پروژه 6040 حرف آخر
کد تخفیف محصولات حرف آخر

کد تخفیف محصولات حرف آخر یا به نوعی تخفیف موسسه حرف آخر در بازه های زمانی مختلف توسط موسسه حرف آخر یعنی استاد منتظری با طرز تفکر ایجاد عدالت آموزشی و همچنین کمک به آن دسته از دانش آموزان بضاعت و یا اینکه بی بضاعت در این مجموعه بر روی محصولات آموزشی خود اعمال می کند و این دسته از دانش آموزان می توانند با دریافت کد تخفیفات سایت حرف آخر، محصولات را با یک قیمت متفاوت و با قیمت کمتر تهیه و داشته باشند.

دریافت تخفیف حرف آخر

توجه: در انتهای همین مطلب در رابطه با کد تخفیف پلکانی حرف آخر نیز صحبت شده و کد ها در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است حتما ببیند و نحوه استفاده از این کدها را بدانید.

تخفیف محصولات حرف آخر

تخفیف موسسه حرف آخر همانطور که عرض کردیم به صورت همیشگی نیست تخفیف محصولات حرف آخر در بازه های زمانی مختلف و در دوره های متفاوت از سوی استاد منتظری بر روی محصولات اعمال و ما در این بخش از سایت حرف آخر تخفیف محصولات را در خدمت شما دانش آموزان قرار میدهیم و به شما اطلاع رسانی می کنیم. بنابراین در بازه های زمانی مختلف شما می توانید با مراجعه به این بخش از فروشگاه حرف آخر به آخرین تخفیفات این موسسه کنکوری دسترسی داشته باشید.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

تخفیف حرف آخر

یکی از خصوصیت های بارز این موسسه ایجاد عدالت آموزشی برای تمامی دانش آموزان مناطق محروم (  از نظر آموزشی ) و امکان دسترسی به محصولات با تخفیف حرف آخر به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که لیست مجموعه آموزش ویدیویی حرف آخر شامل عناوین مختلف می باشد بنابر این در این راستا هر داوطلبی قبل از خرید این پکیج ها می بایست به صورت کامل با آنها آشنایی لازم را داشته باشند و امکانی که حرف آخر در اختیار دانش آموزان قرار داده است راه های ارتباطی با مشاورین نخبه ساز می باشد تا بتوانند به راحتی با مشاوران در تماس بوده و پس از دریافت راهنمایی ها و اطلاعات لازم اقدام به خرید محصولات موسسه حرف آخر بکنند.

قبل از خرید هر یک از دی وی دی های آموزشی می توانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادم با مشاورین ما در ارتباط باشید. مشاورین ما کاملا وظیفه شناس و با سطح سواد بسیار بالا همواره در خدمت شما دانش آموزان عزیز می باشد و شما می توانی در هر روز از هفته و در هر ساعت از روز با شماره های اعلامی تماس گرفته و به گفتگو بنشینید و پس از دریافت مشاوره و همچنین دریافت کد تخفیف محصولات حرف آخر (در صورت موجود بودن در آن بازه زمانی ) اقدام به خرید کنید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ – همین حالا تماس بگیرید.

تخفیفات حرف اخر

همان طور که در بالا و همچنین ادامه در رابطه با تخفیفات حرف اخر صحت خواهیم کرد باید به این نکته اشاره کنیم که تخفیفات حرف آخر به دو سته تقسیم می شود که دسته اول تخفیفات پلکانی و دسته دوم درصدی که پلکانی بر اساس مبلغی خرداری شده محاسبه می شود و درصدی هم هر از چند وقت تخفیفاتی از سوی موسسه برای خرید محصولات توسط دانش آموزان در نظر گرفته می شود که متغییر است.

دریافت کد تخفیف حرف آخر

ما در سایت حرف آخر لیست قیمت محصولات حرف آخر را به صورت کامل و به همراه جزئیات و تخفیفات در یک بخش اختصاصی منتشر کرده ایم و ما هر روزه در صورت تغییر در قیمت ها و همچنین افزایش و یا کاهش تخفیفات تمامی لیست ها را به روز رسانی می کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم از طریق منوی سایت و لیست قیمت محصولات حرف آخر سری به این بخش بزنید و از قیمت تمامی محصولات حرف آخر مطلع شده و آخرین و جدیدترین تخفیف حرف آخر را مشاهده کنید. اما چنانچه قصد دریافت کد تخفیف را دارید می توانید با مشاورین نخبه سازه حرف آخر در تماس بوده و اقدام به دریافت کد تخفیف موسسه حرف‌ اخر و همچنین مشاوره های قبل از خرید دی وی دی های آموزشی بکنید.

تخفیف موسسه حرف آخر

کد تخفیف محصولات موسسه کنکوری حرف آخر

جدیدترین و بروز ترین قیمت محصولات و همچنین تخفیفهای موسسه کنکوری حرف آخر کنکور ۹۸ و کنکور ۹۹ را با یک تماس ساده توسط مشاورین درجه یک و کار بلد ما می توانید دریافت کنید کافیست تماس بگیرید!

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ – همین حالا تماس بگیرید و کد تخفیف محصولات حرف آخر را از دست ندهید.

کد تخفیف پلکانی حرف آخر

موسسه برای دانش آموزان و داوطلبین جهت خرید محصولات و پکیج های آموزشی تخفیف ویژه و پلکانی در نظر گرفته که هر داوطلبی که قصد خرید دارد بر اساس مقدار خرید می تواند از این کد ها استفاده کند. این تخفیف ها از 100 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغییر می باشد که در ادامه می توانید ببینید و از آنها در خرید خود استفاده کنید.

توجه: تخفیف پلکانی در حال حاضر وجود دارد. جهت دریافت تخفیف های عادی و ویژه و پلکانی با ما (مشاوره حرف آخر ) تماس بگیرید.  شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

ردیفمبلغ خریدمیزا تخفیفنحوه دریافت تخفیف
1برای خرید 1 تا 1.999.000 تومان100/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
2برای خرید 2 تا 2.999.000 تومان200/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
3برای خرید 3 تا 3.999.000 تومان400/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
4برای خرید 4 تا 4.999.000 تومان600/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
5برای خرید 5 تا 5.999.000 تومان800/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
6برای خرید 6 تا 6.999.000 تومان1/100/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
7برای خرید 7 تا 7.999.000 تومان1/400/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
8برای خرید 8 تا 8.999.000 تومان1/700/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
9برای خرید 9 تا 9.999.000 تومان2/000/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
10برای خرید 10 تا 10.999.000 تومان2/300/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
11برای خرید 11  تا 11.999.000 تومان2/600/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
12برای خرید 12  تا 12.999.000 تومان2/900/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
13برای خرید 13  تا 13.999.000 تومان3/200/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.
14برای خرید 14  تا 14.999.000 تومان3/500/000 هزار تومان تخفیف (موجود)تماس بگیرید.

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف توسط مشاورین امکان پذیر است. این تخفیفات شامل پلکانی، درصدی، مناسبتی و … می باشد. کافیست با مشاوران ما در تماس باشید و محصولات مورد نطر خود را با تخفیفات ویژه تهیه کنید.

تخفیف عیدانه حرف آخر

در نظر داشته باشد که هر ساله در مناسبات و روز های خاص سال شما میی توانید محصولات این موسسه را با قیمت ارزان خریداری کنید برای مثال تخفیف عیدانه حرف آخر هر ساله ارائه می شود که بسیار مناسب است و قیمت پکیج ها تا 40 درصد تخفیف دارند.

کد تخفیف 6040

موسسه حرف اخر خدمات کد تخفیف 6040 را نیز ارائه می دهد که می توانید در فصل خود از این تخفیف بهره مند شود. معمولا تخفیف پروژه 6040 حرف آخر در 6 ماهه اول سال ارائه می شود. البته شما می توانید این محصولات را با تخفیف در ماه های دی، بهمن و اسفند هم تهیه کنید.

سخن پایانی

شما می توانید برای دسترسی به آخرین و جدیدترین قیمت محصولات حرف آخر که شامل انواع دروس کنکوری مانند ریاضی حرف آخر ، فیزیک حرف آخر ، زیست شناسی ، شیمی ، دینی، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات و  همچنین در آزمون و و جمع بندی های شیمی ، زیست ، دینی و زندگی و … از طریق منوی بالایی سایت مشاهده کنید و برای دریافت جدیدترین تخفیف های موسسه حرف آخر می تواتید با شماره تماس های اعلامی فوق  با مشاورین کاربلد و نخبه ساز در ارتباط باشید من از آخرین تخفیفات مطلع شوید.

مشاورین ما بعد از در اختیار گذاشتن کد تخفیف محصولات حرف آخر پشتیبان شما در راستای راهنمایی نحوه خرید دی وی دی های آموزش ،  برنامه ریزی مطالعاتی ، پاسخ به سوالات شما و بسیاری دیگر به صورت کاملا رایگان خواهند بود.کافیست تماس بگیرید.

🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

41 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • محمد علی مجیدی
  آوریل 19, 2021 10:20 ب.ظ

  واقعا عالیه خدا وکیلی عالیع خدا نگهدار تون باشه اساتید حرف آخر
  💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید تخفیف عیدانه ازکی شروع میشه و کی تموم میشه چون من میخوام بعد عید خرید بکنم و الان در توانم نیست

  پاسخ
 • سلام و صدسلام ب تموم حرف آخریا
  من پکیجشو خریداری کردم وخیلی هم عااالیه دم همشون گرم
  ب امید موفقیت در کنکور 1400✌👍

  پاسخ
 • سلام چطور باید کد تخفیف پکیج فیزیک ۱۱ بگیریم

  پاسخ
 • کد تخفیف برای تهیه محصولات چیه؟

  پاسخ
  • سلام، جهت دریافت تخفیف با مشاورین ما در ارتباز باشید.
   با تشکر

   پاسخ
   • محمد علی مجیدی
    آوریل 19, 2021 10:23 ب.ظ

    بخدا یعنی بهترین پکیج کنکوره
    عالیه عالی.
    استاد منتظری واقعا تشکر
    همچنین اساتید دیگر
    واعظی.محمودی.محسن منتظری.استاد بی نظیر یوسفیان پور.پیمان کامیار.شاکری.استاد قاسمی و شیروانی واقعا دستتون درد نکنه

    پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشین آیا میشه وام گرفت تا حرف آخر خرید کنم

  پاسخ
 • چطوری از تخفیف های پلکانی استفاده کنیم؟

  پاسخ
  • سلام جهت خرید محصول به صورت تخفیف پلکانی با مشاوران در تماس باشد.
   شماره مشاویرت در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • مرسیییی😘😘
  حرف اخر حرف نداره با این تخفیفات

  پاسخ
 • سلام من میخوام بسته زبان پایه حرف اخر رو خریداری کنم آیا میشه کد تخفیف اعمال کرد؟؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، جهت دریافت کد تخفیف و خرید بسته با شماره موجود در همین صفحه و مشاوران در ارتباط باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم که بااین مجموعه شروع به کارکنی وباهاشون هماهنگ باشی میشه به اون رشته ای که میخواهی برسی؟

  پاسخ
  • سلام مهدی عزیز، بله قطعا این اتفاق خواهد افتاد پرا که مجموعه های حرف آخر کاملترین و بهترین دی وی دی های آموزشی در کشور هستش با مزیت های بسیار زیادی که در بخش نظرات نمیشه به تمام آنها پرداخت.
   همچنین پکیج های حرف آخر با کد تخفیف نیز در این بازه زمانی ارائه می شود که می توانید از آن بهره مند شوید.
   با شماره اعلامی در همین بخش و مشاوران در ارتباط باشید تا بیشتر راهنمایی کنند.
   با تشکر

   پاسخ
 • تخفیف پلکانی همراه با تخفیف ۳۰ درصد حساب میشه یا فقط یکیش

  پاسخ
 • سلام . من میخام این بسته رو تهیه کنم . ولی به علت قیمت بالا توان اینقد پول رو ندارم . اگه میشه یه راهنمایی کنین که من چجور میتونم این بسته رو تهیه کنم . من ۵ روز با حرف آخر و ۷ الگو رو به صورت رایگان دریافت کردم یعنی استاد های حرف آخر محشرن . لطفا راهنمایی کنین. ممنون از حرف آخر

  پاسخ
  • سلام محمد رضای عزیز، خوشحالیم که شما هم از محصولات 5 روز و 7 الگوی موسسه ما رضایت داشتید و مطمعنن دیگر پکیج ها با کیفیت بیشتری خواهند بود که رضایت شما دوچندان باشد. کافیست با شماره تماس های اعلامی در همین صفحه و با مشاورین ما تماس بگیری و محصولات رو خرید کنید. توجه کنید که تخفیفاتی برای دانش آموزان قرار داده شده که بتونن با این تخفیف محصول مورد نیازشون رو تهیه کنند که شما هم میتونید از این تخفیف استفاده کنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام خیلی ممنون از شما امیدوارم حال استاد به زودی خوب شه وایشون رو ببینیم اگه میشه من میخوام بسته مسائل ۱۰ ۱۱ ۱۲ رو خریداری کنم ولی هزینش بالاست ونمیتونم یه جا بدم اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری هم تخفیف بگیرم و اقساطی بخرم

    پاسخ
    • سلام مهدی عزیز، سپاس از شما، جهت خرید پکیج مورد نظرتون میتونید با شماره تماس اعلاکی در همین صفحه تماس گرفته و تقاضای خرید قسطی کنید.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام محصولات رو میشه به صورت اقساطی بخریم؟

  پاسخ
  • سلام پانیا عزیز، بله ما این امکان رو برا دانش آموزان فراهم کردیم که بتونن به صورت اقساتی خرید کنن با شماره موجود در همین صفحه تماس بگیرین تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام خسته نباشید
   ببخشید مثلا اگر من پک کامل دهم رو بخوام هم به صورت اقساطی میتونم پرداخت کنم؟

   پاسخ
 • مرسی بابت تخفیف تون. بنده دریافت نمودم و ازمحصولات حرف آخر استفاده کردم.

  پاسخ
 • ایا محصولاتتون قصد بندی میشه

  پاسخ
  • سلام، بله محصولات به صورت قسط بندی شده نیز ارائه میشه کافیه با شماره تماس موجود در این صفحه که درج کردیم تماس بگیرید. مشاوران ما پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود.

   پاسخ
 • مرسی بابت قسط بندی که برام انجام دادین

  پاسخ
  • سلام علیرضای عزیز، از این که توانستیم شما دانش آموز عزیز رو راضی کنیم بسیار خرسندیم. به امید موفقیت در کنکور 99

   پاسخ
 • خیلی خوب

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست