جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

فیزیک 6040 | فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم

پکیج فیزیک 6040 حرف آخر قدیم

از کامل ترین منابع آموزشی که در ارتباط با درس فیزیک وجود دارد فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم است، که با در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل در آن سعی شده به داوطلب کمک شود تا در کنکور خود بهترین نتیجه ممکن را دریافت  کند.

فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم

فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم

فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم از جامع ترین و پرکاربردترین منابعی است که حرف آخر در ارتباط با فیزیک تهیه کرده است، و کاربرد آن برای داوطلبان و دانش آموزانی است که در زمان یادگیری مدرسه نتوانسته اند درس فیزیک را به درستی یاد بگیرند و تصور می کنند که زمان کافی برای یادگیری را در اختیار ندارند، با استفاده از این محصول می توانند به راحتی خود را برای کنکور آماده کرده و از این طریق در زمانی که تا کنکور دارند آمادگی لازم را کسب کنند.

از درسهای مهم در ارتباط با دروس کنکور فیزیک است، که هم مطالب سختی را دارد  و هم در کنکور ضریب بالایی را به خود اختصاص داده و در صورتی که داوطلب کنکور این درس را به خوبی یاد بگیرد به آسانی به نتیجه مورد نظر در کنکور می رسد، خیلی از دانش آموزان به دلیل سخت بودن مطالب این درس سعی می کنند پاسخ دادن به سوالات فیزیک را به لحظات آخر موکول کنند و یا ترجیح می دهند که سوالات کمی را جواب بدهند که این روش ها برای داوطلبانی که قصد دارند در کنکور نتیجه بهتری را دریافت کنند مشکل ایجاد می کند و  بدون کسب درصد بالایی از درس فیزیک در کنار دروس دیگر دست یافتن به رتبه خوب و تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور امکان پذیر نیست.

فیزیک 6040 حرف آخر

همه مباحث مفید و نکات ضروری که در کنکور درس فیزیک داوطلب از آن سوال طرح می شود و داوطلب باید آن را یاد بگیرد در محصول فیزیک 6040 موجود است و در موفقیت داوطلب نقش مهمی را اجرا می کند، و در صورت تهیه این محصول با یاد گرفتن نکات ارائه شده و آموزش به خصوص استاد فیزیک، موفقیت در درس فیزیک و کسب درصد بالایی از آن در کنکور به راحتی ممکن می شود.

ویژگی های خاص پکیج 6040 فیزیک حرف آخر

این پکیج نیز مانند تمام پکیج های موسسه حرف آخر ویژگی های خاص و کاربردی دارد که داوطلب را به سوی خود جذب می کند و تلاش بر این است که این منبع آموزشی نیز با توجه به بهترین تکنولوژی های روز دنیا بر اساس روش های نوین آموزشی تهیه شده باشد و داوطلب به راحتی در مدت زمانی که پروژه 6040 بر اساس آن مشخص کرده یعنی تنها صد روز به آسانی هم به یادگیری این درس پرداخته شود و هم در زمان خاص نیز مرور این درس انجام می شود، و در 40 روز دوم نیز داوطلب و دانش آموز تست هایی استاندارد را حل کرده و به نقاط قوت خود درباره این درس پی برده  و نقاط ضعف خود را برطرف می کند.

پروژه 6040 با توجه به تحقیقات انجام شده بر روی تعداد زیادی از دانش آموزان در سطوح مختلف یادگیری تهیه شده است، به این معنی که نتایج تحقیقات نشان داده در بازه زمانی 60 روز دانش آموز می تواند مطالب یک کتاب اگر به صورت درست آموزش داده شود را یاد بگیرد و دو ماه زمان مناسبی برای مطالعه همه نکات و مطالب مهم یک درس است و سپس که مطالب یاد گرفته شد برای مرور این مطالب و تثبیت آنها در ذهن مدت 40 روز تعیین می شود تا در این زمان ممکن داوطلب آزمون هایی را کار کند و با برنامه ریزی درست در این 100 روز به بهترین نتیجه در درس فیزیک در کوتاه ترین زمان بپردازد.

ویژگی های خاص فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم این است که در یادگیری آن از تکنیک های ویژه بهره برده می شود، به این صورت که برای اینکه مطالب مدت بیشتری در ذهن ماندگار شود و با صرف زمان کمی فراموشی رخ ندهد و یا اینکه تداخل مطالب در سر جلسه کنکور رخ ندهد از انیمیشن برای یادگیری این درس به کار برده شده است، به این صورت که با تصویر سازی مناسب و شهودی سازی مطالب در ذهن دانش آموز و داوطلب مدت بیشتری ماندگاری دارد و با به کار بردن الگوهای ویژه و همچنین نقشه های راه جامعی که آموزش داده می شود تمام مطالب به صورت پیوستگی درست در ذهن قرار می گیرد و از این طریق تمام مطالب درس فیزیک آموزش داده می شود و داوطلب هم مباحث کتاب را یاد می گیرد و هم در آزمون های پیش رو عملکرد  عالی از خود نشان می دهد و خود را برای کسب درصد بالایی در جلسه کنکور نیز آماده می کند.

محصولات مرتبط:

استاد فیزیک پروژه 6040 نظام قدیم

هر منبع آموزشی در صورتی می تواند کارآیی آن تأیید شود و رضایت استفاده کنندگان از این منبع را در پی داشته باشد که از طریق یک استاد با تجربه درس مورد نظر آموزش داده شود، موسسه حرف آخر نیز همیشه سعی کرده است که از بهترین اساتید که سالهای سال در عرصه آموزش مشغول به کار هستند و با سابقه کار درخشان خدمت می کنند بهره ببرد و در ارتباط با درس فیزیک نیز از استاد کامیار استفاده کرده، استاد کامیار در زمینه تدریس درس فیزیک سابقه کار درخشانی دارند و توانسته اند که به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک شایانی کنند.

در پکیج 6040 فیزیک نظام قدیم حرف آخر چه مواردی آموزش داده می شود؟

فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم شامل 12 دی وی دی است، و در هر کدام از این دی وی دی ها مباحث با پیوستگی خاصی قرار گرفته است، از جمله:

DVD 1

شامل مطالب سایه و آینه های تخت و آینه های کروی و شکست نور

DVD 2

نور هندسی ( عدسی ) و فشار

DVD 3

شامل دما و گرما جلسه اول، دما و گرما جلسه دوم و همچنین کار و انرژی است.

DVD 4

الکتریسیته ساکن و خازن

DVD 5

مدارهای الکتریکی که در سه جلسه آموزش داده می شود.

DVD 6

شامل مطالب مغناطیس و القای الکترومغناطیسی است.

DVD 7

سیستماتیک جلسه اول، سیستماتیک جلسه دوم و سیستماتیک جلسه سوم

DVD 8

دینامیک جلسه اول و دینامیک جلسه دوم

DVD 9

دینامیک جلسه سوم و حرکت دایره ای

DVD 10

نوسان ساده جلسه اول و نوسان ساده جلسه دوم ، موج های مکانیکی جلسه اول

DVD 11

موج های مکانیکی جلسه دوم، صوت و موج های الکترومغناطیس

DVD 12

فیزیک اتمی جلسه اول، فیزیک اتمی جلسه دوم و فیزیک هسته ای

فیزیک 6040 حرف آخر نظام قدیم با توجه به آموزش دادن تمام مباحث فیزیک به صورت ویژه به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک می کند تا به هدف خود در دستیابی به نتیجه مورد نظر در کنکور برسند.

مشاره رایگان حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

توجه: جهت خرید تهیه این پکیج می توانید از طریق دکمه خرید موجود در این بخش اقدام کنید و یا با شماره تماس فوق و به صورت تلفنی از مشاوره حرف آخر بخواهید. همچنین جهت مشاهده دیگر محصولات پروژه 6040 حرف آخر روی لینک کلید کنید تا وارد بخش مربوطه شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظـر و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.