در این بخش از سری مقالات و ارائه محصولات ناب حرف آخر خدمت شما عزیزان با شیمی حرف آخر هستیم، همانطور که میدانید درس شیمی جزو درس های شیرین رشته ریاضی فیزیک و تجربی است. بسیاری از داوطلبان در کنکور انتظار درصد بالایی تست زنی از این درس دارند اما مسائل جدید و تست های شمارشی مفهومی و مسئله ای، باعث چالش های بسیاری برای آنها شده است. همچنین شیمی بعد از زیست شناسی، برای تجربی ها دارای اهمیت بالایی است و همچنین یادگیری آن پیش نیاز عملکرد بهتر در رشته های داروسازی و آزمایشگاهی است.

از این روز موسسه حرف آخر در جدیدترین بسته های آموزشی خود، بهترین تدریس شیمی را با بهترین روش های آموزشی در اختیار داوطلبان قرار می دهد. در ادامه به جزییات بیشتری درباره پکیج آموزشی شیمی حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم می پردازیم.

پکیج شیمی حرف آخر

بعد از تلاش و پشتکار، دومین مرحله برای رسیدن به موفقیت، داشتن منبع مناسب است. یادگیری ناقص و بی کیفیت به شما کمکی نخواهد کرد. با انواع کتاب ها و فرمول های حفظی خود را سردرگم نکنید و بهترین تصمیم را برای مطالعه خود بگیرید.به این نکته خوب توجه کنید که چه چیزی شما را به نحو احسن به هدفتان می رساند و شما را بر تمامی مطالب و قوانین فرمولی ریز و درشت مسلط می کند. از این رو پکیج و دی وی دی های آموزشی مباحت شیمی حرف آخر که برای نظام آموزشی ( شیمی حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم ) می تواند نیاز شما را برای داشتن یک منبع کامل برآورده کند.

پیشنهاد ما به شما استفاده از بسته آموزشی شیمی حرف آخر است. این مجموعه دربردارنده کامل ترین نوع تدریس شیمی به ساده ترین زبان ممکن است. این پکیج به راحتی درصد بالای ۷۰ را برای شما تضمین می کند، خیالتان را از بابت شیمی راحت می کند و نوید بهترین رشته ها را در بهترین دانشگاه ها به شما می دهد. این مجموعه به همت استاد شیروانی تدریس شده و از طریق موسسه حرف آخر در اختیار شما قرار گرفته است.

شماره تماس مشاورین حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

شیمی حرف آخر

شیمی حرف آخر نظام جدید

شیمی حرف آخر نظام قدیم

شیمی حرف آخر استاد شیروانی

کمتر دانش آموزی پیدا می شود که با اسم استاد غلامحسین شیروانی آشنایی نداشته باشد. ایشان یکی از فوق العاده ترین اساتید در تدریس شیمی حرف آخر نظام جدید و قدیم هستند که مبتکر روش شهودی آموزش هستند. استاد غلامحسین شیروانی بیش از ۱۵سال سابقه تدریس در مدارس معتبر و چندین سال اخیر در وی دی های آموزشی دارند و دارای بیشتر از ۵۰ مقاله آموزشی و علمی در نشریه های معتبر هستند. ایشان همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه خوارزمی هستند.

استاد توانای شیمی، سنت های قدیمی تدریس و آموزش را کنار گذاشته و برای دانش آموزان نسل جدید، از جدیدترین متدهای آموزشی استفاده کرده اند. استفاده از متدهای شهودی، درصد یادگیری را به بالاترین حد خود می رساند و امکان فراموشی به حداقل می رسد. با این روش دیگر نیازی به حفظ طوطی وار مطالب و فرمول های شیمی ندارید و مطالب کاملا به قسمت حافظه بلندمدت شما انتقال داده خواهد شد.
استاد شیروانی در این بسته آموزشی انواع سوالات شیمی که در سال های اخیر در کنکور سراسری مطرح شده است را در کمترین زمان ممکن و با راهکارهای فرعی حل می کند. این ترفند های حل تست به شما کمک می کند که زمان زیادی را صرفه جویی کنید زیرا روش های قدیمی و سنتی بسیار وقت گیر هستند و شما را درگیر استرس می کنند. با ترفندهای حل تست در کمترین زمان به جواب درست مسائل دست خواهید یافت.
آشنایی با انواع تست های کنکور باعث می شود برای حل انواع سوال آماده باشید و با دیدن سوالات دچار استرس و سردرگمی نشوید.
می توانید با دانلود نمونه فیلم های تدریس ایشان از کیفیت آموزش استاد، باخبر شوید.

شیمی در کنکور

درس شیمی در کنکور سراسری، جزو مهم ترین درس های اختصاصی برای دو رشته تجربی و ریاضی فیزیک است و با داشتن درصد بالاتر، می توانید رتبه تان را چندین برابر بهتر کنید. همچنین برای درس شیمی ۳۵ سوال تستی طرح خواهد شد و هر سه کتاب شیمی ۱ و ۲ و ۳ را در برخواهد داشت. برای جواب دادن به سوالات شیمی فقط ۳۵ دقیقه وقت خواهید داشت.

تیپ های سوالی شیمی به شدت دچار تغییر شده اند. در سال های گذشته، بیشتر تست ها به صورت مسئله ای و یا یک سوال مفهومی بود اما در چندسال اخیر، طراحان تست های متنوع شمارشی طرح کرده اند که بسیار وقت گیر و مشکل هستند. باید در حل مسائل و یادگیری مفاهیم به درجه ای از تسلط رسیده باشید که به راحتی بتوانید هر نوع سوال با هر درجه سختی را جواب دهید، که یکی از مشکلات اکثریت داوطلبان وقت کم آوردن برای شیمی است. چون شیمی در آخر دفترچه کنکور سراسری قرار دارد، بسیاری از داوطلبان به دلیل خستگی یا کمبود وقت اصلا به آن توجه نمی کنند یا به نیمی از سوالات جواب می دهند. از این رو پکیج شیمی حرف آخر شما را با یک روش نوین به پاسخ های درست در کمترین زمان ممکن خواهد رساند تا بتوانید از درصد بالای تست زنی در کنور و مهمتر از همه این درس پر اهمیت بهره مند شوید.

پکیچ های شیمی حرف آخر

این پکیج شیمی حرف اخر برای دو نظام قدیم و جدید به صورت اختصاصی و جداگانه، طراحی و تهیه شده است که داوطبان در هر دوگروه بتوانند از تدریس های استاد شیروانی نهایت استفاده را داشته باشند.

پکیج و مباحث شیمی حرف آخر نظام قدیم

در نظام قدیم آموزشی، درس شیمی برای چهارسال متوالی دبیرستان برای دو رشته ریاضی فیزیک و تجربی تدریس می شد و شامل سال اول و دوم و سوم و پیش دانشگاهی بود اما سال اول به صورت عمومی بود و از آن سوالی برای آزمون سراسری مطرح نمی شد. موسسه حرف آخر به طور اختصاصی، مجموعه ای از تدریس شیمی را در اختیار داوطلبان نظام قدیم قرار داده است.

شیمی حرف آخر نظام قدیم شامل این مباحث است:

 • شیمی مفاهیم دوم نظام قدیم حرف آخر
 • شیمی مفاهیم سوم و پیش نظام قدیم حرف آخر
 • شیمی مسائل نظام قدیم حرف آخر
 • محاسبات و ۷ الگوی طلایی زیست نظام قدیم حرف آخر
 • شیمی جامع نظام قدیم حرف آخر

پکیج های و مباحث شیمی حرف آخر نظام جدید

موسسه حرف آخر برای دانش آموزان نسل نو و نظام جدید، مجموعه ای جداگانه طراحی کرده. از آنجایی که منابع برای نظام جدید محدود است و هنوز منابع کافی به فضای آموزشی ارائه نشده است، پکیج حرف آخر برای دانش آموزان می تواند یک راه نجات باشد که آنها را از هر منبع فرعی دیگری بی نیاز می کند. این بسته مناسب کسانی است که سال دهم و یازدهم و دوازدهم را خوانده اند.

منابع شیمی حرف آخر نظام جدید شامل این مباحث است:

 • شیمی مفاهیم دهم و یازدهم حرف آخر نظام جدید
 • شیمی مفاهیم دوازدهم حرف آخر نظام جدید
 • شیمی مسائل دهم و یازدهم حرف آخر نظام جدید
 • شیمی مسائل دوازدهم حرف آخر نظام جدید
 • شیمی جامع نظام جدید حرف آخر
 • محاسبات و ۷ الگوی طلایی زیست نظام جدید حرف آخر

از طریق دانلود نمونه فیلم های استاد شیروانی یا تماس رایگان با مشاوران موسسه حرف آخر می توانید از اطلاعات دیگری درباره این مجموعه استثنایی بهره مند شوید. کافیست با شماره تماس های اعلامی با مشاوره رایگان حرف اخر در ارتباط باشید.

تماس با مشاور حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

در این رابطه بخوانید:

فروشگاه حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

منبع: سایت حرف آخر

(۲ رای ، میانگین: ۴٫۵۰ از ۵)