جستجو
Close this search box.
جستجو
Close this search box.

دانلود رایگان تمامی فیلم ها و دی وی دی های موسسه حرف آخر

دانلود رایگان محصولات حرف آخر

با سلام، در این بخش از سری مقالات موسسه حرف آخر با مبحث دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف آخر یا به نوعی دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر در خدمت شما دانش آموزان و کاربران گرامی هستیم و در این مقاله به بررسی تمامی جزئیات و ابعاد دانلود این نوع ویدیو ها خواهیم پرداخت و در رابطه با تمامی جزئیات فیلم های حرف آخر نیز صحبت خواهیم کرد و شما می توانید به اطلاعات کامل نسبت به این پکیج های آموزشی داشته باشید. با ما تا انتها همراه باشید…

با استفاده از فیلم های موسسه حرف آخر که در آن اساتید درجه یک و برتر کشوری اقدام به تدریس تمامی دروس مختلف کنکوری با انواع شیوه های مدرن جهت یادگیری هرچه بهتر و مانده کاری بیشتر به راحتی خواهید توانست خود را برای یک کنکور ایده آل آماده کنید.تمامی ویدیو های آموزشی و دی وی دی های آموزشی حرف آخر با بروزترین و مدرن ترین تکنیک ها و روش های تدریسی ارائه و به صورت کاملاً اورجینال و با کیفیت هم اکنون قابل دسترس از طریق فروشگاه حرف آخر می باشد که شما می توانید با مراجعه به این بخش جزئیات مربوط به هر یک از پکیج ها را مطالعه و در نهایت اقدام به خرید آنلاین کنید.

مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف آخر

همانطور که می دانید حرف آخر به عنوان بهترین و قدرتمندترین موسسه آموزشی کنکور در ایران می باشد و برای تمامی محصولات و پکیج های خود اقدام به عرضه انواع فیلم های آموزشی پرداخته و آنها را جهت استفاده دانش آموزان داوطلب این کنکوری در دسترس قرار می دهد که ما در این مطلب تصمیم داریم به این موضوع به صورت کامل بپردازیم پاش و ما عزیزان بتوانید به دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف آخر پرداخت وام ها را در اختیار داشته باشید. فیلم های حرف آخر از ویژگی ها و کاربردهای بسیار خوبی برخوردار است به نوعی که هر دانش آموزی که خود را برای کنکور آماده می‌کند از این ویدیو ها استفاده نمایند به راحتی قادر خواهد بود در کنکور به درصد بالایی از تست زنی برسد. در ادامه به بررسی بیشتر موضوع دانلود فیلم های حرف آخر خواهیم پرداخت.

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر

محصولات ویدیویی این موسسه در قالب فیلم و دی وی دی های با کیفیت ارائه و به نوعی کامل‌ترین کمک آموزشی برای دانش آموزان پشت کنکوری محسوب می شود که هر دانش آموزی میتواند به دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر بپردازد و آنها را در اختیار داشته و خود را برای کنکور آماده کند. اگر مقالات سایت حرف آخر ما را دنبال کرده باشید ما مقالات بسیار مفید و جامعی در رابطه با تمامی موضوعات این مجموعه منتشر کردیم که در برخی آنها به پکیج های آموزشی و فیلم های موسسه حرف آخر اشاره‌ای داشتیم و در این بخش نیز توضیح مختصری در رابطه با آنها خواهیم داد. تمامی پکیج های آموزشی این مرکز توسط اساتید درجه یک کشوری با روش ها و تکنیک های نوین و استفاده از روش تدریسی الگوسازی شده ، تصویر سازی ، شهودی سازی و به کار گیری نیم کره راست مغز پرداخته اند گریه زود هنگام و با ماندگاری بالا تدریس و ارائه شده تا هر دانش آموزی که در هر سطحی می باشد بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن خود را برای یک کنکور حساس اماده کند و در آن به درصد بالایی از تصمیم دست پیدا کند و به هر رشته‌ای که دوست دارند برسد.

همچنین موسسه کنکوری حرف آخر توانسته تمامی فرمول ها و مباحث پیچیده دروس مختلف کنکور ایمانند ریاضی جا حذف کرده و انواع فرمول های ساده و نقشه راه جازگزین کرده که تمام نیاز های آموزشی دانش آموزان را پوشش می دهد.با این کار داوطلبی خواهند توانست به راحتی در کنکور سوالات را پاسخ دهند.

دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر
دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

فیلم های موسسه حرف آخر

در کنار فیلم های موسسه حرف آخر شما می توانید به منابعی از این چون  برنامه ریزی مطالعاتی ، برنامه ریزی مطالعاتی ۴ ماهه ، برنامه ریزی مطالعاتی دو ماهه ،  پروژه ۶۰۴۰ حرف آخر و … دسترسی داشته و خود را به بهترین نحو ممکن آماده کنکور سراسری کنید. جهت خرید پکیج های آموزشی و دسترسی به برنامه ریزی های مطالعاتی این موسسه می توانید از طریق فروشگاه حرف آخر و یا از طریق شماره تماس زیر با مشاورین درجه یک و رتبه برتری ما  در تماس بوده و نیاز خود را درخواست کنید.

تماس با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

دانلود فیلم های حرف آخر

پس از توضیحات لازم و جامع در رابطه با دانلود فیلم های حرف آخر  نوبت به دانلود رایگان فیلم های حرف آخر می باشد که ما در زیر به آنها خواهیم پرداخت و شما می توانید به رایگان آنها را در اختیار داشته و خود شاهد کیفیت و روش‌های آموزشی موسسه پی ببرید و از تمامی جزئیات و نحوه یادگیری دروس آگاه شوید. با این کار شما این موسسه را بهتر خواهید شناخت و با اطمینان خاطر بیشتر اقدام به خرید محصولات این موسسه های پرداخت همچنین می توانید با مشاورین عالی‌رتبه و رتبه برتر های حرف آخر که شماره آن ها را در فوق قرار دادیم در تماس بوده و به گفتگو بنشینیم و از جزئیات بیشتر آگاه شوید.

دانلود فیلم آموزشی فیزیک حرف آخر

مدرس درس فیزیک استاد پیمان کامیار است که توانسته از روش‌های نوین و به کارگیری از تکنیکهای تدریسی و یادگیری این درس را تدریس کند. اگر به دنبال دانلود رایگان فیلم های فیزیک حرف آخر هستید می توانید از طریق لینک دانلود زیر اقدام به دریافت کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم آموزشی دینی و زندگی حرف آخر

یکی دیگر از دروس کنکوری دینی و زندگی می باشد که در موسسه حرف آخر توسط استاد یوسفیان پور تدریس شده است.اگر در رابطه با این استاد عالیقدر و درس دینی و زندگی موسسه کنکوری حرف آخر اطلاعات کمتری دارید می توانید از طریق فروشگاه وارد پکیج آموزشی این درست شده و از اطلاعات جامع تری برخوردار شوید همچنین جهت دانلود دی وی دی های آموزشی این درس به صورت رایگان می توانید از لینک زیر کمک بگیرید کافیست روی لینک زیر کلیک کرده و فایل ها را دریافت کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های ریاضی حرف آخر

درس ریاضی یکی از مهمترین و حساس ترین دروس کنکوری می باشد که از نظر سختی می‌توان گفت سخت تر از درس های دیگر بوده و دانش آموزان همیشه با فرمول ها و تکنیک های یادگیری این درس مشکل داشتند اما خوشبختانه موسسه حرف آخر توانسته توسط استاد منتظری قواعد و فرمول های پیچیده را به فرمول های ساده و نقشه را تبدیل کند تا هر دانش آموزش به راحتی بتواند به سوالات کنکوری پ اسخ درست دهد.اگر به دنبال دی وی دی های ریاضی حرف آخر هستید می توانید از طریق لینک زیر دریافت کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های شیمی حرف آخر

همچنین شما می توانید در ادامه و از طریق لینک دانلود رایگان فیلم شیمی حرف آخر که توسط استاد سلوکی به بهترین نحو ممکن تدریس و نحوه یادگیری در آن ارائه شده دسترسی داشته و آنها را دانلود کنید. اگر شما هم تصمیم دارید تا به رتبه برتر کنکور دسترسی داشته باشید و یا برسید می توانید از پکیج های این موسسه استفاده کنید که یکی از این پکیج ها درسته شیمی می باشد.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های زیست شناسی حرف آخر

یکی از پر جستجو ترین های این موسسه دانلود رایگان فیلم های زیست شناسی حرف آخر می باشد یعنی دانش آموزان بسیار زیادی به دنبال فیلم های آموزشی این درس از کنکور که توسط این مجموعه و استاد همدانی تدریس شده است می باشند در این راستا ما تصمیم گرفتیم لینک دانلود دی وی دی های زیست شناسی را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید دانلود و در اختیار داشته باشید از آنها استفاده کنید. برای اینکار کافیست روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های زبان فارسی و ادبیات حرف آخر

