کد تخفیف حرف آخر 😍 3 نوع تخفیف محصولات حرف آخر داریم!

پروژه 6040 حرف آخر
کد تخفیف محصولات حرف آخر

کد تخفیف محصولات حرف آخر یا به نوعی تخفیف موسسه حرف آخر در بازه های زمانی مختلف توسط موسسه حرف آخر یعنی استاد منتظری با طرز تفکر ایجاد عدالت آموزشی و همچنین کمک به آن دسته از دانش آموزان بضاعت و یا اینکه بی بضاعت در این مجموعه بر روی محصولات آموزشی خود اعمال می کند و این دسته از دانش آموزان می توانند با دریافت کد تخفیفات سایت حرف آخر، محصولات را با یک قیمت متفاوت و با قیمت کمتر تهیه و داشته باشند.

موسسه حرف آخر و تخفیفات آن

موسسه حرف آخر چندین سال با فعالیت های مثبتی که داشته است توانسته تا داوطلبان بسیاری را با رتبه های برتر وارد دانشگاه کرده و مورد استقبال بی نظیری قرار بگیرد؛ رتبه های برتری که به اعضای موسسه حرف آخر اختصاص پیدا کرده است نشان دهنده آموزش های موثر حرف آخر می باشد که بهتر است بدانید حرف آخر از روش های نوین تدریس برای تقویت سطح یادگیری دانش آموزان استفاده می کند که تنها منبع این روش موسسه حرف آخر می باشد.

موسسه حرف آخر با هدف همراهی دانش آموزان در راستای رسیدن به موفقیت قدم در این فعالیت گذاشته است و به همین جهت زمینه ای فراهم کرده تا دانش آموزان به دلایل مالی محروم از آموزش های حرف آخر نشوند چرا که بسیاری از استعداد های درسی با مشکلات مالی پنهان مانده اند و به همین جهت حرف آخر تخفیفات ویژه ای را برای دانش آموزان در نظر گرفته است که در زمان های خاصی ارائه می شود.

برای اطلاع از تخفیفات ویژه و دریافت کد تخفیف برای پکیج های آموزشی توضیحاتی را در این مورد به شما ارائه می دهیم تا از صحت وجود کد تخفیف اطمینان حاصل فرمایید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران موسسه حرف آخر تماس حاصل فرمایید.

دریافت تخفیف حرف آخر

توجه: در انتهای همین مطلب در رابطه با کد تخفیف پلکانی حرف آخر نیز صحبت شده و کد ها در دسترس شما عزیزان قرار داده شده است حتما ببیند و نحوه استفاده از این کدها را بدانید.

تخفیف محصولات حرف آخر

تخفیف موسسه حرف آخر همانطور که عرض کردیم به صورت همیشگی نیست تخفیف محصولات حرف آخر در بازه های زمانی مختلف و در دوره های متفاوت از سوی استاد منتظری بر روی محصولات اعمال و ما در این بخش از سایت حرف آخر تخفیف محصولات را در خدمت شما دانش آموزان قرار میدهیم و به شما اطلاع رسانی می کنیم. بنابراین در بازه های زمانی مختلف شما می توانید با مراجعه به این بخش از فروشگاه حرف آخر به آخرین تخفیفات این موسسه کنکوری دسترسی داشته باشید.

تخفیف حرف آخر
تخفیف حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

تخفیف حرف آخر

یکی از خصوصیت های بارز این موسسه ایجاد عدالت آموزشی برای تمامی دانش آموزان مناطق محروم (  از نظر آموزشی ) و امکان دسترسی به محصولات با تخفیف حرف آخر به شمار می‌رود. لازم به ذکر است که لیست مجموعه آموزش ویدیویی حرف آخر شامل عناوین مختلف می باشد بنابر این در این راستا هر داوطلبی قبل از خرید این پکیج ها می بایست به صورت کامل با آنها آشنایی لازم را داشته باشند و امکانی که حرف آخر در اختیار دانش آموزان قرار داده است راه های ارتباطی با مشاورین نخبه ساز می باشد تا بتوانند به راحتی با مشاوران در تماس بوده و پس از دریافت راهنمایی ها و اطلاعات لازم اقدام به خرید محصولات موسسه حرف آخر بکنند.

قبل از خرید هر یک از دی وی دی های آموزشی می توانید با شماره تماسی که در اختیارتان قرار دادم با مشاورین ما در ارتباط باشید. مشاورین ما کاملا وظیفه شناس و با سطح سواد بسیار بالا همواره در خدمت شما دانش آموزان عزیز می باشد و شما می توانی در هر روز از هفته و در هر ساعت از روز با شماره های اعلامی تماس گرفته و به گفتگو بنشینید و پس از دریافت مشاوره و همچنین دریافت کد تخفیف محصولات حرف آخر (در صورت موجود بودن در آن بازه زمانی ) اقدام به خرید کنید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ – همین حالا تماس بگیرید.

تخفیفات حرف اخر

همان طور که در بالا و همچنین ادامه در رابطه با تخفیفات حرف اخر صحت خواهیم کرد باید به این نکته اشاره کنیم که تخفیفات حرف آخر به دو سته تقسیم می شود که دسته اول تخفیفات پلکانی و دسته دوم درصدی که پلکانی بر اساس مبلغی خرداری شده محاسبه می شود و درصدی هم هر از چند وقت تخفیفاتی از سوی موسسه برای خرید محصولات توسط دانش آموزان در نظر گرفته می شود که متغییر است.

دریافت کد تخفیف حرف آخر

ما در سایت حرف آخر لیست قیمت محصولات حرف آخر را به صورت کامل و به همراه جزئیات و تخفیفات در یک بخش اختصاصی منتشر کرده ایم و ما هر روزه در صورت تغییر در قیمت ها و همچنین افزایش و یا کاهش تخفیفات تمامی لیست ها را به روز رسانی می کنیم.

پیشنهاد می‌کنیم از طریق منوی سایت و لیست قیمت محصولات حرف آخر سری به این بخش بزنید و از قیمت تمامی محصولات حرف آخر مطلع شده و آخرین و جدیدترین تخفیف حرف آخر را مشاهده کنید. اما چنانچه قصد دریافت کد تخفیف را دارید می توانید با مشاورین نخبه سازه حرف آخر در تماس بوده و اقدام به دریافت کد تخفیف موسسه حرف‌ اخر و همچنین مشاوره های قبل از خرید دی وی دی های آموزشی بکنید.

تخفیف موسسه حرف آخر

کد تخفیف محصولات موسسه کنکوری حرف آخر

جدیدترین و بروز ترین قیمت محصولات و همچنین تخفیفهای موسسه کنکوری حرف آخر کنکور ۹۸ و کنکور ۹۹ را با یک تماس ساده توسط مشاورین درجه یک و کار بلد ما می توانید دریافت کنید کافیست تماس بگیرید!

شماره تماس مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ – همین حالا تماس بگیرید و کد تخفیف محصولات حرف آخر را از دست ندهید.

کد تخفیف پلکانی حرف آخر

موسسه برای دانش آموزان و داوطلبین جهت خرید محصولات و پکیج های آموزشی تخفیف ویژه و پلکانی در نظر گرفته که هر داوطلبی که قصد خرید دارد بر اساس مقدار خرید می تواند از این کد ها استفاده کند. این تخفیف ها از 100 هزار تومان تا 3 میلیون تومان متغییر می باشد که در ادامه می توانید ببینید و از آنها در خرید خود استفاده کنید.

توجه: تخفیف پلکانی در حال حاضر وجود دارد. جهت دریافت تخفیف های عادی و ویژه و پلکانی با ما (مشاوره حرف آخر ) تماس بگیرید.  شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

ردیف مبلغ خرید میزا تخفیف نحوه دریافت تخفیف
1 برای خرید 1 تا 1.999.000 تومان 100/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
2 برای خرید 2 تا 2.999.000 تومان 200/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
3 برای خرید 3 تا 3.999.000 تومان 400/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
4 برای خرید 4 تا 4.999.000 تومان 600/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
5 برای خرید 5 تا 5.999.000 تومان 800/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
6 برای خرید 6 تا 6.999.000 تومان 1/100/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
7 برای خرید 7 تا 7.999.000 تومان 1/400/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
8 برای خرید 8 تا 8.999.000 تومان 1/700/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
9 برای خرید 9 تا 9.999.000 تومان 2/000/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
10 برای خرید 10 تا 10.999.000 تومان 2/300/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
11 برای خرید 11  تا 11.999.000 تومان 2/600/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
12 برای خرید 12  تا 12.999.000 تومان 2/900/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
13 برای خرید 13  تا 13.999.000 تومان 3/200/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.
14 برای خرید 14  تا 14.999.000 تومان 3/500/000 هزار تومان تخفیف (موجود) تماس بگیرید.

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف

خرید محصولات حرف آخر با تخفیف توسط مشاورین امکان پذیر است. این تخفیفات شامل پلکانی، درصدی، مناسبتی و … می باشد. کافیست با مشاوران ما در تماس باشید و محصولات مورد نطر خود را با تخفیفات ویژه تهیه کنید.

تخفیف عیدانه حرف آخر

در نظر داشته باشد که هر ساله در مناسبات و روز های خاص سال شما میی توانید محصولات این موسسه را با قیمت ارزان خریداری کنید برای مثال تخفیف عیدانه حرف آخر هر ساله ارائه می شود که بسیار مناسب است و قیمت پکیج ها تا 40 درصد تخفیف دارند.

کد تخفیف 6040

موسسه حرف اخر خدمات کد تخفیف 6040 را نیز ارائه می دهد که می توانید در فصل خود از این تخفیف بهره مند شود. معمولا تخفیف پروژه 6040 حرف آخر در 6 ماهه اول سال ارائه می شود. البته شما می توانید این محصولات را با تخفیف در ماه های دی، بهمن و اسفند هم تهیه کنید.

سخن پایانی

شما می توانید برای دسترسی به آخرین و جدیدترین قیمت محصولات حرف آخر که شامل انواع دروس کنکوری مانند ریاضی حرف آخر ، فیزیک حرف آخر ، زیست شناسی ، شیمی ، دینی، عربی ، زبان انگلیسی ، ادبیات و  همچنین در آزمون و و جمع بندی های شیمی ، زیست ، دینی و زندگی و … از طریق منوی بالایی سایت مشاهده کنید و برای دریافت جدیدترین تخفیف های موسسه حرف آخر می تواتید با شماره تماس های اعلامی فوق  با مشاورین کاربلد و نخبه ساز در ارتباط باشید من از آخرین تخفیفات مطلع شوید.

مشاورین ما بعد از در اختیار گذاشتن کد تخفیف محصولات حرف آخر پشتیبان شما در راستای راهنمایی نحوه خرید دی وی دی های آموزش ،  برنامه ریزی مطالعاتی ، پاسخ به سوالات شما و بسیاری دیگر به صورت کاملا رایگان خواهند بود.کافیست تماس بگیرید.

4.6/5 - (23 امتیاز)

فرم دریافت بسته هدیه 20 درصد کل پکیج حرف آخر

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
اشتراک در
اطلاع از
guest
42 نظـر و پاسخ
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
امیر
امیر
1 ماه قبل

سلام من هزینه روس تجربی رو پرداخت کردم و استفاده نکردم میخام کنکور ریاضی بدم میشه از کپی انها استفاده کنم

محمد علی مجیدی
محمد علی مجیدی
7 ماه قبل

واقعا عالیه خدا وکیلی عالیع خدا نگهدار تون باشه اساتید حرف آخر
💖💖💖💖💖🌹🌹🌹🌹🌹

محمد
محمد
10 ماه قبل

سلام خسته نباشید ببخشید تخفیف عیدانه ازکی شروع میشه و کی تموم میشه چون من میخوام بعد عید خرید بکنم و الان در توانم نیست

پریسا
پریسا
1 سال قبل

سلام و صدسلام ب تموم حرف آخریا
من پکیجشو خریداری کردم وخیلی هم عااالیه دم همشون گرم
ب امید موفقیت در کنکور ۱۴۰۰✌👍

آرمین
آرمین
1 سال قبل

سلام چطور باید کد تخفیف پکیج فیزیک ۱۱ بگیریم

میلاد
میلاد
پاسخ به  آرمین
1 سال قبل

سلام،خوب هستین؟
آیا هنوز هم خرید اقساطی دارین؟

علی
علی
1 سال قبل

کد تخفیف برای تهیه محصولات چیه؟

محمد علی مجیدی
محمد علی مجیدی
پاسخ به  حرف آخر
7 ماه قبل

بخدا یعنی بهترین پکیج کنکوره
عالیه عالی.
استاد منتظری واقعا تشکر
همچنین اساتید دیگر
واعظی.محمودی.محسن منتظری.استاد بی نظیر یوسفیان پور.پیمان کامیار.شاکری.استاد قاسمی و شیروانی واقعا دستتون درد نکنه

علی
علی
1 سال قبل

با عرض سلام و خسته نباشین آیا میشه وام گرفت تا حرف آخر خرید کنم

علی رضا
علی رضا
پاسخ به  حرف آخر
1 سال قبل

سلام میگم برا خرید پکیج کامل تجربی نظام جدید میشه هزینشو به صورت اقساطی پرداخت کرد

n
n
1 سال قبل

چطوری از تخفیف های پلکانی استفاده کنیم؟

زهرا
زهرا
1 سال قبل

مرسیییی😘😘
حرف اخر حرف نداره با این تخفیفات

علی
علی
1 سال قبل

سلام من میخوام بسته زبان پایه حرف اخر رو خریداری کنم آیا میشه کد تخفیف اعمال کرد؟؟

مهدی
مهدی
1 سال قبل

سلام میخواستم بدونم که بااین مجموعه شروع به کارکنی وباهاشون هماهنگ باشی میشه به اون رشته ای که میخواهی برسی؟

وحید
وحید
1 سال قبل

تخفیف پلکانی همراه با تخفیف ۳۰ درصد حساب میشه یا فقط یکیش

محمد رضا
محمد رضا
1 سال قبل

سلام . من میخام این بسته رو تهیه کنم . ولی به علت قیمت بالا توان اینقد پول رو ندارم . اگه میشه یه راهنمایی کنین که من چجور میتونم این بسته رو تهیه کنم . من ۵ روز با حرف آخر و ۷ الگو رو به صورت رایگان دریافت کردم یعنی استاد های حرف آخر محشرن . لطفا راهنمایی کنین. ممنون از حرف آخر

مهدی
مهدی
پاسخ به  حرف آخر
1 سال قبل

سلام خیلی ممنون از شما امیدوارم حال استاد به زودی خوب شه وایشون رو ببینیم اگه میشه من میخوام بسته مسائل ۱۰ ۱۱ ۱۲ رو خریداری کنم ولی هزینش بالاست ونمیتونم یه جا بدم اگه میشه راهنمایی کنید که چجوری هم تخفیف بگیرم و اقساطی بخرم

پانیا
پانیا
1 سال قبل

سلام محصولات رو میشه به صورت اقساطی بخریم؟

فرنوش
فرنوش
پاسخ به  پانیا
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید
ببخشید مثلا اگر من پک کامل دهم رو بخوام هم به صورت اقساطی میتونم پرداخت کنم؟

پرویز
پرویز
1 سال قبل

مرسی بابت تخفیف تون. بنده دریافت نمودم و ازمحصولات حرف آخر استفاده کردم.

MRA
MRA
1 سال قبل

ایا محصولاتتون قصد بندی میشه

علیرضا
علیرضا
1 سال قبل

مرسی بابت قسط بندی که برام انجام دادین

مرتضی
مرتضی
1 سال قبل

خیلی خوب