پروژه 6040 حرف آخر
رضا شعبانی

زیست شناسی یکی از درس های مهم در کنکور تجربی است که کسب رتبه بالا در این درس می تواند بسیار مهم بوده و در صورتی که درس به صورت کامل عمیق در ذهن دانش آموز ترسیم شود، منجر به کسب درصد بالایی خواهد شد. در این بخش به بیوگرافی رضا شعبانی حرف آخر یکی از اساتید برجسته کشوری در درس زیست شناسی خواهیم پرداخت و در ادامه بیشتر وی را معرفی خواهیم کرد.

بیوگرافی رضا شعبانی

رضا شعبانی یکی از اساتید برجسته در درس زیست شناسی می باشد که به عنوان نخستین آموزگاری است که توانسته است این درس را در قالب انیمیشن تدریس کند. رضا شعبانی تاکنون افتخارات زیادی کسب نموده است که در ادامه این مقاله می خواهیم بیشتر به معرفی این استاد، بیوگرافی رضا شعبانی و سوابق تحصیلی و افتخارات ایشان بپردازیم.

هم اکنون استاد رضا شعبانی به عنوان یکی از مدرسین و مشاورین توانا در کشور شناخته می شود که در موسسه حرف آخر مشغول به فعالیت بوده و به راهنمایی دانش آموزان، تدریس خصوصی و … می پردازد.

مشاوره حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

بیوگرافی رضا شعبانی

بیوگرافی رضا شعبانی – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

رضا شعبانی کیست؟

در مورد زندگی و تحصیلات استاد رضا شعبانی حرف آخر باید گفت ایشان یکی از فارغ التحصیلان دوره pcr پیشرفته از دانشگاه الزهرا هستند که به عنوان یکی از بهترین مهندسین ژنتیک ایران در انجمن ژنتیک پزشکی ایران شناخته شده می باشند. همچنین لازم است در مورد استاد رضا شعبانی حرف آخر بگوییم که ایشان مفتخر به کسب نمره a روان شناسی یادگیری از دانشگاه usm کشور مالزی می باشند.

بنابراین به طور کلی می توان گفت ایشان یکی از اساتید برجسته و دارای مدارک متعدد و با ارزش تحصیلی در حوزه زیست شناسی است که از نظر علمی در رتبه بالایی قرار داشته و می توانند به عنوان یکی از اساتید راهنما به خوبی عمل کنند.

افتخارات استاد شعبانی زیست حرف آخر

در ادامه توصیف بیوگرافی استاد رضا شعبانی حرف آخر همچنین لازم است به افتخارات ایشان اشاره نمود که از جمله آنها می توان گفت:

  • ایشان به عنوان تنها دبیر و آموزگاری هستند که توانسته اند به عنوان جوانترین مولف درس زیست شناسی کنکور، کتاب بزرگراه را چاپ کنند که به خوبی مورد استقبال قرار گرفته است.
  • ایشان در طی کمتر از 5 سال توانسته اند تا درس زیست شناسی را برای درک بهتر و افزایش سطح کیفی درس زیست شناسی، به صورت انیمیشنی عرضه کرده و آموزش تصویری این درس را بنیان گذاری نمایند.
  • ایشان به عنوان اولین مبتکر طراحی یک جزوه ابتکاری و خلاقانه هستند که توانسته اند در طول سالها تدریس، چکیده و جزوه کاملی را برای این درس تهیه نمایند.
  • ایشان از مراکز مختلفی تقدیرنامه گرفته و مورد قدردانی قرار گرفته اند که امروزه به عنوان یکی از اساتید حرفه ای در سطح کشوری فعالیت می کنند.

بیشتر بخوانید: بیوگرافی عبدالرضا منتظری

سوابق تحصیلی استاد رضا شعبانی حرف آخر

برای آشنایی شما دانش آموزان با تحصیلات استاد رضا شعبانی حرف آخر باید به سوابق تحصیلاتی درخشان ایشان اشاره کنیم تا دلیل اینکه استاد رضا شعبانی حرف آخر به عنوان مدرس برجسته در سطح کشوری معرفی شده اند، کاملا روشن شود. از جمله سوابق تحصیلاتی استاد می توان گفت:

  • استاد در سال های 1384 – 1385 بنیانگذار و استاد زیست شناسی کنکوری بوده اند که در موسسه صبح ظهور فعالیت داشته اند.
  • ایشان همچنین در بین سال های 1386-1387 به عنوان استاد در آموزشگاه کنکوری خواجه نصیر تهران فعالیت می کردند.
  • استاد همچنین در سال های 1388-1389 به عنوان یکی از بنیانگذاران فرآیند آموزشی cks در درس زیست شناسی شناخته می شدند که در این گروه آموزشی تدریس می کردند.
  • ایشان همچنین در سال های 1389-1391 به عنوان یک استاد در موسسه قلم چی فعالیت کرده اند. همچنین دامنه فعالیت های ایشان در مراکز مختلفی از جمله مراکز علوی، گزینه 2 نیز می توان اشاره نمود.
  • ایشان در طول سال های 1391-1392 موفق به گذراندن دوره های pcr در شوشتر و اندیمشک شدند.
  • استاد رضا شعبانی در سال های 1392-1393 به عنوان یک مدرس کنکوری و المپیادی در اهواز فعالیت می کردند.

مشاوره حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

جمع بندی

در نهایت لازم است یک جمع بندی در مورد بیوگرافی استاد رضا شعبانی زیست شناسی بیان کنیم. همانطور که گفتیم ایشان به عنوان یکی از مدرسین برجسته با سابقه فعالیت از سال 1384 شناخته می شوند که امروزه به عنوان اولین آموزگار درس زیست شناسی به کمک شهودی سازی و انیمیشن سازی این درس مشغول به فعالیت هستند.

از آنجایی که درس زیست شناسی یکی از درس های حفظی در کنکور سراسری است، درک عمیق این درس به خوبی می تواند منجر شود تا شما بتوانید درصد های بالایی را در این درس کسب کنید. بنابراین شما می توانید برای فراگیری درس زیست شناسی از کلاس های حضوری ایشان یا پکیج های آموزشی استاد رضا شعبانی در موسسه حرف آخر استفاده نمایید.

جهت خرید پکیج زیست حرف آخر کافیت با شماره تماس اعلامی در همین صفحه با مشاوره رایگان حرف آخر در تماس باشد و سفارشات خود را به صورا تلفنی ثبت کنید.

, , , , , ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست