جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

زیست شناسی پیش 1 حرف آخر ( نظام قدیم )

پکیج زیست شناسی پیش 1 حرف آخر

از جمله مهم ترین درس های رشته تجربی، زیست است و به گونه ای پایه و اساس رشته تجربی به شمار می رود. برای کسانی که علاقه مند به رشته های پزشکی و دندانپزشکی و یا سایر رشته های تاپ تجربی هستند، کسب درصد بالا اهمیت بسیاری زیادی دارد. بسیاری از افراد در رشته تجربی، درس ها ریاضی و فیزیک و شیمی و سایر دروس عمومی را به خوبی جواب می دهند اما چون درصدشان در زیست شناسی پایین بوده، قادر به انتخاب رشته های تاپ نشده اند.

بیشترین تمرکز دانش آموزان و فارغ التحصیلان رشته تجربی بر روی درس زیست شناسی است و شاید ساعت ها وقت خود را بر روی یک صفحه از کتاب بگذارند اما باز هم در تست زنی نتیجه ای را که می خواهند، به دست نمی آورند. پیشنهاد ما برای حل کردن چالش های درس زیست شناسی استفاده از جدیدترین منبعی است که موسسه حرف آخر در اختیار داوطلبان رشته تجربی نظام قدیم قرار داده است. در مجموعه زیست شناسی پیش 1 حرف آخر تمامی زیست شناسی پیش دانشگاهی آموزش داده می شود و به صورت حرفه به تست زنی مباحث آن پرداخته می شود.

برای برخی از داوطلبان کنکور این سوال پیش می آید که چرا باید از مجموعه زیست شناسی جامع نظام قدیم حرف آخر استفاده کنند و این بسته آموزشی دارای چه ویژگی هایی متمایزی از سایر منابع آموزشی است؟

در ادامه به معرفی بیشتر مجموعه زیست حرف آخر خواهیم پرداخت و به تمامی سوالات شما پاسخ خواهیم داد.

زیست شناسی پیش 1 حرف آخر نظام قدیم

 زیست شناسی پیش1 نظام قدیم حرف آخر

در زیست شناسی اولین منبعی که باید از آن استفاده کنید، خود کتاب است. پس از آن، بهترین پیشنهاد برای یادگیری تمامی مباحث زیست و آموزش شیوه درست تست زنی، استفاده از زیست شناسی پیش1 نظام قدیم  است. اگر شما تمام کتاب ها را 10 بار هم مرور کرده باشید اما با شیوه تست زنی و تیپ سوالات کنکور آشنایی نداشته باشید، درصد پایینی کسب می کنید. در این بسته آموزشی همه مباحث به صورت ترکیبی و زیست گیاهی به صورت جداگانه تدریس و آموزش داده می شود. پس از آن، از هر مبحث  تیپ سوالاتی که ممکن است در کنکور امسال هم بیاید و سال هاست در کنکورهای قبلی تکرار شده است، توسط مدرس حل می شود.

مجموعه زیست شناسی نظام قدیم حرف آخر، باعث تلف شدن وقت شما نمی شود و در کمترین زمان ممکن و به صورت فشرده اما کاربردی، به شما زیست شناسی را یاد خواهد داد. دیگر نیازی به ساعت ها کلاس رفتن، رفت و آمد ها و خریدن همه کتاب های آموزشی ندارید. این مجموعه با قیمت مناسبی ارائه می شود و برای همه داوطلبان کنکور سراسری نظام قدیم رشته تجربی قابل استفاده است.

روش یادگیری در این مجموعه به صورت تصویری است. می دانید که حدود 10 درصد زیست را تصاویر و عکس های کتاب درسی تشکیل می دهد که برعکس تصور خیلی از داوطلبان، دارای اهمیت بسیار زیادی است و نکاتی در تصاویر وجود دارد که شاید در متن کتاب وجود نداشته باشد. همه ساله سوالاتی از تصاویر آموزشی کتاب مطرح می شود و مدرس زیست شناسی حرف آخر در مجموعه زیست شناسی نظام قدیم حرف آخر برای شما تمامی نکات تصاویر را تدریس می کند و تمامی آن چیزی که از عکس می شود فهمید، را به شما یاد می دهد.

زیست شناسی در کنکور سراسری

زیست شناسی اصلی ترین درس تخصصی برای رشته تجربی است که برای نظام قدیم در 3سال (سال دوم و سوم و پیش دانشگاهی) تدریس شده است. زیست شناسی با ضریب 12، دارای بالاترین ضریب است و هر تست آن اهمیت حیاتی دارد. طراحان هر سال برای این درس 50 سوال طرح می کنند و فقط 36 دقیقه زمان برای پاسخگویی وجود دارد. بر اساس دیدگاه طراحان برای زمان دهی برای پاسخ گویی به سوالات زیست شناسی، برای هر تست فقط 45 ثانیه وقت دارید.

همچنین در سال های اخیر بیشتر تست ها به سمت تیپ ترکیبی و یا مفهومی تمایل پیدا کرده اند. همچنین تست های صحیح و غلط و چندگزینه ای بسیار وقت گیر هستند و باید به نهایت تسلط بر روی زیست شناسی رسیده باشد. در نظر داشته باشید هیچکس با یک بار خواندن کتاب، هرگز نمی تواند درصد بالایی کسب کند. زیست شناسی پیش 1 حرف آخر، مجموعه ای است که کاملا شما را به تسلط بر روی تمامی مباحث زیست می رساند و از استفاده کردن از هر منبع دیگری بی نیاز می سازد. به همت موسسه حرف آخر و اساتید برگزیده کشور، مجموعه ای تهیه شده است که کامل و جامع ترین منبعی است که تاکنون منتشر شده است. در این بسته آموزشی از آموزه های علمی اساتیدی استفاده می شود که برترین دبیران کشور هستند و سال هاست مشغول تدریس هستند. با زیست حرف آخر برای همیشه استرس زیست شناسی را کنار بگذارید و بالاترین درصد را در درس زیست شناسی به خود اختصاص دهید.

مدرس زیست حرف آخر

موسسه حرف آخر بهترین اساتید و مدرسان را در مجموعه کاری خود دارد. برای مجموعه زیست شناسی از آموزه های علمی و آموزشی سه استاد استفاده شده است. استاد همدانی، استاد شاکر و استاد روان از مدرسان درس زیست شناسی هستند که سال هاست در معتبرترین مدارس و آموزشگاه های کشور در حال تدریس هستند و مجموعه ای بی نقص را برای شما تدارک دیده اند.

در کنار تدریس، شما با انواع تست های کنکور سال های پیش و همچنین با برنامه مطالعاتی مناسب برای کنکور آشنا می شوید.

در زیست حرف آخر، از روش های تدریس کلیشه ای سابق استفاده نمی شود و مبنای دی وی دی ها بر شهودی سازی و استفاده از تصاویر و تکنولوژی است. این متد های جدید آموزشی اولین بار است که در ایران به اجرا در می آید و تاثیر این متدها برا نیمکره راست مغز است که در اثر درگیرکردن چشم و گوش در امر یادگیری به دست می آید.

دی وی دی های زیست شناسی پیش1 نظام قدیم:

DVD 1 :

پروتئین سازی ( بخش اول )

DVD 2 :

پروتئین سازی ( بخش دوم )

DVD 3 :

پروتئین سازی ( بخش سوم )

تکنولوژی زیستی ( بخش اول )

DVD 4 :

تکنولوژی زیستی ( بخش دوم )

DVD 5 :

تکنولوژی زیستی ( بخش سوم )

پیدایش حیات ( بخش اول )

DVD 6 :

پیدایش حیات ( بخش دوم )

تغییر و تحول گونه ها ( بخش اول )

DVD 7 :

تغییر و تحول گونه ها ( بخش دوم )

ژنتیک جمعیت ( مسائل ) ( بخش اول )

DVD 8 :

ژنتیک جمعیت ( مسائل ) ( بخش دوم )

ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش اول )

DVD 9 :

ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش دوم )

DVD 10 :

ژنتیک جمعیت ( مفاهیم ) ( بخش سوم )

مشاوره رایگان حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

توجه: برای آشنایی بیشتر با زیست شناسی پیش 1 حرف آخر، می توانید با مشاوره رایگان حرف اخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان برخوردار شوید. همچینین از طریق شماره فوق و مشاوران می توانید این پکیج را سفارش دهید و یا از طریق دکمه خرید موجود در همین صفحه به صورت آنلاین و اینترنتی خرید کنید. لازم به ذکر است که از طریق فروشگاه حرف اخر ینز می توانید به دیگر محصولات این مجموعه کنکوری دسترسی داشته باشید.

4/5 - (1 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظـر و پاسخ
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.