زیست شناسی حرف آخر نظام جدید و زیست شناسی نظام قدیم در قالب ویدیو آموزشی یکی دیگر از خدمات حرفه ای این موسسه می باشد که ما تصمیم داریم در این بخش به صورت جامع به آن بپردازیم. خب همانطور که می دانید درس زیست شناسی یکی دیگر از پر ضریب ترین دروس اختصاصی رشته تجربی (با ضریب ۱۲) است که دانش آموزان باید اهمیت ویژه ای به این درس بدهند. اهمیت این درس به قدری زیاد است که اکثر داوطلبین کنکور از زمان مطالعه درس هایی مانند فیزیک و ریاضی کم می کنند تا بتوانند مدت زمان بیشتری را به این درس اختصاص دهند و همچنین درصد بالایی از این درس کسب کنند.

۵۵ درصد سوالات این درس از پایه و ۴۵ درصد آن از دروس پیش دانشگاهی طرح می شود و همچنین برای ورود به رشته های زیر گروه لازم است یک و دو درصد بالا در درس زیست شناسی را کسب کنید. از طرف دیگر بازار کار بسیار مناسبی برای این رشته های زیر گروه وجود دارد و به همین خاطر اکثر داوطلبین رشته تجربی در تلاش هستند تا درصد بالایی از این درس کسب نمایند و این امر به این معنی نیست که باید وقت بیشتری برای مطالعه آن صرف کنید بلکه باید سعی کنید تا منابعی قوی و مناسب در اختیار داشته باشید. به همین منظور ما در پکیج های زیست شناسی حرف آخر تمام اصول مخصوص تدریس و آموزش این درس را رعایت کرده ایم.

زیست حرف آخر

در درس زیست شناسی مفهومی اکثر مباحث مرتبط با یکدیگر هستند. شما برای موفقیت در این درس باید درصد بالایی را کسب نمایید و همانطور که گفتیم در اختیار داشتن منابع قدرتمند و مناسب در این زمینه بسیار حائز اهمیت است، چراکه شما می توانید تسلط و تمرکز بیشتری بر روی مباحث داشته باشید. از این رو پکیچ زیست حرف آخر تمامی اصول آموزشی نوین به همراه جدید ترین متدهای آموزشی قدرتمند را در اختیار شما عزیزان قرار داده است و شما عزیزان می توانید با کمی پشتکار و تلاش  به درصد بالای ۸۰ در تست زنی دست پیدا کنید.

تماس با مشاور حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

زیست حرف آخر

زیست حرف آخر نظام جدید

زیست حرف آخر نظام قدیم

زیست شناسی در کنکور

کنکور بیشترین سوالات تخصصی در دفترچه  کنکور برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور زیست شناسی وجود دارد. در این دفترچه ۵۰ تست تخصصی زیست شناسی  برای سال دوم، سوم و چهارم طراحی شده است و برای پاسخگویی به تست ها ۳۷ دقیقه زمان لازم است که داوطلبین باید برای هر سوال حداقل ۴۵ ثانیه وقت بگذارند تا با کمبود وقت مواجه نشوند.

با پکیج های زیست حرف آخر شعبانی دیگر نگران کمبود وقت نباشید.

دانش آموز باید بتواند در کمترین زمان ممکن به تست های کنکوری پاسخ دهد اما مسئله مهم کمبود وقت است که اکثر داوطلبین با آن مشکل دارند. به همین دلیل باید سعی کنند تسلط بسیار کاملی بر روی تمامی مباحث داشته باشند تا هیچ استرسی برای این موضوع باقی نماند. از این رو ما با این هدف، پکیج زیست شناسی حرف اخر را طراحی کرده ایم که در آن  بر مباحثی همچون موفقیت در تست زنی مختلف به صورت تخصصی پرداخته ایم.

پکیج های زیست شناسی حرف آخر

درس زیست شناسی جامع حرف آخر شامل مجموعه ای از مطالب گیاهی و جانوری است که اکثر مباحث آن در مقاطع مختلف به یکدیگر مرتبط هستند. به طوریکه که تمامی شکل های این درس باید به صورت کامل درک شوند. زیرا امکان اینکه طرح تست های کنکوری ازمباحث مربوط به مقطع های دیگر باشد بسیار زیاد است که در چند سال اخیر در کنکور تعداد زیادی از تست ها شامل درک تصویر و اشکال زیست شناسی می شوند. با این وجود شما می توانید با مطالعه و آموزش پکیج های زیست شناسی حرف آخر دقت خود را بی نهایت بالا ببرید. چراکه ما سعی کرده ایم تا تمامی جنبه های تحلیلی زیست شناسی را در این پکیج ها مورد بررسی و تحلیل قرار دهیم.

آموزش زیست حرف اخر با الگوهایی در قالب انیمیشن و الگو

همانطور که پیش تر هم گفتیم در پکیج های زیست شناسی حرف آخر از برترین روش های روز دنیا استفاده شده است. روش هایی نظیر شهودی سازی مطالب در قالب انیمشن و الگو سازی که باعث شده است تا دانش آموزان بتوانند مطالب آموزشی را آسان تر بیاموزند. با استفاده از متدهای آموزشی مانند انیمیشن سازی و الگو می توانید تمامی تست های درس زیست شناسی کنکور را در کوتاه ترین زمان ممکن بزنید و درصد خوب و قابل توجهی از این درست کسب نمایید و از همه مهم ترین بتوانید مجوز ورود به رشته هایی زیر گروه یک یا دو را به دست آورید.

زیست حرف آخر با تدریس استاد رضا شعبانی

همانطور که در قسمت بالا هم گفتیم درس زیست شناسی از آن دسته از درس هاییست که اکثر بچه ها به اشتباه فکر می کنند این درس، درس حفظی است. در صورتی که اصلا اینطور نیست.

استاد شعبانی با پکیج زیست شناسی حرف آخر توانسته است مباحث این درس را به شکلی خارق العاده تجزیه و تحلیل کند. شما عزیزان می توانید پکیج های زیست حرف آخر نظام قدیم و نظام جدید استاد منتظری را تهیه کنید و از آن نهایت استفاده را ببرید. همچنین برای دانلود زیست شناسی حرف آخر می توانید از همین بخش و یا فروشگاه اقدام کنید.

پکیج های زیست شناسی نظام جدید حرف آخر

با پیدایش نظام جدید تحصیلی و درخواست اکثر دانش آموزان روز به روز برای تهیه این پکیج ها بیشتر شد و از این رو با تلاش های شبانه روزی موسسه حرف آخر توانستیم پکیج هایی در قالب فیلم های آموزشی و انمیشن برای شما عزیزان تهیه کنیم که انواع پکیج های زیست حرف آخر نظام جدید به همراه جزئیات و قیمت به شرح زیر می باشند.

قیمت زیست حرف آخر نظام جدید

( چنانچه درسی و یا قیمتی را متوجه نشدید حتما با مشاورین ما در تاس باشید تا به صورت حرفه ای مشاوره شوید. تماس با مشاورین ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹ )

شمارهنامتخفیف ( تومان )قیمت زیست حرف آخر ( تومان )دی وی دیاستاد
۱زیست دهم۰۳۴۰,۰۰۰۱۲استاد شعبانی
۲زیست یازدهم۰۴۳۰,۰۰۰۱۱
۳زیست دوازدهم۰۵۳۰,۰۰۰۳
۴ژنتیک۰۴۲۰,۰۰۰۴
۵زیست گیاهی۰۴۱۰,۰۰۰۳
۶پکیج کامل زیست۰۲,۵۹۰,۰۰۰

معرفی انواع پکیج های زیست شناسی حرف آخر نظام قدیم

زیست شناسی جز دروسی تخصصی است که برای رشته تجربی و برای دانش آموزان نظام قدیم در سال های دوم و سوم و پیش دانشگاهی ارائه می شود و همچنین جز یکی از پر ضریب ترین دروس تجربی است که درصد آن در کنکور بسیار حائز اهمیت است. در این قسمت قصد داریم به انواع پکیج های زیست حرف آخر نظام قدیم به همراه جزئیات و قیمت آنها بپردازیم.

قیمت زیست حرف آخر نظام قدیم

( چنانچه درسی و یا قیمتی را متوجه نشدید حتما با مشاورین ما در تاس باشید تا به صورت حرفه ای مشاوره شوید. تماس با مشاورین ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹ )

شماره نامتخفیف ( تومان )قیمت زیست حرف آخر ( تومان )دی وی دیاستاد
۱زیست شناسی سال دوم۰۳۸۰,۰۰۰۴استاد شعبانی
۲زیست شناسی سال سوم۰۴۳۰,۰۰۰۴
۳زیست گیاهی۰۳۹۰,۰۰۰
۴زیست جانوری انسانی۰۵۹۰,۰۰۰۶
۵زیست پیش ۱۰۲۳۰,۰۰۰۳
۶زیست پیش ۲۰۲۶۰,۰۰۰۳
۷پکیج کامل زیست۰۲,۲۸۰,۰۰۰

در این رابطه بخوانید:

ادبیات حرف آخر

لیست قیمت محصولات حرف آخر

فروشگاه حرف اخر

منبع: حرف اخر

(۱ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)