دین و زندگی یکی از مهم ترین درس های عمومی برای تمامی رشته های تحصیلی است. داشتن درصد بالا برای این درس می تواند رتبه را تا حدود بسیار زیادی بالا ببرد. در جریان هستید که معمولا کلاس های حضوری و آموزشی جز توضیح دادن متن درس، کاربرد چندانی ندارند و دین و زندگی کتابی است که تک تک آیات و احادیث آن دارای اهمیت کنکوری و تستی است. موسسه حرف آخر برای تمامی داوطلبان کنکور پکیج ویژه ای با نام دین و زندگی حرف آخر نظام جدید و دین زندگی نظام قدیم طراحی کرده است که در ادامه به معرفی این پکیج و شرح ویژگی های آن می پردازیم.

دین و زندگی حرف آخر

بیشتر داوطلبان از درسی مانند عربی و قواعد پیچیده آن، فراری هستند و یا از ترس ریدینگ های طولانی زبان انگلیسی، این درس را به طور کامل کنار می گذارند. در این میان تمرکز بر روی ادبیات و دین و زندگی بیشتر می شود و دین و زندگی اهمیت درصدی بالایی در حد ادبیات کسب می کند.

این درس عمومی هرسال ۲۵ عدد تست از دفترچه آزمون را به خود اختصاص می دهد و در چند سال اخیر با ترکیبی شدن سوالات سطح دشواری این درس چندین برابر شده است و هراس و نگرانی بسیاری از داوطلبان نظام قدیم و همچنین جدید را به دنبال دارد. اما با پکیج دین و زندگی حرف آخر که به صورت اختصاصی طراحی و منتشر شده است، می توانید بر روی دین و زندگی تسلط کامل پیدا کنید و درصد ۱۰۰را برای خود تضمین کنید.
در دین و زندگی حرف آخر، با جدید ترین و خلاقانه ترین متدهای آموزشی به تدریس آیات و احادیث مهم کنکوری و تفسیر آنها پرداخته شده و تمامی فصل ها و درس ها مهم تحت پوشش قرار گرفته شده است.
موضوعی که با استفاده از بسته آموزشی کسب می کنید تنها آمادگی برای کنکور نیست، بلکه شما زمان زیادی را هم ذخیره خواهید کرد. دیگر نیازی نیست وقت زیادی را صرف دوره کردن کتاب های حجیم و سنگین دینی کنید یا وقت خود را در کلاس های آموزشی تلف کنید. با داشتن این مجموعه در کمترین زمان ممکن، مطالب در ذهن شما ماندگار می شود و امکان فراموشی به حداقل ممکن می رسد. شما وقت زیادی را ذخیره می کنید که می توانید میان درس های دیگرتان به طور مناسب پخش کنید و در روزهای مانده به کنکور دچار تلنبار شدن ذهنی مطالب نشوید.
این پکیج شامل دو گروه برای نظام قدیم آموزشی و نظام جدید است و داوطلبان هردو گروه می توانند از محصولات اختصاصی ما بهره ببرند.

همچنین شما عزیزان می توانید قیمت تمامی پکیج های این موسسه کنکوری را به صورت کامل از طریق لینک لیست قیمت محصولات حرف آخر ببینید و به صورت آنلاین اقدام به خرید کنید.ار فقط نیاز به پکیج این درس کنکوری موسسه نیاز دارید می توانید از طریق بخش محصولات که در زیر قرار دادیم ویژگی های آنها را مشاهده و آنلاین خریداری کنید. چنانچه با خرید آنلاین مشکل دارید می توانید با استفاده از شماره تماس مشاوره رایگان حرف آخر با مشاورین رتبه پرور در تماس باشید و سفارش خود را تلفنی ثبت کنید.

دین و زندگی حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر نظام جدید

پکیج دین و زندگی سال دوازدهم حرف آخر

دین و زندگی حرف آخر نظام قدیم

پکیج دین و زندگی سال دوم حرف آخر
پکیج دین و زندگی سال چهارم حرف آخر
پکیج آیات و روایات نظام قدیم حرف آخر

پکیج دین و زندگی حرف آخر (نظام قدیم)

در نظام قدیم در مقطع دبیرستان، دین و زندگی دارای ۴ کتاب بود اما فقط ۳ کتاب سال دوم و سوم و چهارم (پیش دانشگاهی) برای کنکور مطرح می شدند و دین و زندگی سال اول جنبه عمومی داشت و از آن سوالی طرح نمی شد. دینی حرف آخر یوسفیان پور دارای تمامی کتاب های دینی کنکوری و با بهترین شیوه تدریسی است که تا به حال دیده اید. یادتان نرود خود استاد تمامی کتاب های پیش روی شما را یک بار در کنکور ۱۰۰زده اند!

پکیج دین و زندگی حرف آخر نظام قدیم شامل:

  • دین و زندگی سال دوم حرف آخر نظام قدیم
  • دین و زندگی سال سوم حرف آخر نظام قدیم
  • دین و زندگی سال چهارم حرف آخر نظام قدیم
  • آیات و روایات دین و زندگی  جامع حرف آخر نظام قدیم

پکیج دین و زندگی حرف آخر ( نظام جدید )

پکیج دین و زندگی حرف آخر ( نظام جدید ) شامل کتاب های پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می باشد. با توجه به جدیدبودن نظام آموزشی و کمبود خدمات آموزشی جدید، دانش آموزان نظام جدید از موسسه تقاضای تولید چنین محصولی داشتند که آنها را  درکمترین زمان به موفقیت در کنکور برساند.
پکیج دین و زندگی حرف آخر نظام جدید شامل محصولاتی اختصاصی برای این نظام است. مانند:

  • دین و زندگی سال دهم حرف آخر نظام جدید
  • دین و زندگی سال یازدهم حرف آخر نظام جدید
  • دین و زندگی سال دوازدهم حرف آخر نظام جدید
  • آیات و روایات دین و زندگی جامع حرف آخر نظام جدید

دینی حرف آخر یوسفیان پور

استاد علیرضا یوسفیان پور را همه با اسم دین و زندگی می شناسند. استاد یوسفیان پور در کنکور سراسری سال ۹۰ موفق به کسب درصد ۱۰۰برای دینی شده اند و بسیاری از شاگردان ایشان هم با آموزش های استاد، توانسته اند به راحتی درصدشان را سه رقمی کنند.

ایشان یکی از بهترین مدرسان درس دینی در کشور هستند که با به به کار بردن خلاقانه ترین روش های آموزشی، درس دینی را برای شما به آسان ترین درس تبدیل می کند. آیات و تفسیرشان را با بیانی شیوا و قابل فهم تدریس می کند و همه دانسته های خود را در مجموعه ای به اسم دین و زندگی حرف آخر منتشر کرده اند. استاد یوسفیان پور با استفاده از روش های الگوسازی و انیمیشن ها و شیوه شهودی سازی مطالب، مطالب دشوار و فرار دینی را برای شما تبدیل به مطالب قابل فهم می کند و با طرح هرگونه تیپ تستی، کاملا آماده جوابگویی هستید و با حل تست های مناسب، با ذهنیت طراحان کنکور و انواع تیپ سوال ها آشنا خواهیدشد.

همچنین ایشان در هردو گروه نظام جدید و نظام قدیم سررشته داشته و تنها به گروه نظام قدیم توجه نکرده اند. داوطلبان هر دو گروه می توانند محصولات ما را با اطمینان خاطر استفاده کنند. با دینی حرف آخر یوسفیان پور درصد سه رقمی را در کارنامه کنکور خود خواهید دید!

چرا از دین و زندگی حرف آخر استفاده کنیم؟

مهم ترین مزایای استفاده از این پکیج آموزشی، آمادگی کامل در کنکور است. تسلط و تمرکز بر تمام مباحث و فصل های کلیدی و آشنایی با تمامی تفاسیر، می تواند استرس را به طور کامل از بین ببرد یا به حداقل مقدار ممکن برساند.در سال کنکور حتی یک دقیقه هم دارای ارزش و اهمیت است. این بسته باعث هدر دادن وقت شما نمی شود و با برنامه ریزی مناسب می توانید آن را در برنامه درسی خود بگنجانید و از مزایای آن استفاده کنید. با این کار می توانید کلاس های آموزشی و یا کتاب های خسته کننده و تکراری را که با متدهای قدیمی تدریس می کنند را کنار بگذارید.
استاد یوسفیان پور استاد پروازی هستند و همیشه در شهر شما حضور ندارند، اما با داشتن بسته های آموزشی حرف آخر برای همیشه استاد را در کنار خود در هر مکان و زمان خواهید داشت.

مشاوره رایگان حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

سخن پایانی

ما معتقد هستیم کسی در کنکور موفق خواهد شد که از تمامی مهارت های ممکن برخوردار باشد و همچنین از رسانه های جدید و خدمات آموزشی به بهترین صورت و به طور هوشمندانه استفاده کند. با خرید دی وی دی های آموزشی دین و زندگی حرف آخر در دو نظاک آموزشی قدیم و جدید ما برای همیشه از دست استرس این درس کنکوری رها خواهید شد و با سفارش پکیج های این موسسه در واقع رتبه ۱۰۰را سفارش داده اید!

در این رابطه بخواهید:

فروشگاه حرف آخر

منبع: موسسه حرف آخر

(۲ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)