زبان فارسی و ادبیات از دیگر دروس کنکور می باشند جذر اهمیت دارای ضریب بیشتری نسبت به دیگر درس ها برای تکامی رشته های انسانی ، تجربی ، ریاضی می باشد.از این رو  انتشارات حرف آخر فیلم های آموزشی ادبیات و زبان فارسی که توسط استاد منتظری تدرس شده است ارائه کرده و هر دانش آموزی می‌توانند با استفاده از این ویدیو های آموزشی به درصد بالایی از تست زمین در این درس ها دسترسی پیدا کند و به سوالات پاسخ درست بدهد. در زیر شما می توانید دانلود رایگان دی وی دی های زبان فارسی و ادبیات حرف آخر دسترسی داشته باشید کافیست روی لینک کلیک کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های عربی حرف آخر

جهت دانلود رایگان دی وی دی های عربی حرف آخر استاد واعظی می توانید روی لینک زیر کلیک کنید و به مجموعه ویدیو های این درس دسترسی داشته باشید.

لینک به زودی …

دانلود رایگان دی وی دی های آموزشی زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی یکی دیگر از سخت ترین دروس کنکوری برای دانش آموزان می باشد از اینرو موسسه حرف آخر توانسته دی وی دی های آموزش زبان انگلیسی استاد محمودی را جهت پیشبرد اهداف دانش آموزان ارائه کنند که هر دانش‌آموزی با استفاده از این پکیج می توانند درصد بالایی از تست زنی این درس را به خود اختصاص دهند. جهت دانلود رایگان ویدیوهای آموزشی زبان انگلیسی استاد محمودی روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک به زودی …

دانلود رایگان پکیج کامل حرف آخر

پکیج کامل حرف آخر شامل ویدیو های آموزشی تمامی دروس کنکوری و مباحث که توسط بهترین و درجه یک ترین اساتید کشوری تدریس شده است می باشد که شما عزیزان میتوانید فیلم های آموزش مربوط به تمام دروس را به صورت کامل و یکجا و همچنین به رایگان از طریق لینک دانلود زیر دریافت کرده و به تمامی فیلم های آموزشی حرف آخر دسترسی داشته باشید و خود را برای کنکور ایده آل آماده کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های آموزشی نظام جدید حرف آخر

در این مقاله از ارائه دانلود رایگان ویدیو های آموزشی موسسه حرف آخر نیز تصمیم داریم به ارائه فیلم های آموزشی نظام جدید این موسسه بپردازیم تا عزیزان  بتوانند به دی وی دی های آموزشی نظام جدید حرف آخر نیز دسترسی داشته باشند. برای دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.

لینک به زودی …

دانلود فیلم های آموزشی نظام قدیم حرف آخر

با استفاده از لینک زیر شما می توانید به مجموعه فیلم های آموزشی نظام قدیم دسترسی داشته و آن ها را در اختیار  داشته باشید و به بهترین نحو ممکن از آنها جهت آماده سازی خود برای کنکور سراسری آماده کنید.کافیست روی لینک دانلود زیر کلیک کنید.

لینک به زودی …

دانلود رایگان تمامی فیلم های موسسه حرف آخر

جهت دانلود رایگان تمامی فیلم های موسسه حرف آخر کافیست روی لینک دانلود زیر کلیک کنید به مجموعه عظیمی از ویدیو های آموزشی و دی وی دی های در سطح مختلف کنکوری دسترسی داشته باشید.

لینک به زودی …

کانال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر

ما در کانال سایت مرکزی حرف آخر نمونه تدریس های فیلم های آموزشی را قرار دادیم که میتوانید از آنها استفاده کنید همچنین در کانال دانلود رایگان دی وی دی های حرف آخر به مجوعه از فیلم ها و دی وی دی های این موسسه میتوانید دسترسی داشته باشد. کا فیست در کانال ما عضو شوید.

کانال دانلود رایگان فیلم های موسسه حرف اخر (نمونه تدریس) به زودی در این بخش قرار داده خواهد شد.

همچنین جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با دانلود فیلم های آموزشی موسسه کنکوری حرف آخر می توانید با شماره تماس زیر با مشاورین رایگان حرف آخر در تماس بوده و اطلاعات بیشتری را دریافت کنید.

تماس با مشاورین حرف آخر: ۰۹۹۱۸۵۱۶۴۶

صحبت های استاد منتظری را بشنوید!

4.4/5 - (56 امتیاز)

» دریافت پکیج هدیه

این مقاله را به اشتراک بگذارید

اشتراک در
اطلاع از
guest
16 نظـر و پاسخ
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
امیر
امیر
1 سال قبل

سلام این ویدیو ها یآموزشی حرف آخر فقط در داخل کامپیوتر قابل اجراست و اینکه در داخل لپ تاپ قابل استفاده است؟

مریم
مریم
1 سال قبل

من برای تحصیل موسسه حرف اخر رو تضمینی ضمانت میکنم اما ما منطقه محروم بلوچستان هستیم برق نداریم اب نداریم کل خانواده یه گوشی داریم ای کاش هزینه خرید رو داشتم دارم برای پزشکی میخونم اما جز کتاب درسی دیگه چیزی نداریم حتی معلم نداشتیم ای کاش یکی بهم میداد

ماهری
ماهری
پاسخ به  مریم
8 ماه قبل

تلگرام کلی کانال مجانی داره برو استفاده کن

آریان
آریان
1 سال قبل

سلام‌توضیحات‌خیلی‌کامل‌بودممنون‌ازراهنمایی‌هاتون

بی نام
بی نام
1 سال قبل

چطور می شه پکیج هدیه رو لغو کرد

السا
السا
3 سال قبل

سلام لینک های کی میگذارید؟یعنی امکان دانلود فیلم ها است؟

Sam
Sam
3 سال قبل

سلام وقت بخیر
کسایی که سربازن و شرایط استفاده از لبتابو ندارن باید چیکار کنن؟بنظرم اگه بشه که مباحثو تو سایت بزارین که بتونیم درهر شرایطی و با استفاده از گوشی استفاده کنیم خیلی خوب میشه

parisa
parisa
3 سال قبل

سلام
راسته که دی وی دی ها لو رفته؟من ۱۵ تومن حدودا دارم هزینه میکنم ولی کسایی هستن که بهم پیشنهاد میدن با ۹۰۰ تومن یا کمتر و برای مشکل شرعی از اونها خریداری نکردم واقعا لو رفته دی وی دی ها یا نه؟

مصطفی پیری
مصطفی پیری
پاسخ به  حرف آخر
2 سال قبل

سلام تو تبلیغات تلویزیون میگیدعدد یک به این شماره پیامک کنید بعدش خبری از فیلم نیست

هیوا
هیوا
پاسخ به  parisa
2 سال قبل

سلام کجا میشه اون دی وی دی ها رو پیدا کرد . لطفاً

Arnicka
Arnicka
3 سال قبل

لینکارو کی میزارید تو سایت؟؟؟

باران
باران
3 سال قبل

لینکهارو کی میذارین؟

iran
iran
4 سال قبل

برخی از دوستانتون یه سری کارا رو از کتب مرجع برداشتن و میگن اینا مال ماست اگه بحث امانتداری شما هم لطف کنید از منابعی که استفاده می کنید رفرنس بدید قربان..در ثانی میگید فلان مدرسم بیش از ۱۵۰مقاله خارجی داره یه سرچ کوچیک انجام بدید مفهمید که این یه…..چاپ ۱۵۰ مقاله اونم تو مجلات معتبر یعنی اینکه شما یک استاد تمام هستید..کیفیت شما رو قبول ولی ولی راست گویی…

هدیه حرف آخر

هدیه حرف آخر - 20% کل پکیج 😍

چنانچه تصمصم دارید هدیه 20 درصد کل پکیج های حرف آخر را به صورت رایگان دریافت کنید فرم زیر را پر کنید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن جهت دریافت آدرس پستی با شما تماس خواهند گرفت.

تخفیف حرف آخر

تخفیف حرف آخر - 40% ویـــژه 😍

تخفیف ویژه حرف آخر به مدت محدود رسید!!! همین الان فرم زیر رو پر کن و دکمه ارسال رو بزن تا کارشناسان ما جهت ارائه تخفیف تا 40 درصد با شما تماس بگیرند.

  • برای دریافت شمارتو وارد کن، ما با شما تماس میگیریم!
ثبت نام حرف آخر

ثبت نام در حرف آخر

با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید.