در این مقاله قصد داریم به بررسی قیمت محصولات ۶۰۴۰ حرف آخر که به تازگی تهیه شده بپردازیم. همان طور که اطلاع دارید، موسسه در بهمن ماه یک برنامه جدید تحت عنوان پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر آماده کرده که مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار گرفته است، که هدف از تهیه این برنامه ۶۰۴۰ زمان بندی درست برای آموزش، یاد گیری ویادآوری است، چراکه دانش آموزان و داوطلبان کنکوردراین مدت کوتاه به آموزشی احتیاج دارند که با در نظر گرفتن یک بازه زمانی مناسب مباحث درسی را جمع بندی کرده و به حل مساله بپردازد.

حل همه تست های کنکوری، طراحی آزمون های شبیه سازی شده، همکاری با بهترین اساتید کشور برای طراحی این پروژه، حجم مناسب پکیج ها، ارائه همه الگوهای مورد استفاده در کنکور و از همه مهم تر قیمت مناسب محصولات ۶۰۴۰، از دلایل محبوبیت این پروژه در بین دانش آموزان هستند.

توجه: جهت مشاهده و دانلود محصولات این پروژه به انتهای همین صفحه مراجعه کنید. در ضمن عبارت دانلود رایگان پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر که در برخی از سایت ها مشاهده می شود بی تفاوت بوده و سعی کنید از آنها دوری کنید زیرا این گونه افراد سودجو به دنبال سودجویی بوده و به هیچ عنوان این پروژه رایگان ارائه نمی شود و فقط ایز طریق این سایت حرف اخر می توانید به صورت ارجینال اقدام به تهیه کنید.

پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر

در ادامه به برسی دقیق و جامع پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر خواهیم پرداخت و شما دانش آموزان و داوطلبین پشت کنکور را با این برنامه آشنا خواهیم کرد تا بتوانید با یک آگاهی کاما از این پکیج استفاده و خود را در کمترین زمان ممکن برای کنکور آماده کنید.

قیمت پروژه 6040 حرف آخر

قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام جدید

قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام جدید را می توانید به صورت جدول بندی شده زیر به صورت کامل مشاهده کنید. تمامی قیمت ها به تومان بوده و مناسب می باشد تا هر دانش آموزی با هر وسع مالی بتواند به این برنامه دسترسی و خود را برای کنکور آماده کند. توجه داشته باشید که در لیست قیمت برنامه ۶۰۴۰ نظام جدید شامل دروس عمومی و تخصصی می باشد.

شماره تماس مشاوره حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

شمارهنام دروس عمومی و اختصاصیقیمت محصولتخفیف هر یک از محصولات
۱پکیج دینی دهم۱۹۰,۰۰۰ تومانبرای دریافت آخرین تخفیفات این پروژه و برای تمامی دروس تماس بگیرید.
۲پکیج دینی یازده۲۱۰,۰۰۰ تومان
۳پکیج دینی دوازدهم۱۸۰,۰۰۰ تومان
۴پکیج کامل دینی (تمامی دروس)۵۸۰,۰۰۰ تومان
۵پکج عربی جامع۵۲۰,۰۰۰ تومان
۶پکیج گرامر و لغات دهم و یازدهم۲۱۰,۰۰۰ تومان
۷پکیج گرامر لغات دوازدهم۱۲۰,۰۰۰ تومان
۸پکیج درک مطلب و کلوزتست۱۴۰,۰۰۰ تومان
۹پکیج کامل زبان انگلیسی (تمامی دروس)۴۷۰,۰۰۰ تومان
۱۰پک آرایه۱۱۰,۰۰۰ تومان
۱۱پک قرابت۱۵۰,۰۰۰ تومان
۱۲پک زبان فارسی۱۴۰,۰۰۰ تومان
۱۳پک تاریخ ادبیات۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۴پک املاء و لغت۱۳۰,۰۰۰ تومان
۱۵پکیج کامل ادبیات (تمامی دروس)۶۵۰,۰۰۰ تومان
۱۶پک فیزیک ۶۰۴۰۷۴۰,۰۰۰ تومان
۱۷پک شیمی ۶۰۴۰۸۴۰,۰۰۰ تومان
۱۸پک ریاضی ۶۰۴۰ قسمت یکم۵۳۰,۰۰۰ تومان
۱۹پک مقاطع مخروطی۱۲۰,۰۰۰ تومان
۲۰پک هندسه و آنالیز۱۶۰,۰۰۰ تومان
۲۱پک زیست ژنتیک انسانی۵۱۰,۰۰۰ تومان
۲۲پک زیست گیاهی۳۴۰,۰۰۰ تومان
۲۳پک زیست جانوری۳۲۰,۰۰۰ تومان
۲۴بیست آزمون ۶۰۴۰ نظام جدید۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان

 

قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام قدیم

قیمت پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر نظام قدیم برای دروس عمومی و تخصصی را می توانید از طریق جدول قیمت زیر مشاهده و در نهایت می توانید از طریق فروشگاه حرف آخر و یا انتهای همین صفحه اقدام به خرید محوصلات مورد نیاز خود بکنید. ما پکیج ۶۰۴۰ حرف اخر را به صورت تکی و کلی در دسترس شما عزیزان قرار دادیم که از قیمت بسیار خوبی برخوردار است.

شماره تماس مشاوره حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

ردیفنام دروس عمومی و اختصاصیقیمت محصولاتتخفیف برای محصول
۱پک دینی دوم۹۵,۰۰۰ هزار تومانبرای دریافت تخفیف محصولات تماس بگیرید و کد را دریافت کنید.
۲پک دینی سوم۱۲۰,۰۰۰ هزار تومان
۳پک دینی چهارم۷۰,۰۰۰ هزار تومان
۴پک آیات و روایات دینی۲۲۰,۰۰۰ هزار تومان
۵پکیج کامل دینی (تمامی دروس)۵۰۵,۰۰۰ هزار تومان
۶پک عربی جامع۴۸۵,۰۰۰ هزار تومان
۷پک زبان جامع بدون درک مطلب۳۷۵,۰۰۰ هزار تومان
۸پک درک مطلب۱۴۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۰پک آرایه۹۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۱پک قرابت۱۵۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۲پک زبان فارسی۱۲۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۳پک تاریخ ادبیات۹۵,۰۰۰ هزار تومان
۱۴پک املاء و لغت۱۰۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۵پکیج کامل ادبیات (تمامی دروس)۵۵۵,۰۰۰ هزار تومان
۱۶پکج فیزیک ۶۰۴۰۷۷۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۷پکج شیمی ۶۰۴۰۷۴۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۸پکج ریاضی ۶۰۴۰ به همراه مقاطع۷۹۰,۰۰۰ هزار تومان
۱۹پکج زیست گیاهی۳۲۰,۰۰۰ هزار تومان
۲۰پکج زیست جانوری۵۹۰,۰۰۰ هزار تومان
۲۱پکج بیست آزمون نظام قدیم۱,۶۰۰,۰۰۰ هزار تومان

 

مدت زمان تدریس فیلم های آموزشی در پروژه ۶۰۴۰

  • در این برنامه آموزش ها به این صورت زمان بندی شده اند:
  • زمان تدریس پکیج زیست پنجاه ساعت
  • زمان تدریس پکیج ریاضی چهل و پنج ساعت
  • زمان تدریس پکیج فیزیک چهل و پنج ساعت
  • زمان تدریس پکیج شیمی بیست و پنج ساعت

و کل مدت زمان در نظر گرفته شده برای دروس عمومی ۱۰۰ ساعت است.

قیمت پروژه ی ۶۰ برای رشته ریاضی به شکل زیر است

  • شیمی ۶۰
  • ریاضی صفر تا صد برای رشته ریاضی
  • فیزیک ۶۰
  • و یک پک کامل برای دروس عمومی

۲۰ آزمون حرف آخر

توجه داشته باشید که هر آزمون به صورت جداگانه پاسخ نامه ای اختصاصی دارد و جواب سوالات تک به تک و به صورت تشریحی در پاسخ نامه موجود است. مدرسین حرف آخر در این آزمون ها سعی کرده اند مباحث را در قالب سوال و جواب دوباره تدریس کرده و به دانش آموزان یاد آوری کنند. درواقع پاسخ نامه آزمون ها تنها کلید سوالات نیست بلکه مطالب به صورت مکرر برای شما در طول هر بیست آزمون مرور می شود.

بنابراین، در هر یک از این بیست آزمون مطالب به صورت کامل مرور شده ودر بیشتردرس ها مفهوم مباحث آن قدر تکرار شده که باعث می شود کاملا بر موضوع سوال ها تسلط پیدا کنید. پاسخ نامه ای که برای هر آزمون طرح ریزی شده به این صورت است که برای آنالیز و یاد آوری مجدد موضوعات به کار رفته درهرسوال، روی هم رفته پانزده ساعت زمان اختصاص داده شده است. بیشترین زمانی که برای پاسخ به یک سوال در نظر گرفته شده گاهی به پانزده دقیقه هم می رسد.

این زمان بندی و تشریح مطالب در قالب سوال و جواب باعث می شود بعد از بیست آزمون طراحی شده در حرف آخر هیچ سوال و مجهولی نسبت به مطالب در ذهن دانش آموزان و داوطلبان کنکور باقی نماند.

هدف از تهیه و آماده سازی  پکیج ۶۰۴۰ ایجاد توانمندی کامل برای داوطلبان کنکوراست و به یاری خداوند متعال وهمراهی داوطلبان، با استفاده بهینه از این برنامه بهترین نتیجه از کنکور امسال را به دست خواهید آورد.

ویژگی پکیج های ۶۰۴۰ حرف آخر نظام قدیم

اگردانش آموز با مفهوم مباحث به خوبی آشنا نشده باشد یا برای پاسخ به سوالات از راح حل های طولانی استفاده کند، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی این روند برای او خسته کننده خواهد شد. اگر شما هم با این مساله مواجه هستید بهتر است شیوه مطالعه و فراگیری مطالب مورد نیازتان را تغییر دهید. داوطلبان کنکوری توجه داشته باشید، درروش استفاده شده درپکیج۶۰۴۰ که توسط استاد کامیار طراحی شده، مباحث مهم و کلیدی درس فیزیک و همچنین متدهای تست زنی سریع، به صورت خیلی ساده، رسا و شیوا آموزش داده می شود. بنابراین یادگیری کامل مطالب و استفاده از نکات مهم در تست زنی سرعت عمل شما را بالا برده و این کاررا برای شما لذت بخش خواهد کرد.

در هنگام جواب دادن به تست ها هر سوالی که به نظرتان مهم می آید، علامت گذاری کنید تا بتوانید بعد از یک مدت آن ها را دوباره مرور کنید. این سوالات بهترین منبع برای یادگیری هرچه بهتر و بیشتر شما هستند.

همان طور که می دانید درس فیزیک در کنکور یکی از درس های اختصاصی و مهم است.این درس  در کنکور رشته ریاضی ضریب سه و در کنکور رشته تجربی ضریب دو دارد. شما می توانید با استفاده از پکیج های حرف آخر که زیر نظر استاد کامیار تهیه شده اند مباحث درس فیزیک را به راحتی آب خوردن یاد بگیرید و برای همیشه به خاطر بسپارید.

از نقات قوت وقابل توجه روش تدریس استاد کامیاربرای یاد گیری فیزیک این است که با استفاده از الگو سازی برای هر سوال به جای تکنیک وفرمول، نیم کره راست مغز را که جایگاه پردازش منطقی و شهودی است فعال می کند. بنابراین با صرف کم ترین زمان ممکن بیشترین حجم اطلاعات و مطالب مفید در حافظه دانش آموز ثبت می شود.

داوطلبان کنکور دو دسته هستند، بعضی ها درس ها را تمام کرده اند  و منتظر روز آزمون هستند  و بعضی دیگر درس هارا به نیمه راه رسانده اند، به صورت جدی درس ها را نخوانده اند و یا هنوز شروع به خواندن مطالب نکرده اند اما می خواهند زمان از دست رفته را جبران کنند.

اما خبر خوب این است که ما در حرف آخر برای هر دو دسته، یک برنامه مناسب آماده کرده ایم.

اگر جز آن دسته از داوطلبان هستید که درس ها را تمام کرده اید و الان به یک مرور کامل و جامع برای یاد آوری مطالب نیاز دارید، گروه مدرسین حرف آخر با طراحی پروژه بیست آزمون، برای شما این امکان را فراهم کرده اند که درمدت زمانی کوتاه، کل مطالب مفید و مورد نیاز برای کنکور، بیست بار برایتان یاد آوری شود.

در ۲۰ آزمون حرف آخر، کنکور برایتان بیست بار شبیه سازی می شود. تمام سوال ها یکی یکی با روش فوق العاده اساتید تجزیه و تحلیل می شوند ودرقالب فیلمی چند دقیقه ای در اختیار شما قرارمی گیرند. شبیه سازی کنکور در این آزمون ها و تکرار چند باره مطالب با شیوه خاص الگو سازی، سرعت عمل شما را در پاسخ دادن به تست ها بالا برده و از استرستان می کاهد.

تماس مشاورین حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

(۱ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)

(1 رای ، میانگین: 5٫00 از 5)