پروژه 6040 حرف آخر
نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

با سلام، نظرات درباره حرف آخر یا نظرات دانش آموزان درباره موسسه حرف آخر و به نوعی نقد موسسه حرف آخر یکی دیگر از خدمات وب سایت ما در رابطه با موسسه حرف آخر به شمار می رود که این امکان را فراهم کرده ایم تا دانش آموزان و کاربران بتوانند نظرات دیگر دانش آموزان در رابطه با موسسه حرف آخر را به بهترین نحو ممکن در اختیار داشته باشند و حتی خود اقدام به ارسال نظر در رابطه با سابقه همکاری با این موسسه یا استفاده از مجموعه پکیج های این موسسه بکنند. از آنجایی که مشاهده می‌کردیم دانش آموزان بسیار زیادی به دنبال نظرات درباره حرف اخر هستند و دوست دارند در باره با نظرات موسسه حرف آخر بیشتر آشنا شوند و حتی از آنها به عنوان کمک استفاده کنند تا در انتخاب خود تردیدی نداشته باشند ما تصمیم گرفتیم در این بخش امکانی را فراهم کنیم تا هر کسی بتواند نظرات خود را ارسال و ما به دیگر دانش آموزان منتقل کنیم.

ما در سایت حرف آخر بدون در نظر گرفتن هیچگونه تعصبی اقدام به انتشار هرگونه نظر چه پیشنهاد ،  انتقاد ، تعریف و تمجید دانش آموزان و کسانی که با این موسسه در ارتباط بوده اند و یا از پکیج های آموزش آن استفاده کردن و تجربه دارند میکنیم. البته در نظر داشته باشید که برخی از افراد و موسسات ضعیف به‌ دنبال تخریب و به حاشیه کشاندن مجموعه حرف آخر می باشد اگر مقاله مربوط به کلاهبرداری موسسه حرف آخر که در بخش وبلاگ منتشر کردیم مراجعه کنید خود شاهد تخریب ها و گفته های ما خواهید بود از این رو ما تمام این نظرات را به خوبی بررسی و زیر ذره بین خواهیم برد و چنانچه نظرات جنبه تخریب این موسسه را نداشته باشند آنها را انتشار خواهیم داد شما هم می توانید نظرات درباره حرف آخر بر تجربیات فعالیت خود با این موسسه را از طریق فرم زیر به ما ارسال کنید ما پس از بررسی در سریعترین زمان ممکن منتشر خواهیم کرد تا دیگر کاربران و دانش آموزان بتوانند ببینند.

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر

نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

نظرات درباره حرف آخر

همانطور که در بالا اشاره کردیم بسیاری از دانش آموزان به دنبال نظرات درباره حرف آخر هستند و قبل از خرید هر یک از پکیج های موسسه و یا شروع به همکاری با این موسسه برای رفع تردید ها و شک های خود به دنبال نظرات درباره حرف آخر در سطح اینترنت و شبکه‌های اجتماعی هستند. در این رابطه می بایست خدمت تمامی دانش آموزان عرض کنم که نظرات واقعی را فقط از مراجع معتبر و از طریق سایت حرف آخر دنبال کنند و یا از طریق شبکه‌های اجتماعی که مختص این موسسه و یا هیچ نوع فعالیت تخریبی ندارند پیگیری کنید، زیرا این روز ها با توجه به قدرتمندی موسسه حرف آخر در تمامی بخش ها اعم از ارائه بروزترین دی وی دی های آموزشی کنکور ، دارا بودن بهترین اساتید با سبک و روش تدیسی بسیار حرفه ای و به شیوه الوسازی و انمیشنی ، داری بهترین مشاوران جهت راهنمایی دانش آموزان و … بسیاری از موسسات و افراد سودجو به دنبال تخریب و خراب کردن این موسسه هستند تا بتوانند موسسات خود را به دانش آموزان القا کند از این رو مواظب سودجویی افراد کلاهبردار باشید و گول چنین افراد را نخورید.

در این بخش از سایت ما بخشی را برای شما عزیزان تدارک و در نظر گرفتیم تا در صورت نیاز به مشاهده نظرات دانش آموزان درباره حرف آخر بپردازید و حتی خود نظرات و تجربه همکاری که داشتید را به اشتراک بگذارید که کاملا قانونی و واقعیت‌ها را مشاهده خواهید کرد و سپس انتخاب خود را در رابطه با شروع همکاری با این موسسه و یا عدم همکاری را با خود تصمیم بگیرید.

شماره تماس ماوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

نظرات دانش اموزان درباره حرف اخر

موسسه حرف آخر به عنوان بهترین و قدرتمندترین موسسه کنکوری در ایران با ارائه انواع پکیج های آموزشی برای دروس مختلف دو سیستم آموزشی نظام قدیم و نظام جدید توسط بهترین اساتید تدریس شده است و خدماتی چون ارائه رایگان مشاوره برای دانش آموزانی که قصد خرید پکیج را دارند و یا قبلا پکیجی را خریداری کردند و به دنبال دریافت راهنمای برنامه ریزی مطالعاتی و همچنین انواع مشاوره مانند گفتگو با رتبه برتر های کنکور سال های قبل کشور ایران چه در تهران و چه در دورترین نقاط این مرز بوم هستند در اختیار قرار داده است و شما در هر زمان می توانید از این موسسه محصولات و پکیج های مورد نیاز خود را به صورت حضوری و یا آنلاین و از طریق فروشگاه حرف آخر که در منوی بالای سایت قرار دارد اقدام به تهیه کنید و با استفاده از راهنمایی و مشاوره رایگان توسط مشاوران نخبه ساز خود را برای کنکور آماده کنید. از این رو هر ساله دانش‌آموزان بسیار زیادی با این مجموعه فعالیت خود را شروع و در کنکور از درصد بالای تست‌زنی برخوردار می‌شود و به اهداف بلند مرتبه خود با کسب رتبه برتر در کنکور دست پیدا می‌کنند. ما از تمامی دانش آموزانی که سابقه همکاری با این مجموعه را دارند تقاضا می کنیم که نظرات خود از همکاری با این موسسه و همچنین مشاوران را در این بخش برای ما ارسال کنند و ما جهت مشاهده دیگر دانش آموزان منتشر کنیم، این امر می تواند کمک بسزایی در انتخاب درست دانش آموزان و موفقیت آنها در پس داشته باشد بنابراین ما همواره منتظر دریافت نظرات ، انتقادات ، پیشنهادات شما هستیم.

نقد موسسه حرف آخر

نقد موسسه حرف آخر به نوعی نظرات درباره حرف آخر که در این بخش ارائه کرده ایم می تواند کمک بسزایی در انتخاب دانش آموزان داشته باشد و به صورت صادقانه و بدون هیچ گونه تعصبی ما آماده دریافت هرگونه نقد حرف اخر و همچنین انتقادات و پیشنهادات و تعریف و تمجید شما عزیزان هستیم تا منتشر کنیم و در دسترس دیگر افراد قرار دهیم با این کار دانش اموزان می توانند انتخاب خود را بدون مشکل انجام دهند.

نظرات درباره حرف آخر

نظرات درباره حرف اخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

نقد حرف اخر

برای ارسال نظرات درباره حرف اخر همچنین نقد حرف آخر از سوی شما عزیزان و دانش آموزانی که با این موسسه سابقه ی فعالیت و همکاری داشته اید می توانید از طریق فرم زیر اقدام کنید ما پس از دریافت هرگونه نقد و برسی و همچنین دیدگاه های شما عزیزان آن را در دسترس عموم و در این بخش قرار خواهیم داد تا شما هم در کمک به دیگر دانش آموزان برای انتخاب و عدم انتخاب این موسسه به عنوان مرجع کنکوری خود سهیم باشید. همچنین شما دانش آموزان عزیز می توانید از طریق دیدگاه و ارسال نظر انتهای همین مطلب اقدام به ارسال توضیحات، سوالات و …. خود بکنید اما ما پیشنهاد می کنیم حتما از طریق فرم زیر برای این کار استفاده کنید.

فرم زیر را پر کرده و ارسال کنید ما به محض دریافت منتشر خواهیم کرد.

اما نظرات و نقد دانش آموزان درباره حرف آخر


 

****** حسین زینال پور ******

ایکاش حرف اخر میتونست پک اصلیشو به طوری قسطی بده تا افرادی هم که وضع مالیشون جنان خوب نیس بتونن ازش استفاده کنن

پاسخ: سلام حسین عزیز، فروش قسطی پکیج وجود دارد. جهت تهیه پکیج ها به صورت اقساطی با شماره اعلامی در همین صفحه و مشاورین حرف آخر تماس بگیرید.

****** احمدرضا فرجزاده ******

سلام من پکیج کامل نهم رو تهیه کردم ولی ناقص فرستادین زنگ زدم گفتین میفرستین ولی الان15روز نفرستادین

پاسخ: ارسال شده است احمد رضای عزیز، موفق باشید.

****** محمد امین شهابی ******

سلام. راستین چند روزیه فیلم های حرف آخر رو از اینترنت نگاه می کنم. واقعا عالیه. از نظر مالی خیلی مشکل دارم نه کامپیوتر و لب تاب دارم نگاه کن و نمی تونم دی وی دی ها رو بخرم. دوست دارم بعد از این همه سال بهترین نتیجه را بگیرم. لطفا راهنمایی کنید.

پاسخ: محمد عزیز چه راهنمایی می تونیم بکنیم شما باید حتما سیستم نیاز دارید.

****** زهرا ******
سلام ببخشید پکیج بیست ازمون شصت چهل چجوری می تونم تهیه کنم از خود موسسه

پاسخ: سلام جهت تهیه این بسته با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگرید.

****** خادم الزهرا ******

سلام ببخشید من سیدی های پارسالو دارم ولی میخوام دوباره کنکور بدم اپدیت ۱۴۰۰ خیلی فرق داره اگه فرق داره دوباره بخرم

پاسخ: سلام نیازی نیست مجدد خریداری کنید با شماره اعلامی در همین صفحه با مشاور ما در تماس باشید تا راهنمایی کنند باید چیکار کنید.

****** محمد ******

سلام واقعا درصد قبولی صدردرصده

****** الهام رضایی ******

چرا روش حل هاتون فقط برای یه سری خاص مسائل کاربرد داره؟درشیمی در زیست نکات غلط اموزشی زیاد است

****** آرمین ******

سلام خسته نباشید.من قصد دارم این پکیج رو کسی اگه واقعا نتیجه گرفته پاسخ بده ..و از سایت میپرسم که اگه نتیجه نگرفتیم تصمینی هست؟

****** …. ******

سلام دانش آموزانی که میخوان سال 1400 کنکور بدن به نظر شما از پروژه 6040 استفاده کنم بهتره یا پروژه 1000ساعت؟؟

******* @ ******

ب نظر من تمام سیدی های حرف آخر معرکه هستند فقط تلاش خودتو می خوان این حرف من برا اون کسایی ک میگن این موسسه کلا به درد نمیخوره ب تمام اونا میگم این استادان حرف آخر ک چوب موسی ندارن ک به سر تو بزنن ک موفق بشی خودشون ک گفتند تو هم باید موسی گونه عمل کنی ک‌به هدفت برسی انشاالله وقتی ب هدفمو رسیدم بهتون میگم ک اسم و فامیل چیه و اینکه موسی گونه عمل کردم و به هدفم رسیدم همین

پاسخ: سلام به شما دوست عزیز، کاش اسم و فامیلیتون رو هم برامون ارسال میکردید. در هر صورت تشکر از شما بابت این صحبت های خوبتون.

******* ارزوی دکتری******

سلام خسته نباشید تروخدا چرا ایقدر قیمتاتون بالاس من پدرم کارگره خیلی داره تلاش میککه برام بخره این پکیج و ولی نمیتونه واقفا قیمت بالاعه تروخدا از تون خاهش میکنم قیمتاتون و پایین بیارید بتونیم بهریم ماهم دانشگا قبول بشیم خواهش میکنم ازتون

پاسخ: سلام ارزوی عزیز، در همین بخش نظری از سوی خانم فرخی داشتیم که راهنمایی کردیم که به چه شکل می توانند پکیج مورد نیازشون رو تهیه کنند. شما هم بنا به این پاسخ می تونید از خرید پکیج های ما بهرمند شوید.

******* سینا ******

سلام خواستم بدونم شما برای هر رشته اختصاصی کار کردین یا فقط مباحث مشترک کار کردین چون من رشته ریاضی ام و میخوام بدونم تو درس های فیزیک و ریاضی که برای رشته ریاضی مطالب سنگین تری داره به طور اختصاصی کار شده یا فقط مباحث مشترک رشته تجربی وریاضی گزینش شده؟

پاسخ: سلام سینای عزیز، این قیمت مخصوص نظرات و پیشنهادات هستش و سوال شما نیاز به یک مشاوره کامل داره. برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ در ارتباط باشید مشاوران ما 24 ساعته پاسخگوی شما عزیزان هستند.

******* خانم فرخی ******

سلام همسرم کارگر و من هم گلاب میگیرم ومیفروشم وتو باغ گارگری میکنم تا بتونم تنها دخترم دبیری قبول بشه تا حالا زبان وشیمی رو تونستم ازشما بخرم تورو خدا شما کمک کنیددخترم مثل من زیرزمین نشین نشه

پاسخ: سلام سرکار خانم فرخی از شنیدن صحبتحاتون بسیار متاثر شدم! حتما ما در کنار شما خواهیم بود. سعی کنید با شماره اعلامی در همین صفحه با ما در تماس باشید تا با یک تخفیف بسیار خوب پکیج مورد نیاز رو در اختیارتون قرار بدیم.

****** محدثه علی نیا ******

با سلام بسیار خوشحالم که سایت حرف آخر این امکان رو در اختیار دانش اموزان حرف آخر گذاشته تا بتوانند نظرات را به اشتراک بگذارند من اولین سایت حرفه ای که میبینم این سایت هست و هیج کجا چنین خدمات و امکانی رو مشاهده نکردم و در کل خواستم من هم نظری با تجربه و همکاری که با این موسسه داشتم رو به اشتراک بگذارم اگر انتشار بدید ممنون میشم.

****** مینا غلامی ******

من برای کنکور 97 به دنبال یک موسسه بودم که از همه نظر کامل باشه و من هم برای اظمینان از انتخاب خودم به دنبال نظرات دیگر دانش آموزان که سابقه خرید و تجربه ای از موسسات مختلف داشتند بودم تا با نظرات بسیار زیادی روبرو شدن که بهترین آنها که من رو متقاعد میکرد موسسه حرف آخر بود و بلاخره با شماوره رایگان این موسسه تماس گرفتم و به خوبی راهنمایی و موارد لازم رو بهم گفتند و در نهایت خرید خود رو انجام دادم و واقعا از این مجموعه که تبلیغات خوبی هم داشت راضی هستم و تازه میفهمم که تبلیغاتشون بی دلیل نبود و پکیج ها همانند تبلیغاتشون با کیفیت و شیوه تدریس و یادگیری بسیار خوبی را داشت و با کمک مشاوران درجه یک ای موسسه تواستم خودم رو به کنکور آماده کنم و الان هم با مشاوران در تماس هستم و امید وارم در کنکور بتونم بهترین نتیجه رو بگیرم که مطمعا هستم نتسجه خواهم گرفت.

اگر شما هم به دنبال موسسه خوب هستید تا بتونید در کنکور موفق باشید من دانش آموز که تجربه کار این موسسه را دارم بهتون پکیج های حرف آخر رو پیشنهاد می کنم.

با تشکر فراوان

******* علی ******

با سلام، بنده هم به نوبت خودم از موسسه حرف آخر تشکر میکنم با این همه زحمت و خدمات خوبشون.من بدن هیچ گونه تحقیقی فقط از طریق تلوزیون با این مسسه آشنا شدم و پس از مکاتبه با مشاوران اقدام به خرید پکیج های مورد نیاز م کردم و تا به این رو  رشد خوبی هم داشتم و لازم دونستم که نظر خودمو ارسال کنم.

در کل خیلی راضی بودم هم از مشاوره و هم ویدیو های آموزشی فقط ای کاش شعبه های در استانهای مختلف داشتن شاید میشد حضوری هم مراجعه کنیم.البته همینجوری هم همه خدمات در دسترس بود و استفاده کردم.

به امید موفقیت تمام دانش آموزان در کنکور 98 به خصوص خودم که زحمت زیادی کشیدم

******* بی نام ******

از همه اساتید این مجموعه نهایت تشکر رو دارم که واقعا از هر لحاظی عالی هستند مخصوصا اقایان شعبانی و شاکیری که بی نظیر هستند از دکتر شیروانی که استاد مسائل شیمی هستند تشکر میکنم بابت زحمتی که میکشند در مفاهیم هم خوب عمل میکنند اما نه به اندازه مسائل و بنظرم مشکلی ک این موسسه دارد تنها اندکی در مفاهیم شیمی است. مشاورین این موسسه نیز خوب هستند اما خیلی پیگیر نمیشن بعد خرید محصولات ولی باز هم هیچی از ارزش این موسسه بینظیر کم نمیکنه

,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

44 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • سلام ببخشید منو خواهر برادرام امسال کنکوری هستیم ما با گرفتاری تونستیم یک پکیج حرف اخرو سفارش بدیم ام واقعا نمیتونیم چهارتایی با یه پکیج درس بخونیم چون برنامه هامون تداخل داره و واقعا برامون سخته یه پکیج دیگه سفارش بدیم حالا باتوجه به اینکه یک بار این محصول رو خریداری کردیم ایا میتونیم از کپی محصول استفاده کنیم

  پاسخ
 • فاطمه داوری
  آوریل 14, 2021 8:02 ق.ظ

  سلام من یک ماه بسته 6040 رو تهیه کردم ولی هیچ مشاوری رو دریافت نکردم مشاور فقط برای واریز پول تماس گرفتن و پیکیر بودن پول که واریز کردم دیگه هیچ تماسی دریافتی نداشتم یا اگر زنگ بزنم می گن طبق برنامه پیش برو نمی دونم کدوم برنامه رو میگن

  پاسخ
  • سلام اگر مشاورتون اقا مسعودی هستن خبر بدید تا برسی کنیم در غیر این صورت سعی کنید با مشاور خودتون در تماس باشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • من پک ۶۰۴۰ رو گرفتم اما مشاورم اصلن بعد اون رسیدیگی نکرد و با بنده تماس نگرفتن..فک کنم دقدقه های مشاوراتون فقط پول بود چون حتی ی بارم با بنده تماس نکرفتن

  پاسخ
 • سلام چرا فقط نظرات مثبت رو ثبت میکنید

  پاسخ
 • من توی قلم چی هم ثبت نام کردم اونجا هم متاسفانه همینجوری بود..واقعا متاسفام حتی همسرم ب مشاورمم این موضوع رو گفتن و ایشون گفتن ک ن ما ۱۰۰%پیگیری میکنیم اما متاسفانه همین ک پولو واریز کردم و پک رو خریداری کردم هیچ تماسی با بنده نداشتن..

  پاسخ
 • سلام من تو پروژه ۶۰۴۰ ثبت نام کردم اما متاسفانه مشاورم اصلن با بنده تماس نمیگیرن همینکه پولو واریز کردم و پکیج رو خوردیم دیگه حتی ی بارم نشده ب بنده زنگ بزنن..فک کنم مشاوره ها فقط دقدقه شون پوله

  پاسخ
 • سلام چطور بفهمم ک مشاورم جزو اساتید شماست؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید پکیج بیست ازمون شصت چهل چگونه میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ
  • سلام دوست عزیز، با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا سفارشتون رو انجام بدن
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام بهترین مشاور ایران یعنی سینا تهرانی داره از کپی دی وی دی های شما استفاده میکنه پیگیرق کنید

  پاسخ
 • خادم الزهرا
  اکتبر 21, 2020 4:40 ب.ظ

  سلام ببخشید من کنکوری ۹۹ بودم حالا میخوام دوباره برا ۱۴۰۰ بخونم میشه بگین خیلی فرق داره اپدیت ۱۴۰۰ یا نه اگه خیلی فرق داره دوباره بگیرم

  پاسخ
  • سلام خیر فرق آنچنانی نداره، اما اگر تصمیم دارین به دقت برسی بشه باید تماس بگرید . شماره کارششناسان پشتیبانی داخل همین صفحه درج شده

   پاسخ
  • سلام دوستان من پکیج حرف اخر رو دارم استفاده می کنم ولی ازهمه درس ها راضی هستم به جز شیمی
   شیمی اقای شیروانی اصلا کامل نیست
   وحتی بعضی جاها(استو) طوری هستش که ادم باید دانش قبلی داشته باشه ونگفته از این قسمت هارد میشن و لازم به ذکر است که من برای شیمی اقای شیروانی بیهوده هزینه کردم

   پاسخ
 • میخواستم بدونم مشاوران شما همشون داخل،سایت ثبت شده ان یا خیر و کسانیکه باهاشون درمورد پکیج ها صحبت میکنیم مشاور کنکوری هستن یا نه
  منظورم اینه تحصیلاتشون در همین ضمینه بوده؟

  پاسخ
 • سلام وقتتون بخیر
  من با یکی از مشاوران موسسه صحبت کردم و ایشون راهنماییم کردن و بعدش با یک خانومی که توسط ایشون با موسسه آشنا شدم صحبت کردم گفتن من از دروس اختصاصی اصلا راضی نبودم منم الان گیج شدم و خيلی سردرگمم لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
  • سلام مبینای عزیز با مشاور ارشد موسسه تماس بگیرید. شماره داخل همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام اگه کسی مجموعه صفر تا صد رو بگیره بعدش باید ۶۰۴۰ رو بگیره

  پاسخ
 • سلام من از مشاوری که برای سفارش باهاش در ارتباط هستم خواستم راجب برنامه ریزی راهنماییم کنه گفت نمیشه باید کل محصولات حرف آخرو یه جا بخری نه تک تک تا بهت مشاوره و برنامه ریزی بدیم
  من‌واقعا ناراحت شدم چه فرقی میکنه تک تک سفارش بدیم یا یه جا بالاخره که میخریم
  واقعا نمیشه از مشاوره رایگان بهره مند شد؟

  پاسخ
  • سلام کریمی عزیز، حتما با مشاوره ما در تماس باشید تا پیگیر سفارشات و خرید تکی محصولات شما باشه. شماره داخل همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  من دهمم بعد بعضی از دروس رو جامع گرفتم حتی شیمی مفاهیمم دهم و یازدهم گرفتم
  به نظرتون ب مشکل بر نمی‌خورم؟؟؟

  یه چیز دیگه…احساس میکنم روش خوندن درستی ندارم

  پاسخ
  • سلام راحیل عزیز، حتما با مشاورتون در تماس باشید و روش خوندن رو مشاوره بگیرید. همچنین در رابطه با پکیج ها هم از مشاورتون صحبت کنید. اما مشکلی نداره

   پاسخ
 • ما مستقیم اومدیم از خود موسسه خریداری کردیم،راستی یه سوال،من ریاضی دهم و یازدهمو گرفتم روی جلدش نوشته ریاضی جامع ۱،ریاضی جامع۲،ولی تو جامع۲مشتقم هست،آخه ما که مشتق نخوندیم هنوز،میشه راهنمایی کنین

  پاسخ
  • ایدین عزیز، صد در صد با شماره 09918516466 تماس بگیرید تا در این باره راهنمایی کنیم. مشاوره رایگان تا روز کنکور در خدمتتون هستیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • ممنون،من پکیج کاملشو گرفتم،امیدوارم به موقع تموم کنک

  پاسخ
  • سلام ایدین عزیز، ممنون از شما. امید واریم که تموم کنید و در کنکور بهترین نتیجه رو ببینید. در ضمن مشاوران ما از روز خرید پکیج تا روز کنکور در کنار شما هستند تا بتوانی مشکلات و سوالات خودتون رو مطرح کنید و از برنامه ریزی های درسی هم بهرمند شوید.
   فقط یک سوال این که از چه مشاوری خریداری کردید؟ اس مشاور رو اعلام کنید ممنون
   با تشکر

   پاسخ
 • منم خیلی دوست دارم از پکیج های حرف آخر استفاده کنم ولی متأسفانه خیلی خیلی گرونه .

  پاسخ
  • سلام مهلای عزیز، در حال حاظر تخفیف داریم میتونید از این تخفیف بهره مند بشید.
   با تشکر

   پاسخ
   • من میخوام بخرم،چند درصد احتمال قبولی هست؟

    پاسخ
    • سلام آیدین عزیز، جهت دریافت مشاوره رایگان و دریافت راهنمایی حتما با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید. جواب سوال شما نیاز به یک مشاوره 5 دقیقه ای داره.
     با تشکر

     پاسخ
     • یعنی واقعاً امکانش هست؟تا حالا چند نفر جواب گرفتن؟

     • سلام ایدین عزیز، بلکه امکانش هست. کافیه با مشاوران ا در تماس باشید تا جزئیات کامل پکیج رو دریافت کنید و حتی دان آموزانی که با پکیج های موسسه حرف اخر به رتبه برتر کنکور سال های قبل دست پیدا کرده اند رو معرفی کنند. شماره مشاورا در همین صفحه درج شده.
      با تشکر

     • سلام میگم بسته 6040رو اگه سفارش بدیم چند روزه بدست ما میرسه و بسته ۶۰۴۰ شامل درس های دهم و یازدهم هم میشه

     • سلام شهاب عزیز، بله شامل میشه
      برای خرید و مشاوره درجه یک با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تهران 1 روز کاری و شهرستان تا 3 روز کاری طول میکشه تا بسته به دستتون برسه
      باتشکر

     • سلام من کنکوری ۱۴۰۱ هستم و پکیج دهم و یازدهم رو تهیه کردم میخوام بدونم فیلم های اموزشی آپدیت شدن یعنی باید دوباره تهیه کنم بسته رو؟؟

   • سلام وقتتون بخیر.ببخشید من میخام پکیج صفرتاصدروتهیه کنم براکنکور1400وهدفم هم پزشکیه البته اینم بگم ک پشت کنکوری ام تاحالا چن تا مشاوربامن تماس گرفتن ولی احساس میکنم اونجور ک بایدنیسن.ی مشاور زبده درکارمیخام ک منو ب هدفم برسونه لطفا منوراهنمایی کنید

    پاسخ
    • سلام مشاور آقای مصعودی به عنوان مشاور ارشد در خدمت شما هستند. با شماره وی که در این صفحه درج شده تماس بگیرید.
     با تشکر

     پاسخ
    • سلام وقتتون بخیر بنده با مشاهده نمونه کار های این موسسه مایل شدم که بسته هارو خریداری کنم ولی متاسفانه بدلیل هزینه بسیار بالا وناتوانی خانوادم نمیتوانم این کار را انجام بدم پدر من کارگر هستن و این روز ها هم که کار خیلی کمه لطفا کمکم کنید تا بتوانم من هم از این محصولات فوق العاده عالی استفاده کنم

     پاسخ
     • سلام جناب هاشمی عزیز، با شماره اعلامی درون این صفحه تماس بگرید تا راهنمایی و تخفیفاتی براتون در نظر گرفته بشه. همچنین امکان خرید قسطی هم وجود داره
      با تشکر

 • خیلی مردی منتظری فقط همین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست