با سلام، نظرات درباره حرف آخر یا نظرات دانش آموزان درباره موسسه حرف آخر و به نوعی نقد موسسه حرف آخر یکی دیگر از خدمات وب سایت ما در رابطه با موسسه حرف آخر به شمار می رود که این امکان را فراهم کرده ایم تا دانش آموزان و کاربران بتوانند نظرات دیگر دانش آموزان در رابطه با موسسه حرف آخر را به بهترین نحو ممکن در اختیار داشته باشند و حتی خود اقدام به ارسال نظر در رابطه با سابقه همکاری با این موسسه یا استفاده از مجموعه پکیج های این موسسه بکنند. از آنجایی که مشاهده می‌کردیم دانش آموزان بسیار زیادی به دنبال نظرات درباره حرف اخر هستند و دوست دارند در باره با نظرات موسسه حرف آخر بیشتر آشنا شوند و حتی از آنها به عنوان کمک استفاده کنند تا در انتخاب خود تردیدی نداشته باشند ما تصمیم گرفتیم در این بخش امکانی را فراهم کنیم تا هر کسی بتواند نظرات خود را ارسال و ما به دیگر دانش آموزان منتقل کنیم.

ما در سایت حرف آخر بدون در نظر گرفتن هیچگونه تعصبی اقدام به انتشار هرگونه نظر چه پیشنهاد ،  انتقاد ، تعریف و تمجید دانش آموزان و کسانی که با این موسسه در ارتباط بوده اند و یا از پکیج های آموزش آن استفاده کردن و تجربه دارند میکنیم. البته در نظر داشته باشید که برخی از افراد و موسسات ضعیف به‌ دنبال تخریب و به حاشیه کشاندن مجموعه حرف آخر می باشد اگر مقاله مربوط به کلاهبرداری موسسه حرف آخر که در بخش وبلاگ منتشر کردیم مراجعه کنید خود شاهد تخریب ها و گفته های ما خواهید بود از این رو ما تمام این نظرات را به خوبی بررسی و زیر ذره بین خواهیم برد و چنانچه نظرات جنبه تخریب این موسسه را نداشته باشند آنها را انتشار خواهیم داد شما هم می توانید نظرات درباره حرف آخر بر تجربیات فعالیت خود با این موسسه را از طریق فرم زیر به ما ارسال کنید ما پس از بررسی در سریعترین زمان ممکن منتشر خواهیم کرد تا دیگر کاربران و دانش آموزان بتوانند ببینند.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

نظرات درباره حرف اخر

همانطور که در بالا اشاره کردیم بسیاری از دانش آموزان به دنبال نظرات درباره حرف آخر هستند و قبل از خرید هر یک از پکیج های موسسه و یا شروع به همکاری با این موسسه برای رفع تردید ها و شک های خود به دنبال نظرات درباره حرف آخر در سطح اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هستند. در این رابطه می بایست خدمت تمامی دانش آموزان عرض کنم که نظرات واقعی را فقط از مراجع معتبر و از طریق سایت حرف آخر دنبال کنند و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی که مختص این موسسه و یا هیچ نوع فعالیت تخریبی ندارند پیگیری کنید، زیرا این روز ها با توجه به قدرتمندی موسسه حرف آخر در تمامی بخش ها اعم از ارائه بروزترین دی وی دی های آموزشی کنکور ، دارا بودن بهترین اساتید با سبک و روش تدیسی بسیار حرفه ای و به شیوه الوسازی و انمیشنی ، داری بهترین مشاوران جهت راهنمایی دانش آموزان و … بسیاری از موسسات و افراد سودجو به دنبال تخریب و خراب کردن این موسسه هستند تا بتوانند موسسات خود را به دانش آموزان القا کند از این رو مواظب سودجویی افراد کلاهبردار باشید و گول چنین افراد را نخورید.

در این بخش از سایت ما بخشی را برای شما عزیزان تدارک و در نظر گرفتیم تا در صورت نیاز به مشاهده نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر بپردازید و حتی خود نظرات و تجربه همکاری که داشتید را به اشتراک بگذارید که کاملا قانونی و واقعیت‌ها را مشاهده خواهید کرد و سپس انتخاب خود را در رابطه با شروع همکاری با این موسسه و یا عدم همکاری را با خود تصمیم بگیرید.

شماره تماس ماوران حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

نظرات دانش اموزان درباره حرف اخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین و قدرتمندترین موسسه کنکوری در ایران با ارائه انواع پکیج های آموزشی برای دروس مختلف دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید توسط بهترین اساتید تدریس شده است و خدماتی چون ارائه رایگان مشاوره برای دانش آموزانی که قصد خرید پکیج را دارند و یا قبلا پکیجی را خریداری کردند و به دنبال دریافت راهنمای برنامه ریزی مطالعاتی و همچنین انواع مشاوره مانند گفتگو با رتبه برتر های کنکور سال های قبل کشور ایران چه در تهران و چه در دورترین نقاط این مرز بوم هستند در اختیار قرار داده است و شما در هر زمان می توانید از این موسسه محصولات و پکیج های مورد نیاز خود را به صورت حضوری و یا آنلاین و از طریق فروشگاه حرف آخر که در منوی بالای سایت قرار دارد اقدام به تهیه کنید و با استفاده از راهنمایی و مشاوره رایگان توسط مشاوران نخبه ساز خود را برای کنکور آماده کنید. از این رو هر ساله دانش‌آموزان بسیار زیادی با این مجموعه فعالیت خود را شروع و در کنکور از درصد بالای تست‌زنی برخوردار می‌شود و به اهداف بلند مرتبه خود با کسب رتبه برتر در کنکور دست پیدا می‌کنند. ما از تمامی دانش آموزانی که سابقه همکاری با این مجموعه را دارند تقاضا می کنیم که نظرات خود از همکاری با این موسسه و همچنین مشاوران را در این بخش برای ما ارسال کنند و ما جهت مشاهده دیگر دانش آموزان منتشر کنیم، این امر می تواند کمک بسزایی در انتخاب درست دانش آموزان و موفقیت آنها در پس داشته باشد بنابراین ما همواره منتظر دریافت نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات شما هستیم.

نقد موسسه حرف آخر

نقد موسسه حرف آخر به نوعی نظرات درباره حرف آخر که در این بخش ارائه کرده ایم می تواند کمک بسزایی در انتخاب دانش آموزان داشته باشد و به صورت صادقانه و بدون هیچ گونه تعصبی ما آماده دریافت هرگونه نقد حرف اخر و همچنین انتقادات و پیشنهادات و تعریف و تمجید شما عزیزان هستیم تا منتشر کنیم و در دسترس دیگر افراد قرار دهیم با این کار دانش اموزان می توانند انتخاب خود را بدون مشکل انجام دهند.

نظرات درباره حرف آخر

نظرات درباره حرف اخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

نقد حرف اخر

برای ارسال نظرات درباره حرف اخر همچنین نقد حرف آخر از سوی شما عزیزان و دانش آموزانی که با این موسسه سابقه ی فعالیت و همکاری داشته اید می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید ما پس از دریافت هرگونه نقد و برسی و همچنین دیدگاه های شما عزیزان آن را در دسترس عموم و در این بخش قرار خواهیم داد تا شما هم در کمک به دیگر دانش آموزان برای انتخاب و عدم انتخاب این موسسه به عنوان مرجع کنکوری خود سهیم باشید. همچنین شما دانش آموزان عزیز می توانید از طریق دیدگاه و ارسال نظر انتهای همین مطلب اقدام به ارسال توضیحات، سوالات و …. خود بکنید اما ما پیشنهاد می کنیم حتما از طریق فرم زیر برای این کار استفاده کنید.

فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید ما به محض دریافت منتشر خواهیم کرد.

اما نظرات و نقد دانش آموزان درباره حرف آخر

(۲ رای ، میانگین: ۴٫۰۰ از ۵)

 • ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

  رحمان امیری

  با سلام بسیار خوشحالم که سایت حرف آخر این امکان رو در اختیار دانش اموزان حرف آخر گذاشته تا بتوانند نظرات را به اشتراک بگذارند من اولین سایت حرفه ای که میبینم این سایت هست و هیج کجا چنین خدمات و امکانی رو مشاهده نکردم و در کل خواستم من هم نظری با تجربه و همکاری که با این موسسه داشتم رو به اشتراک بگذارم اگر انتشار بدید ممنون میشم.

  من برای کنکور ۹۷ به دنبال یک موسسه بودم که از همه نظر کامل باشه و من هم برای اظمینان از انتخاب خودم به دنبال نظرات دیگر دانش آموزان که سابقه خرید و تجربه ای از موسسات مختلف داشتند بودم تا با نظرات بسیار زیادی روبرو شدن که بهترین آنها که من رو متقاعد میکرد موسسه حرف آخر بود و بلاخره با شماوره رایگان این موسسه تماس گرفتم و به خوبی راهنمایی و موارد لازم رو بهم گفتند و در نهایت خرید خود رو انجام دادم و واقعا از این مجموعه که تبلیغات خوبی هم داشت راضی هستم و تازه میفهمم که تبلیغاتشون بی دلیل نبود و پکیج ها همانند تبلیغاتشون با کیفیت و شیوه تدریس و یادگیری بسیار خوبی را داشت و با کمک مشاوران درجه یک ای موسسه تواستم خودم رو به کنکور آماده کنم و الان هم با مشاوران در تماس هستم و امید وارم در کنکور بتونم بهترین نتیجه رو بگیرم که مطمعا هستم نتسجه خواهم گرفت.

  اگر شما هم به دنبال موسسه خوب هستید تا بتونید در کنکور موفق باشید من دانش آموز که تجربه کار این موسسه را دارم بهتون پکیج های حرف آخر رو پیشنهاد می کنم.

  با تشکر فراوان

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲

 • ۱۳۹۸/۰۳/۰۸

  محمد امین نادری

  با سلام، بنده هم به نوبت خودم از موسسه حرف آخر تشکر میکنم با این همه زحمت و خدمات خوبشون.من بدن هیچ گونه تحقیقی فقط از طریق تلوزیون با این مسسه آشنا شدم و پس از مکاتبه با مشاوران اقدام به خرید پکیج های مورد نیاز م کردم و تا به این رو  رشد خوبی هم داشتم و لازم دونستم که نظر خودمو ارسال کنم.

  در کل خیلی راضی بودم هم از مشاوره و هم ویدیو های آموزشی فقط ای کاش شعبه های در استانهای مختلف داشتن شاید میشد حضوری هم مراجعه کنیم.البته همینجوری هم همه خدمات در دسترس بود و استفاده کردم.

  به امید موفقیت تمام دانش آموزان در کنکور ۹۸ به خصوص خودم که زحمت زیادی کشیدم

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