پروژه 6040 حرف آخر
مشاوران موسسه حرف اخر

با سلام، در این بخش نوبت به ارائه مقاله ای در رابطه با ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر و مشاوره رایگان حرف آخر در خدمت شما دانش آموزان عزیز هستیم. از آنجایی که موسسه خدماتی مبنی بر مشاوره حرف آخر در اختیار تمامی دانش آموزان که قصد خرید پکیج های آموزشی از این مجموعه را دارند و یا اینکه پکیج های آموزشی خود را تهیه کرده‌اند قرار داده است.

همواره خدمات یکی از بهترین روش ها و همچنین با ارزشترین خدمات در راستای ارائه راهنمایی های کنکوری ،  ارائه راه کارهای مطالعاتی و برنامه ریزی مطالعاتی کنکور ، مشاوره روحی و روانی در راستای آماده سازی دانش آموزان برای کنکور ۹۹ و بسیاری دیگر … به شمار می آید و شما می توانید با استفاده از شماره تماس هایی که در این بخش ارائه خواهیم کرد با مشاورین رتبه برتر حرف آخر در ارتباط بوده و خود را برای یک کنکور ایدآل آماده کنید.

با استفاده از شماره تماس زیر شما می توانیم با بهترین مشاوران رتبه برتر حرف آخر در تماس بوده و به صورت رایگان به گفتگو بپردازید و هر آن چیزی که نیاز باشد مشاوران ما در رابطه با کنکور و برنامه ها به صورت کامل و جامع با شما در میان خواهند گذاشت و در راه رسیدن به موفقیت و درصد بالای تست زنی در کنکور کمک ویژه‌ای خواهد داشت کافیست با شماره تماس زیر در ارتباط باشید.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

مشاوره رایگان حرف آخر

مشاوره رایگان حرف آخر – ارتباط با مشاورین حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

 

مشاوره حرف اخر

مشاوره حرف آخر هم اکنون در خدمت تمامی دانش آموزان است. اگر شما هم تصمیم دارید پکیجی را سفارش دهید و یا نیاز به دریافت راهنمایی و رفع مشکل و یا حتی فقط در حد یک مشورت دارید کافیست با شماره تماس زیر که مربوز به مشاوره حرف آخر است در ارتباط باشد. مشاوران ما 24 ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.

مشاوره رایگان حرف آخر

در بالا اشاره کردیم مشاوره رایگان حرف آخر یا به نوعی بهترین و با ارزش ترین خدماتی این موسسه به شمار می رود و شما می توانید از طریق این خدمات با رتبه برترها و همچنین نخبه ساز این موسسه در تماس بوده و هر آنچه که نیاز دارید را با آنها در میان بگذارید مشاوران ما کاملاً غربالگری شده و از تمامی نقاط کشور ایران و همچنین رتبه برتر های کنکور سال های قبل می باشند و در هر روز از سال و در هر ساعت از شبانه روز حتی روزهای تعطیل آماده خدمات دهی مشاوره بدون دیافت هیچ هزینه ای برای شما دانش آموزان گرامی می باشند، می توانید با مشاوران ما در تماس باشید.

مشاوره رایگان حرف آخر

مشاوره حرف آخر کنکور

هر ساله دانش آموزان برای به دست آوردن رتبه های بهتر و تراز اول در نظام آموزشی خود به دنبال راه و روش های هستند که یکی از خصوصیت های مشاوره حرف آخرکنکور 1400 ، کمک به دانش آموزان در راستای دستیابی به رتبه های برتر می باشد و همیشه مشاوران ما در تلاش بودند با ارائه بهترین راهکار ها برای به تحقق رسیدن خواسته های دانش آموزان کمک به سزایی داشته باشند و به صورت ۲۴ ساعتهو بدون دریافت هزینه در اختیار آنها باشند تا هرگونه مشکلات را برای دانش آموزان حل کرده و یا به سوالات و ارائه برنامه ریزی های درسی راهکارهایی ارائه دهند که مسلماً تا به اینجا کاملا تاثیرگذار بوده و هر ساله دانش آموزان با استفاده از پکیج های آموزشی حرف آخر و همچنین استفاده از مشاوره رایگان این موسسه به رتبه های ایده آل و برتر دست پیدا کردند که امیدواریم شما هم در کنکور ۹۹ یکی از این دانش آموزان برتر در کنکور باشید.

مشاوره حرف آخر چطوره

مشاوره حرف آخر توسط رتبه برتری های کنکورکه توسط موسسه استخدام شده اند صورت می گیرد و هیچ گونه هزینه ای برای دانش آموزان ندارد یعنی کاملا رایگان می باشد. شما هم می توانید همین الان با مشاورران ما در ارتباط باشید و سوالات، مشکلات ، پیگیری سفارشات و خرید پکیج های مورد نیاز خود را تهیه کنید.

هزینه مشاوره حرف آخر

همانطور که در بالا اشاره کردیم هزینه مشاوره حرف آخر رایگان می باشد یعنی شما در هر زمان و هر روز از هفته حتی روز های تعطیل و جمعه می توانید با مشاوران ما در تماس باشید و هیچ هزینه ای پرداخت نکنید.

شماره تماس مشاوره: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

سایت مشاوره حرف آخر

سایت مشاوره حرف آخر که بسیاری از دانش آموزان به دنبال آن هستند تا مشکلات و یا سوالات خود را مطرح کنند و یا پکیجی را تهیه کنند آماده دریافت تماس های شما عزیزان می باشد. کافیست با شماره تماس اعلامی در سایت مشاوره حرف آخر و این صفحع درج کردیم در ارتباط باشید.

مشاوره کنکور حرف آخر

مشاوره انلاین حرف اخر

مشاوره آنلاین حرف آخر نیز یکی دیگر خدمات این موسسه می باشد که دانش آموزان قادر هستند به صورت 24 ساعته در راستای رفع مشکل، دریافت برنامه ریزی مطالعاتی، خرید پکیج و دیگر نیاز های مباحث کنکوری از آن استفاده کنند. از این رو مشاوره آنلاین حرف اخر در خدمت شماست ( همین الان تماس بگیرد.)

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

کانال مشاوره حرف اخر

مشاوران حرف آخر علاوه بر مشاوره تلفنی شاوره تلگرامی نیز دارند یعنی می توانید در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام، تلگرام، آپارات و … با مشاوران در تماس باشد. ما در این بخش کانال مشاوره حرف اخر و همچنین مشاوره حرف آخر آپارات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

شماره پشتیبانی حرف اخر

اگر وبلاگ سایت حرف آخر ما را مطالعه کرده باشید ما در رابطه با لیست اسامی مشاوران حرف آخر یک مقاله جامع با ارائه جزئیات کامل پرداختیم و اسامی مشاوران حرف آخر را لیست کرده ایم تا بتوانید هر یک از آنها را شناخته و در صورت نیاز با آنها در تماس باشید و با استفاده از تجربیات و راهنمایی ها آنها به اهداف خود برسد. بنابراین می توان گفت حرف آخر داری خدماتی به نام مشاوره با تیم حرف آخر می باشد که در این بخش تعداد بسیار زیادی از مشاوران را گردآوری و به دانش‌آموزان خدمات‌دهی چون رفع مشکلات ، ارائه برنامه ریزی مطالعاتی ، آموزش و راهنمایی در راستای تهیه پکیج های آموزشی و … ارائه می دهند. لازم به ذکر است که شماره پشتیبانی حرف اخر نیز ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ می باشد که می توانید تماس گرفته و با مشاوره و وپشتیبانی در ارتباط باشید.

مشاوره حرف آخر

 

مرکز مشاوره حرف آخر

اگر شما هم یک پشت کنکوری سال ۹۹ هستید و تصمیم دارید در کنکور 99 رتبه بسیار عالی دست پیدا کنید و به دنبال راه و روش های مطلوب هستید ما به شما پیشنهاد می کنیم از پکیج های آموزشی حرف آخر به عنوان یک منبع که به صورت ویدیویی با روش و شیوه های مدرن و الگوسازی شده تدریس شده است استفاده و در کنار این پکیج ها استفاده از مرکز مشاوره حرف آخر کنکور بهره مند شوید و در کنکور به رتبه برتر دست پیدا کنید. هر ساله این موسسه دانش آموزان بسیار زیادی را تبدیل به رتبه برتری در کنکور می کند. ما مشتاقانه منتظر شما هستیم و آماده دریافت هرگونه خدمات و ارائه مشاوره می باشیم.

ارتباط با مشاور حرف آخر

مطمئناً تا به اینجا خدمات موسسه حرف آخر در رابطه با مشاوره رایگان به شکل کامل متوجه شده اید!  اما نحوه ارتباط با مشاور حرف آخر به صورت کاملاً رایگان و بسیار ساده است تنها کاری که شما میبایست انجام دهید تلفن خود را برداشته و با شماره تماس زیر در ارتباط باشید. شماره تماس زیر مربوط به ارتباط با مشاورین رتبه برتر حرف آخر می باشد.

شماره تماس مشاوران حرف آخر: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

مشاوره حرف آخر به صورت پیامک

علاوه بر تماس با شماره مشاور موسسه حرف آخر می توانید از خدمات مشاوره حرف اخر به صورت پیامک برخوردار شوید با استفاده از این روش شما دانش آموزان عزیز می توانید فقط با ارسال یک پیامک با مضمون هایی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد  نیاز خود به مشاوره را به ما اعلام کنید تا در سریعترین زمان رتبه پرور های ما با شما تماس گرفته و به گفتگو بنشیند.

 • ارسال پیام { مشاوره دروس تخصصی }
 • ارسال پیام { مشاوره دروس عمومی }
 • ارسال پیام { مشاوره پکیج کامل }
 • ارسال پیام { مشاوره محصولات نظام جدید }
 • ارسال پیام { مشاوره محصولات نظام قدیم  }
 • ارسال پیام { مشاوره محصولات پروژه 6040 }
 • ارسال پیام { مشاوره جزوات ،  آزمون ها ، سوالات عمومی }

خوب با استفاده از مضمون های فوق شما میتوانید یک پیام به شماره تماس ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ ارسال کنید. مشاوران ما در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

اما مشاوره حرف اخر شامل:

 • پک مشاوره حرف آخر
 • مشاوره تحصیلی حرف آخر
 • مشاوره 1000 ساعته حرف آخر
 • مشاوره و برنامه ریزی حرف آخر
 • مشاوره انتخاب رشته حرف آخر
 • مشاوره انگیزشی حرف آخر
 • مشاوره شیمی حرف آخر

تمامی موارد بالا که دانش آموزان به دنبال آن هستند یه معنی داشته و همگی با استفاده از شماره تماس زیر در دسترس شماست.

شماره تماس مشاوره: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

دپارتمان مشاوره حرف آخر

موسسه کنکوری حرف آخر با ارائه دپارتمان مشاوره حرف آخر این امکان را برای تمامی دانش آموزان پشت کنکوری که قصد خرید پکیج از این موسسه را دارند و یا از قبل پکیج ها را خریداری کرده اند و نیاز به مشاوره و دریافت راهنمایی و همچنین پرسش و پاسخ سوالات ، دریافت برنامه ریزی مطالعاتی و … را دارند بتوانند بدون هیچ گونه مشکلی با مشاورین عالی رتبه ما در تماس باشند و به گفتگو با آنها بپردازند.

در نهایت و سخن پایانی باید عرض کنم مشاوره موسسه حرف آخر همواره آماده خدمت به دانش آموزان می باشند  ما در هر روز و هر ساعت از شبانه روز آماده دریافت تماس های شما هستیم.همچنین برای خرید پکیج های آموزشی این مجموعه می توانید از فروشگاه حرف آخر اقدام کنید و برای دریافت لیست قیمت محصولات حرف آخر نیز روی لینک کلیک کنید.

سوالات متداول

مشاوره حرف آخر چیست؟

مشاوره حرف آخر توسط مشاورین رتبه برتر جهت پیگیری سفارشات، خرید پکیج، رفع مشکلات و ابهامات، دریافت برنامه ریزی، مشاوره های مربوز به کنکور و تحصیلی و…. می باشد که مشاورین ما به نحو احسنت این مشاوره را در اختیار دانش آموزان قرار می دهند.

هزینه مشاوره حرف آخر چقدره؟ آیا مشاوره رایگان است؟

بله مشاوره توسط مشاوران ما کاملا رایگان است و شما بدون پرداخت هیچ گونه هزینه حتی هزینه تلفن می توانید مشاوره خود را تا روز کنکور دریافت کنید. کافیست با شماره 02166091700 تماس بگیرید و تماس های بعدی را از سمت مشاوران ما داشته باشد.

وظایف مشاوران حرف آخر چیست؟

وظایف مهم مشاوران حرف آخر خرید پکیج، پیگیری سفارشات، رفع مشکلات دی وی دی ها و همچنین ابهامات قبل از خرید پکیج، مشاوره برنامه ریزی مطالعاتی، آماده سازی دانش آموز برای کنکور و … می باشد.

می خواهم با مشاور آقای مسعودی در تماس باشم!

همانطور که مطلع هستید آقای مسعودی یکی از بهترین مشاوران حرف آخر هستند و توانسته اند امتیاز خوبی را به خود در امر مشاوره ای اختصاص دهند. اگر شما هم تصمیم دارید این مشاور عالی رتبه را به عنان مشاور خود انتخاب کنید کافیست وارد این صفحه شده و با شماره اعلامی که مختص این مشاور عزیز می باشد تماس بگیرد.

مشاوره انگیزشی حرف آخر چیست؟

مشاوران هیچ گونه تعهدی برای مشاوره انگیزی ندارند اما برخی از مشاوران این خدمات و امکان را برای دانش آموز خود محیا کرده و به آنها مشاوره انگیزشی نیز ارائه می کنند. مشاور مسعودی از آن دسته از مشاوران است که می توانید از مشاوره انگیزشی وی استفاده کنید.

مشاوره حرف آخر شامل چه درس هایی است؟

مشاوره تمامی دروس و پکیج های موجود موسسه را شامل می شود. مشاوره شیمی حرف آخر، مشاوره فیزیک، ریاضی، ادبیات، دین و زندگی، زیست شناسی، زبان انگلیسی، مشاوره 6040 حرف آخر و … را می توایند از مشاوران ما دریافت کنید.

, , ,
🔹 دریافت هدیه حرف آخر
دریافت 20 درصد از پکیج کامل محصولات حرف آخر (کاملا رایگان)
🔹 نحوه دریافت هدیه حرف آخر
فرم مقابل را پر کنید و ارسال را بزنید ما جهت تحویل بسته هدیه با شما تماس خواهیم گرفت.

156 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

 • من تموم پك رو تهيه كردم ولي مشاور از طرف موسسه شمارو ندارم به من يه مشاور بدين لطفا

  پاسخ
 • سلام من پکیج صفر تا صد شما رو دارم البته پکیج شما که سال 97 ظبت کردید وبرای اولین بار برای نظام جدیدا مال خواهرم هستش میخوام برای 1401 استفاده کنم ازش واقعا نمیتونم دوباره بگم من میخوام بابام میگه خب از همین پکیج استفاده کن کتابا که تغییر نکرده و روشا همون هست آیا میتونم استفاده کنم؟؟ خب من نمیتونم دوباره سفارش بدم اگه از همین استفاده منم قبول نمیشم شدیدا به پزشکی تهران دولتی علاقه مندم و همه زندگیم رو گذاشتم روی این کنکور کمکم کنین استفاده کنم ازش؟

  پاسخ
 • سلام تروخدا منو از این سردرگمی نجات بدین من خیلی استرس دارم به خاطر اینکه توی آزمون های آزمایشی شرکت نمیکنم توانایی مالی دارم ولی به خاطر سنت های غلط خانوادگی نمیتونم اکه 2 ماه مونده به کنکور 20 آزمون حرف اخر رو تهیه کنم آیا میتونم جای اون آزمون ها رو پر کنم؟! با مشاوری صحبت داشتم ایشون گفتن احتمالش کمه چون تو خودتو نمیسنجی با کنکوری های دیگ و نمیدونی رتبه و ترازت و.. چقده الان من چکار کنم مشاورا لطفا جوابمو بدین من بااااید حتمن پزشکی تهران رو قبول بشم امسال میشم دوازدهم تجربی میخوام تابستون هر دو پایه دهمو یازدهمو کامل جمع کنم .منطقه 3

  پاسخ
 • سلام مشاور من اصلا پیگیر نیست من چیکار باید بکنم ؟؟

  پاسخ
 • خادم الزهرا
  می 17, 2021 2:56 ب.ظ

  سلام ببخشید بنده دو تا سوال دارم از شما
  1-ایا پکیج6040 سال99 خیلی با امسال فرق داره
  2- 10 ازمون حرف اخر چه فرقی با 20 ازمون داره
  تورو خدا همینجا جواب بدین نگید تماس بگیرید

  پاسخ
  • اره متفاوت شده پکیج ها .//// در 20ازمون، اون 10ازمون اخر تکمیل کننده دروس هستند بیشتر حفظیات توشه .ولی اصل مطلب تویه ازمون 1 تا 12 13 هست

   پاسخ
 • سلام می خواستم بدونم بعد از ثبت سفارش،امکان تغییر مشاور وجود داره؟

  پاسخ
  • سلام، خیر حتما قبل از ثبت سفارش با شماره اعلای در همین صفحه تماس بگیرید و سپس اقدام به ثبت سفارش کنید.

   پاسخ
 • سلام خانم هاشمیان از مشاؤرین موسسه خرف اخر هستند یانه

  پاسخ
 • سلام ایا میشه بامشاوره دیگه در تماس بود ادامه بسته رواز ایشون سفارش بگیرم و کد تخفیف 40در صد رو داشته باشم چون قبلا نصف بسته رو شفارش دادم و 4 میلیون واریزی داشتم و نمی خواهم با مشاورم ادامه بدم

  پاسخ
  • سلام بله این امکان وجود دارد. با شماره اعلامی در همیین صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید ببخشید من میخواستم چنتا از پک هاتون رو سفارش بدم بعد یه خانومی من باهاشون در ارتباطم بهم شماره حساب ****** بنام موسسه حرف آخر داده میخواستم ببینم معتبر هست یانه ؟

  پاسخ
 • با سلام. کتاب الگو تا رتبه در دایره 6040 که برای کنکور 99 بوده رو از کجا میتونم تهیه کنم؟

  پاسخ
 • آیا مسئول ثبت نام آقای دکتر میکائیلی هست؟

  پاسخ
  • سلام،
   جهت ثبت نام با شماره اعلامی در این سایت تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • من که مشاورم فقط محصولات رو بهم داد
  مشاور تحصیلیی در کار نبود
  به قول خودش مشاور فروش
  الان هم به خاطر همین خودم مشاور خودمم
  نه روش آزمون دادن بلدم نه مرور درسنامه ها برای آزمون و نه تحلیل آزمون
  چون مشاور خودمم یه روز 10 ساعت میخونم یه روز 2 ساعت

  پاسخ
  • متاسفانه منم دقیقا همین مشکل رو دارم اول که کلی تعریف کردن که ما اینجوری میکنیم اونجوری میکنیم اما الان میگن ما فقط مشاور فروش هستیم منم الان کلی مشکل دارم

   پاسخ
 • سلام
  ایا 7 الگوی زیست شناسی توی ۶۰۴۰ هم گفته میشه؟

  پاسخ
 • سلام .مشاور بنده اصلا پیگیر نیست که چکار میکنم یا چکار نمیکنم فقط سر هر ماه تماس میگیرند که پول رو واریز کنید تا براتون پکیج بفرستم.الان چند شب پیش با ایشون تماس گرفتم سوالمو مطرح کردم هنوز که هنوزه بهم جواب ندادن.ایا میشه مشاورمو عوض کنم؟اگه میشه لطفا یک مشاور خوب بهم معرفی کنید

  پاسخ
 • چگونه می توانم مشاورم را عوض کنم؟

  پاسخ
 • سلام
  من محصولات رو تهیه کردم بعد مشاور خودم پاسخگو نیست چطور میتونم با مشاور دیگه ای در تماس باشم؟؟؟
  یا اصن میتونم مشاور داشته باشم؟؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ
 • سلام : متاسفانه سفارشی که داده بودیم با کسری پکیج مثلثات و ترکیب توابع به دستمان رسید و موضوع را با مشاور در میان گذاشتیم ، بنا به گفته مشاور ۱۰ روز پیش پست شده ولی دروغ میگه چون اگر با لاک پشت هم میومد الان به دستمان رسیده بود،ضمنا مشاور از ده تا پیام وتلفن یکی را به زور جواب میدهد ، حالا مشاور دنبال چی هست که پیگیری نمیکند خدا میداند، سال داره تموم میشه ما هنوز در انتظاریم پست بیاد در خونه، لطفا رسیدگی کنید

  پاسخ
 • سلام اقای امید افشار از مشاورهای شما هستند. چطور مشاوری هستند

  پاسخ
 • سلام ببخشید ایا مشاور انگیزشی دارید تا کنکور بدون خریدن پکیج؟!!

  پاسخ
 • سلام،ببخشید میشه بدون تهیه پکیج درسی از پکیج مشاوره استفاده کنیم؟
  یعنی پکیج خاصی که فقط مخصوص مشاوره باشه موجوده؟

  پاسخ
  • سلام خیر چنین خدماتی موسسه حرف آخر نداره مشاوره مختص دانش آموزانی که از این موسسه پکیج تهیه کردند می باشد.

   پاسخ
   • سلام من پک ۶۰۴۰ رو تهیه کردم ولی مشاوری که ازشون تهیه کردم اصلا پیگیر نیستن و فقط پیشنهاد خرید بسته های جدید میده چه طور میتونم مشاور خوب داشته باشم که تا کنکور همراهم باشه و بتونم رفع اشکال کنم

    پاسخ
 • سلام لطفا قیمتا رو بروز کنید تا بتونیم اینترنتی سفارش بدیم من چهار روز پیش اینترنتی سفارش دادم بهم میگن قیمتا بروز شده باید دوباره سفارش بدی گفت از تلگرام به این شماره پیام بده بگو چی میخوای تا سفارش بدم روزی یه کار انجام میده روز اول که میگه قیمتا تغییر کرده روز دوم میگه درخواست ها تو بگو الانم جوابمو نمیده که سفارشو ثبت کنه مگه ما بیکاریم مثلا من اینترنی سفارش دادم که زود تر به دستم برسه

  پاسخ
  • سلام هماهنگی ها با مشاورتون انجام شد. به درخواست شما پاسخ خواهند داد. بله قیمت ها تغییر کرده و در حال بروزرسانی هستیم. از این که اختلالی در سفارش شما پیش آمده پوزش می طلبیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من در قسمت فروشگاه خرید اینترنتی انجام دادم ولی یادم رفت کد پستی بنویسم الان پکیج چطور به دستم میرسه؟

  پاسخ
  • سلام زهرای عزیز، مشاورین ما جهت هماهنگی های نهایی با شما تماس خواهند گرفت.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام امروز مشاور واسم زنگ زد و گفت میتونی۲۰%رایگان دریافت کنی و نیم ساعت بهم مشاوره داد میخام بدونم واسه مشاوره ای که بهم داده میخاد هزینه ای پرداخت کنی یا نه ؟؟؟؟
  لطفا جواب بدید مرسی*

  پاسخ
 • محسن اصلی خوب
  نوامبر 11, 2020 4:02 ب.ظ

  سلام. من پایه هشتم هستم ،می خواستم بدونم که می تونم از خدمات مشاوره رایگان شما استفاده کنم؟

  پاسخ
 • با سلام من چند ماه پیش پکیجمو تهیه کردم ولی الان دیگه اون شماره پاسخ نم ده چکار کنم؟

  پاسخ
 • سلام وقت بخیر من پشت کنکور نظام قدیم هستم همه ی پک های نظام قدیم رو تهیه کردم مشاور هم داشتم ولیروز کنکور ب ازمون نرسیدم
  الان میگن باید از نظام جدید کنکور بدیم و منهمچنین دیگه نمیتونم هزینه جدید بکنم نمیتونم از منابع قبلی استفاده کنم؟تنها هزینه ای که میتونم بکنم پک 6040نظام جدیده

  پاسخ
 • با عرض سلام و خسته نباشید من پکیج رو تهیه کردم اما نه از موسسه میخواستم ببینم میتونم مشاور داشته باشم؟ ایا باید هزینه ای پرداخت کنم؟

  پاسخ
  • سلام طهورا عزیز، در این باره باید با ما تماس بگیرد. شماره درون همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرد تا راهنمایی کنیم.
  با تشکر

  پاسخ
 • سلام در این رابه و ثبت شکایت با شماره تماس اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا برسی کنیم.
  با تشکر

  پاسخ
 • سلام من چجوری میتونم پک هارو برگردونم و پولم رو پس بگیرم ؟؟! اصلا راضی نیستم…***

  پاسخ
 • سلام.وقتتون بخیر.ازپکیج هایی که سال99 خریداری شده میتونیم برای کنکور 1400 استفاده کنیم؟؟؟؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید پکیج ریاضی جامع تجربی خریدم میخواستم بدونم امکانش هست از همون پکیج برای رشته ریاضی استفاده کرد؟

  پاسخ
 • اقای سید حسن راستی از مشاورین ارشد شما هستن؟

  پاسخ
 • سلام برای مشاوره تا روز کنکور باید هزینه بپردازم؟

  پاسخ
 • سلام خسته نباشید من چند روزه با مشاورم در ارتباطم سال دهم هستم. برای ادامه مشاوره تا روز کنکور باید هزینه ای بابت مشاوره پرداخت کنم؟؟

  پاسخ
  • سلام، خیر نیازی به پرداخت هزینه نیست دوست گرامی

   پاسخ
   • سلام خسته نباشین .من پیکیجارو تهیه کردم اولش گفتن تا روز کنکور مشاوره میدیم برنامت میدیم انگیزه میدیم الان ن زنگی ن پیامی چیکار کنم.من بخاطر انگیزه دادن ماشورهاتون ک اقای حسین زاده گفتن فلان میکنیم بلان میکنیم تهیه کردم

    پاسخ
 • صابر طاهری
  آگوست 5, 2020 11:18 ق.ظ

  سلام…بخشید پکیج دروس عمومی حرف آخر رو تو چه مدتی میشه مطالعه کرد و تموم کرد؟

  پاسخ
  • سلام صابر عزیز،برای دریافت مشاوره برنامه ریزی حتما تماس بگیرد. مشاوران ما شمار رو راهنمایی خواهند کرد.

   پاسخ
 • با سلام . من میخوام دی وی دی درس ها رو بگیرم ولی متاسفانه سیستم ضعیف و قدیمی دارم و میترسم . اگر وسط کار سوخت یا لازم شد که ویندوز رو عوض کنم ، تکلیف چیه ؟ دیگه نمیتونم نصب کنم دوباره ؟
  لطفا بگید

  پاسخ
  • سلام حسین عزیز، نیاز به سیتم قوی نیست. مشکلی نداره میتونید ویندوز روو عوض کنید مشکلی به وجود نمیاد.
   جهت دریافت راهنمایی بیشتر و مشاوره حتما تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  من نظام قدیم هستم
  الان برای سال ۱۴۰۰ باید نظام جدید بگیرم؟
  و برای انسانی دروس تخصصی هم دارید یا فقط عمومی؟

  پاسخ
  • سلام، جناب برای دریافت مشاوره حتما با ما تماس بگیرید. شماره تماس در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام من پکیج زبان روگرفتم امامشاورم برام برنامه ریزی نمیکنه میگه چون توفقط زبان روگرفتی بقیه پک هارونگرفتی من نمیتونم واست برنامه ریزی کنم خودت بخون

    پاسخ
 • با عرض سلام و وقت بخیر…ادمین محترم میخواستم ببینم که آقای اقاجانی عضو گروه مشاورین حرف آخر هستن یا خیر؟ممنون میشم سریعتر پاسخ بدید🌹🌹🌹

  پاسخ
  • سلام با مشاور ما تماس بگیرید و پیگیر باشد. شماره داخل همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من پسرم پایه دوازدهمه وامسال کنکور داره واز محصولات بی نظیر حرف اخر استفاده میکنه ولی متاسفانه مشاورش خانم محدثه نظری بودن چندان همراهی خوبی نداشتن میخواستم بدونم میشه تو این مدتی که مونده تا کنکور مشاور دیگه ای جایگزین کرد

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، با مشاور ما در تماس باشید تا راهنمایی کنند. شماره داخل همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
  • سلام اینکه میگن پکیج کامل حرف آخر رایگانه یعنی بدون هیچ پولی؟

   پاسخ
   • سلام خیر پکیج کامل رایگان نیست فقط 5 روز با حرف اخر رایگان هستش که میتونید تماس بگیرد و این بسته رو سفارش بدید.

    پاسخ
 • با من تماس گرفتن برنده پکیج به صورت رایگان شدم ایا صحت داره

  پاسخ
 • سلام من ۲۸سالمه ودیپلم ۸۸,۸۹هستم زبانم متوسطه ودینی هم همینطور.روزی ۱۰۰لغت زبان حفظ میکنم.برنامه نوشتم .ومیخام عربی و ادبیات رو تهیه کنم ایاباید نظام جدید بخونم؟واینکه انگیزه دارم ونمیخام امیدمو ازدست بدم ب مشاوره نیاز دارم

  پاسخ
  • یادم رفت بگم کنکورزبان میخام بدم۱۴۰۰

   پاسخ
  • سلا فاطمه عزیز، سوالات شما نیاز به چند دقیقه مشاوره و راهنماییی دارد لطفا سوالان خود را به صورت تلفنی پیگیری کنید. شماره در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من تعدادی از محصولات حرف آخر رو تهیه کردم میخواستم بدونم برای دریافت مشاوره وراهنمایی برای نحوه برنامه ریزی تا روز کنکور هزینه ای باید پرداخت بشه ؟
  میتونم برای مشاوره با خانم فرزانه در تماس باشم ؟

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز، خیر نیاز به پرداخت وجه بابت مشاوره نسیت و کاملا رایگان هستش، با شماره درج شده در همین صفحه میتوانید در ارتباط باشد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام میخواستم بدونم تو این حدودا 50روز میشه پرستاری قبول شد وضعیت درسیمم خوبه در طول سال مفهوم درسارو فهمیدم ولی برا کنکور میخوام شروع کنم ایا احتمال قبولیم وجود داره؟

  پاسخ
  • سلام مهران عزیز، هسچ چیز غیر ممکن نیست بله امکانش هست ولی بستگی به سطح شما هم داره، با مشاوره ما تماس بگیرید تا راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشید . ببخشید برای اینکه پزشکی خرم اباد قبول بشم چه درصد هایی باید بزنم

  پاسخ
  • سلام ارمین عزیز، در این مورد باید حتما تماس بگیرد تا تلفنی مشاوره بدیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام من پکیج حرف اخر رو گرفتم اما اصلن از مشاورم راضی نیسم اصلن پیگیر من نیس!
  نمیشه مشاورم رو عوض کنم؟

  پاسخ
  • سلام، شما باید قبل از خرید پکیج با ما در تماس بودید تا بهترین مشاوره حرف آخر رو بهتون معرفی کنیم. الان امکان تغییر مشاور نیست.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام شماره ی خانمسمیرا جعفرزاده رو میخواستم اگه میشه لطف کنین و شماره ی ایشون رو بهم بدین

  پاسخ
  • سلام محمد عزیز، جهت دریافت شماره مشاور سمیرا جعفرزاده با ما تماس بگیرد تا در اختیارتون قرار بدیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید به دست اندرکاران زحمت کش حرفه اخر.من داوطلبه کنکوره 99 هستم و از مهر ساله 98 پکیج کامل نظام جدید رو خریداری کردم و حسابی مشغوله درس خواندن شدم و به طور حرفه ای ازمون هایه ازمایشی میدادم و از عملکردم راضی بودم و خیلی پیشرفت کرده بودم تا اینکه متاسفانه مشکلی برام پیش اومد و نمیتونم کنکور شرکت کنم. الان سواله من اینه ایا میشه از این پکیجی که برایه ساله 99 گرفتم برایه 1400 استفاده کنم. چون این مسعله منو ناراحت کرده که رویه پکیج زده مدت اعتبار dvdها یک سال میباشد. لطفا راهنماییم کنید. ممنمون میشم.

  پاسخ
  • سلام پوریا عزیز، بله در شرایطی میتونید از این پکیج ها برای سال 1400 استفاده کنید. جهت دریافت پاسخ و راهنمایی در این رابه حتما باید تماس بگییرید تا راهنمایی کنیم. چرا که دراین بخش بنا به شرایطی نمیشه توضیح داد.
   با تشکر

   پاسخ
 • باتشکر از راهنماییتون.چندین بار با شماره ای که گفتین تماس گرفتم ولی جواب ندادن.

  پاسخ
  • سلام مریم عزیز، همچین چیزی ممکن نیست یا مشاور در دسترس نبوده همین الان تماس بگیرد تا پاسخگو باشیم.

   پاسخ
   • سلام میخاستم بدونم اگه چند ماه پیش بسته حرف اخر رو تهیه کرده باشم ایا الان هم میتونم از مشاوره برخوردار بشم؟

    پاسخ
    • سلام بله با شماره ای که پکیج رو تهیه کردید میتونید از مشاوره ایشون بهره مند شوید.
     با تشکر

     پاسخ
 • سلام.میخواستم بدونم که من برای کنکور ۱۴۰۰ زیست ۰تا۱۰۰ حرف اخر رو میخوام بگیرم،حالا تغییرات چه قدر هستش؟

  پاسخ
  • سلام تغییرات هیچی معلوم نیست دانیال عزیز، جهت دریافت مشاوره رایگان در این باره میتونید با شماره تماس اعلامی در همین صفحه در ارتباط باشید تا راهنمایی های لازم انجام بشهو
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  ببخشید حذفیات کتب دوازدهم درکنکور ۹۹شامل همه ی نظام جدیدی هاست؟(نظام جدیدی هایی که پارسال کنکور دادند)

  پاسخ
  • سلام دنیای عزیز، در این رابطه تماس بگیرد تا کامل راهنمایی بشید.
   با تشکر

   پاسخ
 • امیرحسین
  می 17, 2020 5:55 ب.ظ

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدانم که کسانی که بسته آموزشی نخریدند مشاوره رایگان می‌دهید؟

  پاسخ
  • سلام امیر حسین عزیز، اگر مشاورتون در رابطه با پکیج های موسسه باشه بله حتما مشاوره رایگان خواهد بود.

   پاسخ
 • سلام ببخشید شما مشاوری بنام صدفی دارید؟

  پاسخ
 • سلام ببخشید من میخواستم پکیج کامل تجربی را تهیه کنم اما میخواستم بدونم مشاوره هم در کنارش هست و راهنمای میکنه که چه جوری درس بخونم برنامه میده ؟؟یا فقط راجع به پکیج برنامه میده

  پاسخ
  • سلام حدیثه عزیز، شما قبل از تهیه پکیج یک مشاوره جامع دریافت خواهید کرد و از لحضه خرید پکیج تا روز کنکور مشاوره در اختیار شما خواهد بود. مشاوره ها از راهنمایی گرفته تا ارائه برنامه ریزی مطالعاتی و نحوه مطاعه و کارهایی که باید در این بازه زمانی انجام بدید و کلی مشاوره های دیگه خواهد بود. کافیه با شماره مشاوران ما در تماس باشید و از تخفیفات هم بهرمند بشید. شماره تماس در همین صفحه درج شده.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نباشین ببخشین دختر خالم این پکیج کامل رو خریده الانم رفته ترکیه پکیج رو هم داده به من میخواستم بپرسم که میتونم یه مشاور داشته باشم یا باید دوباره پکیج خریداری بشه

  پاسخ
  • سلام آیدا عزیز، با مشاوران ما در تماس باشید و مشاوره دریافت کنید.
   شماره در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • مهری جعفری
  می 1, 2020 5:11 ب.ظ

  سلام با تشکر از موسسه خوبتون من دانش آموز خانم محمودیان هستم این سایت رو بهم معرفی کردن که اگه رضایت یا عدم رضایت داشتم اعلام کنم.من دانش آموز نظام قدیمم پکیج 6040 رو از ایشون تهیه کردم در طول این سه ماه همچنان مشاوره خوبشون رو چه از تلگرام و چه تماس تلفنی دارم خیلی از زحماتشون متشکرم.دوستم موسسه شما رو بهم معرفی کرد ولی ایشون خیلی از مشاورای حرف آخر ناراضی بودن ولی مشاور من حرف نداره.اینجا از تمامی زحماتشون تشکر میکنم خانم محمودیان عزیز

  پاسخ
  • سلام مهری عزیز، خوشحالیم که شما هم از مشاوران سایت ما راضی هستید امید واریم در تمامی مراحل موفق و موید باشد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خسته نبااشید من رشته تجربی و کنکور 1400 هستم.میخواستم بدونم ویدیو های استاد منتظری سال به سال عوض میشه؟
  من الان ویدیو هارا تهیه کنم یا صبر کنم؟
  ویدیو های موجود مال کنکوری های 99 است؟

  پاسخ
  • سلام علی عزیز، در جواب سوالتون باید عزض کنم ویدیو ها تغییر نمیکنه بلکه بروزرسانی میشه و اگر لازم بوده باشه نکته ای یا بخش اضافه میشه. در ضمت فرقی نمیکنه که در چه زمانی خرید کنید چرا که بروزرسانی ها بهتون تحویل داده میشه از این نظر نگران نباشید. برای خرید با شکاره تماسی که در همین بخش اعلام کردیم تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری در این خصوص انجام بشه.
   با تشکر

   پاسخ
 • باسلام هنوز درمورد تاثیر معدل درکنکور ۱۴۰۰به صورت رسمی چیزی اعلام نشده ولی بر حسب تجربیات شما به چه سمتی هستش ؟قطعی یا مثبت؟نظام قدیم هستم ومعدل کتبی سومم ۱۸/۸۰وپیش ۱۹/۳۳شده اگه قطعی باشه بدون ترمیم معدل میتونم دندون پزشکی قبول بشم ؟یا حتما باید ترمیم معدل شرکت کنم ؟الان با این وضعیت کرونا وبلا تکلیفی نمیدونم چکار کنم؟خودم دلم میخواد پایه دهم روشروع کنم ولی فکر تاثیر قطعی معدل نمیزاره به نظر شما الان چکار کنم به فکر ترمیم معدل با نظام قدیم باشم یا پایه دهم رو بخونم ؟بابت راهنمایی تون خیلی ممنونم

  پاسخ
  • سلام مرسم عزیز، در این رابطه میشه توضیحات بسیار زیادی نوشت و به سوالات و ابهاماتتون پاسخ داد اما با توجه به این که در این بخش نمیشه مفصل پاسخ داد پیشنهاد میکنیم تماس بگیرید و مشاوران ما به صورت رایگان تمامی سوالات و ابهامات شما را پاسخ خواهند داد.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام ببخشید من پک6040از سایتتون گرفتم چرا مثل صفر تا صد که گرفته بودم مشاوره تخصصی درس به درس نداره اصلا هیچی برا راهنمایی نیست بفهمه ادم چجوری شروع کنه.

  پاسخ
  • سلام علیرضایی عزیز، مشاورتون کی هستن اگر اسمشو لطف کنید بهتر میتونیم راهنمایی کنیم.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام
  کسی که توانایی مالی نداره دی وی دی هارو بخره راهی براش هست؟به صورت قسطی مثال

  پاسخ
  • سلام بله امکان قسطی وجود داره اما طبق ظرایط و قوانین موسسه حرف آخر
   با مشاورین ما تماس بگیرید و درخواست خود رو ذکر کنید. شماره در همین صفحه درج شده
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام ببخشید میخواستم بدونم موسسه مشاوره رایگان داره؟یعنی میتونیم از موسسه مشاور رایگان بگیریم تا روز کنکور؟من خیلی به مشاور نیاز دارم الان

  پاسخ
  • سلام بله حتما که اینطوره، بعد از خرید پکیج مورد نیاز تا روز کنکور مشاورین در خدمات شما خواهند بود. شماره حرف آخر در این بخش هم توضیحاتی در این باره داده شده که میتونید مطالعه کنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • ممنونم که جواب دادین ولی من سال قبل یعنی برا کنکور 98 پکیج 6040 نظام قدیم رو گرفتم ولی هیچ مشاوری نداشتم اون مشاوری هم که ازش پکیج رو خریدم بعد خرید دیگه زنگ نزد منم بدون مشاور پیش رفتم ولی بعد یه ماه چیز زیادی از مطالب اختصاصی که قبلا خوندم یادم نبود. اصلا نمیدونستم چطوری بخونم که فراموش نکنم براهمین دوباره برگشتم مطالب قبلی رو مرور کردم و وقت کم اوردم و تو کنکور نتیجه خوبی نگرفتم دیگه نمیخواستم کنکور بدم ولی یه دفعه تصمیم گرفتم امسالم بدم ولی بازم مشاور ندارم ..ببخشیید الان موسسه فقط به کسایی که پکیج رو بخرن مشاوره میده ؟؟

    پاسخ
  • سلام وقت شما بخیر ببخشید مشاوره رایگان دارید مثلا برای یه جلسه که ما باهاش در مورد جمع بندی حرف بزنیم ؟

   پاسخ
 • با عرض سلام ،من رشته تجربی نبودم ،اما میخوام کنکور بدم ،از پکیج 40-60 استفاده میکنم ،اما یه مشکلی دارم ،من به کسی که بتونه مشکلاتم رو توی یه جاهایی از تدریس شیمی یا ریاضی و فیزیک ،به چالش میفتم رو بهم کمک کنه ،مشاورم که این کار رو انجام نمیدن ،من باید چیکارکنم؟

  پاسخ
  • سلام، اگر منظور شما کمک حضوری است که خیر مشاور این شرایط رو نخواهد داشت اما اگر به صورت تلفنی هستش مشاورتون باید به قدرت در کنارتون باشه. اگر اسم مشاورتون رو اعلام میکریدن بهتر بود اما مطمعنن از مشاوران وبسایت ما نیست چرا که مشاورین ما با قدرت در کنار دانش آموزان تا روز کنکور هستند.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام ،می خواستم بدونم کنکور ۹۹ برگزارخواهدشدچون بعضی ازمشاورها میگن برگزارنخواهد شد ممنون میشم پاسخ بدین

    پاسخ
    • سلام رضای عزیز، در این خصوص ما اطلاعی نداریم و سعی کنید اخبار های رسمی رو از مراجع قانونی پیگیری کنید و در دام افراد سودجو و شایع پرداکن نیفتید.
     با تشکر

     پاسخ
   • سلام‌اقای‌چهاردولی‌ازمشاوران‌شماهستن؟

    پاسخ
 • سلام.ببخشید میخواستم بدونم مشاوره تاکی انجام میشه؟.من DVDدروس تخصصی تهیه کردم بهم گفتن طبق برنامه هزارساعته پیش برم.الان DVDهام تموم شده مشاوره من باید بگه ازین به بعد چجوری بخونم؟خواستم ببینم طبق وظایفشون هست؟

  پاسخ
  • سلام متین عزیز، مشاوره تا روز کنکور وجود داره و شما میتونید با مشاورتون در تماس باشید. کافیست در هر زمان که نیاز به مشاوره داشتید با مشاورتون در تماس باشید. مشاوران ما موظف هستند در هر زمان که دانش آموزان نیاز به مشاوره داشتند در اختیارشون باشند.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خواستم ببین شما واسه رشته ریاضی به طور اختصاصی درس دادین توی دروس فیزیک وریاضی یا فقط مباحث مشترک گزینش کردین ؟

  پاسخ
  • سلام سینای عزیز، در این باره با شماوران تماس بگیرید تا راهنمایی شوید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام ببخشید
  من میخوام پکیج کامل تجربیو سال بعدازتابستون بخرم میخواستم ببینم مشاوره همراهش راهنماییم میکنه یانه؟؟

  پاسخ
  • سلام محمد رضای عزیز، بله مشاوران ما از زمانی که شما پکیج را تهیه میکنید تا روز کنکور در خدمت شما جهت مشاوره هستند. همچنین قبل از خرید هم میتوانید جهت دریافت راهنمایی و رفع ابهامات با مشاوران ما به رایگان در تماس باشید.
   با تشکر

   پاسخ
   • والا ما هیچ چیز ندیدیم من تهیه کردم ولی موندم چیکار کنم یا اژ شانس ماست یا بعضی مشاورا بیمعرفتن

    پاسخ
 • سلام وقت بخیر . من محصولات ۶۰۴۰ رو تهیه کردم ولی نمیدونم باید چجوری شروع کنم آیا این پروژه برنامه ریزی نداره؟؟

  پاسخ
  • سلام زهرای عزیز، مشاورین ما حتما در کنار شما خواهد بود و برنامه ریزی های لازم رو در اختیارتون قرار خواهد داد. کافیست با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام خوبید ببخشید شماره اقای حلوائی میخواستم مشاورم بود گوشیم فلش کردم

  پاسخ
  • سلام رضای عزیز، بله حتما این کار را میکنیم لطفا با شماره اعلامی در همین صفحه تماس بگیرید تا مشاوران ما راهنمایی و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار بدهند.
   با تشکر

   پاسخ
 • سلام شما مشاوری بنام اقای علیپور دارین به شماره ۰۹۰۵…۸۰۱۶ یا یکیدیگه میخاد کلاهبرداری کنه؟

  پاسخ
  • سلام حتما قبل از واریز مبلغ و دریافت مشاوره با این شماره که اعلام کردید با شماره موجود در همین بخش تماس گرفته و پیگیر این شماره باشید و در صورت صحت این شماره و وجود چنین مشاوری اقدام به وارییزی مبلغ و یا دریافت مشاوره و برنامه ریزی مطالعاتی بکنید.
   با تشکر

   پاسخ
   • سلام من یکی از دوستانم یک روش به من گفت.که انگار مبدعش موسسه شماست.محاسبات به روش فشرده سازی معکوس مثبت ومنفی.من در یک مثال حل کردم و صادق نبود لطفا برسی کنید و من هم اطلاع دهید ممنون.۳.۷تقسیم بر ۲۴×۱۴×۳۶ گزینه ها عدد های ۱ و ۲ و ۳ هست که به روش شما یک به دست می آید در صورتی که ۳ هست

    پاسخ
  • سلام خسته نباشید
   میشه لطف کنین شماره یکی از مشاور های ارشد تون بهم بدین؟

   پاسخ
   • سلام امیر عزیز، شماره اعلامی در همین سایت آقای مصغودی از مشاوران ارشد موسسه هستند که می تونید باهاشون در تماس باشید.

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست