زبان انگلیسی موسسه حرف آخر که به عنوان یکی ازاین پکیج های این موسسه از آن یاد می شود توسط جناب آقای مجتبی محمودی تدریس می شود. در میان تعداد زیاد پکیج های موسسه حرف آخر، پکیج زبان انگلیسی حرف آخر استاد محمودی طرفداران بسیار زیادی دارد. این پکیج شامل ۱۶ عدد دی وی دی و دارای ۳۲ جلسه آموزشی می باشد. دانش آموزان استقبال زیادی از پکیج زبان حرف اخر نظام جدید و قدیم به عمل آوردند چون با استفاده از پکیج زبان حرف اخر استاد محمودی در این درس می توانند به نتیجه دلخواه، قابل قبول و مورد نظر خود دست پیدا کنند. در این مقاله سعی بر این است که در رابطه با زبان حرف آخر توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

زبان انگلیسی حرف آخر

موسسه حرف آخر، قصد دارد با استفاده از یک آموزش مناسب، کامل به دانش آموزان در مدیریت زمانی و کسب درصد ۱۰۰ کمک نماید. لازم به ذکر است که ۳۷ نفر از دانش آموزان استفاده کننده از این پکیج در سال ۱۳۹۶ توانستند درصد ۱۰۰ را از این درس در کنکور کسب کنند. علاوه بر آن این پکیج ها به شما کمک خواهد کرد که در طول روز و مواجهه با لغات روزمره هم دچار مشکلی نشوید و هیچ محدودیتی برای شما وجود نداشته باشد.

مشاوره رایگان حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی حرف اخر نظام جدید

درک مطلب زبان انگلیسی نظام جدید حرف آخر

زبان انگلیسی حرف اخر نظام قدیم

دی وی دی زبان انگلیسی حرف آخر

زبان انگلیسی یکی از دروس پراهمیت در رشته های مختلفی از جمله تجربی، فیزیک، ریاضی و … می باشد. انگلیسی و عربی از دروسی هستند که کمتر مورد توجه افراد قرار می گیرد، زبان انگلیسی هم در کنکور چون در آخرین قسمت سئوالات دفترچه قرار دارد خیلی از افراد اصلا به آن توجهی نمی کنند، این بی توجهی وغفلت ممکن است به دلیل عدم وقت، خستگی و… باشد.

بیشتر دانش آموزان در این درس، موفقیت چندانی نصیبشان نمی شود و به همین خاطر نسبت به آن بی توجهی نشان می دهند. حتی در بعضی موارد دیده شده که اصلا وقتی را به درس زبان اختصاص نمی دهند و این معمولا به مسئله عدم وجود منبع آموزشی مناسب در این درس بر می گردد. اما این روزها با وجود پکیج های زبان مانند دی وی دی های زبان انگلیسی حرف آخر استاد محمودی مشکل تعداد زیادی از دانش آموزان از قبیل عدم آشنایی با معنی واژگان، عدم تسلط بر گرامر و صرفا حفظ قواعد،عدم آشنایی به شیوه پاسخ دادن به سئوالات بخش کلوز و ریدینگ و عدم مهارت مدیریت زمان در پاسخ گویی به سئوالات ریدینگ قابل حل می باشد.

وجود یک منبع آموزشی مثل پکیچ زبان حرف اخر نظام جدید و نظام قدیم مناسب، در مدت زمان کوتاهی می تواند موجب شود که نتیجه دلخواهتان را به دست آورید و در کنکور هم با پاسخ به سئوالات مربوط به این درس مهم رتبه بالا و درصد خوبی در کنکور را کسب کنید.

زبان انگلیسی در کنکور

زبان یکی از دورس عمومی ومهم در کنکور با ضریب ۲ می باشد که در انتهای دفترچه کنکور قرار دارد و به دلیل عدم مطالعه  معمولا خیلی سرسری از آن می گذرند. همین امر هم موجب شده تعداد افراد کمی که به این درس پاسخ می دهند درصد مناسبی کسب کنند. موسسه حرف آخر قصد دارد که با استفاده از  پکیج زبان به این کابوس پایان دهند و زبان را به دروسی اضافه کند که در کنکور بتوان با  پاسخ به آن درصد خوبی کسب کرد.

بودجه بندی زبان انگلیسی در کنکور

درس زبان در کنکور شامل ۲۵ سئوال ( درک مطلب ۸ تا ۱۰ تست، واژگان ۶ تا ۷ تست، کلوز ۵ تست و گرامر بین ۳ تا ۴ تست ) است که برای آن زمان ۲۰ دقیقه را در نظر گرفته اند. یعنی در واقع شما برای هرسئوالی زمانی کمتر از یک دقیقه دارید. برای این که بتوانید در این مدت زمان به سئوالات پاسخ دهید باید بر تمام موضوعات و مباحث زبان انگلیسی حرف آخر تسلط کافی داشته باشید. با استفاده از پکیج های زبان حرف اخر می توانید این تسلط را پیدا کنید و بدون نگرانی به سئوالات پاسخ دهید.

ویژگی های مهم زبان انگلیسی موسسه حرف آخر

  • ارائه کتاب زبان جامع جهت کاهش زمان نت برداری همراه با طرح تست
  • جمع آوری تمام لغات خارج از کتاب مطرح شده در آزمونهای سراسری
  • ارایه کتاب تیک آخر که شامل تمام لغات زبان کنکور می باشد

پکیج های زبان حرف اخر نظام قدیم

برای رسیدن به اهداف نامبرده موسسه آخر اقدام به ارائه پکیج زبان انگلیسی حرف آخر نظام قدیم نموده است، که موجب درصد بالای استفاده کنندگان در کنکورهای اخیر شده است. در ادامه به معرفی کامل آن می پردازیم:  

  • پکیچ زبان انگلیسی جامع نظام قدیم حرف آخر

پکیج های زبان حرف اخر نظام جدید

پکیج های زبان انگلیسی حرف آخر نظام جدید طبق درخواست زیاد دانش آموزان نظام جدید و وجود منابع آموزشی تدریس شده توسط استاد محمودی در اختیار دانش آموزان قرار گرفت که در ادامه به معرفی این پکیج ها می پردازیم:

  • گرامر و لغات دهم و یازدهم+کتاب لغات تیک آخر
  • کتاب لغات تیک آخر
  • گرامر و لغات سال دوازدهم
  • درک مطلب زبان
  • زبان جامع

در این بخش تمامی پکیج های زبان حرف اخر نظام جدید به طور کامل و جامع  به شما معرفی شد برای اطلاعات بیشتر می توانید به مشاوران موسسه حرف آخر مراجعه کرده یا با آنها در ارتباط باشید.

مشاوره با حرف آخر :  ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

حرف آخر

موسسه حرف آخر در سال ۹۰ توسط جناب آقای عبدالرضا منتطری تاسیس گردید. موسسه حرف آخر در حال حاضر به عنوان یکی از موسسه های انتشارات کنکور شناخته می شود، از دلایل موفقیت این موسسه می توان به مواردی از قبیل تدریس بر اساس الگوها و انیمیشین که یکی از روش های تدریس شناخته شده مورد تایید در جهان است. این نوع روش بر روی نیم کره سمت راست مغز تاثیر گذاشته و مباحث را در حافظه بلند مدت شما دخیره می کند که خیلی به کنکور شما کمک خواهد کرد. در این میان می توان به زبان حرف آخر نظام جدید و نظام قدیم اشاره کرد که در نوع خود بسیار حرفه ای می باشد که ما در این مقاله به برسی کامل آن پرداختیم و محصولات آن را در دسترس شما دانش آموزان عزیز قرار دادیم.

در این رابطه بخوانید:

منبع: موسسه حرف آخر

(۱ رای ، میانگین: ۵٫۰۰ از ۵)