پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر
ارتباط با مشاورین حرف آخر: 09190687759

فیزیک سال دهم حرف آخر برای دانش آموزان

پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر یک پک ویژه است تا بعضی مطالب این کتاب که اهمیت زیادی داشته باشد در دسترس دانش آموزان و داوطلبان کنکور قرار دهد. این پکیج کاملا حرفه ای تهیه شده و برای دانش آموزان و داوطلبانی کاربرد دارد که در حال آماده سازی خود برای سطح یادگیری بالاتری در درس فیزیک به نسبت دیگر دانش آموزان و رقیبان خود در جلسه کنکور هستند.

درس فیزیک هر ساله تغییراتی را در راستای مفهومی تر بودن سوال ها در پی دارد و همین مفهومی بودن سوالات باعث می شود که داوطلبی که هدف او کسب درصد بالاتر از این درس در کنکور است به طور دقیق تر و به صورت اصولی و درست مطالب را یاد بگیرد.

فیزیک سال دهم حرف آخر

فیزیک دهم حرف آخر

فیزیکی که برای دو رشته علوم تجربی و رشته ریاضی فیزیک وجود دارد در آن تفاوت هایی است، از دروس خیلی مهمی که در هر دو رشته کسب درصد مناسبی از آن به داوطلب کمک می کند و باعث می شود که این داوطلب به نسبت دانش آموزان دیگر موفق تر شود درس فیزیک است، خیلی مواقع پیش آمده که برخی دانش آموزان و داوطلبان از خواندن و فهمیدن مباحث بعضی کتاب ها خود را دور می کنند، داوطلبان کمی حاضر به پاسخگویی به سوالات دروسی مانند فیزیک هستند، تعداد کمی از دانش آموزان حاضر به پاسخگویی به مباحث بعضی دروس هستند، پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر به دانش آموزان و داوطلبان کمک می کند که هم در امتحانات خود موفق شوند و هم در درس فیزیک درصد مناسب و بالایی را به دست آورند.

در صورتی که درس فیزیک از پایه آموخته نشود دانش آموز در مراحل بعدی یاد گرفتن نیز به مشکل بر می خورد، دانش آموزان باید بدانند که درس فیزیک درس خیلی سرنوشت سازی است و باید فیزیک دهم به خصوص خواص ماده را که مفاهیمی پیچیده ولی مهم دارد را به درستی یاد بگیرند.

برای یادگیری فیزیک به صورت درست باید بعضی از مباحث و فصول به درستی یاد گرفته شود و مبحث خواص ماده یکی از این مطالب خیلی مهم است که در صورت یاد گرفتن می توان از آن برای یادگرفتن بیشتر مطالب دیگر فیزیک بهره برد، موسسه حرف آخر تلاش کرده تا با تهیه پکیج کاملی که در ارتباط با خواص ماده است به دانش آموزان و داوطلبان کنکور کمک کند.

هر درسی مباحثی پایه دارد که برای یادگرفتن مطالب آن احتیاج به یادگیری این مباحث  تأکید می شود و در درس فیزیک نیز در هر سه سال تحصیلی دهم و یازدهم و همچنین پایه دوازدهم در ارتباط با مبحث خواص مواد مطالب پیوسته وجود دارد و در صورت یاد نگرفتن مبحث خواص ماده برای پایه های دیگر نیز به مشکل بر می خورند، در موسسه حرف آخر سعی شده است که درباره خواص ماده درس فیزیک پکیجی تهیه شود تا به صورت پایه و اصولی مطالب را آموزش دهد و از این طریق تمام مباحث این درس مهم آموزش داده شود.

فیزیک سال دهم حرف آخر دارای چه ویژگی هایی است؟

دانش آموزانی که علاقه مند به فراگیری درس فیزیک دارند و یا دوست دارند که مطالب این درس را برای کنکور به درستی یاد بگیرند لازم است که با مبحث خواص ماده که جزء ابتدایی ترین مطالب مهم در این درس می باشد آشنایی کامل داشته و آن را یاد بگیرند، باید اضافه کرد که خود مبحث خواص ماده در امتحانات و همچنین کنکور درصد سوالات زیادی را به خود اختصاص می دهد و دانش آموزی که این مبحث را با توجه به نکات اصلی آن یاد می گیرد به آسانی کسب درصد بالایی از فیزیک را به دست می آورد.

ویژگی هایی که پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر دارد این است که در آن سعی شده از اصول جدید آموزشی که در دنیا تدریس می شود استفاده شود، از متدهای ویژه ای که به کار بردن آن در بحث تدریس موثر است نیز بهره می برند، در فیزیک حرف آخر تلاش شده که هر چه مطلب و نکات ریزی که در مورد خواص ماده وجود دارد را با شیوه های خاص آموزش دهند، استفاده از روش هایی مانند به کار بردن انیمیشن سازی و همچنین تصویرسازی ذهنی مطالب و استفاده از روش هایی چون الگوسازی سبب شده که این پکیج در نوع خود بهترین باشد و با دارا بودن این ویژگی داوطلب در صورت یادگرفتن این مبحث به صورت انیمیشن مطالب یادگرفته شده به نیمکره راست او وارد شده و مدت بیشتری مطالب در ذهن ماندگار می شود، و از این طریق دانش آموز بازدهی بالایی را در یادگرفتن مباحث خواص ماده داشته باشد.

ویژگی های کلی تدریس های ویژه موسسه حرف آخر به سه گزینه مبتنی است، الگو و انیمیشن و همچنین ایجاد نقشه راه و این سه گزینه برای اینکه دانش آموزی موفق شود کافی است.

الگوهای به کار رفته در ارتباط با این پکیج سبب می شود که داوطلب فقط فیزیک و فرمول ها را حفظ نکند که با گذشت زمان و با انباشته شدن مطالب و تداخل آنها با هم در ذهن مطالب فراموش شود ممکن وارد شود، بلکه تلاش شده که برای دروسی مثل فیزیک بیشتر یاد گرفتن مهم باشد تا حفظ کردن.

از طریق به کار بردن انیمیشن سازی ارتباط هایی که بین مواد مختلف و تفاوت هایی که با هم دارند در ذهن تثبیت شود، و به کار بردن نقشه راه  سبب می شود که دانش آموز نقشه ای را به صورت کلی و جمع بندی داشته باشد و هر زمان که مد نظر داشت بتواند این نقشه را مشاهده کند و مرور کند.

استاد پکیج خواص ماده فیزیک سال دهم حرف آخر

موسسه حرف آخر در ارتباط با آموزش مطالب دروس سعی کرده که از اساتید برتر بهره ببرد و در زمینه درس فیزیک نیز از تدریس استاد پیمان کامیار بهره می برد، استاد کامیار با سابقه کار طولانی در ارتباط با تدریس درس فیزیک و به کار کردن روش های جدید و خاص خود تلاش کرده مباحث فیزیک به ویژه خواص ماده را نیز به شیوه درست آموزش دهد و تمام تلاش خود را برای یادگیری این مبحث به دانش آموزان نشان دهد.

استاد کامیار تلاش کرده اند در پکیج فیزیک سال دهم حرف آخر دانش آموز را از همان سال دهم و از ابتدا با روش درست یادگرفتن و مطالعه این درس آشنا کنند و مباحث فیزیک را به صورت مفهومی یاد بگیرد.

شماره تماس مشاوره رایگان: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

خب به پایان معرفی فیزیک دهم حرف آخر رسیدم، شما عزیزان می توانید پکیج این درس را از طریق دکمه زیر به صورت آنلاین خرید کنید و همچنین از بخش فروشگاه حرف اخر به دیگر محصولات این مجموعه دسترسی داشته باشد. لازم به ذکر است که از طریق شماره تماس فوق می توانید با مشاوره حرف اخر در تماس باشید و راهنمایی های لازم را دریافت کند و به صورت تلفنی ثبت سفارش کنید.

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *