پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی،ریاضی،انسانی %100 اقساطی

پروژه 6040 حرف آخر
پکیج کامل حرف آخر

پکیج کامل حرف اخر یکی از پکیج های مهم این موسسه می باشد که شامل تمامی پکیج های دروس رشته ریاضی ، تجربی و انتسانی باشد که به شکل حرفه ای و با شیوه نوین تدریسی و یادگیری ارائه شده است. به کمک پکیج کامل حرف آخر هر دانش آموزی در هر جایگاه یادگیری که باشد به راحتی قادر خواهد بود در کنکور به یک رتبه خوب دست پیدا کند.

پکیج کامل حرف آخر

توجه: چنانچه قصد خرید پکیج کامل حرف آخر یا مشاوره قبل از خرید دارید حتما با مشاورین عالی رتبه موسسه و با شماره ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ تماص بگیرید.

توجه داشته باشد که پکیج کامل حرف آخر برای سه رشته تحصیلی می باشد که به صورت مجزا خواهد بود. در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.

پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی

یکی از پکیج های کامل حرف آخر پکیج رشته تجربی است که شامل دروس ریاضی ، شیمی ، فیزیک ، زیست شناسی ، ادبیات ، دینی ، عربی و زبان انگلیسی به همراه کتاب های کار یم باشد یعنی شما با خرید پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی در کنار دی وی دی آموزشی برای هر درس یک کتاب کار نیز ارسال خواهد شد. همچنین اگر با با شماره موجود در این صفحه جهت خرید این پکیج ها اقدام کنید با یک مشاور عالی رتبه تا روز کنکور در ارتباط خواهید بود تا مشاوره های مختلفی را دریافت کنید.

پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی

یکی دیگر از پکیج های کامل حرف آخر پکیج رشته ریاضی می باشد که شامل دروس ریاضی (آمار و احتمال ، حسابان و هندسه) – ادبیات – دینی فیزیک – شیمی عربی و زبان انگلیسی است. با خرید پکیج کامل حرف آخر رشته ریاضی علاوه بر دی وی دی های آموزشی تمامی دروس برای هر درس یک کتاب ار نیز ارسال می شود. همچنین با مشاور عالی رتبه حرف آخر جهت دریافت مشاوره برنامه ریزی درزی و … در ارتباط خواهید بود.

پکیج کامل حرف آخر رشته انسانی

علاوه بر دو پکیج کامل حرف اخر یعنی رشته ریاضی و رشته تجربی موسسه حرف آخر یک پکیج کامل رشته انسانی نیز آماده کرده است که مخصوص دانش آموزان این رشته می باشد. این پکیج شامل تمای دروس عربی ، دینی ، زبان انگلیسی و ادبیات می باشد که به همراه پکیج کامل رشته انسانی حرف آخر بریا هر درس یک کتاب کار ارسال خواهد شد. جهت خرید و دریافت مشاوره برنامه ریزی درسی با شماره درج شده در این صفحه تماس بگیرید.

شماره تماس: ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

خرید پکیج کامل حرف آخر

قیمت پکیج کامل حرف آخر رشته تجربی – ریاضی و انسانی

ما در این بخش و در ادامه لیست قیمت پکیج کامل حرف آخر برای سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی را منتشر کردیم که می توانید جدیدترین قیمت ها را مشاهده کنید. اما توجه داشته باشد که این قیمت ها ثابت نیستند و اجتمال این وجود دارد در برخس از مواقع قبمت ها نوساناتی داشته باشد و یا تخفیفاتی اعمال شده باشد. پس ما پیشنهاد می کنیم جهت دریافت قیمت پکیج کامل حرف آخر با شماره مشاورین ما یعنی ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷ تماس بگرید و از آخرین قیمت ها و تخفیفات باخبر شوید.

قیمت پکیج کامل حرف اخر

ردیف نام پکیج تخفیفات (%) قیمت پکیج ها (تومان)
1 پکیج کامل دروس عمومی  تا 40 درصد (پلکانی و درصدری)

(اطلاع از قیمت  و تخفیفات)

فقط تماس

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

2 پکیج کامل دروس اختصاصی  تا 40 درصد (پلکانی و درصدری)

(اطلاع از قیمت  و تخفیفات)

فقط تماس

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

3 پکیج کامل تجربی نظام جدید بدون ده آزمون  تا 40 درصد (پلکانی و درصدری)

(اطلاع از قیمت  و تخفیفات)

فقط تماس

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

4 پکیج کامل تجربی نظام جدید با ده آزمون  تا 40 درصد (پلکانی و درصدری)

(اطلاع از قیمت  و تخفیفات)

فقط تماس

۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷

5 پکیج ده آزمون مبحثی تمام دروس تا 40 درصد (پلکانی و درصدری) تماس بگیرید.

خرید قسطی پکیج کامل حرف آخر

چنانچه قصئ خرید پکیج کامل حرف آخر را دارید اما امکان پرداخت یکجا مبلغ را ندارید نگران نباشد موسسه برای این افراد روش پرداخت قسطی را فراهم کرده است یعنی امکان خرید قسطی پکیج کامل حرف آخر را دارید و می توانید مبلغ را در چند قسط پرداخت کنید.

توجه داشته باشد که علاوه بر قسطی بودن پرداخت شما جهت خرید پکیج می توانید از  تخفیفات پلکانی و درصدی بهرمند شوید، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۰۹۱۷۰۰ – ۰۹۱۰۶۸۰۰۷۴۷  مشاورین رتبه برتر ما تماس بگیرید.

حتما جهت خرید با شماره های اعلام شده تماس بگرید. و جهت مشاهده لیست قیمت محصولات حرف آخر روی لینک کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

فرم دریافت بسته هدیه 20 درصد کل پکیج حرف آخر

این مقاله را به اشتراک بگذارید

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on telegram
Share on whatsapp
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه ها
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه نظرات
خانم دکتر
خانم دکتر
24 روز قبل

فقط پول دور ریختنه!!!