پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید
ارتباط با مشاورین حرف آخر: 09190687759

تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر به همراه کتابکار

از جمله مهم ترین مباحث ادبیات که جزو چالش های علمی برای دانش آموزان محسوب می شود، مبحث تاریخ ادبیات است. در ابتدا لازم است که بدانید درس ادبیات از جمله مهم ترین و پر ضریب ترین درس های عمومی کنکور سراسری برای تمامی رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، معارف اسلامی، هنر و زبان است. داشتن درصد بالا برای درس ادبیات می تواند تاثیر بسیار زیادی بر رتبه داوطلب کنکور بگذارد و چندین برابر رتبه و تراز علمی را بهبود ببخشد. ادبیات دارای مباحث گسترده ای مانند تاریخ ادبیات، املا لغت و واژگان، آرایه های ادبی، قرابت معنایی و … است که در این مطلب به طور اختصاصی به معرفی پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر، برای یادگیری و تسلط کامل بر روی این مبحث، پرداخته می شود.

تاریخ ادبیات نظام جدید

تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر

با استفاده از این پکیج آموزشی که به صورت اختصاصی توسط موسسه نام آشنای حرف آخر، برای دانش آموزان نظام جدید طراحی و تهیه شده است، می توانید خیال خود را بابت تمام تیپ سوالاتی که ممکن است در کنکور سراسری مطرح شود راحت کنید و درصد ادبیات خود را به حد دلخواه خود برسانید. بسیاری از دانش آموزان با استفاده از پکیج های آموزشی مخصوص به درس ادبیات توانسته اند درصد ادبیات خود را به ۱۰۰ برسانند و به بهترین رشته های دانشگاهی دست پیدا کنند. در نظر داشته باشید که موسسه حرف آخر برای سایر مباحث ادبیات هم دارای پکیج های ویژه و به خصوصی است که در صفحات دیگر می توانید در مورد آن ها و ویژگی هایشان مطالعه کنید. جهت آشنایی بیشتر با پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر، ادامه مطلب را دنبال کنید.

ویژگی تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر چیست؟

بیشترین مشکل داوطلبان در عدم توانایی جوابگویی به تست های این مباحث، نداشتن منبع مناسب و کافی برای یادگیری کامل است. برخی از دانش آموزان در کلاس های خصوصی بسیاری شرکت کرده اند و چندین بار کتاب اصلی و کتاب های تست و آموزشی را مطالعه کرده اند؛ اما وقتی روی صندلی کنکور نشسته اند، قادر به بازیابی اطلاعات قبلی خود نبوده اند و این مشکل به گفته مشاوران تحصیلی، نشان از عدم یادگیری کامل و استفاده نکردن از حافظه بلندمدت برای ذخیره مطالب است. در مراحل اولیه یادگیری، مطالب آموخته شده به حافظه کوتاه مدت سپرده می شوند که فقط برای چند ساعت و نهایتا چند روز به کار می آیند و پس از آن فراموش خواهند شد.

بهترین روش برای سپردن مطالب آموخته شده و داده های علمی به حافظه بلند مدت، استفاده از یادگیری کامل و کدگذاری و مرور مطالب با استفاده از سوال و حل تست است.

حل تست های این مبحث به زمان زیادی نیاز ندارد اما دقت و ریزبینی و حافظه قوی را می طلبد که تمامی مطالب ادبیات هر سه سال را در سه سوال بتواند بازبینی کند.

همچنین اینکه بیشتر کلاس های آموزشی برای این مبحث ایده و روش های جدیدی ندارند و یا بیشتر دانش آموزان به خاطر سه سوال ادبیات، ساعت ها زمان خود را در کلاس های خصوصی و یا کلاس های آموزشی نمی گذرانند.

کتاب های تالیفی مختلف، هر کدام به روش های متنوعی به حل تست ها می پردازند و تداخل اطلاعات کتاب های متفاوت، هیچ نتیجه ای جز سردرگمی و افزایش استرس شما به دنبال ندارد. در این میان پکیج آموزشی تاریخ ادبیات حرف آخر شامل جدیدترین متدهای آموزشی مربوط به تاریخ ادبیات است و به بهترین صورت به آموزش این مبحث می پردازد. این بسته آموزشی می تواند نیاز دانش آموز به تمامی آنچه که برای کنکور لازم است یاد بگیرد را رفع کند و دربردارنده تمامی آثار نویسندگان و شاعران و اطلاعات مربوطه است که در سه سال دبیرستان تدریس می شود. همچنین در کنار دی وی دی و فیلم آموزشی، یک کتاب کار تهیه شده است که باعث تسلط بیشتر دانش آموز می شود.

مبحث تاریخ ادبیات در کنکور سراسری

از مبحث تاریخ ادبیات به طور میانگین ۳ سوال مطرح می شود که همین ۳ سوال حدود ۱۲ درصد از ادبیات را در بر می گیرد. در کنکور های نظام قدیم، یک سوال از ادبیات سال دوم، یکی از سال سوم و آخری هم از ادبیات پیش دانشگاهی مطرح می شد که تخمین زده می شود برای دانش آموزان نظام جدید هم، همین روند تکرار و از هر کتاب ادبیات، یک سوال تاریخ ادبیات مطرح شود.

در این مبحث، تمامی نویسنده ها، شاعران، مفسران و مترجمان دارای اهمیت بسیاری هستند و از قرن زندگیشان، نام آثار تالیفی، هنرمندان هم دوره، تعداد جلد کتاب ها، منثور یا منظوم بودن آثا، ملیت و زندگینامه، محتوای آثار و یا هرچیز دیگری که کتاب درسی به آن اشاره کرده است، مهم و حیاتی هستند. طراحان ادبیات بسیار ریزبین و دقیق هستند و به کوچک ترین نکات کتاب، دقت می کنند.
بهترین متد برای یادگیری تاریخ ادبیات، کدگذاری است. با کدگذاری کردن و حفظ چند نکته، می توانید چندین اثر و نویسنده و شاعر را به راحتی به خاطر بسپارید و از طریق طنزپردازی به حفظ این مطالب فرار بپردازید.

مدرس بسته آموزشی تاریخ ادبیات حرف آخر

موسسه حرف آخر همواره بهترین اساتید و مشاوران برتر کشور را در کادر آموزشی خود دارد و از آموزه های اساتیدی برای تدریس بهره می برد که سال هاست در راه آموزش و تدریس خدمت کرده اند و دارای گنجینه های علمی ارزشمندی هستند که در پکیج های آموزشی و لوح های فشرده در اختیار داوطلبان قرار داده شده است.

استاد محسن منتظری از بزرگترین اساتید ادبیات کشور هستند که در تدریس مجموعه آموزشی تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر ، از جدیدترین متدهای آموزشی سطح جهان استفاده کرده اند. ایشان سابقه تدریس در بزرگترین موسسه های آموزشی و مدارس نمونه سطح کشور را دارا هستند و دانش آموزان بسیاری با استفاده از پکیج های ادبیات ایشان توانسته اند درصدهای بسیار بالایی در کنکور سراسری کسب کنند.

در این بسته آموزشی و فرهنگی، تمامی شیوه های قدیمی کنار گذاشته شده و با استفاده از تکنولوژی، انیمیشن، رمزگردانی و شیوه شهودی سازی به آموزش ادبیات پرداخته می شود. روش شهودی سازی با درگیر کردن چشم و گوش، عملکرد مغز را چندین برابر می کند و نیمکره راست مغز را به طور کامل تحت تاثیر قرار می دهد.

موارد مرتبط با پکیج ادبیات حرف آخر :

  • قرابت معنایی نظام جدید حرف آخر
  • تاریخ ادبیات نظام قدیم حرف آخر

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۹۱۹۰۶۸۷۷۵۹

توجه: جهت کسب اطلاعات از آخرین محصولات ارائه شده توسط موسسه حرف آخر و یا دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص پکیج تاریخ ادبیات نظام جدید حرف آخر، می توانید با مشاوران رتبه برتر موسسه حرف آخر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره ببرید.همچنین می توانید با استفاده از فروشگاه حرف آخر از قیمت و جدیدترین تحفیفات این موسسه با خبر شوید.

 

0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *