جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر ( نظام قدیم )

پکیج شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر

درس شیمی جزو درس های شیرین رشته ریاضی فیزیک و تجربی است. بسیاری از داوطلبان انتظار درصد بالایی از این درس دارند اما مسائل جدید و تست های شمارشی مفهومی و مسئله ای، باعث به وجود آمدن چالش های بسیاری برای آنها شده است. درس شیمی بعد از زیست شناسی، برای تجربی ها دارای اهمیت بالایی است و همچنین یادگیری آن پیش نیاز عملکرد بهتر در رشته های داروسازی و آزمایشگاهی است. موسسه حرف آخر در شیمی  مفاهیم سال دوم حرف آخر، بهترین تدریس شیمی را با بهترین روش های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

در ادامه به جزییات بیشتری درباره پکیج آموزشی شیمی حرف آخر می پردازیم.

شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر نظام قدیم

شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر

بعد از تلاش و پشتکار، دومین مرحله برای رسیدن به موفقیت، داشتن منبع مناسب است. یادگیری ناقص و بی کیفیت به شما کمکی نخواهد کرد. با انواع کتاب ها و فرمول های حفظی خود را سردرگم نکنید و بهترین تصمیم را برای مطالعه خود بگیرید.

به این نکته خوب توجه کنید که چه چیزی شما را به نحو احسن به هدفتان می رساند و شما را بر تمامی مطالب و قوانین فرمولی ریز و درشت مسلط می کند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از بسته آموزشی شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر است. این مجموعه دربردارنده کامل ترین نوع تدریس شیمی به ساده ترین زبان ممکن است. پکیج شیمی مفاهیم حرف آخر به راحتی درصد بالای 70 را برای شما تضمین می کند، خیالتان را از بابت شیمی راحت می کند و نوید بهترین رشته ها را در بهترین دانشگاه ها به شما می دهد. این مجموعه به همت استاد سلوکی تدریس شده و از طریق موسسه حرف آخر در اختیار شما قرار گرفته است. این بسته فقط مختص به نظام قدیم است و بسته شیمی مفاهیم نظام جدید، برای دانش آموزان نسل جدید در بسته ای جداگانه اختصاص یافته است.

شیمی در کنکور

در کنکور سراسری برای درس شیمی 35 سوال تستی طرح خواهد شد و هر سه کتاب شیمی 2 و 3 و پیش دانشگاهی را در برخواهد داشت. برای جواب دادن به سوالات شیمی فقط35 دقیقه وقت خواهید داشت.

تیپ های سوالی شیمی به شدت دچار تغییر شده اند. در سال های گذشته، بیشتر تست ها به صورت مسئله ای و یا یک سوال مفهومی بود اما در چندسال اخیر، طراحان تست های متنوع شمارشی طرح کرده اند که بسیار وقت گیر و مشکل هستند. یکی از مشکلات اکثریت داوطلبان وقت کم آوردن برای شیمی است. چون شیمی در آخر دفترچه کنکور سراسری قرار دارد، بسیاری از داوطلبان به دلیل خستگی یا کمبود وقت اصلا به آن توجه نمی کنند یا به نیمی از سوالات جواب می دهند.

مشاوره رایگان حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

مدرس شیمی  مفاهیم سال دوم حرف آخر

کمتر دانش آموزی پیدا می شود که با اسم استاد علی سلوکی آشنایی نداشته باشد. ایشان یکی از فوق العاده ترین اساتید در تدریس شیمی هستند که مبتکر روش شهودی آموزش هستند. استاد علی سلوکی بیش از 15سال سابقه تدریس در مدارس معتبر و چندین سال اخیر در وی دی های آموزشی دارند و دارای بیشتر از 50 مقاله آموزشی و علمی در نشریه های معتبر هستند. ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی هستند.

استاد توانای شیمی، سنت های قدیمی تدریس و آموزش را کنار گذاشته و برای دانش آموزان نسل جدید، از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده کرده اند. استفاده از متدهای شهودی، درصد یادگیری را به بالاترین حد خود می رساند و امکان فراموشی به حداقل می رسد. با این روش دیگر نیازی به حفظ طوطی وار مطالب و فرمول های شیمی ندارید و مطالب کاملا به قسمت حافظه بلندمدت شما انتقال داده خواهد شد.

استاد سلوکی در بسته شیمی  مفاهیم سال دوم حرف آخر، انواع سوالات شیمی که در سال های اخیر در کنکور سراسری مطرح شده است را در کمترین زمان ممکن و با راهکارهای فرعی حل می کند. این ترفند های حل تست به شما کمک می کند که زمان زیادی را صرفه جویی کنید زیرا روش های قدیمی و سنتی بسیار وقت گیر هستند و شما را درگیر استرس می کنند. با ترفندهای حل تست در کمترین زمان به جواب درست مسائل دست خواهید یافت.

موارد موجود در شیمی مفاهیم حرف آخر

DVD 1 :

جلسه 1 :  کشف ساختار اتم

جلسه 2 : کشف ساختار هسته ( 1 )

جلسه 3 : کشف ساختار هسته ( 2 )

DVD 2 :

جلسه 3 : وضعیت الکترون ها

جلسه 4 : عدد کوانتومی ( جهت گیری واپسین )

جلسه 5 : آرایش الکترونی

DVD 3 :

جلسه 6 : برانگیختگی

جلسه 7 : انرژی یونش متوالی ( 1 )

جلسه 8 : انرژی یونش متوالی ( 2 )

فصل دوم جدول تناوبی : 2 DVD

در فصل دوم شیمی به آموزش و معرفی جدول تناوبی و شمارش دوره و گروه پرداخته می شود و با متد تصویرسازی و شهودی سازی، تمامی اطلاعات به حافظه بلندمدت دانش آموز انتقال داده می شود.

DVD 1 :

جلسه 1 : تولد جدول تناوبی

جلسه 2 : بررسی آرایش الکترونی

جلسه 3 : تعیین دوره و گروه

DVD 2 :

جلسه 4 : شعاع اتمی در جدول تناوبی

جلسه 5 : انرژی یونش در جدول تناوبی

جلسه 6 : الکترونگاتیوی

جلسه 7 : واکنش پذیری

فصل سوم ترکیبات یونی : 2 DVD

در این فصل نحوه تشکیل ترکیبات یونی،  تعداد الکترون رد و بدل شده، تغییرات شعاع در تبدیل اتم به یون و تغییرات شعاع یونها با استفاده از انیمیشن و روش شهودی سازی همراه با حل تست ارائه می شود.

DVD 1 :

جلسه 1 : آرایش الکترونی یون ها

جلسه 2 : نام گذاری یون ها

جلسه 3 : بررسی شعاع یونی

DVD 2 :

جلسه 4 : ساختار جامد یونی

جلسه 5 : آب تبلور

فصل چهارم ترکیب کوالانسی : 4 DVD

DVD 1 :

جلسه 1 ( فصل 4 ) : ترکیبات کووالانسی

جلسه 2 ( فصل 4 ) : رسم ترکیبات کووالانسی

جلسه 3 ( فصل 4 ) : پیوند های چندگانه

جلسه 4 ( فصل 4 ) رسم چند ترکیب خاص

جلسه 5 ( فصل 4 ) : رسم اکسید های اکسیژن دار

DVD 2 :

جلسه 6 ( فصل 4 ) : رزونانس

جلسه 7 ( فصل 4 ) : عدد اکسایش و نامگذاری

جلسه 8 ( فصل 4 ) : نحوه نمایش مولکول ها

DVD 3 :

جلسه 9 ( فصل 4 ) : زوایا پیوندی و قطبیت

جلسه 10 ( فصل 4 ) : نیرو های بین مولکولی

جلسه 11 ( فصل 5 ) : کربن و کلسیم

DVD 4 :

جلسه 12 ( فصل 5 ) : شیمی آلی

جلسه 13 ( فصل 5 ) : ترکیبات آلی , شماره گذاری

جلسه 14 ( فصل 5 ) : ترکیبات آلی , نامگذاری

جلسه 15 ( فصل 5 ) : ایزومر

شماره تماس مشاوره حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

توجه: جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیمی مفاهیم سال دوم حرف آخر و یا سایر محصولات حرف اخر مانند شیمی مفاهیم نظام جدید می توانید به فروشگاه حرف آخر مراجعه کنید و یا با مشاوره حرف آخر این تماس بگیرید. همچنین می توایند به صورت آنلاین از طریق دکمه خرید موجود در همین صفحه اقدام به خرید آنلاین کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظـر و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.