پروژه 6040 حرف آخر

شما با استفاده از فرم ثبت نام زیر می توانید در موسسه جهت خرید و دریافت پکیج، دریافت مشاوره رایگان، دریافت برنامه ریزی های درسی و مطالعاتی، پیگیری سفارش و … اقدام کنید. کافیست فرم ثبت نام موسسه حرف آخر که در ادامه میبینید را پر کرده و روی دکمه ارسال کلیک کنید.

توجه: چنانچه تصمیم دارید از پکیج های موسسه حرف آخر استفاده کنید به دو روش میتوانید اقدام کنید.

1- ابتدا فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید و سپس با شماره ما یعنی ( ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ ) مشاوره رایگان تماس گرفته و مراحل بعدی را پیگیر باشید.

2- ابتدا با شماره ذکر شده ( ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ ) تماس گرفته و در نهایت وارد این صفحه از سایت حرف آخر شده و فرم را تکمیل کنید.

ثبت نام در حرف آخر

جهت مطالعه سریع هر بخش روی عنوان آن کلیک کنید.

فرم ثبت نام حرف آخر

در این فرم ما اطلاعات کاملی از دانش آموزان را خواهیم داشت که اقدام به خرید پکیج کرده اند که در نهایت میتوان به راحتی اقدام به ارسال پکیج، ارائه مشاوره اختصاصی مخصوص ثبت نام کنندگان، پیگیری های مکرر در راستای راهنمایی، برناه ریزی مطالعاتی و … و مهمتر از همه شما به عنوان یک حرف آخری قلمداد خواهید شد.

تخفیف برای ثبت نام کنندگان در حرف آخر

ما برای ثبت نام کنندگان علاوه بر ارائه خدمات متنوع تخفیفاتی را ارائه میکنیم پس اگر دوست دارید از تخفیفات ما بهره مند شوید حتما ثبت نام کنید و سپس با شماره مشاورین ما یعنی ( ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ ) در تماس بوده و مراحل بعدی را طی کنید.

🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

7 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست