی مهمترین درس تخصصی کنکور به شمار می‌رود، چرا که دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به ندرت قادر به پاسخ‌گویی تست های این درس دشوار هستند. اگر شما بتوانید در این درس مهم درصد خوبی را کسب کنید، بی شک خواهید توانست در دانشگاه‌ و رشته مورد علاقه خود قبول شوید.

اگر در درس ریاضی ضعیف هستید به هیچ وجه نگران نباشید چرا که ما با ارائه پکیج های آموزشی ریاضی امکان پاسخگویی به تمامی تست های کنکور را برای شما فراهم کرده ایم.

با توجه به این که ریاضی شامل مبحث ها و بخش های بسیار گوناگون و متنوع می‌باشد و هر کدام از آن‌ها شیوه تدریس خاص خود را می‌خواهد. بنابراین ما مباحث مختلف ریاضی را هر کدام به صورت جداگانه برای شما داوطلبان و دانش آموزان کنکوری عزیز تهیه نموده ایم تا با تهیه و استفاده از این بسته های آموزشی به بهترین نتیجه در کنکور سراسری دست یابید.

به این خاطر ما به معرفی برخی از محصولات آموزشی ریاضی حرف آخر می‌پردازیم تا شما عزیزان بیش‌تر با روند آموزشی ما آشنا شوید:

 • آنالیز ترکیبی و احتمال نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )
 • آنالیز ترکیبی و احتمال نظام جدید حرف آخر ( رشته تجربی )
 • مقاطع مخروطی نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )
 • مقاطع مخروطی نظام جدید حرف آخر ( رشته تجربی )
 • هندسه نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )
 • هندسه نظام جدید تجربی حرف آخر
 • مثلثات و ترکیب توابع نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )
 • مثلثات و ترکیب توابع نظام جدید تجربی حرف آخر
 • ریاضی جامع 1 نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )
 • ریاضی جامع 1 نظام جدید حرف آخر ( رشته تجربی )
 • ریاضی جامع نظام جدید تجربی حرف آخر
 • ریاضیات جامع نظام جدید حرف آخر ( رشته ریاضی )

مشاوره حرف آخر : ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

ریاضی منتظری یا مسعودی؟

ریاضی منتظری خوبه؟

ریاضی جزو پر اهمیت ترین دروس تخصصی چه در رشته فیزیک و چه در رشته ریاضی است. در این بخش از مطالب راجع به این موضوع توضیحات بیش‌تری را در اختیار شما داوطلبان و دانش آموزان عزیز کنکوری قرار خواهیم داد.

همان طور که در بخش های قبلی ریاضی حرف آخر چطوره؟ ریاضی یکی از دروس سخت تخصصی محسوب می‌شود و برای یادگیری آن نیاز به جزوات و فیلم های آموزشی کارآمد و کامل دارید و همراه با برنامه ریزی دقیق بتوانید تست ها را به راحتی جواب دهید. بنابراین موسسه آموزشی حرف آخر توانسته در تولید پکیج های آموزشی ریاضی پیشگام باشد. در ادامه توضیحات بیش‌تری را در این باره خدمت شما دوستان عرض می‌کنیم.

شما همراهان گرامی می‌توانید برای تهیه و بهره مندی از این بسته های آموزشی فوق العاده به سایت فروشگاه حرف آخر مراجعه نمایید و طبق نیازهای درسی خود، از محصولات ما استفاده نمایید.

ریاضی حرف اخر چند ساعت است؟

پکیج کامل ریاضی حرف آخر که توسط استاد منتظری تدریش شده است جمعا 110 ساعت است که 40 ساعت آن صرف تحلیل و بررسی تست ها شده است.

خصوصیات بسته های آموزشی ریاضی حرف آخر

دانش آموزان و داوطلبان کنکوری برای این‌که بتوانند به نتیجه دلخواه‌شان در کنکور دست پیدا کنند، باید از جزوات آموزشی با ویژگی های خاص استفاده نمایند.

پکیج ریاضی حرف آخر همان ویژگی های خاص را دارا می‌باشد از جمله:

 • بیان تمامی نکات درسی
 • استفاده از شیوه های نوین آموزشی
 • عدم گزافه گویی
 • پوشش دهی تمامی مباحث
 • ارائه راه حل های ساده برای پاسخ گویی به سوالات دشوار

و سایر نکات مثبت دیگر که در ادامه بیش‌تر با آن آشنا خواهید شد. شما می‌توانید برای آگاهی از سایر محصولات مطالب مرتبطی از جمله زبان انگلیسی حرف آخر چطوره؟ و زیست حرف آخر خوبه؟ را مطالعه فرمایید.

در ادامه مطلب ریاضی حرف آخر چطوره؟ و ریاضی استاد منتظری خوبه؟ به بیان ویژگی های خاص محصولات موسسه کنکوری حرف آخر خواهیم پرداخت. این پکیج های آموزشی با محصولات سایر موسسه های دیگر متفاوت است. به کار گیری شیوه های نوین آموزشی، استفاده از تصویر های متحرک و انیمیشن که باعث فعال تر شدن نیم کره راست مغز شده و به همین دلیل دانش آموزان و داوطلبان کنکوری عزیز می‌توانند مطالب آموزشی را سریع تر و بهتر یاد گرفته و برای مدت زمان طولانی آن را در حافظه خود نگه دارند.

در پکیج های آموزشی ریاضی استاد منتظری، فرمول های طولانی و طاقت فرسا حذف شده و به جای آن  فرمول های کوتاه تر و کاربردی تری ارائه شده است.

قیمت این محصولات بسیار به صرفه بوده و هر کسی از هر قشری از جامعه با رفتن به قسمت لیست قیمت محصولات حرف آخر می‌تواند این پکیج ها را تهیه کند.

ریاضی حرف آخر خوبه؟

ریاضی حرف آخر خوبه؟

در این مطلب از ریاضی استاد منتظری خوبه؟ به بیان اطلاعاتی را راجع به مدرس بسته‌های آموزشی حرف آخر برای شما عزیزان بازگو می‌کنیم. موسسه آموزشی حرف آخر توانسته علاوه بر تولید بهترین فیلم های آموزشی ریاضی کنکور از مجرب ترین و درجه یک ترین مدرس ریاضی سطح کشوری یعنی استاد منتظری دعوت به همکاری نمایید. برای دریافت اطلاعات کامل تر می‌توانید مطالب “حرف آخر عبدالرضا منتظری” و “شماره کارت عبدالرضا منتظری حرف آخر” را مطالعه نمایید.

ریاضی منتظری یا مویینی؟

ریاضی منتظری یا مویینی؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که هر دوی این اساتید جزو برترین مدرسان کنکوری می‌باشند. استاد منتظری با ارائه شیوه های نوین آموزشی راه را برای موفقیت دانش آموزان و داوطلبان در کنکور سراسری هموار نموده است.

شماره مشاورین حرف آخر : ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

ریاضی منتظری یا مسعودی؟

ریاضی منتظری یا مسعودی؟   این سوالی است که اغلب دانش آموزان از ما می‌پرسند. باید گفته بی شک استاد مسعودی و منتظری جزو بهترین ها در کار خود هستند. استاد منتظری با بیان ساده مطالب دشوار ریاضی به یادگیری سریع تمامی مطالب ریاضی به داوطلبان کنکور سراسری کمک کرده است.

در این باره ما سعی داشتیم توضیحات کاملی را در پاسخ گویی به این سوالات رایج شما عزیزان ارائه دهیم. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که با استفاده از محصولات موسسه کنکوری حرف آخر و با همراهی مشاوران خبره این موسسه بهترین رتبه را در کنکور سراسری کسب نمایید.

برای اطلاعت بیش‌تر راجع به مشاوران به قسمت “مشاوره رایگان حرف آخر”  مراجعه نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظـر و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

 • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.