با سلام، در این بخش از سایت موسسه با مجموعه پکیج عربی حرف آخر نظام جدید و همچنین عربی حرف آخر نظام قدیم در خدمات شما دانش آموزان گرامی هستیم که توسط استاد واعضی به شکل حرفه ای جهت یادگیری ساده و راحت ارائه شده است. همان طور که می دانید عربی جزو درس های دوست نداشتنی دبیرستان است. بسیاری از دانش آموزان به خاطر قواعد و لغات که به سرعت فراموش می شوند یا ترجمه کردن که دارای راه و روش مخصوص است، عربی را دوست ندارند. خیلی از بچه های تجربی و ریاضی فیزیک به ادبیات و دینی بهای بیشتری می دهند و در میان درس های عمومی به عربی کم توجهی بیشتری می کنند. غافل از اینکه بدانند عربی چه درس مهم و کاربردی است و در صورت تسلط داشتن بر روی آن، به راحتی می توانید درصد بالای ۸۰ داشته باشید و تراز درس های عمومی خود را بسیار بالا ببرید، فقط کافی است با عربی آشتی کنید و با مجموعه عربی حرف آخر آشنا شوید.

عربی حرف آخر

پکیج های عربی حرف آخر  برای دو مقطع ریاضی فیزیک و رشته تجربی به صورت مشترک تولید شده اما به دلیل تحولات نظام آموزشی، موسسه حرف آخر پکیج را به دو صورت برای عربی نظام جدید و عربی نظام قدیم طراحی و تولید کرده است. چنانچه شما دانش آموزان و داوطلبان هم با این درس مشکل دارید می توانید خود را به بهترین نحو ممکن با ویدیو عربی موسسه حرف آخر خود به شکل باور نکردی و در عرض یک بازه زمانی کوتاه برای کنکور آماده کنید.

تماس با مشاورین حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

عربی حرف آخر

عربی حرف آخر نظام جدید

عربی حرف آخر نظام قدیم

عربی حرف آخر واعظی

کمتر موسسه و دانش آموزی پیدا می شود که با اسم محمد واعظی بیگانه باشد. همه ایشان را با تدریس عربی می شناسند. استاد محمد واعظی یکی از بزرگترین اساتید عربی ایران است که دارای مدرک کارشناسی ارشد زبان و ادبیات عرب از دانشگاه بین المللی طباطبایی تهران می باشد. ایشان روش های قدیمی و سنتی سال های گذشته را کنار گذاشته و با جدیدترین متدهای آموزشی و با استفاده از الگوسازی و روش های شهودی به تدریس مباحث مختلف عربی مانند درک مطلب، قواعد، لغت و تست های ترجمه می پردازند.

استاد واعظی تمامی مطالب و مباحث عربی حرف آخر را تحت پوشش قرار داده و از روش هایی مانند انیمیشن برای جذابیت بیشتر تدریس و شکستن فضای خشک درسی استفاده کرده و از جانب دیگر از طریق کدگذاری و معناگردانی تصویری و شهودی، یادگیری از طریق چشم و گوش به حداقل مقدار خود می رسد.این  نوع تدریس کمترین امکان فراموشی را به دنبال دارد و جزو موفق ترین روش هایی است که سال هاست در کشورهای توسعه یافته علمی از آن استفاده می شود. همچنین این مجموعه برای دوگروه نظام جدید و قدیم به طور جداگانه تدریس شده است.

شما می توانید در یک مجموعه کامل ۲۲ ساعته، حاصل چندین سال تلاش استاد واعظی در زمینه عربی حرف اخر را دریافت کنید و برای همیشه استرس و نگرانی بابت درس عربی را متوقف کنید.

با حل کردن انواع تست های مختلف، با تیپ های متنوع سوال مواجه می شوید و این کار باعث می شود سر جلسه ی کنکور با دیدن سوال ها دچار استرس نشوید و با خونسردی کامل به سوالات مطرح شده جواب بدهید.

عربی در دفترچه کنکور سراسری

عربی جزو چهار درس مهم دفترچه عمومی و دومین درسی است که در دفترچه آزمون با آن مواجه می شوید. عربی زبان قرآن و احادیث ماست و تسلط روی درس عربی به طور غیرمستقیم بر روی درس دین و زندگی و آیات و احادیث آن نیز، تاثیر می گذارد.

عربی برای دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی دارای ۲۵ تست است که داشتن درصد بالا برای این درس، می تواند رتبه و تراز علمی شما را بهتر کند. از ۲۵ تست عربی، ۸ تست مربوط به مبحث ترجمه متن که ۵ سوال مربوط به ترجمه عربی به فارسی است. یعنی تنها با حفظ لغات عربی می توانید به ۵ تست کنکور درست جواب دهید. از ۳ سوال باقی مانده در بخش ترجمه، ۲ سوال مربوط به تعریب و یک سوال مفهومی مطرح می شود.

۸ تست مربوط قواعد عربی است. درک مطلب شامل ۹ تست است که ۴ سوال مستقیما از متن طرح می شود، ۲ سوال مربوط به حرکت گذاری و ۳ سوال تجزیه و ترکیب است.

چالش عربی برای داوطلبان کنکور سراسری

داوطلبان اغلب به درس عربی علاقه چندانی نشان نمی دهند و درس های دیگر را به عربی ترجیح می دهند. ضریب درس عربی ۲ است و با ضریب زبان انگلیسی برابر است.

بیشتر دانش آموزان به تست زنی این درس نمی پردازند و از قواعد فراری هستند. دلیل این رفتارها نداشتن منبع مناسبی است که دانش آموز را علاقه مند به مطالعه کند. یک منبع جامع باید علاوه بر داشتن بارعلمی زیاد، دارای قابلیتی باشد که داوطلب را به درس خواندن تشویق و ترغیب کند.

موسسه حرف آخر در مجموعه عربی که به تازگی منتشر کرده است، فاکتورهایی را رعایت کرده است که هر داوطلبی را ساعت ها پای دی وی دی های آموزشی می نشاند و بالاترین درصد عربی را برای آنها به ارمغان می آورد. درصد سه رقمی اصلا دور از ذهن نیست فقط کافی است منبع موردعلاقه و کاربردی خود را پیدا کنید.

پکیج و مباحث عربی حرف آخر نظام قدیم

موسسه حرف آخر اقدام به تولید مجموعه عربی حرف آخر نظام قدیم کرده است که به صورت اختصاصی به داوطلبان نظام قدیم تعلق دارد.

عربی در سال های اخیر در ۴ پایه تدریس می شد و شامل عربی ۱ و ۲ و۳ و پیش دانشگاهی بود که عربی سال اول به صورت عمومی تدریس می شد و برای کنکور مدنظر قرار نمی گرفت.

این مجموعه فقط شامل یک بسته آموزشی است:

  • پکیج عربی حرف آخر نظام قدیم

پکیج و مباحث عربی حرف آخر نظام جدید

دانش آموزانی که به تازگی پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم را خوانده اند، به نظام جدید شناخته می شوند. به دلیل تحولات نظام آموزشی و تغییر سیاست های آموزش پرورش، کتاب های درسی به کلی دچار تغییر شده اند و منابع و فیلم و کتاب یا روش های قدیمی دیگر کارآمد نیستند. نسل جدید دانش آموزان نیاز به منابع جامع و کاملی دارند که کاملا آنها را راهنمایی کند و از هر منبع دیگری بی نیاز بسازد.

با دی وی دی عربی واعظی نظام جدید، همه می توانند درصد بالایی از عربی کسب کنند. مجموعه عربی واعظی نظام جدید دارای جدیدترین متدهای آموزشی است و در سریع ترین زمان ممکن عربی را به شما یاد می دهد.

عربی واعظی نظام جدید فقط شامل یک بسته آموزشی است:

  • پکیج عربی حرف آخر نظام جدید

در صورت نیاز داشتن به اطلاعات بیشتر در خصوص دی وی دی عربی واعظی نظام جدید و یا نظام قدیم، می توانید با شماره مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان حرف آخر برخوردار شوید.

شماره تماس مشاورین حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

در این رابطه بخوانید:

دین و زندگی حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

فروشگاه حرف آخر

منبع: موسسه حرف آخر

(۱ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)